Skocz do zawartości

Nigdy nie mów kobiecie, że jest słaba w łóżku


Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacje oskarżonego o gwałt, samce alfa, Cichego, Jarka Jakimowicza maglowana jest od kilku tygodni. Bohater TVP gra w niej rolę czarnego charakteru. Wreszcie głos w całej sprawie zabrała ofiara Jarka. Ten cały Jakimowicz, gdy "ofiara gwałtu" odwiedziła go w pokoju dał upust swoim samczym pragnieniom, po czym oznajmił pani, że jest słaba w łóżku, nie interesując się jej późniejszym losem (pani trafiła do zakładu psychiatrycznego). Ofiara gwałtu, stwierdziła też, że nigdy nie użyła słowa "gwałt" ale panowie policjanci i lekarze przekonali ją, że to był gwałt. Pewnie dla jej lepszego samopoczucia w ciężkich chwilach taka wiadomość była ku pokrzepieniu jej serca, bo chociaż moja wyobraźnia nadrabia teraz nadgodziny, to myśl, że największym upokorzeniem dla ofiary zbrodniczego czynu jakim jest gwałt, jest to, że nie wypadła w łóżkowych figlach najlepiej sprawia, że trudno kopulację tych dwoje nazwać gwałtem. Jak pisał wielki boss, jeśli nie masz umowy notarialnej, w której samica zgadza się o tej a o tej godzinie, na to i tamto, to stąpasz po kruchym lodzie.  Wielu też na tym forum, z uśmiechem na ustach i wypiekami na twarzy emocjonowała się upadkiem p. Jakimowicza. Bo z Tvpis i tak dalej, dobrze mu tak. Nie jest mi on swat ani brat, by go bronić i nie zamierzam. Zwracam tylko uwagę, że to co kiedyś miało do nas przyjść, już dawno tu jest i każdy z nas musi się mieć na baczności. Pamiętajcie przenigdy nie rańcie kobiety, słowami poniżającymi jej seksualność, zemsta jej dosięgnie Cię jak już dawno o niej zapomnisz, bo dla Ciebie była tylko jedną z wielu.

  • Like 7
  • Dzięki 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Fury King napisał:

Wielu też na tym forum, z uśmiechem na ustach i wypiekami na twarzy emocjonowała się upadkiem p. Jakimowicza. (...) to co kiedyś miało do nas przyjść, już dawno tu jest i każdy z nas musi się mieć na baczności. Pamiętajcie przenigdy nie rańcie kobiety, słowami poniżającymi jej seksualność, zemsta jej dosięgnie Cię jak już dawno o niej zapomnisz, bo dla Ciebie była tylko jedną z wielu.

 

Też mnie to zmroziło. Wielu facetom, nawet tutaj, wydaje się, że takie sprawy jak oskarżenie o gwałt, intercyza, zdrada ich nie dotyczą. "Moja Myszka jest inna niż wszystkie".

Chuja tam inna - po prostu mało o niej wiesz, szczególnie o tym co robiła przed związaniem się z Tobą.

Wielki + dla Ciebie za ten post.

Jeśli my faceci, nie będziemy się nawzajem wspierać i szanować ciężko wymagać tego od kobiet, które wspierają się co do przywilejów i praw.

  • Like 8
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fury King Wystarczy nagrać te igraszki ukrytą kamerą i dyktafonem, tylko na własny użytek. Ukryć dobrze i trzymać na takie sytuacje. Wtedy możesz postąpić jak mężczyzna i powiedzieć samicy, sory ale jesteś kłodą. 

2 godziny temu, Fury King napisał:

Bo z Tvpis i tak dalej, dobrze mu tak. Nie jest mi on swat ani brat, by go bronić i nie zamierzam.

Akurat TVPis to mniejsze zło, w porównaniu z lewactwem z TVNu i Polszmatu.

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej popularnych osób oskarżanych jest o gwałt. Czasem zdają się być to oskarżenia nie trzymające się kupy, że się tak wyrażę "koniunkturalne" i zastanawiałem się, że gdybym ja był celebrytą, aktorem, osobą z zasobami, na której można zrobić karierę życiową oskarżając o nadużycie, to chyba bym nagrywał każde spotkanie, przynajmniej dyktafonem. Od dawna mnie to frapuje. Jak wy uważacie? O 24.00 idę z laską do wyra, bujna noc, a potem dowiadujesz się że to był gwałt. W sumie nie do obrony argument, jeśli brać pod uwagę, że to "odczucie" kobiety.

