Skocz do zawartości

Gruba pijesz - ku przestrodze od dawnego alkusa :>


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Taki filmik sobie krąży bekowo gruba pijesz. Nie mówię, niektóre momenty dość zabawne, natomiast wolałbym, żeby mnie nikt nie nagrywał w takim stanie. Rozumiem agresję "grubej", bo sam po alkoholu tak się zachowywałem, tylko ona jest kobietą, a ja mężczyzną i wchodziłem w słowne konflikty po pijaku, ostro agresywne. Niektóre kończyły się szarpaniną. Piłem grubo, szukałem burdy często i dalej chlałem. W tych czasach mógłbym zostać nagrany i zmarnowałbym sobie życie przez JEDNĄ głupią akcję, standardowo do wybaczenia w towarzystwie. W końcu się ogarnąłem, uspokoiłem i po prostu zmieniłem. Rzuciłem w ogóle chlanie, bo mi szkodziło i fizycznie i psychicznie. Teraz, kiedy każdy szuka taniej sensacji, wyciąga smartfona i nagrywa wszystko bałbym się naprawdę chlać, albo wchodzić w takie luźne gadki towarzyskie. Nie wiem, co to za ludzie, kim są, co zrobią z materiałem. Słaba psycha i po takim materiale puszczonym do neta popełniasz samobója. 

 

Straszny temat. Sam nie chleję i już mnie taki klimat nie jara, ale kiedyś codziennie praktycznie bywałem na mieście, w pubach, na disco, pod parasolem. Odpierdalałem fazy na murkach z tanim winem. I co bym zrobił tak wyśmiany? Przecież nawet klienci mogliby mnie znaleźć, ktokolwiek. Nie wiem, zaczynam się gubić w tych czasach. Poza tym kolesie kurwa wlepieni w smartfony, jak jakieś palanty. Zero kultury z dwóch stron. Samo życie, ale tak to wygląda w tych pubach po alko. Ciągle jakieś dramaty. 

 

Obejrzałem to i realnie się przestraszyłem i poczułem wdzięczność. Naprawdę, takie akcje odwalałem, których się wstydzę. Ktoś mógłby mnie dla zemsty nagrać i rozjebać celowo. Chlałem naprawdę bez pamięci, dlatego ostrzegam. Niby śmieszny materiał i tragiczny zarazem. Trochę tej pannie nawet współczuję, bo raczej sobie nie zasłużyła. Koleś, jakiś znudzony pozer obraził bezcelowo i wywołał zamieszki. Wstydzę się typa, jak się siebie wstydziłem, bo byłem podobny niestety po alko. Myślę, że sporo osób skrzywdziłem gadką, a mam cięty język straszliwie. Taki refleksyjny wątek i przestroga jednocześnie. 

  • Like 9
  • Dzięki 2
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydsza zazdrości ładniejszej i pod płaszczykiem dobroduszności oraz troski odciąga ją od zabawy w której sama chciałaby uczestniczyć, ale nie może ze względu na swoją aparycję.

Deszcz pada, trawa rośnie. Nihil novi sub sole.

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie tragiko-komedia potwierdzająca, że wygląd kobiety jest dla niej wszystkim.

Nie ma tu nic śmiesznego, ale kobiety ewidentnie przegięły z tymi wyzwiskami i groźbami.

Do tego z rękami startowały dobrze, że ten facet to nagrał w razie czego będzie miał dowód

z drugiej strony nagrać kogoś po pijaku i w net wrzucić dla beki to jest słabe.

Mężczyźni też nie lepsi prowokowali różne sytuacje tak to jest jak ktoś nie umie pić i przy tym zachować spokój.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL miałem kiedyś akcję, jak wyszedłem z panną na połowinki, że mnie obrzygała, spodnie i tak dalej, a później zaniosłem ją do akademika i położyłem w łóżku, bo zgona zaliczyła, a jej przyjaciółka-współlokatorka płakała, jak szalona, bo nie wiedziała, co się dzieje. Gdybym był skurwielem mógłbym nagrać i zmarnować panience życie. Nigdy by roboty nie znalazła, bo znałem jej dane, wszystko. Wiedziałem nawet, gdzie mieszka 😆 Jak się najebała to jeszcze przy ludziach rozpięła mi rozporek, centralnie przy stoliku i złapała za fiuta. Jakbym to wpuścił do neta to zostałbym gwiazdą.

