Skocz do zawartości

Jak poznać przekrój kobiety zadajac jej jedno pytanie?


Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Scorsky napisał:

Patusiary, szmule łatwo rozpoznać, zamiłowanie do alko i słuchanie rapsów. 

 

Patrząc na roczniki podobne do mojego i mój (98, 99, 00 i 01), znajome osoby + z opowieści znajomych

1) Dużo Karyn patrząc na szkoły to zawodówka i technikum (masa kurwek)

2) Licealistki lubiące imprezy (alkohol się lał dużo zgonów, a wiadomo jak to się kończy) a teraz to studentki które się jeszcze nie wyszalały 

 

Takie moje luźne obserwacje, dużo tych dziewczyn widać teraz na tinderze, badoo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2022 o 07:44, Scorsky napisał:

 

Dobrym wyznacznikiem jest robienie lodzika, jak się typiarka brzydzi (nazwałbym to brakiem pożądania) to nie zrobi chyba że zostanie zmuszona siłą.

Co powiedzieć o takiej kobiecie z jaką miałem przygodną znajomość gdzie lód był, analnie chętna a klasycznie ten teges odmawiała :D

Raz ta sama laska przy mnie doszła sama się bawiąc. 

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2022 o 11:14, nowy00 napisał:

Co powiedzieć o takiej kobiecie z jaką miałem przygodną znajomość gdzie lód był, analnie chętna a klasycznie ten teges odmawiała :D

Raz ta sama laska przy mnie doszła sama się bawiąc. 

 

Nie zasłużyłeś na dostęp do cipki prawdopodobnie chciała związku, a genowo jej odpowiadałeś to był lodzik i anal, albo chciała żebyś wziął siłą no ale takie gdybanie teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Scorsky napisał:

 

Nie zasłużyłeś na dostęp do cipki prawdopodobnie chciała związku

Związku nie chciała wcale tylko jako taka przygodna znajomość traktowała, wśród znajomych swoim mówił o mnie ,,kolega".

 

11 minut temu, Scorsky napisał:

a genowo jej odpowiadałeś to był lodzik i anal, albo chciała żebyś wziął siłą no ale takie gdybanie teraz

Nie chciała jednak klasycznie bo się zaparła na maksa, nic na przymus nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, nowy00 napisał:

Związku nie chciała wcale tylko jako taka przygodna znajomość traktowała, wśród znajomych swoim mówił o mnie ,,kolega".

 

Nie chciała jednak klasycznie bo się zaparła na maksa, nic na przymus nie robiłem.

 

Ziomek był z typiarką co chciała być jak najdłużej dziewicą tylko robótki ręczne, pierwszy raz miał być przy świecach w jakimś apartamencie albo na plaży, może podobnie miała najebane w bani ta twoja. 

 

Czasami warto spróbować siłą zedrzeć spodnie, majtki i patrzeć na reakcje zawsze można przestać

 

 

Edytowane przez Scorsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2022 o 12:48, Endeg napisał:

 

Komu kibicujesz moja droga? Inaczej: za kim jesteś?

 

Jeśli nawet nie będzie za tymi których ja lubię, to od razu odseparuję te sztuki co darzą sympatią moich wrogów.

Laski to co innego. Wtedy jebanie wrogiej drużyny nabiera innego znaczenia.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Chcni napisał:

Laski to co innego. Wtedy jebanie wrogiej drużyny nabiera innego znaczenia.

 

Odseparowanie nie zawsze musi być tożsame z odrzuceniem. Trzeba tylko mieć na uwadze z kim się ma lub nie chce się mieć do czynienia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.