Skocz do zawartości

Była "żona" byłego premiera - historia która nigdy się nie skończy


Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, mac said:

Masz przedsmak poezji.

Może utalentowany też jesteś ale na pewno nie taki ładny ;).

2 hours ago, niemlodyjoda said:

Z własnego doświadczenia - aby zwolnić Was z alimentów na żonę musicie udowodnić, że małżeństwo rozpadło się z jej winy. 

Miłej zabawy w sądzie.

GUS podaje 7:1 orzeczeń na korzyść kobiet, znaczy 14% szans dla faceta. Musi się ogłaszać na Roksie albo nożem dźgnąć żeby przegrała w sądzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta bez żadnego stresu kłamie (lub wycofuje się z tego co wcześniej napisała) a na kłopotliwe pytania nie odpowiada.

 Wywiady z nią to podręcznikowe przypadki.

A propos temblaka czym ona pisze te książki? Jedną ręką na klawiaturze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nesq napisał:

 

 

Można gdzieś spotkać statystyki ile razy są orzekane alimenty na partnera (i tak w domyśle żona) przy rozwodach w PL? 

Patrząc po moich kolegach którzy się rozwodzą, mogę powiedzieć że jest to norma kiedy kobiety chcą alimenty także na siebie. Jak w praktyce się to kończy, nie wiem ale kobiety dawno już odpaliły te bombę i przekroczyły kolejna granice. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, Machinator said:

Przecież ile by nie płacił to wygrał na tym rozwodzie. Sam się zastanawiam ile bym wybulił żeby nie musieć mieszkać z takim maszkaronem

Taki amerykański dowcip, dlaczego rozwody tyle kosztują, bo są tego warte :).

23 minutes ago, Adameo said:

A propos temblaka czym ona pisze te książki? Jedną ręką na klawiaturze?

Nosem.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Piter_1982 napisał:

Ten temblak to do wyłudzania współczucia. Jak złamiesz rękę to po wyjęciu z gipsu jest wyraźnie chudsza od drugiej. A tu kilka lat nie używa ręki, uszkodzenie nerwów, a smalczyk się wylewa. Moim zdaniem to mocno podejrzane. 

Z tego co pamiętam miała w sądzie orzeczenie które tłumaczyło czemu przez rok nosi temblak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, yrl napisał:

I weź tu się ożeń. Jak kobieta pojebana to żadna rama nie pomoże. Ma możliwość wykończyć faceta.

 

Wiesz co jest najlepsze? Wielu forumowych znawców widziało by w niej himalajkę.

 

Młoda, skromna dziewczyna z małego miasta. Wrażliwa dusza, pisze wiersze, nie wstydzi się swojego faceta. Poznana w pociągu, nie szukała atencji. 

 

Mija kilka lat i siedzi na kanapie udzielając wywiadu ubrana jak fanka Blog 27 z 2005 roku, czas zrobił swoje, kilogramów jej przybyło, fama poszła. Zniszczyła życie faceta, ale i swoje, bo nie słychać o jej sukcesach... 

Edytowane przez horseman
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, yrl napisał:

I weź tu się ożeń. Jak kobieta pojebana to żadna rama nie pomoże. Ma możliwość wykończyć faceta.

To jest mój główny problem. Z kobietami, jako takimi sobie radzę, radziłem, ale z systemem nie ma żadnej walki, ze spierdoloną kulturą, klimatem kurwa politycznym dosłownie. Jak można się związać z kobietą mając z tyłu głowy statystyki rozwodów, czy temat alimentów na żonę. Kurwa, no nierealne. Mnie oświeciło kilka lat temu, że nie ma sensu się z koniem kopać, po prostu. Kurwa, zapierdalam całe życie, rozwijam się, studia + praca, miałem najwyższą stypę na uczelni, uczestniczyłem w programach stażowych z UE, ogarniałem siłkę, język i jeszcze mam się kurwa reklamować przed amebami umysłowymi? Pierdolę to. Ale to nie tylko mój problem. Mam mocno ogarniętego ziomka, bardzo przystojnego przy okazji i mówił mi wiele razy, że wychodzi na randki i kobiety się w ogóle nie odzywają, w ogóle. Nie mają nic do powiedzenia, jak puste lalki siedzą. Rozumiem go, bo z kolesiem mamy tematy nieskończone od wszechświata, po aktywność fizyczną, literaturę, film, gry komputerowe, muzykę. Jaki temat zaproponujesz to ogarnie, bo ma ten typ otwartego umysłu, który chłonie i poszukuje ciągle fajnych rzeczy udoskonalających życie. Uwielbiam gościa, ma masę energii, jest po prostu zajebisty, ale szczęścia z kobietami również brak. Wyprzedza mnie o lata świetlne we wszystkim. Nie z mojej winy, bo długo chorowałem i już sobie dałem spokój z pewnymi aktywnościami.

