Skocz do zawartości

Projekt zmiany definicji gwałtu w Sejmie


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, BrandyRiver napisał:

Popęd seksualny=biologia, więc w większości przypadków tak się nie da.

Czasem dobrze sobie zadać pytanie: czym i czy człowiek różni się od zwierzęcia.
Niektórzy twierdzą, że niczym. Inni, że tym, iż człowiek jest wstanie panować nad swoimi instynktami, a w przypadku zwierząt to instynkty panują nimi.

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem...

 

2 godziny temu, BrandyRiver napisał:

Inaczej by nie przetrwał gatunek ludzki.

Również nie znam się, ale mam takie dziwne wrażenie, że świat wyglądał by troszkę inaczej, gdyby dzieci rodziły się w świadomych rodzinach, które ich chcą, a nie przyszły na ten padół łez będąc tylko owocem dzikiego, nieokiełznanego, zwierzęcego popędu lub intrygi jednego z rodziców.

No ale pewnie jak zwykle głupoty gadam...

 

A co do głównego tematu: nie wiem, czy jest to "kopiowanie" przez lewicę pomysłu z zachodu, czy może po prostu uchwalanie ("przypadkowo" kolejnej) praktycznie identycznej ustawy w kolejnym kraju, no ale co tam, przecież to tylko przypadek, na pewno nie ma związku z żadnymi ustaleniami gdzieś tam "ponad podziałami".

Edytowane przez oxy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cst9191 napisał:

Ci kretyni z lewicy nie potrafią wymyślić czegoś samodzielnie, tylko kopiują bezmyślnie od zachodnich lewaków.

 

@Iceman84PL niejako w kontrze zgłoszono projekt ustawy odnoście konwencji stambulskiej, by ją wypowiedzieć. Zobaczymy co zrobi piss :)

 

 

 

 

Oby nie zrobili tak jak poprzednicy z PO kiedy to zmielili podpisy w sprawie jednomandatowych okręgów wyborczych i zamietli pod dywan.

Ordo luris zebrało 150 tyś podpisów w sprawie wypowiedzenia umowy stambulskiej a skoro piszesz, że złożono taki wniosek w Sejmie to 

ciekawe co z tego wyniknie.

 

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Nie trzeba szklanej kuli żeby zobaczyć jak to będzie wszystko wyglądać w Polsce - tak jak w USA.

 

W USA odkąd powstał ruch Me Too to już nawet mężczyzna nie zostaje sam na sam z kobietą bo w razie pomówienia czy oskarżenia nie ma świadka na swoja niewinność.

Dodatkowo montowanie kamer w ubraniach, nagrywanie kobiet to standard.

Swego czasu była sytuacja gdzie kandydat na gubernatora bodajże Kalifornii bał się zostać sam na sam z dziennikarką i przy rozmowie była jego żona.

 

2 godziny temu, Analconda napisał:

Tak samo spojrzenie na kobietę to nie gwałt ani klepnięcie jej w tyłek. (Faceta też)

 

Są przymiarki do tego ,że spojrzenie na dekolt kobiety czy obczajanie figury będzie uważane za molestowanie.

Ciekawe jak będzie w drugą stronę gdy kobieta będzie patrzeć na krocze mężczyzny?

 

2 godziny temu, Gościu napisał:

Potrzebna tylko umowa cywilna na uprawianie seksu, easy :D

 

Jak tak dalej pójdzie to mężczyźni masowo będą takie umowy zawierać w razie czego będzie dowód.

Choć i takie rozwiązania można obejść bo kobieta powie ,że została zmuszona psychicznie nagabywaniem faceta.

 

1 godzinę temu, mati248 napisał:

Będą aplikacje tak jak na zachodzie. 

Czy zezwala pancia na seks, tak lub nie. 

I tak może powiedzieć że ją do tego zmusiłeś. 😂😂

 

Nawet była głośna sprawa na ten temat w Szwecji gdzie kobieta zgodziła się poprzez taką aplikacje na stosunek

po czym następnego dnia oskarżyła mężczyznę i powiedziała, że została przymuszona.

 

1 godzinę temu, Kleofas napisał:

Ale widać, że lewica to intelektualne dno i nie ma nic innego do zaproponowania oprócz tematyki rozrodczo- seksualnej. 

 

Lewica ogólnie to nic nie ma do zaproponowania społeczeństwu poza aferami, przekrętami, prywatyzacja Polskiego przemysłu.

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrła to ja już tyle razy powinienem być posądzony o gwałt!

Za takie rzeczy? 

Przecież to zabija yyy ducha miłości. 

To jak to, wszystko idzie fajnie a w pewnym momencie mam zapytać jej czy mogę? I czy mnie nie posądzi  o gwałt?

Niee noo to jakiś żart, nie mogę uwierzyć. Nie wiem śmiać się czy martwić? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachodnie absurdy lewactwa wkrótce i u nas wypłyną, niczym ekskrementy z zapchanego odpływu. Bez papieru i nagrania aktu, biali mężczyźni będą skończeni. 

 

Szwecja wprowadza „pozwolenie na seks”, które będzie obowiązywało także w małżeństwie. Inaczej będzie groziło oskarżenie o gwałt

  • opublikowano: 19 grudnia 2017 

para-1.png

 

https://wpolityce.pl/swiat/372748-szwecja-wprowadza-pozwolenie-na-seks-ktore-bedzie-obowiazywalo-takze-w-malzenstwie-inaczej-bedzie-grozilo-oskarzenie-o-gwalt

  •  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.