Skocz do zawartości

Michał Forsaken - azjapozmroku.pl + kilka słów o "Tajowie" ode mnie


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Ksanti napisał:

Jak dasz radę to wrzuć zdjęcia jakichś przykładowych ładnych Azjatek z portalu. 

 

Wejdź na grupę Michała, którą podlinkowałem i tam on wrzuca swoje zdjęcia z dziewczynami z Azji. Masz wtedy pewność 100% reala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Optimus Prime Tak zgadza się dziewczyny z Kazachstanu to top jeśli chodzi o urodę azjatycką i też Kazachstan jest najbliżej Polski położonym krajem azjatyckim. I napewno są narodowością azjatycką która bardzo szybko asymiluje się w Europie, bo życie u nich mocno przypomina to co się dzieje w Rosji.

 

Tutaj 6 stron zdjęć dziewczyn z Kazachstanu

https://buzzly.info/en/photo/1432/images-of-the-best-girls-of-kazakhstan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Nico napisał:

@Optimus Prime Tak zgadza się dziewczyny z Kazachstanu to top jeśli chodzi o urodę azjatycką i też Kazachstan jest najbliżej Polski położonym krajem azjatyckim. I napewno są narodowością azjatycką która bardzo szybko asymiluje się w Europie, bo życie u nich mocno przypomina to co się dzieje w Rosji.

 

Tutaj 6 stron zdjęć dziewczyn z Kazachstanu

https://buzzly.info/en/photo/1432/images-of-the-best-girls-of-kazakhstan

ładne są @Nico

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 12.02.2021 o 15:21, Optimus Prime napisał:

Nawet znam gościa co zdradza taką jedną a ta udaje że tego nie widzi bo nie chce gościa stracić a zawsze jej mokro jest przy nim bo po prostu dobrze rucha nawet po 20 latach małżeństwa ta się migdali jakby to był pierwszy byczek najlepszy jej życia. 

uwierzcie sam wiem po sobie ile kobiety są w stanie dawać i tracić głowę byleby tylko zaspokoić potrzeby mężczyzny. Nie można popadać w kompleksy och bo wybierają chadów ale mam ujowo.

Chyyyyste, chyba najmądrzejszy wpis który ostatnio tutaj widziałem ;3

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym najchętniej pojeździł do Ameryki Południowej ,aby tam znaleźć swoją pierwszą dziewczynę. Tutaj już od czasów kiedy chodziłem do drugiej klasy gimnazjum uganiam się za dziewczynami aż do teraz a mam 26 lat. Efekt ? Ciągłe odrzucenia i praktycznie zero nadziei.Nawet nigdy nie umówiłem się z dziewczyną na randkę , nie przytuliłem. To jest przykre.  Stałem się niezwykle nieśmiałym, wstydliwym i kompletnie zagubionym chłopakiem. Boje się bardzo dziewczyn i kolejnego odrzucenia czy wyśmiania. Dlatego też współczuje innym podobnym do mnie ,którzy dodatkowo wiedzą ile mogliby dać i zrobić dla swojej potencjalnej dziewczyny ,ale jest ściana której nie przeskoczą. 

 

A próbowałem wielu rzeczy. Podrywałem rówieśniczki , trochę starsze, kilka lat młodsze. Efekty kiepskie.. Zawsze traktowały mnie jak powietrze , unikały. A te które już zobaczyły ,że mam fajny charakter chciały mnie tylko w charakterze kolegi.  Jak miałem 23 lata to nasłuchałem się jakiegoś bajkopisarza , który twierdził że jak nie radzę sobie z dziewczynami w podobnym wieku i nie mam doświadczenia co ja to żebym podrywał licealistki w wieku 16-18 lat bo im niby imponuje ktoś po 20-dziestce.. Więc mając 23-25 lat też brałem takie pod uwagę. Efekt równie beznadziejny bo dla takich koleś w wieku 23-25 lat jest za stary, nie pomagało nawet to że młodo wyglądam bo mam wygląd bardziej  chłopaka a nie mężczyzny i często nawet nie chcą rozmawiać oraz mają za creepa.