 

Sama możliwość, że wykończy to już za duże ryzyko, bo nie wiesz, czy jesteś sobą przy niej, czy się pilnujesz, żeby nie popełnić błędu. To się zakorzenia w podświadomości. Wiem o tym, bo to przerabiałem. Nigdy nie ufałem kobietom. One są sprytne, po prostu i wiedzą, co jest grane, jak mogą kolesia wprowadzić na minę. I w końcu wykorzystują to, co daje system. Gadałem z wieloma samotnymi matkami, dlaczego nie chcą wrócić do byłego (a najczęściej spoko typy) to podstawowy argument taki, że ją wkurwia i tyle.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, mac said:

Kurwa, zapierdalam całe życie, rozwijam się, studia + praca, miałem najwyższą stypę na uczelni, uczestniczyłem w programach stażowych z UE, ogarniałem siłkę, język i jeszcze mam się kurwa reklamować przed amebami umysłowymi?

 

Jesteś moim idolem :)

Edytowane przez osadnik
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zgodnie z wcześniejszymi decyzjami sądów, Marcinkiewicz miał obowiązek przelewania byłej żonie 3 tys., 5 tys., a później 4 tys. zł miesięcznie.

W styczniu 2019 r. zostało wszczęte postępowanie egzekucyjne z wniosku Izabeli Marcinkiewicz. W ramach tego postępowania zostało sprzedane mieszkanie byłego premiera. Egzekucja objęła zaległe alimenty według stanu na wrzesień 2021 r. Do Izabeli Marcinkiewicz trafiło w ten sposób ok. 230 tys. zł.

 

A wystarczyło się nie żenić, aby taka hiena jak Izabela, nie dobrała się do majątku.

  • Like 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to mi tego gościa nawet nie żal, porażające że ktoś tak nie umiejący zadbać o swoje interesy piastował urząd premiera. Dobrze podsumował go Szarpanki z Życiem w genialnej opowieści o 3 kukoldach:

 

Szarpanki z życiem: OPOWIEŚĆ O 3 KUKOLDACH - YouTube

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę napisała:

 

****** ***

 

 

W dniu 16.02.2021 o 13:31, niemlodyjoda napisał:

 

Nie jestem prawnikiem ale mogę powiedzieć z własnego doświadczenia - to była niezła jazda udowodnić kobiecie, iż to ona jest winna rozwalenia małżeństwa.

Więc nie pomogę :( 

 

Udało się?

W dniu 16.02.2021 o 16:41, yrl napisał:

I weź tu się ożeń. Jak kobieta pojebana to żadna rama nie pomoże. Ma możliwość wykończyć faceta.

 

Oj tam Oj tam, ona jest inspiracją i dopinguje faceta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2021 o 11:21, Adameo napisał:

To co zobaczyłem spowodowało że się zawiesiłem. Co o tym myślicie?

 

1 godzinę temu, Morfeusz napisał:

Do Izabeli Marcinkiewicz trafiło w ten sposób ok. 230 tys. zł.

Chory żart. Wygląda to na zemstę polityczna, kolejna rzecz, jak był tym ministrem co zrobił w kwestii nierównego prawa pomiędzy kobietą i mężczyzną ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2021 o 11:46, mac napisał:

Ręka w temblaku

Alimenty płać bydlaku

ponoć w Hiszpanii na wakacjach pożyczyła auto i miała kolizję - policja nie widziała temblaka na ręku.

 

Ile to lat minęło od "wypadku" i temblak dalej w użyciu? jakąś rehabilitacje przeszła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.