Skocz do zawartości

Niedługo po rozstaniu ze sławnym piłkarzem Polska modelka popełniła samobójstwo


Rekomendowane odpowiedzi

Polska modelka Kasia Lenhardt najprawdopodobniej popełniła samobójstwo. Dziewiątego lutego w jednym z mieszkań w Berlinie znaleziono jej zwłoki. 25-latka była świeżo po rozstaniu z obrońcą Bayernu Monachium Jerome Boatengiem. Teraz media podają, że na jaw wychodzą kolejne fakty związane z tajemniczą śmiercią kobiety, a w tle sprawy pojawił się szantaż.

 

Była dziewczyna Boatenga Kasia Lenhardt nie żyje.Kasia Lenhardt i Jerome Boateng.

 

Boateng zostawił dla polskiej modelki żonę i trójkę dzieci. Ostatecznie ich burzliwy związek niedawno się zakończył, a Kasia prawdopodobnie sama odebrała sobie życie. Tragedia wydarzyła się w dniu urodzin jej sześcioletniego synka. Śledczy, którzy pracują nad sprawą wykluczyli udział osób trzecich. Piłkarz w tym czasie przebywał ze swoim zespołem na Klubowych Mistrzostwach Świata w Katarze. Na wieść o tragedii poprosił o pozwolenie na powrót do domu i przyleciał do Niemiec.

Wzajemne oskarżenia Lenhardt i Boatenga

W związku Lenhardt i Boategna od dłuższego czasu nie było najlepiej. W końcu para się rozstała. W jednym z wywiadów piłkarz narzekał na to, że finalistka niemieckiego Top Model szantażowała go i miała skłonności do nadużywania alkoholu. 25-latka miała wykorzystać fakt, że była żona oskarżyła piłkarza o przemoc domową.

„Kasia straszyła, że zniszczy mnie, moją karierę i sprawi, że stracę moje dzieci. Miała ogłosić, że ją biję. Wiedziała, że była żona oskarżyła mnie o to samo i toczy się sprawa w sądzie. Kasia kontaktowała się z nią i powiedziała, że może jej pomóc przed sądem” – mówił obrońca Bayernu na łamach „Bildu”.

„Przepraszam wszystkich, których zraniłem, szczególnie moją byłą dziewczynę Rebeccę i nasze dzieci. Również jestem sobą zawiedziony. Życzę Kasi wszystkiego dobrego” – zakończył Boateng.

Polka nie chcąc pozostać dłużna piłkarzowi, skarżyła się, że ten posuwał się do licznych zdrad. – Zakończyłam ten związek przez twoje kłamstwa i niewierność – odpowiedziała Boatengowi w mediach społecznościowych.

Efektem wypowiedzi Boatenga był hejt jaki wylał się na Kasię. Wiele wskazuje na to, że nie wytrzymała presji. Najpierw wrzuciła do sieci zdjęcie z podpisem ‚Nowy rozdział’, ale wkrótce zastąpiła je cytatem z popularnej piosenki zespołu Jeden Osiem L: ‚Wiem, nie wyrwę się, chociaż bardzo chcę’. Ostatni wpis jest opatrzony podpisem: ‚Teraz wyznaczam granicę. Dość”

 

Edytowane przez Iceman84PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska modelka Kasia Lenhardt najprawdopodobniej popełniła samobójstwo. Dziewiątego lutego w jednym z mieszkań w Berlinie znaleziono jej zwłoki. 25-latka była świeżo po rozstaniu z obrońcą Bayernu Monachium Jerome Boatengiem.

 

Jak to czytam to się we mnie gotuje . Kobieta ma karierę, duże pieniądze, świetne perspektywy zawodowe i spokojną przyszłość na lata.

To, co robi. ? Zabija się. Nie rozumiem tego. Brak szacunku do własnego życia.

Z opisu Pana piłkarza wynika,  że Pani Katarzyna Lehnhardt miała (prawdopodobnie)mocne problemy emocjonalne i była w złym stanie psychicznym.

Kobieta miała kasę na psychoterapię i psychiatrów. Czego z tego nie skorzystała. Nie było mądrej osoby w jej otoczeniu.?

Jak było na prawdę: to się już nie dowiemy, bo stała się tragedia.

Odnoszę wrażenie, że niektórzy nie dorośli emocjonalnie do życiowych problemów

i dużych pieniędzy.

 

Edytowane przez Legionista
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Legionista napisał:

Polska modelka Kasia Lenhardt najprawdopodobniej popełniła samobójstwo. Dziewiątego lutego w jednym z mieszkań w Berlinie znaleziono jej zwłoki. 25-latka była świeżo po rozstaniu z obrońcą Bayernu Monachium Jerome Boatengiem.

 

Jak to czytam to się we mnie gotuje . Kobieta ma karierę, duże pieniądze, świetne perspektywy zawodowe i spokojną przyszłość na lata.

To, co robi. ? Zabija się. Nie rozumiem tego. Brak szacunku do własnego życia.

Z opisu Pana piłkarza wynika,  że Pani Katarzyna Lehnhardt miała (prawdopodobnie)mocne problemy emocjonalne i była w złym stanie psychicznym.

Kobieta miała kasę na psychoterapię i psychiatrów. Czego z tego nie skorzystała. Nie było mądrej osoby w jej otoczeniu.?

Jak było na prawdę: to się już nie dowiemy, bo stała się tragedia.

Odnoszę wrażenie, że niektórzy nie dorośli emocjonalnie do życiowych problemów

i dużych pieniędzy.

