Skocz do zawartości

Kobieta w fazie "podchodów" wcale nie ma łatwiej - i to właśnie paradoksalnie dlatego, że facet musi przejmować inicjatywę, ale za to ona ma pozwolić się zdobywać.


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Angel_Sue napisał:

 

Ale w sumie to spodziewałam się "gównoburzy", no i w końcu to samcze forum, także ten...

 

Pani zgarnęła atencję, można się rozejść.

Napisz wprost kobieto, że chłopa szukasz i tyle.

Privki pewnie polecą :D 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na koniec taka puenta, bo wracam do nauki hiszpańskiego i nie mam czasu ani ochoty się kłócić ;) 

"znacznie łatwiej i przyjemniej jest zauważać i klasyfikować cudze błędy. Trudno jest kwestionować własne pragnienia i przekonania"-Daniel Kahneman

 

3 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

 

Pani zgarnęła atencję, można się rozejść.

Pani raczej nie ma tyle czasu na dyskusję, które są monologiem ;) 

Chłopa mam i nawet napiszę więcej... O dziwo ze mną wytrzymuje :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Angel_SueCo jako kobieta masz do zaoferowania? Kim jesteś? Jakie masz wykształcenie? Co sobą reprezentujesz? Z jakiej warstwy społecznej się wywodzisz? Nie pisz tylko poprzez pryzmat swojego pantoflarza, pisz poprzez pryzmat faktyczny filtrując to poprzez forum naprawdę tych co są prawdziwymi mężczyznami lub do nich aspirują, definicji z męskiego punktu widzenia, a nie damskie nic nie warte pierdolamento. Bo definicja mężczyzny, jak i kobiety, to definicja tejże płci, a nie kogoś innego.

22 minuty temu, Angel_Sue napisał:

Ale w sumie to spodziewałam się "gównoburzy", no i w końcu to samcze forum, także ten...

 

Skoro się spodziewałaś, to po co ten temat? Chciałaś zebrać atencję? Jeśli mam Cię oceniać poprzez pryzmat Twoich wpisów, to Twój facet ewidentnie polecial na inteligencję, a nie pierożka połączonego z cyckami i zakłamanie zamalowaną facjatą. Po tym co do tej pory napisałaś wnioskuję, ze należy Ci sie doktorat z dziedzin wszelakich. Dalej tak trzymaj. Rezerwat należy koniecznie utrzymać na tym forum.

 

17 minut temu, Angel_Sue napisał:

bo wracam do nauki hiszpańskiego

Es una idioma muy bonita!!! Nie jeden południowiec się na to nabierze i obecnego można będzie zostawić, bo przecież ja nie wiem co czuję itp....

 

O jaki schemat...

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Angel_Sue

 

W sumie się zgadzam co napisałaś i nie zgadzam.

 

Zamiast rozpisywać się może napiszę dwie rzeczy:

 

Męska inicjatywa jest jawna i bezpośrednia.

Kobieca inicjatywa jest ukryta i niebezpośrednia (na około jakby)

 

Tak zostaliśmy skonstruowani i tyle. Role czasem się zamieniają i facet jest ukryty i niebezpośredni a kobieta jawna i bezpośrednia. Najważniejsze by kobiety zostawiały jaskrawe sygnały a faceci byli w stanie je odczytywać. Jeśli oceniasz, że kobiety mają gorzej, to po prostu zrób co możesz w tej części działki, którą sterujesz i tyle - uważam, że powinno starczyć bo raczej z tego co widzę, jako masa kobiet póki co świetnie sobie dajecie radę. 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak banalnie proste ;)  

 

 

Zdobywa się i walczy o niezdobytą twierdzę. 

 

Zdobywa się i walczy o twierdzą, która ma duże znaczenie strategiczne (wartość), którą zdobyć chce wielu innych (na tym samym lub wyższym poziomie).