 

Smutny jest ten kraj jeśli chodzi o relacje damsko-męskie. Ktoś przystojny z moich znajomych od zawsze miał dziewczyny i dla niego ''to jest takie proste''. Mam takiego jednego znajomego. On już w czasach szkolnych miał chyba z kilkanaście dziewczyn i kiedy chciał to zostawiał i brał się za następną a te które zostawiał nawet nie miały do niego o to żalu a były dumne że z nim były. Żałosne. . Później na studiach to samo. Co ileś miesięcy inna dziewczyna. A będąc przeciętniakiem musisz błagać ,żeby dziewczyna dała ci najmniejszą szansę i się z Tobą luźno spotkała na co szanse są oczywiście bardzo małe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Libertyn napisał:

Ja nie mogłem ogarnąć relacji bo byłem przegrywem. 

Wampirem energetyczno emocjonalnym który na  randkach się użalał na podły los. Zastanów się @Everson czy Ty tak nie masz. 

Bywały relacje gdzie rzeczywiście się uzalalem. Ale najczęściej było tak że rozmawiałem z dziewczynami w normalny, w sympatyczny sposób. Żartowałem, itp. To nie miało żadnego znaczenia. Efekt zawsze ten sam. Kiedyś założyłem profil chada na badoo i fotce. Nagle po kilku godzinach rozmowy z dziewczynami w różnym przedziale wiekowym nagle dowiedziałem się jaki mam fajny charakter a pisałem w ten sam sposób co z realnego profilu. To było kompletne obudzenie się. Dlatego zbieram jak największą ilość pieniędzy i spróbuję za granicą. Może gdzieś bliżej, Białoruś albo Mołdawia. Może Ameryka Południowa. Nasze dziewczyny są bardzo zadufane w sobie, niesympatyczne i traktują z pogardą. Wszystkie są dokładnie takie same. Czuję się jakbym poznawał setki razy tą samą dziewczynę. Nie jest ważne czy ma 24 lata, 19 czy 17 naście. Wciąż te same schematy, zachowanie itp. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Everson napisał:

Ja to bym najchętniej pojeździł do Ameryki Południowej ,aby tam znaleźć swoją pierwszą dziewczynę.

 

Acha... A kto Ci powiedział, że tam jest lepiej?

Oni stamtąd niekoniecznie mają pojęcie o PL.

Podobnie jak i my o nich.

 

Owszem, uroda, zapachy spod pachy itd mogą się

troszkę różnić ale... Kto Ci powiedział że tam będzie lepiej? :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Everson jesteś niski? Jeśli tak to przyczyna twoich niepowodzeń z kobietami jest oczywista. Sam mam ,,szczęście" mieć 173 cm wzrostu. Jeżeli jesteś wysoki to wybacz ale prawdopodobnie masz inny defekt natury fizycznej, który powoduje to że nie podobasz się kobietom. W takiej sytuacji możesz stać się ,, wysoki i piękny" tylko dzięki zawartości swojego portfela. Te Polki traktują  cię chamsko bo jesteś dla nich nie atrakcyjny.  Nie ma znaczenia czy jesteś miły czy nie miły. Jak byłem w liceum to gościem, którym najbardziej interesowały się  dziewczyny był największy kretyn w klasie. Gość przychodził pijany na lekcje a mimo tego wszystkie dziewczyny go uwielbiały. Czy muszę dodawać że miał ponad 190 cm.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Everson to że chciały gadać z chadem wcale nie oznacza, że robiłeś to dobrze. Chad może wylać na nie wiadro pomyj, ruchać jej siostre a i tak mu to ujdzie płazem.

Amerykan Południowa hmm... bez hiszpańskiego trzeba bardzo uważać, wejdziesz w zła ulicę i możesz się cieszyć, że straciłeś tylko kase i smartfona. Same kobiety są inne, bardziej otwarte, może nie masz brania jak mokebe, ale z 6 robisz się 8/9.
Białoruś, Mołdawie raczej odpuść. Celuj w azje tajowo/filipiny/wietnam. 

Kurde niestety nie zrozumiem was z tym wzrostem bo sam mam dużo ponad 180. Za to znajomy ma 168 w kapeluszu i chyba już pół powiatu zaliczył 😂 Jest pewny siebie, ma dobrą nawijkę, lekki cham i egoista w stosunku do kobiet.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, GriTo napisał:

 

Acha... A kto Ci powiedział, że tam jest lepiej?

Oni stamtąd niekoniecznie mają pojęcie o PL.

Podobnie jak i my o nich.