 

Oglądałem ostatnio ciekawy futurystyczny serial "Upload" o cyfrowym życiu po śmierci, twórcy popuścili wodze fantazji obrazując świat niedalekiej przyszłości i była tam taka akcja, że para przed pójściem do łóżka głośno mówi:"zgadzam się", co jest rejestrowane wirtualnie, takie rozwiązanie chroniące przed nadużyciem. Niby science fiction, ale za chwilę jednak może okazać się potrzebą całkowicie realną.

Edytowane przez Redbad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Redbad napisał:

Oglądałem ostatnio ciekawy futurystyczny serial "Upload" o cyfrowym życiu po śmierci, twórcy popuścili wodze fantazji obrazując świat niedalekiej przyszłości i była tam taka akcja, że para przed pójściem do łóżka głośno mówi:"zgadzam się", co jest rejestrowane wirtualnie, takie rozwiązanie chroniące przed nadużyciem. Niby science fiction, ale za chwilę jednak może okazać się potrzebą całkowicie realną.

Mam wrażenie, że właśnie to wszystko kreowane jest po to aby w przyszłości każdy obywatel mógł być monitorowany 24/7.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już przeczytałem, że w Danii została wprowadzona jakaś policyjna aplikacja, w której para przed "akcją" zaznacza, że wyraża zgodę na współżycie. Z jednej strony obrazuje to w jak chorej rzeczywistości żyjemy, z drugiej nie jednemu samcowi uratuje to d..ę.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Fury King napisał:

Wielu też na tym forum, z uśmiechem na ustach i wypiekami na twarzy emocjonowała się upadkiem p. Jakimowicza.

 

Ajwaj. Za to widok płaczu na wizji bezcenny. Samce alfa, królowie życia. A wystarczy prztyczek w nos i beczą jak małe dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kiroviets napisał:

Gdzieś już przeczytałem, że w Danii została wprowadzona jakaś policyjna aplikacja, w której para przed "akcją" zaznacza, że wyraża zgodę na współżycie

No to coś takiego było w tym serialu. Niby chore, no ale lepiej potem się szarpać z kobietonem, który stwierdził po kilku dniach: *zaraz, przecież ja zostałam zgwałcona!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gościu napisał:

Umowa na seks, oto rozwiązanie którego potrzeba :D

Prosisz i masz:

Sexual-Consent-Form.png

Pozostałe 2 strony masz tutaj. W aktywnym PDFie. Pewnie się przyda, jak już PIS zmieni prawo.

https://eforms.com/download/2017/08/Sexual-Consent-Form.pdf

 

I tak szczerze to nie wiem czy to jest jeszcze śmieszne 🙄, czy może świadczy już o kompletnym upadku zachodniej cywilizacji.

 

 

Edytowane przez BumTrarara
  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Baca1980 napisał:

Ajwaj. Za to widok płaczu na wizji bezcenny. Samce alfa, królowie życia. A wystarczy prztyczek w nos i beczą jak małe dzieci.

Ale jak go Madzia pocieszała. :)  Płacz - współczujcie mi , to ja jestem ofiarą. 

@absolutarianin z sentymentem wracam do "Młode Wilki", dobre stare czasy, bez missgenderów, covidiotów itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Fury King napisał:

Zwracam tylko uwagę, że to co kiedyś miało do nas przyjść, już dawno tu jest i każdy z nas musi się mieć na baczności. Pamiętajcie przenigdy nie rańcie kobiety, słowami poniżającymi jej seksualność, zemsta jej dosięgnie Cię jak już dawno o niej zapomnisz, bo dla Ciebie była tylko jedną z wielu.

 

Kobieca zemsta jest straszna czego doświadcza obecnie pan Jarek.

Nie wiesz kiedy, nie wiesz gdzie kobieta może cię pomówić, oskarżyć bo według prawa może a nawet jak to nie będzie prawda nie poniesie konsekwencji bo w tym kraju karze się tylko mężczyzn. 

Zostaje mężczyznom nagrywanie na dyktafon lub wideo, świadkowie czy podpisana umowa bo mogą się okazać to jedyne dowody na twoją niewinność, trzeba się zabezpieczać i dmuchać na zimne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producenci lalek zacierają ręce. Zero gierek, oskarżeń po 10 latach.

