Skocz do zawartości

Gdzie ogarnąć fajnego milfa? - niespełniona fantazja od lat młodzieńczych.


Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, bassfreak napisał:

 🤣 jak sobie myślę o takiej gorącej kocicy z wielkimi cyckami i nieogoloną szparą z takimi soczystymi dużymi wargami to aż mnie skręca. Chyba laska w moim wieku o podobnych "parametrach" nie dała by takiego samego efektu.

 

Z fantazjami bywa tak, że zazwyczaj w wyobraźni wygląda to inaczej niż w rzeczywistości. Kiedyś byłem zwolennikiem plus size, do czasu aż nie spółkowałem z taką panią. Worek galarety z ludzką twarzą. Nigdy więcej w tym kierunku nawet nie spojrzę.  Nie mniej, życzę powodzenia w zdobywaniu doświadczeń, 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreak Fajnie, że masz ochotę, ja też mam,  ale po co zadajesz takie pytania ?

 

Dobrze wiesz gdzie ogarnąć, ty boisz się podejść i szukasz na forum odwagi.

 

Nikt Ci jej nie przeleje w Ciebie, sam musisz to zrobić.

 

Co najmniej kilku chłopaków, w tym Ty do mnie tutaj pisało, jakie mam metody na wyrywanie laseczek, to samo mam w realu, chłopaki piszą, zadają mi pytania, w porządku,

zadawajcie, piszcie, dzwońcie, ale co ja mam wam powiedzieć ??!!

 

Nie będę kręcił i wymyślał dla was  jakichś zdań "Starterów" do kobiet, bo nawet takich nie znam.

 

Wszystko sprowadza się bowiem  do jednej rzeczy - podchodzenia i zagadywania kobiet.

 

Odwaga, podejście, wyśmianie, może akceptacja,  aż przestaniecie się przejmować odrzuceniem.

 

Jak jesteś  w miarę przystojny, wysoki, napakowany, pewny siebie ,  to zazwyczaj  kobiety odmawiają z uśmiechem, albo  często dają numer i można wtedy  z tego szyć dalej, nawet jak jesteś świeżak.

 

Jak nie masz psychy, albo jesteś szarak i nijaki  z wyglądu i z charakteru  i Cię to boli, to się nie nadajesz i tylko tyle w tej branży.

 

Kobiety nie lubią pizd męskich, widać od razu po każdym czy pizdą jest, czy nie, czy może mieć dużo kobiet, czy nie może.

 

Sposób wypowiadania się, mowa ciała, pewność siebie, arogancja, naiwność itd.

 

Mnie podchodzenie do kobiety nakręca, chce je posiąść, już , teraz, wyruchać, nic więcej mnie nie interesuje, sama  rozmowa z atrakcyjną, obcą  kobietą na chodniku sprawia u mnie   lekki wzwód.

 

Nie wypowiadam się w stosunku do niej z empatią, stosuję tzw. sztuczny,  powierzchowny urok,  ona mnie tak naprawdę nie obchodzi, interesują mnie jej genitalia i nagie ciało, nic więcej, teraz zapytaj siebie, czy Ty też masz tak z kobietami, czy może się przejmujesz jej historiami, działają na Ciebie emocjonalnie, współczujesz im itd.

 

Bo jeśli tak jest, to znaczy, że będziesz miał trudniej niż ja, ale mimo wszystko powinieneś się odważyć, bo jakiś seks moim zdaniem zawsze będziesz miał,  nawet wyrwanie na początku paszteta i jego wyruchanie, sprawia, że nabiera się lekkiego wiatru w żagle, zaczyna kapować niektóre rzeczy z babami.

 

 

Na biznesie pt." Uwodzenie kobiet" można robić dobre pieniądze w dzisiejszych czasach, dużo mężczyzn " w potrzebie", nie dajcie się  im frajerzyć i jak chcecie ruchać i poznawać kobiety, to tylko jedno słowo " Odwagi" i wytrwałości, a niektórym, jak raz zaskoczą to później do końca życia im  to idzie jak po maśle, a większości nigdy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, horseman napisał:

 

Z fantazjami bywa tak, że zazwyczaj w wyobraźni wygląda to inaczej niż w rzeczywistości. Kiedyś byłem zwolennikiem plus size, do czasu aż nie spółkowałem z taką panią. Worek galarety z ludzką twarzą. Nigdy więcej w tym kierunku nawet nie spojrzę.  Nie mniej, życzę powodzenia w zdobywaniu doświadczeń, 

Plus size nie równy plus size, uwierz mi ze są laski krągłe z walorami które są "zbite" i mięciutkie a nie takie galaretowate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie jedz do Sanatorium na kurację. Tam jest największe stężenie MILF-ów na m2.

Jak jesteś przystojny i młody to zobaczysz jakie tam są perspektywy.

Potańcówki i inne integracje. Same dojrzałe Panie będą Ciebie zarywać.

Spotkanie zadbanej mamuśki z dorodnym cycem wieku: 35-55 lat w takim miejscu to jest tylko kwestia czasu.😊

 

Edytowane przez Legionista
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreak zorganizuj kontekst w którym mógłbyś porozmawiać/spędzać czas. Będziesz pytany pod kątem:

- sytuacji zawodowej i mieszkaniowej

- co robisz w wolnym czasie

- dlaczego nie masz związku z partnerką w swoim przedziale wiekowym

- jakie masz przekonania nt. relacji

- jak się wypowiadasz o innych kobietach. 

- twoja dyskrecja, stabilność psychiczna

 

To czy wpadnie czy nie wyjdzie między 4-8 spotkaniem. Nie łaź za nimi i im "nie sperm."

Bo to będzie żenujące dla nich i otoczenia. Były użytkowniczki opisujące podrygi 18-20 latków do 35tki.

 

Biorąc pod uwagę to co piszesz na forum nie kliknie ci to. Niestety jakby milf zagadał w stylu "hej, chłopcy chcecie obejrzeć auto" to też byś to zepsuł. 

 

Ale plus jest taki, że wiesz już co robić by zrazić do siebie kobietę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PyrMen napisał:

Zawsze się znajdą cuckoldy chętni na stare raszple. 

 

Hihihi... 

Zawsze się znajdzie cymbał, co nie potrafi się zachować.

Pies cię trącał, knajaku.

 

a za nieuzasadnione użycie słowa cuckold powinien lecieć ban.

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.