 

Owszem, uroda, zapachy spod pachy itd mogą się

troszkę różnić ale... Kto Ci powiedział że tam będzie lepiej? :) 

 

 

 

Mam  w ogóle nie próbować ? Wiem ,że mogę się mocno rozczarować ,ale myślę że zawsze warto próbować nawet jeśli stracę mnóstwo pieniędzy.

Ci którzy jeżdżą w tamte zakątki sobie bardzo chwalą tamtejsze dziewczyny a nie są to często przystojni goście ,ale bardzo przeciętni  . 

 

5 minut temu, RedPill12 napisał:

Everson jesteś niski? Jeśli tak to przyczyna twoich niepowodzeń z kobietami jest oczywista. Sam mam ,,szczęście" mieć 173 cm wzrostu. Jeżeli jesteś wysoki to wybacz ale prawdopodobnie masz inny defekt natury fizycznej, który powoduje to że nie podobasz się kobietom. W takiej sytuacji możesz stać się ,, wysoki i piękny" tylko dzięki zawartości swojego portfela. Te Polki traktują  cię chamsko bo jesteś dla nich nie atrakcyjny.  Nie ma znaczenia czy jesteś miły czy nie miły. Jak byłem w liceum to gościem, którym najbardziej interesowały się  dziewczyny był największy kretyn w klasie. Gość przychodził pijany na lekcje a mimo tego wszystkie dziewczyny go uwielbiały. Czy muszę dodawać że miał ponad 190 cm.  

 

Mam 1.83 gdzieś. Więc tak średnio.  Wydaje mi się ,że moja twarz z profilu bocznego dobrze nie wygląda. Nie wiem jak to wytłumaczyć. Jest od boku jakaś taka wydłużona czy coś. 

Wiem jak to jest z dziewczynami. Zdałem sobie sprawę już pod koniec gimnazjum ,że dobre serce, bycie dla dziewczyn w porządku i fajny,łagodny charakter to sobie można gdzieś wsadzić jak się nie ma wyglądu. Kolesie dobrze wyglądający nieraz wykorzystywali je a potem i tak kolejna chętna się znajdowała chociaż nieraz miała świadomość ,że będzie tylko tymczasową zabawką.  

 

W ogóle w  takiej Rosji  rosjanki i to nawet te ładne mają nieraz  brzydkich chłopaków, niektórzy z pryszczami na twarzy. Przecież te nasze polki w Rosji na miejscu rosjanek nie wiem co by zrobiły .Chyba zwariowałyby. Rosjanie wyglądają gorzej niż przeciętny polski chłopak z lat 80-dziesiątych czy 90-dziesiątych. Oskarków to tam jest tyle co kot napłakał.  20 latek to u nich wygląda jakby miał ze 32 lata. Są po prostu zaniedbani i mają słabszą  urodę od przeciętnego młodego polaka. Nie zapomnę jak były mś w Rosji i na kanale sportowym krajowej telewizji był jakiś głupkowaty program na temat fryzów i tatuaży noszonych przez piłkarzy. Program prowadziła polska, młoda dziennikarka w wieku około 25 lat . Jak opowiadała o hiszpanach, szwedach czy piłkarzach z ameryki południowej  to aż jej się twarz rumieniła. Jak nastał dzień gdzie musi opowiedzieć coś na temat rosjan, ich fryzur, tatuąży  to już takiej miny nie miała. Na koniec podsumowała temat ich fryzur ,itp. ,,ze no rosjanie to nic ciekawego w sumie'' z niekrywanym grymasem na twarzy  ''Takie coś dosłownie usłyszałem w jej ust w tym programie. 

Polki na miejscu rosjanek siedziałyby same. Widzę co jest w Polsce z dziewczynami ,które zawsze wybrzydzały a same nie były w ogóle ani odrobine ładne. Wolą siedzieć same niż spojrzeć na kogoś kto jest przeciętny z wyglądu.  Jak przekraczają 30-dziestkę to wtedy szukają bogatego frajera ,który się ciężką pracą wcześniej dorobił i z łaską go wybierają.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Everson napisał:

 

Mam  w ogóle nie próbować ? Wiem ,że mogę się mocno rozczarować ,ale myślę że zawsze warto próbować nawet jeśli stracę mnóstwo pieniędzy.

Ci którzy jeżdżą w tamte zakątki sobie bardzo chwalą tamtejsze dziewczyny a nie są to często przystojni goście ,ale bardzo przeciętni  . 