 

Najprawdopodobniej miała problemy z głową i emocjami do tego rozstanie ze sławnym piłkarzem i utrata źródła finansowania, prestiżu, statusu społecznego zrobiła swoje. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiemy, jakie problemy miała i jak sobie z tym radziła (najwidoczniej niezbyt dobrze). Podobnie można by wobec sambójstwa jakiegoś udręczonego bogatego mężczyzny (a nie brakowało takich sytuacji - wielu się tu rozczulało nad muzykami i aktorami-samobójcami) pisać kpiąco, że "miał kasy, miał kobit, a mimo to wziął się i zabił. No głupi jakiś". A to nie zawsze jest tak prosto.

Zakładanie z góry, że ona była pieprznięta, a on nieskazitelny, świadczy o dość niskich standardach. Jej też nie wybielam - po prostu piszę tyle, ile wiem.

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mac napisał:

Teraz była żonka wykorzysta to w sądzie i stwierdzi, że taki przemocowiec, że kobieta się przez niego zabiła i wszystko straci 😆 To kolejny krok do sukcesu.

Nie zrobi tego zostanie posadzona o rasizm bo jest teraz akcja Black live meter😁 

14 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Chryste. 

 

To już nawet bogaty, sławny murzyn im nie starcza.

Czy jest cokolwiek jeszcze w stanie zaspokoić kobietę?

Pytam serio.

Kobiety dzisiaj to już nic nie zadowoli one chcą wiecej i więcej😐

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, zychu napisał:

Nie wiemy, jakie problemy miała i jak sobie z tym radziła (najwidoczniej niezbyt dobrze). Podobnie można by wobec sambójstwa jakiegoś udręczonego bogatego mężczyzny (a nie brakowało takich sytuacji - wielu się tu rozczulało nad muzykami i aktorami-samobójcami) pisać kpiąco, że "miał kasy, miał kobit, a mimo to wziął się i zabił. No głupi jakiś". A to nie zawsze jest tak prosto.

Zakładanie z góry, że ona była pieprznięta, a on nieskazitelny, świadczy o dość niskich standardach. Jej też nie wybielam - po prostu piszę tyle, ile wiem.

Wiadomo nikt nie jest idealny Boateng nie należy do miłych piłkarzy

prześledź jego karierę dlaczego jest jednym z najlepszych obrońców? Bo gra twardo i bezwzględnie. Co do kobity przykra strata być może fala hejtu jaka się na nią wylała mogła być też przyczyną, ale która normalna kobieta szantażuje i zapowiada zemstę na mężczyźnie i jego rodzinie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tej Kasi.

 

Fajna dupa była.

23 godziny temu, Iceman84PL napisał:

ale wkrótce zastąpiła je cytatem z popularnej piosenki zespołu Jeden Osiem L: ‚Wiem, nie wyrwę się, chociaż bardzo chcę’.

 

Dobra, jednak ani trochę jej nie żałuję.

Atrakcyjna kobieta, mentalnie plomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Legionista napisał:

Kobieta ma karierę, duże pieniądze, świetne perspektywy zawodowe i spokojną przyszłość na lata.

 

Owa "kariera" to monetyzowanie urody. Ile znasz "modelek" zarabiających bezpośrednio na monetyzowaniu urody w wieku 30+?
Ile znasz modelek mających milionowe kontrakty? W dzisiejszym instaświecie bez żadnego problemu ustawisz modelkę po barterze. Pozuje -> zatrzymuje szmaty w których wystąpiła. Bądź sesja T4P (time for pictures) - ona przychodzi często w uzgodnionym ciuchu (który sama na własny koszt musi naruchać), fotograf wnosi swój sprzęt/przyległości/umiejętności, pani w nagrodę dostaje "śliczne zdjęcia".

Modelka to w 9 przypadkach na 10 samobieżny wieszak na ciuchy, popierdalający w te i nazad po wybiegu i/lub wyginający śmiało ciało do zdjęć. Robota na poziomie Czesia ładującego palety wózkiem widłowym (a i to niekoniecznie - zwykle wymagana jest umiejętność czytania i pisania). To nie jest zawód płatny milionami monet. Wręcz - stawki są głodowe.. Panie są łatwozastępowalne (co zresztą jest konieczne - raz że czas, dwa że ryj się opatrzy), umiejętności mają zero.

 

Także ten... To nie "kariera i świetne perspektywy zawodowe na lata", tylko ułamek sekundy chwały. Popatrz na wszelkie "miss gminy/Polski/świata/galaktyki". Gwiazdy 5-minut. Ile z nich faktycznie to zmonetyzowało?

 

Pani natomiast zamiast użyć mózgu i zmonetyzować swoją urodę trwalej (chwycenie pana, który "pokocha" i będzie łożył na spokojne życie) wykazała się sianem pod kopułą i odpierdalała szajs.

25-latka z 6-letnim dzieckiem = zaskoczyła mając lat 18. No raczej nie u szczytu kariery. Wieść gminna niesie, że tatuś dziecka to jakiś Mokebe. (dziecko imieniem NOAN (?!) )

Druga sprawa - pan piłkarz ostatecznie relegował panią ze swojego życia, jako owa'ż pani wpierdoliła się w latarnię jego samochodem. Niby nic, ale pani wydmuchała ładnych parę %%.

OCZYWIŚCIE - wszyscy tu zgromadzeni doskonale wiemy, że to PRZEZ NIEGO się najebała jak szpadel i TO PRZEZ NIEGO jechała samochodem po pijaku. No i PRZECIEŻ MA DZIECKO, więc w ogóle jako ta leleya...

 

Oczywiście narracja p.t. JEGO WINA i wybielanie pani gdyż ma tzipę wjeżdżają na mocno, a wszelkie ciemne strony zachowań pani są topione w sosie toksycznej/przemocowej męskości...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.