Edytowane przez mac
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac Mi kiedyś panna haftnęła w łóżku centralnie na klatę po upojnej sylwestrowej nocy w stanie prawie kompletnego zamroczenia. Po czym, uwaga, zaczęła zlizywać to co wyrzygała.

 

Niestety nie było wtedy jeszcze aparatów w telefonach. Była to moja nie pierwsza, ale ostatnia noc z panną.

 

Alko to straszna substancja. 

  • Dzięki 1
  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac To ty dobry chłopaczyna jesteś zachowanie godne podziwu bo nie jeden wykorzystał by okazję by coś zrobić lub nagrać.

Mężczyźni po pijaku zawsze znajdą drogę do domu a kobita jak widać do rozporka skoro do kiełbasy ci się dobierała😁 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL tylko jest różnica, jak do rozporka dobiera się świadoma panienka, a najebana na granicy wyjebania z butów. Już się wyleczyłem z dobroci. W tym momencie zostawiłbym ją i wyszedł z imprezy po prostu. Kobiety mi doskonale pokazały, jak je traktować. Na pewno nie po dobroci. Moim zdaniem nie zasługiwała na takie bohaterstwo. 

Edytowane przez mac
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszesz @mac, imprezując w publicznym miejscu trzeba uważać i trzymać ciągle fason bo nigdy nie wiadomo.

 

Ogólne to na filmiku widzę tylko drame bo ogólnie to nie było o co się tak oburzać, ta puszysta wcale nie jest gruba tylko atencji szukała bo faceci byli zainteresowani głównie jej koleżanką, stąd te jej aktorzenie śmiertelnie obrażonej.

 

Jeszcze poruszę temat konsekfencji takiej niewinnej dramy dla faceta, bo to często się zdarza, w takiej sytuacji gdy kobieta w ten sposób się zachowuje a w okolicy będzie jakiś bialy rycerz obrońca to nie ważne jaki jest powód sprzeczki to i tak zawsze on będzie w obronie za kobietą a jeszcze jak będzie miał przewagę fizyczna to pobicie wisi na włosku. W takiej sytuacji czy podobnej jak ta na filmiku, gdy jesteśmy sami czy małą grupą to od razu sie ulotnić i nie patrzeć na nic. Można powiedzieć że gość z filmiku miał farta, że w okolicy nie było jakiegoś osiłka, bo tam tłumaczenie by nic nie pomogło. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz kobiecie jak jest, szczególnie w kwestii jej wyglądu, a już startuje z pięściami i wyzwiskami oraz foch do końca życia. I to niezależnie czy jest trzeźwa czy nie. Przyjrzyjcie się jej uważnie, ma "oponę" na brzuchu, tym samym daje od siebie kilka kilogramów więcej w pakiecie potencjalnemu misiowi. Wygląd to jest najważniejsza dla nich rzecz, nic więcej, a to, że pewnie obrzera się śmieciowym żarciem i jedyny ruch jaki ostatnio odstawia to ten z knajpy do knajpy daje takie a nie inne efekty wizualne. Mógł jednak spróbować użyć bardziej politycznie poprawnych wyrażeń. Dla przykładu: chuda inaczej, pijesz? Lub: ty co pokonałaś  anoreksję, pijesz? Taki tip ode mnie.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mac napisał:

@Iceman84PL tylko jest różnica, jak do rozporka dobiera się świadoma panienka, a najebana na granicy wyjebania z butów. Już się wyleczyłem z dobroci. W tym momencie zostawiłbym ją i wyszedł z imprezy po prostu. Kobiety mi doskonale pokazały, jak je traktować. Na pewno nie po dobroci. Moim zdaniem nie zasługiwała na takie bohaterstwo. 