 

 

Mam 1.83 gdzieś. Więc tak średnio.  Wydaje mi się ,że moja twarz z profilu bocznego dobrze nie wygląda. Nie wiem jak to wytłumaczyć. Jest od boku jakaś taka wydłużona czy coś. 

Wiem jak to jest z dziewczynami. Zdałem sobie sprawę już pod koniec gimnazjum ,że dobre serce, bycie dla dziewczyn w porządku i fajny,łagodny charakter to sobie można gdzieś wsadzić jak się nie ma wyglądu. Kolesie dobrze wyglądający nieraz wykorzystywali je a potem i tak kolejna chętna się znajdowała chociaż nieraz miała świadomość ,że będzie tylko tymczasową zabawką.  

 

W ogóle w  takiej Rosji  rosjanki i to nawet te ładne mają nieraz  brzydkich chłopaków, niektórzy z pryszczami na twarzy. Przecież te nasze polki w Rosji na miejscu rosjanek nie wiem co by zrobiły .Chyba zwariowałyby. Rosjanie wyglądają gorzej niż przeciętny polski chłopak z lat 80-dziesiątych czy 90-dziesiątych. Oskarków to tam jest tyle co kot napłakał.  20 latek to u nich wygląda jakby miał ze 32 lata. Są po prostu zaniedbani i mają słabszą  urodę od przeciętnego młodego polaka. Nie zapomnę jak były mś w Rosji i na kanale sportowym krajowej telewizji był jakiś głupkowaty program na temat fryzów i tatuaży noszonych przez piłkarzy. Program prowadziła polska, młoda dziennikarka w wieku około 25 lat . Jak opowiadała o hiszpanach, szwedach czy piłkarzach z ameryki południowej  to aż jej się twarz rumieniła. Jak nastał dzień gdzie musi opowiedzieć coś na temat rosjan, ich fryzur, tatuąży  to już takiej miny nie miała. Na koniec podsumowała temat ich fryzur ,itp. ,,ze no rosjanie to nic ciekawego w sumie'' z niekrywanym grymasem na twarzy  ''Takie coś dosłownie usłyszałem w jej ust w tym programie. 

Polki na miejscu rosjanek siedziałyby same. Widzę co jest w Polsce z dziewczynami ,które zawsze wybrzydzały a same nie były w ogóle ani odrobine ładne. Wolą siedzieć same niż spojrzeć na kogoś kto jest przeciętny z wyglądu.  Jak przekraczają 30-dziestkę to wtedy szukają bogatego frajera ,który się ciężką pracą wcześniej dorobił i z łaską go wybierają.

 Jak z sylwetką? Pracujesz nad sobą na siłowni?  
Co do rosjanek to tam sytuacja jest inna. Rosja to kraj biedniejszy od Polski, tam nie ma socjalu ani gównoprac specjalnie tworzonych dla kobiet dlatego te są bardziej zależne od mężczyzn. Poza tym jak sam zauważyłeś Rosjanie wyglądają przeciętnie gorzej bo mają mniej pieniędzy do tego tam jest ciągle bardzo duży problem z alkoholizmem wiem bo byłem kilka razy w Rosji. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Everson Aby myśleć o wylocie do Ameryki Południowej i podboju tamtejszych kobiet to trzeba być bardzo śmiałym facetem, w kulturze macho faceci są bardzo pewni siebie, bezpośredni, potrafią jak nikt inny urabiać kobiety, mimo iż mają opinię ruchaczy to również uważani są za najlepszych kochanków i kobiety im ulegają, żeby nie skończyło się tak, że polecisz tam i będziesz od przytulania, glaskania, wydawania na nią kasy a bzykać ją między czasie będzie miejscowy koleś. 

49 minut temu, Everson napisał:

Wydaje mi się ,że moja twarz z profilu bocznego dobrze nie wygląda. Nie wiem jak to wytłumaczyć. Jest od boku jakaś taka wydłużona czy coś. 

Kształt czaszki, twarzy w większości przypadków jest kluczowy przy wyborze partnera, najmniej atrakcyjne są twarze okrągłe, pucowate, płaskie, podłużne lub bardzo wysokim czołem. 

49 minut temu, Everson napisał:

 

W ogóle w  takiej Rosji  rosjanki i to nawet te ładne mają nieraz  brzydkich chłopaków

W Rosji działa dużo mafii i ich członkowie mają mnóstwo hajsu, tak samo piłkarze, politycy i mimo iż są brzydalami to mogą sobie pozwolić na otaczanie się wśród pięknych kobiet.

