Skocz do zawartości

Jeżeli kochasz swoją pracę, to... zobaczymy się po 40stce.


Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, Imiennik said:

Kurestwo to kurestwo, menelstwo to menelstwo. Nie wiem skąd Ci się takie pokraczne ideę biorą. Jedyne wyzwolenie jakie w tych przypadkach widzę, to wyzwolenie od RiGCzu.

 

Sam użyłeś tego przykładu, dla mnie ten menel to metafora wyborów, które nie są zrozumiałe dla innych - jeśli menel chce być menelem i swym menelstwem nikomu nie szkodzi, to co Ci do tego? Nie musisz tego popierać ani go naśladować. Odniosłam się w tamtej wypowiedzi do Twojej krytyki słów @Colemanka

 

1 hour ago, Orybazy said:

różne standardy oceny zachowania.

 

Trochę zaleciało hipokryzją. Piszesz, że mężczyźni powinni mieć równy dostęp do opieki medycznej lub płacić za nią proporcjonalnie (z czym się w pełni zgadzam), żeby już dwa zdania dalej samemu przyznać, że te same zachowania oceniasz inaczej w zależności od płci. Trochę niespójne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Imiennik napisał:

Ja jestem za jeszcze większym wyzwoleniem i to nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. W kwestii prawno gospodarczej, równe traktowanie przez prawo, możliwości zarobienia na siebie i tylko siebie na ile tylko siły i chęci pozwalają.

@Gumowa_kaczka

 

Gdzie ja napisałem że komuś żałuję? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, Gumowa_kaczka said:

Trochę zaleciało hipokryzją. Piszesz, że mężczyźni powinni mieć równy dostęp do opieki medycznej lub płacić za nią proporcjonalnie (z czym się w pełni zgadzam), żeby już dwa zdania dalej samemu przyznać, że te same zachowania oceniasz inaczej w zależności od płci. Trochę niespójne.

Nie myl sprawiedliwości, prawa z oceną ludzkich zachowań. Ludzkie zachowania ocenia się w zależności kto je wykonuje, sprawiedliwe prawo jest takie samo dla poczytalnych, dorosłych ludzi.

W żadnym wypadku prawo nie powinno (jak np. w szariacie) mieć wpływ na seksualność kobiety czy mężczyzny. Co nie znaczy że facet sypiający z wieloma kobietami jest dominującym samcem, a kobieta jest łatwa w mojej ocenie. Wynika to z biologii, kobieta ma maksymalnie jedno dziecko na rok, mężczyzna może spłodzić kilka w jedną noc. 

Nasze instynkty są odpowiednio do tego dostosowane.

13 hours ago, Gumowa_kaczka said:

Sądząc po utyskiwaniach forumowych braci na wysokość ich zarobków, to chyba ja do Waszych

Tu nie rozmawiamy tylko o sobie, ale o społeczeństwie, polecam:

 

On 2/17/2021 at 3:10 PM, Colemanka said:

Ale halo halo usłyszałam zarzut, że to ja płacę mniej i to ja pasożytuję. Ja - Colemanka wiec albo rozmawiamy o mnie albo rozmawiamy o kimś, z kim mnie nic nie łączy, a Ty i ten drugi kolega usiłujecie mi przypisać za tego kogoś odpowiedzialność.

Musisz być tym wyjątkiem potwierdzającym regułę:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2021 o 15:16, tamelodia napisał:
W dniu 13.02.2021 o 22:23, Stefan Batory napisał:

Bo odchudzić się kogoś nie da. Nie znam nikogo, komu udałoby się odchudzić kobietę, która się odżywia nieprawidłowo.  Tego typu ludzie jak ognia unikają sportu. Szkoda zachodu.

O wypraszam sobie! Ja jestem gruba, ale wysportowana xD 

U mnie problem jest z dietą, a nie z aktywnością. 3 lata temu schudłam sporo, potem przestałam patrzeć na jedzenie, a bardzo lubię słodycze. Co prawda nie jadłam ich tam dużo jak kiedyś, ale co jakiś czas wpadał batonik, czekolada itd. Po 3 latach odrobiłam wagę, którą straciłam, ale wyglądam szczuplej niż te 3 lata temu kiedy ważyłam tyle samo co teraz. 

Przez te 3 lata regularnie ćwiczyłam, głównie fitnessy w domu na macie, ale też biegałam tyle ile mogłam, jeździłam na rowerze. 

Więc proszę nie generalizować

 

Zawstydziłaś mnie. Bardzo przepraszam za swoją niewyważoną wypowiedż. Nie chciałem Tobie robić przykrości. Pal licho wygląd, ale tu o zdrowie i jakość życia bardziej chodzi. Proszę uprawiać dalej sport.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnijcie o równości seksualnej kobiety i mężczyzny, takie myślenie może doprowadzić tylko do rychłego upadku całego społeczeństwa. 

 

To tak jak zrównać ten zamek z kluczem - brednia.

 

Czasem jeden klucz otworzy dwa zamki, czasem słaby zamek otworzą dwa klucze, nie o to to chodzi. W teorii ma być jeden do jednego, KONIEC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.