Skocz do zawartości

Białorycerstwo nie zginie


Rekomendowane odpowiedzi

@Sky

 

*Obydwaj.

 

Zalezy od postrzegania tego, czym jest kultura.

 

Oczywiscie, nie nalezy tez negowac imperatywu biologicznego, co bylo wspomniane powyzej.

Swoja droga uzywanie analogii ze swiata zwierzat tez nie zawsze ma wiekszy sens.

Moze te walczace ze soba bizony inaczej by sie zachowywaly, jakby mogly sie same latwo zaspokoic lub pojsc do jakiejs bizoniej agencji.

Z ewolucyjnego punktu widzenia, jakby taka agencja dla kazdego gatunku istniala, to bardziej prawdopodobne jest to, ze np. szympansy uzbieralyby okreslona ilosc orzechow zamiast walczyc ze soba, poszly do orangutaniej burdel-mamy i po problemie. :D 

 

Co do kultury.

Jesli przyjac, ze kultura to cos bardziej trwalego jak chwilowa moda, to nawet przyklad z dzisiejsza rozwiazloscia kobiet zaprzecza temu.

Te wielowiekowe tlumaczenie corkom, by sie szanowaly, by nie byly rozwiazle, kult dziewictwa... 

I nagle pan Zuckerberg tworzy apke "co jadlem rano na sniadanie" i ta cala wielowiekowa kultura pryska niczym banka. 

Innymi slowy sfera swiadomosci jest ksztaltowana doraznie, tu i teraz. Jakies wyjatki zawsze sie znajda, ale to tylko wyjatki.

 

Wiec przyszlosc tego "bialorycerstwa" zalezy w glownej mierze od tego, co jasnie milosciwie panujacy sobie zamierzyli na nastepne lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, jak weźmiemy matkę z dzieckiem, podpiszemy z nią ślub to po ilu latach małżeństwa jej dziecko przechodzi pod opiekę chłopa(prawnie) ? 

Bo jak podpiszemy paper że zgadzamy się że by było nasze, jak się znudzimy panci to może nas podać o alimenty i trzeba jebać na cudzego dzieciaka. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mati248 napisał:

Mam takie pytanie, jak weźmiemy matkę z dzieckiem, podpiszemy z nią ślub to po ilu latach małżeństwa jej dziecko przechodzi pod opiekę chłopa(prawnie) ? 

Bo jak podpiszemy paper że zgadzamy się że by było nasze, jak się znudzimy panci to może nas podać o alimenty i trzeba jebać na cudzego dzieciaka. 

Ty poważnie pytasz?🤔 Jeśli tego nie załatwisz oddzielnie, to nigdy nie przejdzie na Ciebie. Z samego faktu że ruchasz jego matkę(nawet legalnie po ślubie) 😉 nie wynika, że jej dziecko staje się Twoim 😁 (póki co...., ale może jakaś światła polityczka coś poradzi na tych wrednych facetów co ruchają nie dając kasy na bombelka swej lubej).

 

Oczywiście to które zrobicie wspólnie (lub pani sobie zrobi) po ślubie będzie w świetle prawa Twoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PyrMen napisał:

Chyba nigdy. 

Ojca, bądź kilku, dzieciaki mają. 

 

Są tu mądrzejsi to się wypowiedzą. 

 

A co, wbijasz do jakiejś madki na stałe? 😜

 

Nie, pytam tak z ciekawości, ktoś tu kiedyś pisał że jak dziecko bierzesz na siebie to alimenty w racie czego alimenty trzeba płacić. 

Są tacy co by wzięli na siebie dzieciaka 😂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Krugerrand napisał:

zapytaj może czy już próbował ingerować w wychowanie nieswojego dziecka skoro łoży na niego i na jego matkę kasę

miałem chęć tak zrobić, ale już zostałem nazwany dnem i pierdolę głupoty.

Miałem zapytać panie właśnie o tym aspekt, ale pewnie życia by nie starczyło na wojnę z nimi :)

Wszedłem na profil tego biednego pana. Oka nie było na czym zawiesić. Nie oceniam go, sam nie jestem Massimo z 365 dni, ale wiem że jak poruchał to musi być

najszczęśliwszym ojcem 3 bąbelków na świecie.

 

W sumie jak tylko napisałem, że jest bankomatem to panie wzięły go w obronę. I nie tylko panie.

 

Facet został bohaterem.

6 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Jak chcesz podejmować takie tematy to tylko tu wśród swoich.

Wiem, dlatego mimo że mnie palce swędziały żeby dalej im odpowiadać i pokazać nasz punkt widzenia zrezygnowałem.

