Skocz do zawartości

Legia cudzoziemska okiem 1st class Legionnaire.


Reveli

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chłopy, jako że pojawił się temat na ten "temat" jakiś czas temu, a biorąc zawichrowania życiowe gdzie z Wizzair trafiłem do Legii to chciałbym wam to opisać.

 

Na wstępie, dostałem się w 2020 w sierpniu, Po farmie i castel miałem do wyboru... dużo ze względu na wyniki. Wybraem 2REI bo zawsze tam chciałem iść co również wiąże się, z tym, źe mój brat jest w 3ce i aktualnie naraża swój ryj za mocno.. 

Jestem tu ze względu na niego jak i na chęć przygody.

 

- Ale reasumując i odpowiadając na wasze pyt.

 - na dzień dzisiejszy nie ma wymagań na starcie co do podciągnięć na drążku, jak ja byłem na rekrutacji to było 10, dziś tego nie ma 

- Bieganie, musiecie zrobić test coopera na 2500, 5 lvl cooper test

oczy słuch, można mieć okulary, ale do jakiegoś wyznacznika, którego nie znam (mam astygmatyzm i poszło bez)

- zdrowie, jak macie chłopy problemy długotrwałe, choroby psychiczne - dajcie sobie spokój bo to i tak wyjdzie i dadzą wam fuck off

- zarobki - Nie wiem czy wiecie, ale Legia Cudzoziemska to nie to co było 50 lat temu. Tutaj nie ma pieniędzy..

 

 

Bracia, ja nie wiem do końca o czym Wam tu pisać, chcecie to pytajcie. Jestem aktualnie na OPEX na wybrzeżu kości słoniowej bo peace keeping.... a wczoraj do nas jebali z moździerzy. 

 

Jak kogoś ciekawi temat, to pytajcie.

 

Panie Marku, jeśli moje informacje wykraczają poza forum, proszę dać znać - usunę temat   

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Reveli napisał:

Jestem aktualnie na OPEX na wybrzeżu kości słoniowej bo peace keeping.... a wczoraj do nas jebali z moździerzy.

No niezła przygoda jak walą w was moździerzami?

Kuurła chłopie uważaj tam na siebie😱

A kto was tam atakuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie podstawowe bo nigdy się nie interesowałem chociaż służyłem w WP zawodowo trzy lata. 

 

Czym jest REI i czym się od siebie różnią? 

Dużo Polaków spotkałeś? 

Trzeba znać francuski? 

W skali od 1 do 10 jak oceniłbyś zagrożenie życia lub zdrowia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Jonash napisał:

Pytanie podstawowe bo nigdy się nie interesowałem chociaż służyłem w WP zawodowo trzy lata. 

 

Czym jest REI i czym się od siebie różnią?

REI czyli régiment étranger d’infanterie to określenie jednostki piechoty bo jest jeszcze kawaleria (REC), oddziały inżynieryjne(REG) czy powietrzno-desantowe (REP).  Różnią się charakterem, jedne są bardziej tradycyjne, inne bardziej elitarne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moździerze!!

Brud !!

Odcięte głowy wiszące na gałęziach !!

 

Znam jedną osobę co tam była, do dziś się psychicznie nie pozbierał!!!

 

Trzymaj się kocie !!!

 

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

 

😱

A kto was tam atakuje?

 

Mordo mówimy o Afryce xD

 

Tam lokalne junty są jak u nas dresiarnia wystająca po bramach.

 

Tu przykładowy "front narodowego wyzwolenia" kontroluje 3 wiochy i lokalną plantacje kałczuka. Za rogiem przykładowy "wschód słońca" trzyma za jaja 5 wiosek i jakiś złotonośny odcinek rzeki a jeszcze kilka rzutów małpim gównem dalej inna hołota trzyma w garści jakąś prowizoryczną kopalnie diamentów i poletko opium.

 

Jeden wielki burdel gdzie ręka władzy ogranicza się często gęsto do terenów stolicy.

 

TRZYMAJ SIE KOCURZE JESZCZE RAZ ZDRÓWKA!!!!!!

 

Ps. Jak internet dopisze zajedź jakieś foto z tego bajzlu.

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reveli napisał:

Jestem aktualnie na OPEX na wybrzeżu kości słoniowej bo peace keeping.... a wczoraj do nas jebali z moździerzy. 

 

 

Tylko można pozazdrościć wrażeń, do boju żołnierzu, przynieś mi ich głowy ! 

Wypijmy wspólnie krew naszych wrogów ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

47 minutes ago, RealLife said:

Będąc w Legii Cudzoziemskiej jesteś poza zasięgiem naszego wojska? To znaczy czy Wojsko Polskie może powołać cię do służby? 

Przeprasza,m, Wybrzeże koścoi słoniowej. 

Co do Pana Króla J1. - powalio Pana? 

 

ve te faire fouture, factice.]

 

Tn temat jest poważny, jsk Wam bracia nie chchce się tu pisać to la vie. 

 

va te faire foutre, 
factice

Jutro odpowiem na pytania, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mosze Red napisał:

@Reveli a nie myślałeś, żeby to prowadzić w formie dziennika, albo jak nie możesz pisać codziennie to w formie regularnych wpisów np. co tydzień? 

 

Dokładnie. Bo jak na razie to wpisy wyglądają jak bełkot deliryka lub narkomana na zejściu.

 

I tak na marginesie bracie@ReveliNoszeniem białego kepi nie zaimponujesz od tak na tym forum. Znałem większych twardzieli którzy płakali jak dzieci widząc wystawione walizki przed drzwiami.

Tak że załóż bloga, popraw pisownie i będzie git pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.