 

Jedna laska poniesiona na tej fali me too w czerwcu chciała oskarżać mnie o molestowanie bo trzymałem rękę na jej prawie cycku (będąc w zwiazku!) Dokładnie 14 lat temu!

 

W odpowiedzi wysłałem jej fotę na której uśmiechała się podczas tego z ręką na prawie cycku. Plus filmik jak mnie obłapuje.

 

Rzekłem, że za składanie fałszywych zeznań jest odpowiedni paragraf! Zamknęła się. Domyślam się, że harując za pół etatu poczuła zazdrość czemu to ja ją nie utrzymuję i chciała łatwej kasy poprzez zastraszanie.

 

Rzuciłem ją bo okazała się niestabilna emocjonalnie. Widzę, że dobrze zrobiłem.

 

Spierdolenie i poczucie bezkarności kobiet sięga zenitu!

  • Like 1
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faceci w tym kraju mają przejebane. 

Wszyscy bez wyjątku. 

 

Obrzucić błotem i patrzeć jak niszczy się komuś życie. 

 

Mam pewne doświadczenia.. sam chodzę po prokuratorach, bo jeszcze aktualnie malża, pół roku po mojej wyprowadce, "przypomniała" sobie że byłem oprawcą, znęcałem się nad nią, nad dziećmi.. itp. 

 

Szambo wyjebało. 

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Fury King said:

@absolutarianin z sentymentem wracam do "Młode Wilki", dobre stare czasy, bez missgenderów, covidiotów itd.

 

Aż chciałoby się powiedzieć, że wszystko było na swoim miejscu, wszystko było tak, jak powinno być, choć wiemy, że tak nie było.

 

Ale to pokazuje, ile ludziom jeszcze jest do odebrania, jeżeli robić to stopniowo, jak z tą żabą w garnku. Gdyby ktoś wtedy powiedział tym Młodym Wilkom:

 

mobbing, incelstwo, 172 płcie, kowidoza, masoneczka...

 

Wyobrażacie sobie? A minęło raptem 20 lat zmiękczania mózgu. 

 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Fury King napisał:

Sytuacje oskarżonego o gwałt, samce alfa, Cichego, Jarka Jakimowicza maglowana jest od kilku tygodni. Bohater TVP gra w niej rolę czarnego charakteru.

Widzisz, tylko tego tematu NIE MOŻNA analizować w oderwaniu od szerokiego kontekstu.

 

Po pierwsze - Jakimowicz jest DZBANEM. Ale takim ultradzbanem. Cyrk jaki odpierdala w TVP i przyległościach klękając do miecza obecnej władzy powoduje wyjebanie dzbanomierza i żenometru poza skalę.

Proponuję obejrzeć Stanowskiego, jak pana Jakimowicza zdebunkował.

 

Po drugie - wszystko wskazuje na to, że pani w momencie zdarzenia wykazywała objawy bycia... Lekko zaburzoną, że tak się wyrażę. I niekoniecznie pod wpływem napojów wyskokowych.

Temat trochę śledziłem (raczej - wpadał mi w oko) w różnych źródłach, w tym takich, które baaaaaaaaaaaaaaardzo trudno byłoby posądzać o sympatię dla Jakimowicza.

Oczywiście - źródła te grają w nutę "bo kombiemtka momgua pomczumć siem ombramrzona" itp pierdolenie, ale wątek pani "lekko wylogowanej" pojawia się praktycznie wszędzie.

 

Czy punkt drugi usprawiedliwia Jakimowicza? No nie bałdzo. Jeśli laska jest najebana jak szpadel i/lub nafurana i/lub ma ewidentne zaburzenia percepcji w związku ze zwarciem pod garem, to takiej niuni się NIE DOTYKA. Z dala od niej, zawsze blisko świadków i kamer (obiektywniejszych świadków). A najlepiej zero interakcji.

Elementarne BHP obchodzenia z babą się kłania.

 

Idźmy dalej. Czy uważam, że Jakimowicz byłby zdolny szturchnąć panią w stanie odmiennej świadomości? Moim zdaniem patrząc na pkt 1 - tak.
Czy to zrobił? NIE WIEM.

Czy mi żal, że ma przejebane? Nie. Za samo szkodliwe dzbaniarstwo mu się należy.

Ja rozumiem, że trzeba z czegoś żyć, ale... Są chyba granice...

