Skocz do zawartości

Gdzie ogarnąć fajnego milfa? - niespełniona fantazja od lat młodzieńczych.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci

 

Temat nie daje mi spokoju i trzeba korzystać do póki jestem samotnym wilkiem, wiadomo że jak 99% facetów mam od najmłodszych lat fantazję o mamuśkach i jakoś głębiej o tym nie myślałem ale nie daje mi to żyć :D .

Całkiem serio pytam czy macie jakieś pomysły może z własnego doświadczenia jak i gdzie wyrwać taką kobitke do zabawy? ja nie mam chyba jaj do tego żeby zagadać do starszej kobiety już prędzej bym zagadał do laski 10/10 w moim wieku 🤣 jak sobie myślę o takiej gorącej kocicy z wielkimi cyckami i nieogoloną szparą z takimi soczystymi dużymi wargami to aż mnie skręca. Chyba laska w moim wieku o podobnych "parametrach" nie dała by takiego samego efektu.

 

Zawsze zostają divy ale milf + diva kojarzy mi się z totalnym odpadem plus tam 99% jest ogolonych .....

 

Czekam na wiadro szamba które zostanie na mnie pewnie wylane 😆

Edytowane przez bassfreak
  • Like 2
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dużych miastach takie mamuśki śmigają po różnych pubach, więc tam bym zaczął szukać.

 

Dlaczego mielibyśmy lać szambo? Milfy są fajne od czasu do czasu. Przestrzegamy jedynie przed wchodzeniem w większą zażyłość. A młodym potrafią różne głupoty do głowy przyjść...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki milf to potężne babsko. 75 kg. Znałem przypadek, gdzie chłop jednej i drugiej baby za granicą. A one w piątek wieczór do miasta wojewódzkiego kurwic się heh. Gdzie chłop zza granicy hajs przysyłał. Normalnie ubierały się i jechały na podryw. Na jakieś kluby czy do knajpy. I zawsze się znajdzie jakiś napaleniec co zaruchał. Chociaż jak mam być szczery. Panny nie były z wyższej ligi. Kijem bym nie tknął. Na samą myśl mam odruchy wymiotne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podrzędnych pubach szukaj, bo milfów od zatrzęsienia siedzi przy barze. W każdym mieście jest taki lokal z ryczącymi 40, więc wystarczy popytać. Akurat wiem, gdzie jest na Podlasiu, więc mogę polecić 😆 No i ogłoszenia matrymonialne na portalach o mniejszym kalibrze, kiedyś z dużym powodzeniem odpowiadałem na takie anonse. 

 

Imprezy z ogłoszeń, tam praktycznie same milfy. Kilka razy wychodziłem na wesela z panienkami 38-39 lat, ale jakbym chciał to pewnie i starsze bym trafił i to spokojnie. Nawet poradnik opublikowałem tutaj, jak się zabrać za temat. 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brachu milfy też mają wymagania zależy jaki ty masz wygląd? Na portalach społecznościowych ich pełno, w seks ogłoszeniach również, roksa jak najbardziej. Dodatkowo w pubach, dyskotekach czy galeriach. Na kursach tańca bo to teraz popularne, siłowniach, basenach a najbliżej to musisz obczaić sąsiadki z osiedla może jakieś fajne perełki znajdziesz😁

Ja ostatnio spotkałem milfa w markecie na zakupach także można na nie natrafić dosłownie wszedzie😉

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś +8/10 190+ wysportowany paker z kasą to życie stoi otworem.

Jak nie to skończ wkurwiać ludzi i sam siebie.

Dostałeś od forum już milion rad że z takim mindsetem to wpakujesz się jedynie do szamba i przyjdzie taki moment że nikt nie będzie chciał już pomóc.

42 minuty temu, bassfreak napisał:

do póki jestem samotnym wilkiem

Litości.

42 minuty temu, bassfreak napisał:

ja nie mam chyba jaj do tego

Widać...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W klubach tanecznych/ dyskotekowych, ale nie tych dla małolatów z liceum czy studencików, w barach/pubach, ogródkach, tylko one przeważnie mają o sobie wysokie mniemanie i palą pety jak smoki. A jak siedzą w kilka bab to mogą z gościa 

kręcić niezłą bekę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś tym nieszczęsnym czadem czy tam pretty boyem w stylu jungkook'a :lol: to pewnie coś wyrwiesz. Bo jak chcesz się przebić przez 9000 innych facetów, którzy zaczepiajątaką babkę na tej siłowni/puble/klubie/tinderze/anonsie o poszukiwaniu partnera na wesele?

Inaczej zostaje płatna usługa.

