Skocz do zawartości

Klucz produktu pakietu office.


PrzemAss

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

 

Po długim czasie nareszcie zabrałem się za formatowanie mojego drugiego (użytkowego) komputera. Problem jest taki że mam pakiet office który pozyskałem zakupując używana licencję i nie mam opakowania ani nic, a co za tym idzie klucza produktu. Programy do wykrywania takie jak AIDA czy Everest nie wykrywają pakietu office :(.

 

Czy znacie jakieś metody na pozyskanie klucza produktu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zawsze pomagał Recovery Keys. 

Próbuj jeszcze WinKeyFinder/Office Product Key Finder.

 

Od Office 2013 ręcznie (w systemie) nie odczytasz klucza (tylko 5 ostatnich cyfr) więc jeśli programy nic nie znajdą to zostaje zwrócić się do pomocy technicznej Microsoft. 

 

Jest jeszcze opcja przeniesienia wszystkich plików/folderów/rejestru związanych z Office. Tylko dłużej to potrwa a i nie gwarantuje efektu.

Edytowane przez OdważnyZdobywca
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zapisać sobie klucz produktu na wypadek zmiany komputera - może dostałeś go mailem i masz jeszcze?

 

Można popróbować programików jak te podane przez Braci i czasem uda się odczytać zapomniany klucz.

 

W ostateczności można kupić najnowszą wersję lub przejść na inny darmowy pakiet, co również ma swoje plusy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.