Skocz do zawartości

Marylka żąda 30 tys zł miesięcznie alimentów od byłego męża


Wolverine1993

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc o sprawie dowiedziałem się na początku z tydzień temu, nawet nad tym się głębiej nie zastanawiałem aż do dzisiaj az do dziś gdy ponownie ktoś o tym zaczął mówić. I nagle mnie olsnilo przecież te babsko ma 75 lat, małych dzieci już chyba nie ma, wiec o chuj chodzi z tymi alimentami. A no z tym że biedna piosenkarka chce te alimenty dla siebie 😂

Nosz kurwa świat chyba stanął na chuju, ale że jak dorosła baba może się ubiegać od byłego męża czy tam nawet partnera jakichkolwiek alimentów, zwłaszcza że zarabia więcej w rok niż przeciętny człowiek przez całe swoje życie.

 

Nie potrafie tego pojąć, zresztą nie tylko tego. 

  • Like 8
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem kurwa przyjdzie jeden z drugim młody około 20stki albo ciut starszy koło 30stki i płacze - "Boże Boże nie mam żony i dzieci"bo w Blue Pillu byłbym taki szczęśliwy". No - byłbyś :D 

 

Chłopaki - żeńcie się. Polecam.

Podpisano

Rozwodnik.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 4
  • Dzięki 5
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sam ukręcił na siebie bicz, pisze:
"„Dużyński wyprowadził się z domu, ale nie przestał płacić rachunków za konstancińską willę z szacunku do żony i wspólnych 30 lat, które przeżyli. Co miesiąc dawał na to 20 tys. zł i chciał robić to dalej, więc zaproponował żonie ugodę i rozwód bez orzekania o winie

 

Według gazety teraz Rodowicz żąda rozwodu z orzeczeniem o winie oraz 28 tys. zł alimentów. To rekordowa kwota, która nigdy nie została orzeczona przy rozwodach w polskim show-biznesie"

 

Każdy adwokat to wykorzysta i jeszcze sam zaproponował, rozumiem gość honorowy, ale to nie te lata, nie ten już świat, szkoda go, dobrze że raczej go stać, masakra i sponsorował karierę...

Edytowane przez spacemarine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem dorosła baba Chciałbym sprostować, przecież to stara babcia, a babki w jej wieku są już jedna nogą w grobie. 

Zupełnie nie rozumiem co ona ma w tym swoim ptasim móżdżku. 

Gwiazdy z minionej epoki w jej wieku wiodą już od dawna spokojne życie, a jej się chce jeszcze pajacowac.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest biologiczny ojciec jej dzieci. Z tego co pamiętam miała wcześniej innego męża. Kiedyś oglądałem z nią film dokumentalny o jej rodzinie. Mało nie pękła z dumy, bo ma taka zaradna córkę. Sama znalazła architekta i ekipę budowlaną do wykończenia apartamentu (!). No nie do uwierzenia! I to w wieku 20 lat. Córa jej ma w tej chwili około 40 i podobno pracą się nie skarała w życiu. Drugie dziecko to chyba syn i z tego co kojarzę też jest zaradny inaczej. 

 

Pani miała kasy jak lodu w najlepszych latach. Gdy marzeniem był jakikolwiek samochód, a szczytem luksusu stary zachodni, ona brykała czerwonym porsche. 

Edytowane przez Piter_1982
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że tej pani tylko i wyłącznie zależy na tym aby o niej mówili, nie ważne co aby tylko było głośno 😁 Podejście do życia jak Jola Rutowicz.

A mogła zejść ze sceny z godnością jak przykladowo Irena Santor, od której śmiechem żartem jest nie wiele młodsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zuckerfrei napisał:

 Ech baby - chce mu dojebać i tyle, a tylko tak może.

 

Ja myślę, że walczy jeszcze o byt potomstwa. Niezła beka by była jakby tak rok po jej śmierci ich eksmitowali.

 

Jak dzieciaki mieszkają w apartamentach i w życiu nie pracowały, to myślę, że może ją to skłaniać do nerwowych ruchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Piter_1982 napisał:

w życiu nie pracowały,

Tantiemy. Zakładając, że M odwali kiedyś kitę, (niech żyje jak najdłużej) to moża to tak rozegrać, że hoho - wzrost sprzedaży nowego cd, a jeszcze lepiej ze strimów, a to dopiero czubek góry lodowej... ale grać to trza umić...

Stanowski!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wolverine1993 napisał:

I nagle mnie olsnilo przecież te babsko ma 75 lat, małych dzieci już chyba nie ma, wiec o chuj chodzi z tymi alimentami. A no z tym że biedna piosenkarka chce te alimenty dla siebie

 

Ot i widzisz, wyszła z Ciebie małość typowego smalca.

Te nędzne grosze to ODSZKODOWANIE.

Od smalca.

Za zmarnowane życie.

Przecież ona te 75 lat ma PRZEZ NIEGO. Gdyby nie on - miałaby 30. Góra 35!!!

 

Dorośnij!

Edytowane przez Stary_Niedzwiedz
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wolverine1993 napisał:

te babsko ma 75 lat, małych dzieci już chyba nie ma, wiec o chuj chodzi z tymi alimentami. A no z tym że biedna piosenkarka chce te alimenty dla siebie 😂

Nosz kurwa świat chyba stanął na chuju, ale że jak dorosła baba może się ubiegać od byłego męża czy tam nawet partnera jakichkolwiek alimentów, zwłaszcza że zarabia więcej w rok niż przeciętny człowiek przez całe swoje życie.

 

Niedługo wróci pomysł płacenia bykowego przez mężczyzn bo nie chcemy się żenić.

System jest obecnie nastawiony na pomoc kobietom kosztem mężczyzn.

O ile dobrze pamiętam były premier płaci dorosłej kobiecie alimenty a nie mieli dzieci.

W uzasadnieniu kobieta twierdzi ,że przez wypadek uszkodziła na tyle rękę, że nie może pracować. 

Mnie już nic nie zdziwi w tym chorym świecie a w Stanach to podobno za chodzenie z dziewczyną

12 miesięcy będzie kwalifikowało do przysługiwania alimentów?

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, osadnik napisał:

To będę chodził 11.

 

Ciekawe czy to prawda z tym chodzeniem z dziewczynami? na razie są to tylko przymiarki do tego co może być w przyszłości.

System widzi dobitnie, że mężczyźni powiedzieli dość i chcą też mieć korzyści z małżeństwa, które w chwili obecnej jest skrajnie niekorzystną umową prawną, z której zyski są równe zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.