Skocz do zawartości

Marylka żąda 30 tys zł miesięcznie alimentów od byłego męża


Wolverine1993

Rekomendowane odpowiedzi

W USA była historia chłopaczka, który żył z kobietą, a sąd przyklepał to pod małżeństwo, alimenty i podział majątku po rozstaniu. Oglądałem to na jakimś kanale redpillowym. 

 

Przerobiłem też sporo akcji z amerykańskich sądów. Wchodzi gość i mówi, że ma pół etatu chwilowo, kryzys w branży, czeka na rozstrzygnięcie i chciałby poprosić o przesunięcie spłaty alimentów. Sędzina przyklepała mu areszt i nakazała płacić kurwa i chuj. Gościa w kajdankach wyprowadzono, a w tle śmiech byłej żonki i prawniczki. Oczywiście, kto wydawał wyrok? Sędzina. 

 

To, co się dzieje to horror na jawie. Kurwa, ze zwykłą Panią się umawiasz, a ona upierdala pół majątku? Ja bym do sądu już w takim momencie nie poszedł, tylko sam to załatwił i to tak, żeby cały świat usłyszał. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac cywilizacja schyłkowa i jej upadek, zdeformowanie wartości, wszystko j...e.

 

Później odnowa moralna, przyjmą cudze jako swoje.

 

Nam pozostało nie powielać ich błędów, złapać za popcorn, drinki i oglądać, ale wątpię żeby za naszego życia rozegrał się ostatni akt tej tragifarsy. 

 

Historia zna przypadki  w....ch obywateli, którzy wzięli sprawy w swoje ręce:

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, mac napisał:

W USA była historia chłopaczka, który żył z kobietą, a sąd przyklepał to pod małżeństwo, alimenty i podział majątku po rozstaniu. Oglądałem to na jakimś kanale redpillowym. 

 

Przerobiłem też sporo akcji z amerykańskich sądów. Wchodzi gość i mówi, że ma pół etatu chwilowo, kryzys w branży, czeka na rozstrzygnięcie i chciałby poprosić o przesunięcie spłaty alimentów. Sędzina przyklepała mu areszt i nakazała płacić kurwa i chuj. Gościa w kajdankach wyprowadzono, a w tle śmiech byłej żonki i prawniczki. Oczywiście, kto wydawał wyrok? Sędzina. 

 

To, co się dzieje to horror na jawie. Kurwa, ze zwykłą Panią się umawiasz, a ona upierdala pół majątku? Ja bym do sądu już w takim momencie nie poszedł, tylko sam to załatwił i to tak, żeby cały świat usłyszał. 

Gdzieś oglądałem na jakimś kanale, że w USA pracownicy sądu otrzymują część zasądzonych alimentów na funkcjonowanie swoich urzędów, inaczej mówiąc im więcej zasądzą tym lepiej dla nich. Dlatego tak rąbią facetom wyroki.

 

Na tym kanale jest wiele historii z USA i to gorszych niż w pl, serio tam już nie ma american dream.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarine ostatnio też oglądałem historię zgwałconego przez starszą panienkę gościa, który płaci alimenty na dzieciaka. Panienka go zgwałciła, miał sprawę, wygrał, a alimenty na dzieciaka i tak płaci. Wiem, że masa tego jest. Kiedyś się ostro wkręciłem. Kolesie chodzący z kamerami w krawatach. Historie taksówkarzy. Panienka wchodzi do taxi, nie chce zapłacić, ale w zamian zrobi laskę. Koleś się nie zgadza i ma automatycznie oskarżenie o gwałt. Panienki wiedzą, że wygrały i zrobią wszystko, żeby stworzyć patologię nie do zniesienia. One pławią się realnie w męskim cierpieniu. Tam system kolesia nawet nie traktuje, jak człowieka. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Teraz Marylka chce zysku z przedsiębiorstw byłego męża:

"Maryla wystąpiła o unieważnienie podziału majątku. Teraz domaga się dodatkowo połowy moich firm, które założyłem i prowadziłem od 1980 roku, a ślub wzięliśmy w 1990, a więc 10 lat później - mówi Dużyński w rozmowie z "Na żywo".

Wcześniej przy ustanowieniu rozdzielności i podziale majątku Maryla potwierdziła notarialnie, że firmy zawsze należały do mnie i stanowią mój majątek odrębny, ale teraz zmieniła zdanie... - dodaje."

 

Małżeństwo to umowa prawna, pamiętajcie

 

https://rozrywka.dziennik.pl/news/artykuly/8106715,maryla-rodowicz-andrzej-duzynski-rozwod-podzial-majatek.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2021 o 16:49, mac napisał:

@spacemarine ostatnio też oglądałem historię zgwałconego przez starszą panienkę gościa, który płaci alimenty na dzieciaka. Panienka go zgwałciła, miał sprawę, wygrał, a alimenty na dzieciaka i tak płaci.

Takie smutne rzeczy. True bad sad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.