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwią mnie te podkpiwania, bo "milfy też mają wymagania". Każdy ma jakieś wymagania, jakieś standardy - a jeżeli ich nie ma, to jest to jedna wielka lampka ostrzegawcza. Dobry milf, czyli zadbana, atrakcyjna kobieta, ma wystarczająco wielu adoratorów i opcji, więc nie musi zadowalać się pierwszym lepszym napalonym szczeniakiem. A jeżeli ktoś miał kiedyś do czynienia z kobietami w przedziale 36-47 (bo milfy zaczynają się od 36. roku życia, przynajmniej wg mnie) to wie, że tam również mozna trafić świetne sztuki. Trochę pracowałem za barem, więc wiem, o czym piszę. :)

Nie odważyłbym się pisać, że milfy są takie, czy siakie, bo to jest tak rozległa kategoria, że trafić można na diametralnie różne sztuki. Jedyny punkt wspólny, to wiek i atrakcyjność.

Jeżeli nie jest atrakcyjna, to nie jest milfem. Proste.

1 godzinę temu, Nico napisał:

A jak siedzą w kilka bab to mogą z gościa 

kręcić niezłą bekę.

Zwłaszcza, gdy sobie wypiją.

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erodate,datezone i podobne.

Tam sprawa jest prosta, wiadomo że profil zakładają po to żeby się poruchać a nie żeby znaleźć "nowego tatusia dla brajanka".

Sporo milfów. Ale to wciąż kobiety , więc z szacunkiem, niezależnie od tego że są zwykłymi szlaufami. Profile bez zdjęć to zawsze wieloryby.

Ogarniesz temat w tydzień, 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zychu napisał:

Trochę dziwią mnie te podkpiwania, bo "milfy też mają wymagania". Każdy ma jakieś wymagania, jakieś standardy - a jeżeli ich nie ma, to jest to jedna wielka lampka ostrzegawcza. Dobry milf, czyli zadbana, atrakcyjna kobieta, ma wystarczająco wielu adoratorów i opcji, więc nie musi zadowalać się pierwszym lepszym napalonym szczeniakiem. A jeżeli ktoś miał kiedyś do czynienia z kobietami w przedziale 36-47 (bo milfy zaczynają się od 36. roku życia, przynajmniej wg mnie) to wie, że tam również mozna trafić świetne sztuki. Trochę pracowałem za barem, więc wiem, o czym piszę.

 

No i co z tego, że pracowałeś, jak tu najwięksi eksperci od milfów nawet obok milfa nie stali, ale nie przepuszczą okazji,

bo kolejny temat na forum, gdzie można do oporu ulewać żółć, tym razem na stare purchawy, które też ich nie chcą...

 

2478672.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez marcopolozelmer
  • Like 4
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreak - jakie wiadro pomyj - chcesz to zrób i tyle. Tylko nie kłam tym kobietom ale wal, że chcesz seksu.

 

Na moje oko to:

1. Badooo - to jest kopalnia MILFów

2. Tinder - wydaje mi się, że jest ich tam mniej

3. Sympatia - o tak - to jest portal "mojego pokolenia", a 35+ to już "MILF"

4. Rezerwat - prawie same MILFy :D :D:D

5. Ja bym jeszcze zagadał, na Twoim miejscu, z @marcopolozelmer na prv - i zebrał praktyczne spostrzeżenia

 

Moja tylko jedna uwaga - nie kłam tych kobiet i odpuśc sobie męzatki (pełno tego siedzi na badoo) - ale to ja bym tak zrobił.

 

To, że masz ochotę uprawiać seks z jakimś typem kobiet to Twoja sprawa :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bernevek napisał:

Wszędzie.

Na siłowni jeden milf się do mnie wyginał. Ale nic z tego by nie było. 

U mnie na silce kobiety w tym wieku to 3/10 umalowane i chcą ratować smv sylwetką ale i tak są płaskie jak dechy, zero bioder i dupa płaska. 

 

Ja to szukam takiej kurwa rakiety co ma sylwetkę tak zwanej klepsydry.  BTW mi tylko takie kobiety się podobają prawie w każdym wieku ale taki milf to już kosmos. 

5 minut temu, icman napisał:

Facebook, szukaj w odpowiednich grupach.

Może coś doradzisz z doświadczenia? 😎

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie MILFy z dość ciężkim bagażem doświadczeń życiowych (powszechne zjawisko) gardzą Polakami przeciętniakami (z twarzy i sylwetki) i najczęściej szukają do związku/ przelotnego seksu umięśnionego owłosionego brutala. Stają się również bardziej tolerancyjne dla innych ras, Polski MILF kojarzy mi się z większą Panią z dużym cycem, która wiąże się z władczym, męskim, postawnym Arabem, od którego otrzymuje często oklep. Polski MILF również poluje na czarnoskórych Mokebe, którzy zbyt wybredni jeśli chodzi o wygląd i wiek kobiety nie są, w ich kanonie piękna wymarzona jest większa blondyna z dużym cycem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, piti napisał:

@bassfreak nie wiem skąd jesteś, ale u mnie w Gdyni jest pewien klub, gdzie zawsze przychodziły milfy. Gdybym zaczął opisywać historię z tego klubu to zostałbym nazwany trollem ;d Szkoda, że jest teraz zamknięty z wiadomych przyczyn...

Stary ja po sąsiedzku w Gdańsku, wal na PW 🙈😆

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.