Skocz do zawartości

Jak poznać przekrój kobiety zadajac jej jedno pytanie?


Rekomendowane odpowiedzi

1. Pytanie o ojca.

 

2. Poglądy polityczne.

 

3. Ktoś na górze wymienił muzykę, nie wpadłem na to ale niezły pomysł.

 

4. Rozdzielność.

 

5. Zainteresowania i niech to nawet będzie gotowanie ale jak nie ma albo " podrurze" to już wiecie co to jest.

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Jaka książkę ostatnio przeczytałaś /ulubiony pisarz ?;

2) Jakiej muzyki słuchasz ?;

3) W którym klubie czujesz się dobrze (dot. tylko miast które dobrze znam) ?;
4) Jak lubisz spędzać wakacje ?;

5) Kiedy byłaś ostatnio w operze w filharmonii w teatrze ? ( sorry ale tak mam, trzeba wymagać od kobiet).

 

To tak na początek bo można to pociągnąć w jednym pytaniu -jak lubisz spędzać  wolny czas.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jedno pytanie chciałabyś mi zadać, żeby mnie poznać i potwierdzić, czy nadajemy na tych samych falach? 

 

Jakby stwierdziła, ze nie chce zadawać takiego pytania to bym wiedział na czym stoję od razu, nie jest zainteresowana. 

Jakby wymyśliła coś kreatywnego to bym wiedział, że się mną jara i jest perspektywa na coś więcej. I wiedziałbym również, że jest całkiem szczera i prostolinijna, reaguje na abstrakcję i można z nią zrobić większy projekt. 

Jakby zadała sztampowe pytanie, co ciekawego robię to wiedziałbym, że do wyruchania i do śmietnika. 

Przekazuję inicjatywę, a jednocześnie dowiaduję się wszystkiego, co chcę wiedzieć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/13/2021 at 4:30 PM, dyletant said:

Zapytaj ją czego słucha.

 

Ej zróbmy eksperyment. Jeżdżę po sporej ilości recepcji. Popytam babeczki jaką muzykę polecają bo kompiluję składankę do jazdy. Zrobię listę i wkleję tu wyniki :D Potem będzie interpretacja na całego :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ntech napisał:

Co teraz czytasz ?

Zadawałem to pytanie na Tinderze i Badoo.

90% - ostatnio nie mam czasu, praca , sport (Netflix i smartfon)

8 % - pojebało Cię ( nie przeczytałam instrukcji od tabletek anty)

2 % - coś z sensem. Niestety w większości już zbombelkowane.

Czyli już wiesz gdzie nie szukać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
4 godziny temu, Scorsky napisał:

Przy jednym będzie kłodą w każdym aspekcie, a przy tym co jest chemia "chad, crush, alfa, jak zwał tak zwał." zdolna do wszystkiego, nawet góry przeniesie. 

To sie tyczy każdej, nie ważne czy oatusiara czy ogarnięta.

Jak jej gadzi mózg uzna cię za godnego, to możesz wszystko, a jak nie to choćbyś z ch.ja śmigłowiec zrobił to nic nie zdziałasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, bzgqdn napisał:

 

Gadzi mózg uzna cię za godnego

 

Dobrym wyznacznikiem jest robienie lodzika, jak się typiarka brzydzi (nazwałbym to brakiem pożądania) to nie zrobi chyba że zostanie zmuszona siłą. Słyszałem opowieści że niektóre typiarki robiły w gumie bo się brzydziły XD

Edytowane przez Scorsky
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Scorsky napisał:

Dobrym wyznacznikiem jest robienie lodzika, jak się typiarka brzydzi (nazwałbym to brakiem pożądania) to nie zrobi chyba że zostanie zmuszona siłą. Słyszałem opowieści że niektóre typiarki robiły w gumie bo się brzydziły XD

 

Jakby mi Panna nie chciała robić lodzika bym ją pogonił, w gumce tylko z przypadkową laską ale i tak co to za przyjemność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.