Najbardziej mnie zirytował biały rycerz, co napisał mi, że jestem dno.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Maximus napisał:

"Kobieta z dziećmi? Po przejściach? To taka sama Partnerka jak każda inna.

Często nawet dużo wrażliwsza i bardziej uczuciowa.......

 

Jeśli kiedykolwiek spotkasz taką KOBIETĘ na swojej drodze - chłoń, ucz się jak

najwięcej i doceniaj, że chce z Tobą spędzać czas. Kochaj, szanuj, wspieraj.

 

...

 

Pan YYY (2/10)

 

"Może jesteś w błędzie. Po pierwsze nie mierz wszystkich jedną miarą... A po drugie są jeszcze faceci,

którzy są w związku z kobietą, która ma dzieci. I przy okazji ja jestem od ponad roku z partnerką, która ma 3 dzieci :) "

 

Pan YYY 2/10, a pani partnerka z 3-ką dzieci pewnie 8/10? Kurwa, ja nie wierzę. Ja wszystko rozumiem, że samotność, że potrzeba "pochwalenia się" swoim kolegom, jakie to się ciacho "wyrwało", że Blue Pillowa i białorycerska propaganda zewsząd, ale no dajcie żyć... jak można być aż tak zaślepionym i nie dostrzegać rzeczywistości?

 

Marzy mi się świat, w którym tacy biali rycerze są wyśmiewani i wyszydzani, a rozumni ludzie, tacy jak bywalcy BS, są uznawani za światłych. No tak, stąd już blisko byłoby do merytokracji - piękna, lecz nierealna wizja... 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Maximus napisał:

Wszedłem na profil tego biednego pana. Oka nie było na czym zawiesić. Nie oceniam go, sam nie jestem Massimo z 365 dni, ale wiem że jak poruchał to musi być

najszczęśliwszym ojcem 3 bąbelków na świecie.

 

W sumie jak tylko napisałem, że jest bankomatem to panie wzięły go w obronę. I nie tylko panie.

 

49 minut temu, Maximus napisał:

Wiem, dlatego mimo że mnie palce swędziały żeby dalej im odpowiadać i pokazać nasz punkt widzenia zrezygnowałem.

Najbardziej mnie zirytował biały rycerz, co napisał mi, że jestem dno.

 

 

Skoro biały rycerz nie ma wyglądu to w akcie desperacji, która mu już tylko pozostała wziął na barki wielki bagaż, który go tak przygniecie do ziemi, że już nie wstanie.

Jeszcze biedak nie wie i nie rozumie w co się wpakował to jego sprawa zapewne musi doświadczyć dram, emocji, jazd by się o tym przekonać.

Kobiety zawsze będą takich facetów broniły bo pilnują swojego interesu, a jak by takie kukoldy dowiedziały się jaka jest natura kobiet i ile jest warty seks to rynek

matrymonialny wrócił by na swoje tory i to mężczyźni by rozkładali karty na co panie nigdy nie pozwolą.

Nie powinieneś irytować się słowami człowieka, który nie wie nic o życiu to z braku niewiedzy takie zachowanie.

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maximus napisał:

Nic z tych rzeczy ale ładniejsza od niego.

 

Czyli pani ma niezaspokojoną hipergamię - nie ma szans, żeby szanowała mniej atrakcyjnego samca od siebie. Gość jeszcze dostanie mocnego Red Pilla od życia... z trzema bąbelkami to on może się nie podnieść. Miałem napisać, że żal mi chłopa, ale w sumie dlaczego mielibyśmy żałować frajerów? Ich życie, ich los. Nieznajomość zasad funkcjonowania świata nie zwalnia z ich konsekwencji.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, SamiecGamma napisał:

Miałem napisać, że żal mi chłopa, ale w sumie dlaczego mielibyśmy żałować frajerów? Ich życie, ich los. Nieznajomość zasad funkcjonowania świata nie zwalnia z ich konsekwencji.  

Najlepsze:

Pani XXX w odpowiedzi naszemu bohaterowi na tekst:

 

"Może jesteś w błędzie. Po pierwsze nie mierz wszystkich jedną miarą... A po drugie są jeszcze faceci,

którzy są w związku z kobietą, która ma dzieci. I przy okazji ja jestem od ponad roku z partnerką, która ma 3 dzieci :) "

 

" Nigdy o takim przypadku nie słyszałam, więc sam widzisz jaka to rzadka sytuacja."

 

Pochwała bohatera.

