Skocz do zawartości

Nie wiem jaki tytuł


Lucjusz

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Boromir napisał:

Ja nie pisze, żeby odcinać się od relacji, tylko nie iść za stadem, za namową "wujek, cioć dobra rada"

Nie no jasne, to jest oczywiste. Myślę jak te normalne rady wcielić w życie i które są faktycznie sensowne. Bo opcji nawet na samym forum i poglądów są setki. I nie wiadomo co wyciągnąć z tego dla siebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarkoBe napisał:

w jakimś stopniu daje mi przewagę nad innymi.

Właśnie, najważniejsze, czytanie mądrych książek, poszerzanie horyzontów myślowych, wyciąganie wniosków :)

1 minutę temu, vand napisał:

I nie wiadomo co wyciągnąć z tego dla siebie 

To co uważasz za słuszne proste :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Boromir napisał:

To co uważasz za słuszne proste :)

Może proste, może nie. ;) Bo jednak dany pogląd może pachnieć w porządku, a okaże się ostatecznie CH*****. :)

 

To taka rozkmina żeby zbyt dużo czasu nie zmarnować na podejście, które nie działa. O to mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koko564 napisał:

Jakie porady dla 18 latka który czyta forum i słucha marka od roku czasu ?

 

Nie przywiązuj się za bardzo do nikogo i niczego, bo zostanie Ci to odebrane.

 

Szukaj szczęścia wewnątrz siebie.

 

Żadna kobieta, żadne pieniądze, żadna zewnętrzna rzecz, nie da Ci długofalowo szczęścia.

 

Jednocześnie mając tego świadomość, masz  dążyć do jak najwyższej kasy i pozycji społecznej, byś miał w sferze "zewnętrznej" miło i przyjemnie.

 

Żałuję, że nie wpadłem tutaj w wieku lat 14, 15,  chociaż, wtedy forum nie istniało.

 

Z fartem...

 

 

Jesteś bystry i mądry  chłopak, nie spierdol tego.

 

Większości 20, 30 latków, którym wysyłam różne linki z tego forum, żeby sobie przeczytali ze mnie kpi, że siedzę na cytuję "Forum inceli"

 

Cóż mogę rzec, pozdro dla nich zobaczymy kto lepiej na tym wyjdzie długofalowo....

 

 

 

P.S

 

(JA) :P 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RENGERS napisał:

Cóż mogę rzec, pozdro dla nich zobaczymy kto lepiej na tym wyjdzie długofalowo....

Wiadomo ty :)

3 godziny temu, RENGERS napisał:

że siedzę na cytuję "Forum inceli"

To w takim razie ten film im wysyłaj, żeby zrozumieli , co znaczy to słowo, oraz komu chce się dać tą łatkę.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RENGERS napisał:

Każdy ma swoją.

Ale jak merytorycznie wytłumaczysz, a ta osoba nie będzie wiedziała, nadal będzie broniła swoich racji, jakby to była świętość, to znaczy, ze ta osoba jest po prostu głupia, albo coś z maściła i ciężko przyznać się do twoich racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Koko564 napisał:

Mam 18 lat forum w tym wieku jest  dla mnie dobre w tym wieku czy za młody jestem ?

@Mosze Red ciągle mam wiarę - w poradnik dla małolatów. :) 

@Koko564 nie rezygnuj z kontaktów z dziewuchami (tylko ostrożnie), zdobywaj doświadczenie, porażką się nie przejmuj - to część życia jak qupa o poranku. Nie hoduj w sobie poczucia, że kobiałki to jakieś zło (wyrośniesz na jakiegoś trorrystę) - to tylko gra, a one ładnie pachną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Panie podpułkowniku melduję posłusznie - brom już na nas nie działa. (mamy viagrę i maść na miękkiego fiuta)

 

Pozostaje kastracja. 

 

Przed zabiegiem należy zdeponować nasienie w solidnym banku spermy, polecam ten na jednostce, stare dobre lodówki typu Mińsk, mają już 40 lat i nadal chodzą. 

 

Jak koty nie pomylą próbek z majonezem to mimo kastracji doczekacie sie potomstwa :D   

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, RENGERS napisał:

Większości 20, 30 latków, którym wysyłam różne linki z tego forum, żeby sobie przeczytali ze mnie kpi, że siedzę na cytuję "Forum inceli"

 

Nie jestem wcale zdziwiony.

 

Jesteś na forum od jakiegoś czasu, więc jako tutejszy potrafisz się tu dość sprawnie poruszać. Natomiast zastanów się co jest serwowane osobom, a raczej co najbardziej rzuci im się w oczy, podczas ich pierwszej/ych wizyt tutaj. już wiesz co mam na myśli? Wystarczy spojrzeć na ostanie tematy, a nawet nie ostatnie, tylko tematy cyklicznie się powtarzające, w których to stare chłopy nagle odkrywają jak działa życie i jakie tu panują zasady, Dlatego u kogoś z zewnątrz, faktycznie może to budować taki, a nie inny wizerunek, zwłaszcza jeżeli taka osoba nie wykaże się odrobiną chęci do zgłębienia się bardziej, w celu znalezienia czegoś bardziej wartościowego i być może jemu pomocnego.

 

Chociaż kto wie, może tak ma być. Wartościowe rzeczy bywają często dobrze ukryte, tutaj z pewnością :)

 

Edytowane przez Pancernik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.