 

 

 

Nie zdobywa się osady z drewnianą palisadą, którą byle Seba może siekiera rozrąbać, bo to nie jest twierdza, po tym można co najwyżej przemaszerować jak znajdzie się na wyznaczonej trasie.

 

Nie zdobywa się twierdzy gdzie w ciągu kilku kampanii przeszło stado wojska, mury zburzono, loch wielokrotnie splądrowano, ściany się sypią, tynk opada.

 

Taką ruinę każdy szanujący się generał omija szerokim łukiem, bo ani w niej zamieszkać, ani się umocnić, ani wartości strategicznej już nie ma.

 

 

Czasem z braku innych opcji generał zatrzyma się na noc, jak dach cały i na głowę nie kapie, a później wraz z armią pomaszeruje w swoją stronę.  

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Angel_Sue napisał:

A na koniec taka puenta, bo wracam do nauki hiszpańskiego i nie mam czasu ani ochoty się kłócić ;) 

"znacznie łatwiej i przyjemniej jest zauważać i klasyfikować cudze błędy. Trudno jest kwestionować własne pragnienia i przekonania"-Daniel Kahneman

 

Pani raczej nie ma tyle czasu na dyskusję, które są monologiem ;)

Standardowe zachowanie kobiety na zaoranie jej teorii.

 

4 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Polki są na serio bite od jednej kalki.

Tak jak basic w c64.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Angel_Sue napisał:

wracam do nauki hiszpańskiego

=pierdole tych polskich januszy

(Jade do eivissa po alvaro)

 

Patrzcie co straciliście, sajonara incele...

Edytowane przez Egregor Zeta
Shit-test zdany...
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Angel_Sue napisał:

Pozwolenie się zdobywać facetowi tak żeby nie wyszło to na gierki, wcale nie jest taką łatwą sztuką...

 

Oj jakie wy łaskawe jesteście, że pozwalacie nam siebie zdobywać😁

Wiesz co ja nic nie muszę.

 

2 godziny temu, Angel_Sue napisał:

Bo utarło się, że skoro na facecie leży staranie się, to kobietom jest łatwiej i nic nie muszą robić.

 

Gdzie niby się to utarło? To są farmazony przekazywane z pokolenia na pokolenie a skoro mamy równouprawnienie to pora by kobiety ruszyły tyłki i pierwsze zagadywały mężczyzn😆

Oczywiście, że kobietom jest łatwiej bo tylko biernie czekają dodatkowo atencje, pomoc, wyręczanie mają za darmo od masy kukoldów i spermiarzy, więc po co się starać.

 

2 godziny temu, Angel_Sue napisał:

Wiem, kolejny kontrowersyjny temat... Ale ja tak już mam, że piszę co myślę ;).

 

Kolejna, która szuka atencji w internecie bo w życiu jej brak😂

 

 

37 minut temu, Angel_Sue napisał:

A na koniec taka puenta, bo wracam do nauki hiszpańskiego i nie mam czasu ani ochoty się kłócić ;) 

 

Ucz się ucz języka Habibi, Mokembe już na ciebie czekają🤣

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem koło miesiąca temu w większym wojewódzkim mieście, sam, w pustym mieszkaniu, wyciągnąwszy dużą metalową zapalniczkę, i głośno odpalając papierosa, pomyślałem głośno  o zwierzynie...

 

Tego wieczoru byłem myśliwym, miałem wszystko :

 

- Nóż - w postaci penisa

 

- Sznur- w postaci dłoni

 

- wabik - pewność siebie

 

- strzelbę - w postaci ciała

 

Spotkałem ją na chodniku, szła z siłowni do domu, cała spocona, lekki zapach jej ciała unosił się w powietrzu, nakręcając mnie jeszcze bardziej.

 

Co uprawiasz ? Zapytałem 

 

Kajakarstwo i sztuki walki. ( Uprawiam głośny seks, pomyślała)

 

Powiedziałem, że też.

 

Zaproponowałem szybkie wyjście na drinka.

