Skocz do zawartości

Ssssprytna Wersow i jej miłość bezgraniczna


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem, to zanim Friz zdobył taką popularność, to pompę z niego cisnęła. Wybiła się na nim mocno. Sama jest bardzo sztuczna, pod praktycznie każdym względem. Bez makijażu itd to z 3/10 pewnie. 

Kiedyś, widziałem jej filmik, jak kupuje torebkę o której marzyła! :D Gadała, że w końcu spełniła swoje marzenie a na sobie miała torebkę ponad 1.5 razy droższa niż ta o której tak marzyła. :D

@Quo Vadis?    @Ceranthir

 Wardęga dobry zawodnik w wyjaśnieniu osób. Jednak pamiętam, że raz przegrał dyskusje. 😁

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jaka umowa ją trzyma, że jeszcze jej nie odwaliło i nie zdecydowała robić na siebie. Za 2/3 lata spadną z piedestału youtoube albo po prostu dzieciaki które są w nich zapatrzone dojrzeją, wtedy będziemy mieli fajną wojenkę :D, drama fajnie wpływa na lajki i wyświetlenia, nie życzę im źle, ale obejrzałbym "Friz vs Wersow-wysyp brudów".

Edytowane przez WoLe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja p i e r r d o l l ę.

Co to jest? Skąd wy to bierzecie? Jakieś instabitches, plastikowe klony, glonojady, instasimpy...

Co to za ludzie? Czym oni się zajmują? Co potrafią?

Dlaczego - do kurwy jasnej - zajmujemy się takim gównem?

Edytowane przez zychu
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mac napisał:

@zychu to dział śmieszkowanie, więc zajmujemy się tematem dla beki w tym przypadku.

Nie zauważyłem.

 

Ale tak czy inaczej - to jest content do spuszczenia w kiblu.

Przerażające, że zachowania i dramy jakiejś kretynki są szeroko komentowane w pewnych kręgach. Ten pan Wardęga może dobrze o sobie myśleć, co nie zmienia faktu, że i on zajmuje się gównem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zychu co zrobisz, jak nic nie zrobisz. A kiedy tak nie było? Chleb i igrzyska. Klasyka gatunku ludzkiego.

Godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

Mnie tylko zastanawia kto tych debili ogląda, followuje i żyje ich życiem nabijając im kabzę.

Dno i 2 metry mułu.

Mam w rodzince dzieci po 7-`12 lat. Jak masz takie dzieciaki od czasu do czasu w pobliżu to zrozumiesz, skąd lajki. Mają tak napierdolone we łbie, że głowa mała.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.