 

12 godzin temu, Redbad napisał:

Coraz więcej popularnych osób oskarżanych jest o gwałt. Czasem zdają się być to oskarżenia nie trzymające się kupy, że się tak wyrażę "koniunkturalne" i zastanawiałem się, że gdybym ja był celebrytą, aktorem, osobą z zasobami, na której można zrobić karierę życiową oskarżając o nadużycie, to chyba bym nagrywał każde spotkanie, przynajmniej dyktafonem.

Niestety, nie znajdę teraz nazwiska osoby, która JUŻ DOŚĆ DAWNO TEMU zapoczątkowała pewien piękny trend.

Mianowicie: Manager WYSOKIEGO szczebla. Raczej bliżej top100 najbogatszych, niż niziny społeczne.

 

Zasada podstawowa: ZERO przebywania z kobietą sam na sam w jakimkolwiek pomieszczeniu. Null. Niente. Za chuj.

Przychodziła pracownica - wejście do gabinetu prezesa WYŁĄCZNIE w towarzystwie osoby trzeciej.

 

A najlepiej - gabinet z otwartymi drzwiami a właściwie BEZ drzwi.

 

Dlaczego? Ano dlatego, żeby jakaś sprytna myszka nie wymyśliła sobie zarzutów, że pan ją napastował. A potem froterował.

Temat podsłyszany jakiś czas temu i dotyczył czasów z c.a. 2006 roku. Więc żadne "mitu" się jeszcze nikomu nie śniło.

Można? Można.

 

Daleko nie szukając - niejaki Mike Pence od zawsze miał oficjalną zasadę, że "nie jada sam na sam z kobietą inną niż jego żona", oraz "nie spożywa alkoholu bez obecności żony".

Oczywiście w 2017 podniósł się kwik, że "łolaboga seksizm".

Pence temat uciął krótko: "Bo mu religia nie pozwala, jest ortodoksyjnym Ewangelikiem") i szach-mat.

 

Niestety - wraz ze wzrostem posiadanego majątku interakcje z kobietami są jak stepowanie po polu minowym. Może ujebać nogę razem z dupą i jajami...

To dopiero dramat - wszystkie cię chcą, ruchałyby jak dzikie, a tu strach jakąkolwiek dotknąć, bo nie wiadomo, kto kogo i jak wyrucha...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Po pierwsze - Jakimowicz jest DZBANEM. Ale takim ultradzbanem. Cyrk jaki odpierdala w TVP

Dzbanem? Przecież on z tego pajacowania czerpie duże korzyści, kasa i fejm. Zrobił jeden film 30 lat temu, chwilę był popularny, a później cisza aż do teraz. Oglądałem Stana, z książką ten sam model co powyżej, Dla mnie Stan to nie mniejszy dzban. Też ma robotę w tvp i też wspiera reżim w co istotniejszych sprawach (patrz covid i szczepionki).

 

7 godzin temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

takiej niuni się NIE DOTYKA

100 proc racji, tu się zgodzę jest mega dzbanem. Żyje jednym filmem sprzed 30 lat i myśli, że może ruchać co popadnie , bo on jest "Cichy" i jeszcze ekspert z tvp :)

 

6 godzin temu, wrotycz napisał:

Nie ma czegoś takiego jak mniejsze zło kiedy chodzi o socjalizm.

 

Dokładnie. Jakaś gazeta chyba polska Sakiewicza musiała przeprosić Korwina, za to, że pisała że popierał Hitlera. Na to Korwin: "jak on mógł pomyśleć że popierałem Hitlera, gardzę nim tak samo jak wszystkimi innymi socjalistami". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Fury King napisał:

Dzbanem? Przecież on z tego pajacowania czerpie duże korzyści, kasa i fejm.

No jest dzbanem.

Jeżeli tego nie widzisz...

Cóż 🙂

 

15 godzin temu, Fury King napisał:

Oglądałem Stana, z książką ten sam model co powyżej, Dla mnie Stan to nie mniejszy dzban.

Nope.

Stanowski jest mega (!) inteligentnym gościem, który doskonale wyczuwa klimaty i tematy i potrafi je elegancko konwertować na fejm/hajs.

Jakimowicz w zestawieniu ze Stanowskim jest na poziomie Najmana.

 

15 godzin temu, Fury King napisał:

100 proc racji, tu się zgodzę jest mega dzbanem.

No to jest, czy nie jest? 🙂

W tym przypadku akurat to nie dzbaństwo, tylko syf zamiast mózgu.

Elementarny brak instynktu samozachowawczego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.