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Mmario said:

Z samego faktu że ruchasz jego matkę(nawet legalnie po ślubie) 😉 nie wynika, że jej dziecko staje się Twoim 😁 (póki co...., ale może jakaś światła polityczka coś poradzi na tych wrednych facetów co ruchają nie dając kasy na bombelka swej lubej).

 

@mati248

Moze ktos po prawie by sie wypowiedzial czy ponizszy artykul dalej obowiazuje i jak jest wykorzystywany w sadach rodzinnych/alimentach. 

 

Art. 144. Kodeksu Rodzinnego -  żądanie świadczeń alimentacyjnych od powinowatych:

§ 1. Dziecko może żądać świadczeń alimentacyjnych od męża swojej matki, nie będącego jego ojcem, jeżeli odpowiada to zasadom współżycia społecznego. Takie samo uprawnienie przysługuje dziecku w stosunku do żony swego ojca, nie będącej jego matką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, cst9191 napisał:

Kiedyś myślałem nad tym, czy dobrze bym zrobił, gdybym 'nawracał' białorycerzy z najbliższego otoczenia na mężczyzn.

TO teraz 'czai' to(autentyk).

 

Odbierałem latorość od ex.

Wyskakuje 'beciak' i się pyta czy możemy pogadać?!

???.... co jest curwa?...nk ok.

 

....pierdoli pierdoli,....bo taką kobietę jak ona(ex).....(chyba się zapomniał???)....bo ona  mu taką  awanturę ostatnio zrobiła!

 

....tyle w temacie na siłę.

 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

tak czytam o tych samotnych matkach i przypomniała mi się znajomość, laska 25lat, w wieku 13 lat miała nowego tatusia, starego oczywiście mieszając z błotem przy każdej okazji. Ale, że jej przyrodni braciszek ma 12 lat to już jej nie dało do myślenia 🤣 przypadek? Nie sądzę, mamcia się puściła a przytomny ojciec kopnął ją w dupę. Ta laska miała tak sprany mózg przez matkę, że ojciec był złem numer jeden (podobno jakieś niedoszłe próby samobójcze miała nawet) uj, że jej tatuś kupił auto i spłaca kredyt, który wzięła na jakiegoś swojego chada. Nawet nie zdążyłem porvchać dobrze, bo oczy mi zaszły czerwienią i nawet uj krzyczał żeby spierdalać😂

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bracia ale trzeba na problem samotnych kobiet spojrzeć troszkę obiektywniej. Statystyki wyraźnie mówią, że do winy rozpadu związku znacznie częściej dochodzi z winy faceta. Jeszcze częściej prawa do opieki nad dziećmi też kilkunastokrotnie przydzielane są matce. By pojawiło się dziecko trzeba dwójki osób. Gdzie Ci tatusiowie? Najczęściej spierdolili. Tak najprościej. Najprościej też szydzić z takich kobiet i wykorzystywać je by poruchać.  Zmanipulować by przelecieć i wyśmiać na forum. To jest kurwa podłe i niesprawiedliwe. Oczywiście zdarzają się przypadki, że facet został wykorzystany, zdradzony, przez samotną matkę. Są to jednak dosyć marginalne sytuacje.  Często samotne matki musiały uciekać przed jebniętym facetem który ją lał i regularnie gwałcił albo po kilku latach małżeństwa ją zdradził czy okazał się zwykłym ochlajmordą bajkopisarzem. Tak wiem to kobieta daje a facet bierze. Widziały gały co brały. Tylko, że kobieta wychowująca samotnie swoje dzieci, zapierdalająca od rana do wieczora, mierząca się ich problemami bez jakiegokolwiek wsparcia, kochająca swe dzieci ma dla mnie większe jaja niż większość ojców które je ma w dupie. Taka kobieta zasługuje na szacunek a nie na ciśnięcie beki z niej. No ale taki już ten dzisiejszy świat pojebany stanął na głowie. Ruchasz samotne matki? Jesteś git. Wychowujesz sama bahora? Hłełehłe ........

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, VasKes napisał:

Statystyki wyraźnie mówią, że do winy rozpadu związku znacznie częściej dochodzi z winy faceta.

 

Godzinę temu, VasKes napisał:

Gdzie Ci tatusiowie? Najczęściej spierdolili. Tak najprościej. Najprościej też szydzić z takich kobiet i wykorzystywać je by poruchać.

 

Godzinę temu, VasKes napisał:

Oczywiście zdarzają się przypadki, że facet został wykorzystany, zdradzony, przez samotną matkę. Są to jednak dosyć marginalne sytuacje.