Też miałem chore akcje z kobietami na imprezach stawianie alko, pilnowanie czy odprowadzanie do domu za dobry byłem i nic z tego nie miałem. Pamiętam z jedną to zabawiałem się na środku parkietu będąc z nią w parterze, później impreza przeniosła się do męskiej ubikacji nakryła nas barmanka, która chciała się dołączyć do do zabawy😁 Także ten młodzi nie bierzcie z nas przykładu w moim przypadku kobiety mnie do tego zmusiły ja nie chciałem 😆😂🤣

10 godzin temu, maroon napisał:

@mac Mi kiedyś panna haftnęła w łóżku centralnie na klatę po upojnej sylwestrowej nocy w stanie prawie kompletnego zamroczenia. Po czym, uwaga, zaczęła zlizywać to co wyrzygała.

 

Niestety nie było wtedy jeszcze aparatów w telefonach. Była to moja nie pierwsza, ale ostatnia noc z panną.

 

Alko to straszna substancja. 

Kuurla panie to niezły hardcore🤮

Edytowane przez Iceman84PL
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mac napisał:

natomiast wolałbym, żeby mnie nikt nie nagrywał w takim stanie. Rozumiem agresję "grubej", bo sam po alkoholu tak się zachowywałem, tylko ona jest kobietą, a ja mężczyzną i wchodziłem w słowne konflikty po pijaku, ostro agresywne.

 

Bracie, to nie chodzi o alkohol. Te Panie od początku były chamskie i ordynarne. Typowe biurwy...

 

Tutaj wywiad Chajzera z inną pijaną Panią. 

https://www.facebook.com/watch/?v=1242402989156329

 

Da się być nietrzeźwy i wzbudzać sympatie. Trzeba mieć klasę w każdej sytuacji. Pani, z którą rozmawiał Chajzer udzieliła mu drugiego wywiadu. Słyszałem, że nie mogła opędzić się od adoratorów. Myślisz, że do "grubej" zgłosił się sznurek chętnych? Nie wydaje mi się. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta pijana dupa sprzedana. 

 

Pradawna prawda.. 

 

Puszczają im hamulce.. są gotowe na wszystko.. 

 

Tak teraz patrzę na alkoholiczkę z którą się spotykam.. co ona odpierdalała wcześniej.. z jakiej karuzeli zeskoczyła zanim trafiła w moje lepkie łapki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co trzeba mieć we łbie, żeby tak reaktywnie złapać agresora na głupią odzywkę, procenty tego nie tłumaczą. 

Dla mnie rzeczywistość alternatywna. Jak ktoś nie może pić, nie powinien tego robić.

 

Ja po spożyciu zawsze trzymałem poziom [nie zawsze pion 😊].

Anegdot alkoholowych mam sporo heh. Ale nigdy nie piłem regularnie, za to rzadziej, ale w miarę konkretnie.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac

To pomyśl o sytuacji odwrotnej do Twojejj, w środku dnia, na trzeźwo, w domu, zdalnie i to samemu się nagrać jak odwalasz jakieś przyglupawe akcje. Ty się martwisz, że ktoś mógł Ciebie nagrać, a tu gówniarze sami robią z siebie bekę i będzie to choodziło za nimi latami.

 

Dlatego uważam, że ti sroki i podobne powinny być zbanowane, a wgrywanie cokolwiek do neta powinno być od lat 18-stu, jane gównażeria powinna miec dostęp do maila, ale żadnych snapów i podobnych gdzie pokazują d$pe itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarine a później taka panienka powie, że ma wymagania w stosunku do kolesia i jeszcze innych oceni 😆 Przy okazji nawet blendera nie potrafi prawidłowo używać. Trzyma naczynie jedną łapą w powietrzu, po prostu majstersztyk debilizmu. 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja zdecydowanie opuszczam towarzystwo gdy widzę ludzi nagrywających współbiesiadników. 

To jest po prostu nowy element kultury dla mnie, zabawa telefon na imprezie - nie akceptuję i tyle.

 

Te wszystkie gierki z ukrytymi dyktafonami napawają mnie obrzydzeniem również.

 

 

@mac

Gratuluję ogarnięcia, na moje oko i doświadczenie jak ktoś zmienia się diametralnie po alko lub prze ku chorym emocjom to ani chybi ma problem z samodzielnością.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.