 

@Everson Najgorsze połączenie to mało atrakcyjny wygląd + nieśmiałość, każda nowo poznana ładna dziewczyna przez takiego faceta to tykająca bomba, i ogromna szansa, że go zdradzi bez wyrzutów sumienia. 

 

Podsumowaniem dla takich osób jest ta o to fotografia.

comment_ZN71UZOaUX8qrsRb7NBpHIFCVT5SzVnj

Edytowane przez Nico
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Everson napisał:

Mam  w ogóle nie próbować ? Wiem ,że mogę się mocno rozczarować ,ale myślę że zawsze warto próbować nawet jeśli stracę mnóstwo pieniędzy.

Ci którzy jeżdżą w tamte zakątki sobie bardzo chwalą tamtejsze dziewczyny a nie są to często przystojni goście ,ale bardzo przeciętni  . 

 

Pozwól, że przybliżę Ci temat:

 

1. "Mam  w ogóle nie próbować" 

- Spróbuj, zawsze warto. Ot, kolejne przeżycia.

 

2. "Wiem ,że mogę się mocno rozczarować"

- To wszystko zależy gdzie, z kim, i co uczynisz

 

3. " nawet jeśli stracę mnóstwo pieniędzy."

- Nie, zaraz nie stracisz pieniędzy, ewentualnie okradną Cię, spuszczą Ci wpier*dol albo zabiją. Ja miałem przyłożony pistolet do głowy po raz pierwszy w wieku trzynastu lat.  Nie posrałem się w gacie. Nie zdążyłem.

 

4. "Ci którzy jeżdżą w tamte zakątki  sobie bardzo chwalą tamtejsze dziewczyny"

Owszem, z szacunkiem do tych, którzy się tam udają, ale:

- do którego kraju konkretnie?

- jakie panny - tylko na sex?

- itd, itp... :) 

 

Powiem tak, w BR są klasy społeczne. Tam panna zasadniczo nie spojrzy na Ciebie. Bo jesteś przyjezdny, nie jesteś atrakcyjny z ciała tak jak miejscowi. Owszem, też są grubasy i brzydale. Przy ponad dwustu milionach ludzi jest wszystko. Wielokrotnie ichniejsi bezdomni są w porównaniu do nas ładni. Temat rzeka. Czasu na opisywanie brak.

 

Poza tym, jeśli na żonę - to jest zupełnie inny temat. Panna musiałaby chcieć wyjechać stamtąd. Pochodzenie, życie towarzyskie, klasy społeczne, wykształcenie, zamożność...

Język... to nie jest tak, że się nauczysz języka w parę miesięcy. Ktoś tam mówi, że jakiś kolega pojechał, nauczył się. No dobrze.. niech będzie.. :) 

 

Choć są tacy, którzy reklamują usługi językowe w parę tygodni w internetach.Kiedyś sprzedawano magiczne okulary Sita. Inni natomiast twierdzą, że śpiąc na słowniku też się nauczysz języka. Siła internetu Panie... :) 

Edytowane przez GriTo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, spitfire napisał:

@niemlodyjoda Spytam wprost ciaśniejsze? 😁

 

Nie patrzyłem nigdy na to w ten sposób :) Mówię poważnie :)

Ale ogólnie - jeśli komuś się takie kobiety podobają bardzo polecam :)

Progiem wejścia jest angielski na poziomie pozwalającym na flirt (to nie jest angielski ze szkoły) :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Pyrkosz napisał:

Tak nie powiedział nigdy żaden mokebe w europie 😂😂😂

Ludzie mają różne potrzeby, jedni chcą seksu asap, inni szukają związku.
Brat @Tajski Wojownik został przez te cudowne rodzinne i ujmujące Tajki przeżuty i wypluty.
Inni sobie utrzymują całe rodziny jako bogaci białasi

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2021 o 07:11, niemlodyjoda napisał:

1. "Azjatki to k*rwy" - moralnością nie ustępują Paniom z Europy

 

Dodam tylko taki mały szczegół, o którym w tym wątku chyba nikt nie wspomniał, a mianowicie, że w Tajlandii obca jest typowa dla Europejczyków pruderyjność, wobec czego zawód prostytutki jest tam postrzegany jak normalny sposób na zarobek, bez budowania jakiejś otoczki tabu lub ostracyzmu. Podobnie jest z transseksualistami, którzy w społeczeństwie są w pełni akceptowani.

