Skocz do zawartości

Janusz Chabior i jego podejście do życia


Rekomendowane odpowiedzi

Podczas tsunami depresji, nerwic i fobii, w nachalnym wrzucaniu negatywności i złych emocji w każdą część naszego życia zarówno przez media jak i przez otaczających nas ludzi, szukam właśnie takich perełek jak Pan Janusz Chabior. 
 

Zachowuje się on jak dziecko w dobrym tego słowa znaczeniu, jest wszystkiego ciekawy, nie może się doczekać żeby dowiedzieć się co ciekawego stanie się za sekundę, minutę, godzinę. 

Ma marzenia, ale nie jest nieszczęśliwy jeśli ich nie spełni, łapie się tego co mu dają, dzięki czemu załapał się na aktora. 

 

Kocha życie, stara się raczej mniej krzywdzić ludzi niż bardziej, bardzo mi tym wywiadem zaimponował, polecam przesłuchać. 
 

 

Nie mogę nie wspomnieć o świetnym przygotowaniu i poprowadzeniu wywiadu przez mishon, jest to drugi wywiad od niej który obejrzałem i w cale w trakcie się nie nudziłem. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2021 o 16:04, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Podczas tsunami depresji, nerwic i fobii, w nachalnym wrzucaniu negatywności i złych emocji w każdą część naszego życia zarówno przez media jak i przez otaczających nas ludzi, szukam właśnie takich perełek jak Pan Janusz Chabior.

 

A to polecam Karola Fjałkowskiego, szczęśliwego nihilistę.

 

W dniu 16.02.2021 o 16:04, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Nie mogę nie wspomnieć o świetnym przygotowaniu i poprowadzeniu wywiadu przez mishon, jest to drugi wywiad od niej który obejrzałem i w cale w trakcie się nie nudziłem. 
 

 

 

Lubię Mishon i faktycznie fajny wywiad.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry. Ciężko wskazać jakąś kiepską produkcję w której by uczestniczył. Od siebie dodam też Henryka Gołębiewskiego, dobry człowiek, typowy naturszczyk który ze swoim bagażem mógłby bez pardonu dołączyć do bractwa. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.