Skocz do zawartości

Drzewo genealogiczne - program do wygenerowania drzewa rodowego


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Drzewo genealogiczne - program do wygenerowania drzewa rodowego
38 minut temu, cst9191 napisał:

U mnie wyszło coś takiego, więc odradzam byle programy z internetu:

 

Hitlers_Family_tree-5b95055346e0fb00240a

O to muszę to koniecznie puścić mojemu wujkowi i cioci, zapewne sie doszukają w swoich korzeniach lepszych Niemieckich i Francuskich genów(oczywiście lepszych od "polskich").

Mam takiego kuzynka, który potrafił wstać na lekcji muzyki i powiedzieć że on to jest w iluś tam procentach niemcem, francuzem, murzynem, whatever, najlepsze że nie jest synem kolesia który go wychowywał i obaj mieli sprane mózgi przez wkręcanie kitu że są lepszymi ludźmi poprzez zaborczą madkę(lol).

Koleś jak pojechał do wujka który był obywatelem trzeciej/czwartej kategorii w niemczech(bezrobotny zasiłkowiec), to wrócił jakby był co najmniej na audiencji z papierzem, czy huj wie co(hehe).

Ehh, wieś to nie miejsce tylko stan umysłu, ale rodzice "ą","ę" bo trzy ksiązki na krzysz przeczytali...dzisiaj to radio maryja na cały głos :) 

Zawsze była beka z tych ludzi na ulicy :)

Pozdro

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Bohun napisał:

O to muszę to koniecznie puścić mojemu wujkowi i cioci, zapewne sie doszukają w swoich korzeniach lepszych Niemieckich i Francuskich genów(oczywiście lepszych od "polskich").

Nie ma ludzi "czystych" genetycznie, w każdym Polaku jest trochę genów niemieckich, tatarskich itd.

 

Z tym że niektórzy są tego świadomi na etapie szkolnym, inni pozostają nieświadomi do końca życia i robią z siebie kretynów.

 

21 minut temu, Bohun napisał:

Koleś jak pojechał do wujka który był obywatelem trzeciej/czwartej kategorii w niemczech(bezrobotny zasiłkowiec), to wrócił jakby był co najmniej na audiencji z papierzem, czy huj wie co(hehe).

Kompleksy, kompleksy, kompleksy. Francuskie gówno pachnie ładniej niż polskie.

 

Znam z widzenia pewną damę 30lvl, która sprowadziła sobie z Francji jakiegoś dziada bez grosza 50+lvl i go utrzymuje. Ważne że zagraniczniak :)

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cst9191 napisał:

Nie ma ludzi "czystych" genetycznie, w każdym Polaku jest trochę genów niemieckich, tatarskich itd.

 

Z tym że niektórzy są tego świadomi na etapie szkolnym, inni pozostają nieświadomi do końca życia i robią z siebie kretynów.

Nie pierdol mi tu, to są lepsi ludzie, nie rozumiesz tego ;) 

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest darmowy program od Heritage family tree builder,  Chociaż używam wersji online i jestem zadowolony darmowy pakiet do 250 osób w drzewie. Mam ten największy bo fajne rzeczy mi wyszukuje czasami. To jest też jak rybak po oprócz szukania trzeba czekać czy ktoś cię znajdzie z rodziny i wtedy można uaktualnić z jego bazą danych drzewo.

Ogólnie moja samica wkręciła mnie w to i tak zaczęło sie budowanie drzewa a doszedłem do 1600 roku aktualnie. Mała ma taką zajawkę że fajne rzeczy wynajduje z mojej strony również i chce bombelki w przyszłości badać też bo "może być inna pula genów dziedziczona" w sumie nie wykazało mi że mam europe wschodnią widziałem gdzieś jakąś graficzkę fajną o tym że jak nawet ojciec czy matka będzie miała z tej grupy geny to i tak może ich nie przekazać. 

ajj dużo jest opcji i można te badania i poszukiwania traktować jako mini hobby. 

 

 

ps: Szukaj szukaj i zrób test DNA od Heritage może się okaże żeś kuzyn albo co :d

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.