 

Godzinę temu, VasKes napisał:

 Często samotne matki musiały uciekać przed jebniętym facetem

ŻAŁOSNY TROLL a siostra @Libertyn jeszcze go lajkuje. 

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2021 o 13:31, Iceman84PL napisał:

@Maximus Wbijanie kija w mrowisko gdzie jest masa kobiet i kukoldow nie jest dobrym pomysłem

i tak tych ludzi do niczego nie przekonasz. Jak chcesz podejmować takie tematy to tylko tu wśród swoich. 

Środowisko monotematyczne potrzebuje czasem zmiany dynamiki.

Chleba i igrzysk.

Jak to @Sankti Magistri ostatnio odpisał nowemu Użytkownikowi, facet musi się czasem wystawić na ryzyko i ryzyko oklepu (nawet internetowego).

 

W dniu 13.02.2021 o 06:31, Maximus napisał:

Wiem, że wbiłem kij w mrowisko, pisząc mu, że robi za bankomat.

Serwis przed komentarzem @Maximus

90c44871cdc6a637c4ccdd0c2caa9168.jpg

 

Serwis po komentarzu:

womanyellingcat-1573233850.jpg

 

Skoro już poświęciłeś ten czas, na jakiej wibracji (poziomie świadomości) byłeś pisząc, że jest bankomatem?

 

Bardziej złość (chęć dowalenia, uszczypliwość) czy może duma (pogarda)?

hawkins_tabela.jpg?ssl=1

 

Gdybyś napisał inaczej (bez użycia słowa bankomat, które kojarzy się negatywnie/pejoratywnie), to już bym zastanawiał się nad odwagą.

A może jednak było pragnienie napisania/wyrażenia swojego zdania? (czyli wtedy niżej niż złość) 🤔

 

W dniu 13.02.2021 o 19:33, Maximus napisał:

W sumie jak tylko napisałem, że jest bankomatem to panie wzięły go w obronę. I nie tylko panie.

 

Facet został bohaterem.

Z jednej strony to dobre, łatwiej mu będzie racjonalizować (nawet podświadomie) swój wybór, niektórzy mają go bardzo ograniczony i nigdy nie wychodzą poza pewne ramy.

Fajnie to ukazane było w Matrixie.

Masz osoby akceptujące inną rzeczywistość i taką, która chce wrócić do Matrixa, obojętnie za jaką cenę.

 

W dniu 13.02.2021 o 19:33, Maximus napisał:

Wiem, dlatego mimo że mnie palce swędziały żeby dalej im odpowiadać i pokazać nasz punkt widzenia zrezygnowałem.

Najbardziej mnie zirytował biały rycerz, co napisał mi, że jestem dno.

Czy aby na pewno palce Cię swędziały, żeby im wyjaśnić jak jest? czy może ich reakcja wpłynęła na Twoje emocje i chciałeś napisać to pod swoje ego?

Najbardziej zirytowała Cię osoba, która pojechała Ci z wibracji pogardy.

Dotknęło Cię to, bo prawdopodobnie wiesz, że źle zrobiłeś (albo nie uzyskałeś tego co chciałeś), wziąłeś to do siebie.

Jak czuje się ambitny facet, który nie osiąga zamierzonego celu?

 

Popatrz na swoją wibrację teraz, apatia/rezygnacja. Dobrze myślę, że pisząc o bankomacie chciałeś osiągnąć jakiś cel, ale się nie udało?

 

Chciałeś zabłysnąć, uwolnić niewolników/providerów czy może poczuć się jak John?

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Morfeusz napisał:

 

 

 

ŻAŁOSNY TROLL a siostra @Libertyn jeszcze go lajkuje. 

Prosisz o dickpicka? 
A może proctohemolan przesłac na ten ból odbytu?
 

Wiele samotnych matek to efekt tak zwanych wpadek. Ona lat 15, on lat 17, gumki nieprzyjemne lub źle założone i oto mamy ciąże.
Pani albo: oskarża o gwałt, albo rodzi. Pan zaś na ogół może uznać że jest niegotowy,
W normalnym kraju pani by miała edukacje seksualną czy łatwy dostęp do antykoncepcji awaryjnej. A tak to albo proces karny i aborcja, albo bujanie się z bobo w samotności.

Z jakiegoś też powodu multum matek niepełnosprawnych dzieci jest samotna. Moja korepetytorka miała syna z autyzmem.

