Skocz do zawartości

W oczekiwaniu na atak


Rekomendowane odpowiedzi

Nooo...syt wygląda tak, że za ok 3 h nastąpi.to będzie jakies 5 godzin i jutro około 16 godzin.

Smsowy.mailowy.tel.

Nie da sie zablokować tel.bo zacznie atakować rodzinę.Ma b dużo inf.

Powodem ataku jest hmmm rano przez tel.miałem zły ton głosu i byłem wulgarny pisząc o "sniegu ktory nak....wia".Nie dotarlem na spotkanie.Ze 4 razy podczas rozmowy usłyszałem, że mogę wracać, nie jechać itd.To zawrociłem.

Tak.toksyczna.Tematem nie jest po co sie zadaje z nią.ale jak przetrwać. Flaszke mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, tmr said:

Z telefonu piszę. Mój błąd.Po 2 nie życzę sobie odzywek typu "plaskacz".

Po 3 - dziękuję ale z toba kończę rozmowę.

 

Bardzo dobrze napisał. Chcesz szacunku to sam go pokaż. Co nas obchodzi że piszesz z telefonu. Nie gadaj że telefon upośledza do tego stopnia ze nie można trochę się wysilić żeby składnie wszystko wyglądało.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2021 o 15:36, tmr napisał:

Nooo...syt wygląda tak, że za ok 3 h nastąpi.to będzie jakies 5 godzin i jutro około 16 godzin.

Smsowy.mailowy.tel.

Nie da sie zablokować tel.bo zacznie atakować rodzinę.Ma b dużo inf.

Powodem ataku jest hmmm rano przez tel.miałem zły ton głosu i byłem wulgarny pisząc o "sniegu ktory nak....wia".Nie dotarlem na spotkanie.Ze 4 razy podczas rozmowy usłyszałem, że mogę wracać, nie jechać itd.To zawrociłem.

Tak.toksyczna.Tematem nie jest po co sie zadaje z nią.ale jak przetrwać. Flaszke mam.

 

1. Rzuć ją. 

2. Nie pij, to tylko pogarsza sprawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.