 

Normalną jest więc sytuacja sytuacja, w której przy rodzinnym obiedzie, ojciec pyta córki, jak jej tam się wiedzie w życiu kurewskim.

 

Dlatego jeśli ktoś narzeka na demoralizację w Europie, to Tajlandia powinna być dla niego siódmym kręgiem piekieł.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Throgg napisał:

Dlatego jeśli ktoś narzeka na demoralizację w Europie, to Tajlandia powinna być dla niego siódmym kręgiem piekieł.

Co tam gadasz przecież wiadomo że w Tajlandii żyją same rodzinne wieczne dziewice, które tylko na Tinderze czekają by obsypać introwertycznego wrażliwca z Polski miłością i zrozumieniem dla stanu spowodowanego demonicznymi Polkami.

  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem coraz bardziej zadziwiony dlaczego facet z takim uporem może cały czas wychwalać kobiety w Polsce. Jeśli mam być szczery - znam tylko przypadki kobiet które tak robią.

 

Wracając do tematu - tak Azjatki be, dziewczyny ze wschodu Be a potem najebane 1001 tematów jakie Polki są be ;)

 

Czyli najlepiej - wszystkie be :D 

 

Zabawni Panowie jesteście :)

 

Powiem więcej - czym więcej gości będzie się interesować kobietami z innych krajów tym lepiej dla Was - więcej polskich białogłów czeka :D 

 

Najłatwiej narzekać - proste :) 

 

PS Tak, jak mieszkałem w Tajlandii wszystkie kobiety tylko polują na majątek białego, 99% to prostytutki, a w ogóle to najlepsza nasza rodzima Grażyna co CI zawsze kaszankę poda :D 

 

Nie wiem ile razy w tym wątku trzeba pisać - jak jesteś niestabilny emocjonalnie to wszędzie Cię wyr*chają :D No ale dalej zdarta płyta te nie, tamte nie itp. itd. :) 

 

A to już w ogóle prima sort content:

 

Cytat

W Rosji działa dużo mafii i ich członkowie mają mnóstwo hajsu, tak samo piłkarze, politycy i mimo iż są brzydalami to mogą sobie pozwolić na otaczanie się wśród pięknych kobiet.

 

Mniej filmów na YT więcej realnego życia :D 

 

PS 2 - pozdrawiam od czystych jak łza Pań z Polski. SImon Moleke.

simon-mol-8fa37f02-702a-49e1-83a6-bf1978

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Wracając do tematu - tak Azjatki be, dziewczyny ze wschodu Be a potem najebane 1001 tematów jakie Polki są be ;)

 

Czyli najlepiej - wszystkie be :D 

 

PS Tak, jak mieszkałem w Tajlandii wszystkie kobiety tylko polują na majątek białego, 99% to prostytutki, a w ogóle to najlepsza nasza rodzima Grażyna co CI zawsze kaszankę poda :D 

 

Nie wiem ile razy w tym wątku trzeba pisać - jak jesteś niestabilny emocjonalnie to wszędzie Cię wyr*chają :D No ale dalej zdarta płyta te nie, tamte nie itp. itd. :) 

Dokładnie tak, wszystkie są be! Hahaha 😂

Czy tak trudno zrozumieć, że w azji/ameryce płd jest się kimś egzotycznym, tak jak np. habibi dla naszych witaminek w Egipcie? Mając smv 6 można rwać laski z smv 10. Możesz wyrwać co chcesz, nikt nie mówi czy to ma to być ons czy ltr. Wyrwiesz szona to masz szona. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pyrkosz napisał:

Dokładnie tak, wszystkie są be! Hahaha 😂

Czy tak trudno zrozumieć, że w azji/ameryce płd jest się kimś egzotycznym, tak jak np. habibi dla naszych witaminek w Egipcie? Mając smv 6 można rwać laski z smv 10. Możesz wyrwać co chcesz, nikt nie mówi czy to ma to być ons czy ltr. Wyrwiesz szona to masz szona. 

 

Najwięcej mają w takich tematach do powiedzenia ludzie, którzy Azjatkę czy Latynoskę widzieli na pornosie, a Ukrainki znają bo sprzątaja u nich na klatce w bloku.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.