Skocz do zawartości

Solidarność kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem bracia, pewnie dużo ostatnio takich tematów, ale nie mam o kim z tym pogadać. Wchodzę dzisiaj na fejsika,  wyskoczyło coś o tych mediach, aborcjach itp, w jednym z 100 wątków, kobita napisała do drugiej coś takiego o cesarce "no następnym razem zobacz jak rodzi się naturalnie, zobaczysz wtedy co to jest życie", mniej więcej taki tekst, co pod tym? Gównoburza na 1000 postów, jedna za drugą, gdyby mogły to by przez internet Cię wytargały za swoje "rację", żadnego faceta w dyskusji nie widziałem. 

 

 

Druga strona medalu, czasami widziałem posty na spotted, czy innych otwartych grupach, jak jakiś mężczyzna miał jakikolwiek problem, z czym kurwa kolwiek, czy jakieś swoje zdanie na jakiś temat związków, relacji, alimentów, bąbelków, pracy, życia itp, lincz przez kobiety i białych rycerzy, tematy na, które nie powinny wypowiadać się kobiety zdominowane przez nie od pierwszej odpowiedzi, armia spermiarzy zamiast bronić racji gościa, który ma z czymś problem, przyklaksuje kobietą , nawet jak coś jest sprzeczne z ich interesem i tak staną po stronie kobiet. Masz się znać na wszystkim, wiedzieć wszystko z każdej dziedziny nauk i życia, nie ma słabości, spermiarze udają fachowców w każdej dziedzinie i kończą tak, że robią za frajer za namiastkę atencji, zero solidarności względem drugiego mężczyzny żeby się łączyć i podpowiadać w chwili niewiedzy.

 

 

Matka napisze, że, nie wie czy bombelek wydala dobrze jakościowo kupsko i ma 100 odpowiedzi, Ojciec napisze jak zmienić koło w samochodzie i zostanie wyśmiany przez pół powiatu. 

 

 

 

Internet dla mężczyzn umarł, social media są zdominowane przez kobiety i spermiarzy, gdyby nie mały głos rozsądku jak BS czy Szarpanki i tego typu podobny kontent, resztki z nas zostały by zgniecione przez "rację" kobiet, życie w poczuciu winy i wstydu, że się nie wie wszystkiego i ciągle jest za mało.

 

Obserwuje dalej i działam po swojemu , brzydzę się coraz bardziej naszym społeczeństwem, jest coraz gorzej. 

  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Turop napisał:

k, że robią za frajer za namiastkę atencji, zero solidarności względem drugiego mężczyzny

Oczywiście, bo przecież wygrywa ten kto zapłodni. To jest konkurencja o rozród, zresztą kobiety nie są lepsze. Przecież one tylko tak na pokaz się wspierają, jak się którejś noga powinie to, wszystkie inne wskakują jej na głowę, i wywalają z konkurencji.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, kiedyś na męskich forach (np fanów jakieś marki samachodowej), logowałem się jako kobieta. Ilu chętnych do pomocy... Trzeba sobie radzić - każdy orze jak może...

Tępe chuje.... 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 7
  • Haha 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, eknm2005 napisał:

no tak, XXI wiek i jego "problemy"...

... i jeszcze ta wina facetow. 😄 

Nie, nie ma z tym problemu. 

 

 

Chyba za dużo kobiecych for, bo nikt tu nie pisze o "facetach", tylko o "mężczyznach". Nazwij kobiece forum babskim, tak jak tu piszesz, że wina facetów, to dowiesz się czego dotyczy problem 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Turop said:

Internet dla mężczyzn umarł, social media są zdominowane przez kobiety i spermiarzy, gdyby nie mały głos rozsądku jak BS czy Szarpanki i tego typu podobny kontent, resztki z nas zostały by zgniecione przez "rację" kobiet, życie w poczuciu winy i wstydu, że się nie wie wszystkiego i ciągle jest za mało.

 

Obserwuje dalej i działam po swojemu , brzydzę się coraz bardziej naszym społeczeństwem, jest coraz gorzej. 

Mam pomysł na temat którego nie chce mi się założyć, ale może ktoś skorzysta, albo wyciągnie z otchłani forum jeśli już taki powstał. Temat z kanałami na youtube i bitchute / i jakiejkolwiek platformie gdzie goście wykonują typowo męskie zadania których uczą poprzez video. To jest od wymiany koła, poprzez hydraulikę, wymianę baterii w kindlu, naprawę sprzętu agd itd itp.  Ode mnie kanał gdzie gościu zajmuje się renowacją elektroniki  

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Turop napisał:

i białych rycerzy

 

2 godziny temu, Turop napisał:

spermiarze udają fachowców w każdej dziedzinie i kończą tak, że robią za frajer za namiastkę atencji,

Jak to się mówi Alfa szmaci, Beta płaci, więc z tymi idiotami nie należy się zajmować, tylko traktować takich ludzi batem, traktować jak pożytecznych idiotów, najlepiej jak chciałbyś się wykłócać z takimi ludźmi, utwórz fake konto i rozjeżdżaj merytorycznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BumTrarara napisał:

Oczywiście, bo przecież wygrywa ten kto zapłodni. To jest konkurencja o rozród, zresztą kobiety nie są lepsze. Przecież one tylko tak na pokaz się wspierają, jak się którejś noga powinie to, wszystkie inne wskakują jej na głowę, i wywalają z konkurencji.

Hm, można wygrać alimenty, minimalne 500 zł * 12 mies * 25 lat = 150.000 zł :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na fb, znowu podobnie, historia kobity, która 7 lat miała romans, bo gościu jej pomógł po jakimś spaleniu mieszkania, 7 lat się pukała ciągła kasę, gość to chce zakończyć i ma biedna rozterki czy informować jego żonę, że 7 lat się dupczyła po kątach z jej mężem. 

 

 

Historia jak historia, co pod spodem? Z tysiąc komentarzy, przy każdym 200 lajkow, w ponad połowie jest napisane, że obie są ofiarami i wszystkiemu jest winien ten chłop 😂😂😂😂

 

 

 

A weź opisz sytuację na BS, to wyzywają od ciot i nieudaczników, kobiety mogą, mężczyźni nie, detoks od fejsika na miesiąc chyba zrobię. 

Edytowane przez Turop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.