 

Powiedziała, głupi !

 

Przecież wszystko zamknięte !

 

Puknąwszy się w głowę, spuściłem ją w udawanej niewiedzy, po czym  z subtelną nieśmiałością, powiedziałem, że przecież faktycznie ma rację !

 

Wymieniliśmy się numerami telefonu, powiedziała, czekaj do jutra, oraz, że jestem strasznie nagrzany i  z tego powodu się roześmiała.

 

Miała rację, byłem tamtej nocy gorący niczym kanadyjski wulkan,  nagrzany niczym opona przed startem w GP Monako, nie wytrzymałem i wyszeptałem do jej ucha : Proszę Cię, kurwa nie wytrzymam dużej, chce Cię teraz wyruchać,

 

tu, na tym jebanym, polskim chodniku, w tym pierdolonym deszczu ! 

 

Spojrzała na mnie bladym spojrzeniem, cicho podążając za mną do zacisznego apartamentu w centrum.

 

Nasze ciała spotkały się pierwszy raz pod prysznicem, lekko muskając swoje dłonie, spotkaliśmy się w końcu ustami, wszedłem w nią, niewygodnie, krzywo, pod ciasnym, skąpym prysznicem,  ale wszedłem w nią.

 

Zadzwoniłem do kolegi.

 

Marcin, co ja mam teraz robić ?

 

Zapytaj jej, odpowiedział szeptem.

 

Zapytałem.

 

Powiedziała, że powoli, spokojnie, mam poruszać w niej w górę i w dół.

 

Odkryłem nieziemską rozkosz, która pokryła nasze twarze, lekkim grymasem niesmaku.

 

Jak żyć, kiedy seks daje nam obojgu, tak nieziemską rozkosz ? ! 

 

Zaczęło się - życie już nigdy nie będzie takie samo.

 

 

 

Bądźmy zdobywcami.

 

A one nieodkrytą Ameryką.

 

A niech przynajmniej tak sobie myślą.

 

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maniac napisał:

chciałam wam powiedzieć, że jesteście dwulicowi i w ogóle, patriarchat, precz z komuną!!!

No wiesz, na forum był już temat o kuchence gazowej w murzyńskiej chatce, i o tym że matriarchat jest lepszy 😆

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polki mogą liczyć na duże zainteresowanie ze strony wszelakich murzynów, Arabów, Turków etc. A zatem niech się od... stosunkują od nas, polskich kartofli. Parzcie się z kolorowymi. Człowiek użera się w pracy, w urzędach, mozoli się, uczy i złorzeczy na konkurencję - braknie już sił, aby podołać wymaganiom polskich witaminek. Co innego kolorowi - oni niewiele pracują, jeżeli w ogóle, uczyć się na ogół nie chcą, a bardziej skomplikowane dylematy rozwiązują strzałem w mordę. Czyli są silni, finezyjni i mają dużo czasu i energii, które mogą spożytkować na ruchanie polskich witaminek. A jakie ładne dzieci będą, hoho! Koniec z kartoflanymi gębami i ziemistą chłopską cerą!

Edytowane przez zychu
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, manygguh napisał:

Wartościowe Polki są, ale zazwyczaj są wyłapywane w młodym wieku

Możliwe.

 

4 minuty temu, manygguh napisał:

Studia też w jakimś niedużym mieście. Duże miasta niestety psują. 

Z tych które ja znam, to jakby nie liczyć 2-3 (wyjechały do Krakowa), to wszystkie miały wręcz gigantyczne parcie na studia w Wrocławiu. 

 

5 minut temu, manygguh napisał:

Duże miasta niestety psują. 

Kobietom studia bardzo często ryją beret. A czasem nawet sama praca w mieście już to robi.

 

7 minut temu, manygguh napisał:

oraz zostają w swoich małych miejscowościach. 

Bardzo często wyjeżdżają do miast. A jeśli już nawet wracają, to potem często gardzą miejscowymi mężczyznami. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.