I syn z autyzmem był powodem rozwodu.
 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@VasKes Żeby nie używać mocnych słów, to co tu napisałeś, to są stereotypy. Pokrzywdzona ofiara męskiej chuci kobieta i ci źli faceci. To co napisałeś, to czysty matrix, który niestety ma się dobrze. 

Mężczyźni nie zostali powołani przez dobrego Boga, by pomagać pokrzywdzonym i słabym kobietom. Kobietom, które przez feministki są przedstawiane jako mądre, wykształcone i zaradne.  One muszą w końcu, przynajmniej zacząć się uczyć odpowiedzialności. Nie powtarzać ciągłych stereotypów, którym ty tez uległeś, jakie to one słabe i pokrzywdzone. Tak to ich wybory, ich problemy. A związki nie są po to zawierane, żeby zajmować się czyimiś problemami. Każda kobieta ci to powie, gdy to ty będziesz miał kłopoty. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2021 o 06:31, Maximus napisał:

Jeśli kiedykolwiek spotkasz taką KOBIETĘ na swojej drodze - chłoń, ucz się jak

najwięcej i doceniaj, że chce z Tobą spędzać czas. Kochaj, szanuj, wspieraj.

 

I po prostu bądź obok. Nie musisz się bać jej bagażu emocjonalnego - podejdź i

pomóż jej go nieść. Odwdzięczy się nieograniczoną miłością, ciepłem i niespotykaną

wręcz lojalnością (...)"

CHRYSTE! Ale mi dreszcz cringe'u przejechał po plecach! Chryste ktoś na serio pisze takie głupoty? XD

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn skąd się biorą dzieci i jak dochodzi do zapłodnienia to mojemu rocznikowi tłumaczyli w 6 klasie podstawówki na lekcjach biologii, czyli w wieku 13 lat, później była powtórka na lekcjach biologii w 1 klasie szkoły średniej.  W między czasie między 13 - 16 rokiem życia były dwie kampanie ulotkowe w szkołach o antykoncepcji (jak prawidłowo założyć prezerwatywę między innymi) i chorobach wenerycznych i jakiś film nam wychowawczyni na lekcji wychowawczej puszczała.

 

Nie było żadnego wychowania seksualnego jako oddzielnego przedmiotu, bo nie było potrzebne, wszyscy dowiadywali się w szkole lub wcześniej od rodziców. 

 

O roli prezerwatywy wiedział, każdy uczeń podstawówki, nawet sobie robiliśmy eventy w wieku 12-13 lat kto się odważy kupić prezerwatywy w kiosku ruchu najbliżej szkoły ....

 

Brak "edukacji seksualnej" w szkołach to jest lewacki wymysł, ona w nich jest od prawie trzech dekad tyle, że realizują ją nauczyciele biologii. Kolejny argument z dupy, w którym nie chodzi o "edukowanie" tylko wprowadzenie gówno przedmiotu szerzącego deprawację, bo w tym całym cyrku nie będzie chodziło, o antykoncepcję i choroby weneryczne tylko promocję sam wiesz czego.

 

Biedne dzieci zachodzą w ciążę, bo ich się nie edukuje tak jasne .....

 

W takim USA mimo "edukacji seksualnej" na milion mieszkańców jest 18.8/1000 nastoletnich matek, w UK 16.8/1000, DE 16.9, a w tej zaściankowej Polsce bez edukacji seksualnej jest mniej niż 10 ....

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2021 o 09:41, mac napisał:

Panienki zawsze wpędzają w poczucie winy.

Poczucie winy to największa zdradziecka qrwa jaka mogła tylko powstać w chorych umysłach....

 

Panowe bez obrazy ale dziwię mnie te siłowe nawracanie jakiś frajerów. Jak ktoś przyjął łatkę frajera to mu jej nie zabierzecie. Poza tym po co wpierdalacie się komuś w życie ze swoimi dobrymi radami? Prosił was ktoś o to? Spożytkujcie tą wiedzę dla siebie, ja trafiłem na to forum bo CHCIAŁEM i widziedziałem że jest coś nie tak... Jak ktoś jest głupi to jest głupi i nie zrozumie nigdy... walić jakiś frajerów, ja tam się cieszę, ktoś musi wychowywać te mocne geny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2021 o 09:07, CzarnyR napisał:

Oceniam ludzi a ona była zakochana itp później zaczął ja bić itp.

 

75% tak mówi, a przypadków jest bardzo mało. Najczęściej chodzi właśnie o ta przemoc finansowa :) Ja tego nie rozumiem czemu wy nadal te tematy wałkujecie przecież ludzie są jak zwierzęta, z tym, że potrafią kłamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.