Skocz do zawartości

Pierwsza wizyta u divy - prośba do weteranów o rady


Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

Nie znalazłem podobnego tematu więc zakładam, chyba muszę iść w końcu na divy chociaż raz zobaczyć dla swojego zdrowia psychicznego bo w marcu jebnie 2 lata od kiedy nie miałem żadnych bliższych kontaktów.

Już mi tak siada na banie nie że momentami przez pół dnia nie myślę o niczym innym niż o ruchaniu, cyckach, minecie itd. to już osiągnęło poziom absurdu i odbija się na mojej pracy i zdrowiu psychicznym ja nawet w kościele nie mogę się skupić. Najwyżej będę miał moralniaka i chuj.

 

Pytanie do braci którzy mają doświadczenie w tym, jakieś rady jak to ogarnąć tak żeby nie wjebać się na minę? sytuację których się najbardziej boję ale z niektórymi pewnie histeryzuję:

 

-W drzwiach będzie inna laska niż na zdjęciu, najgorsze co może być będzie miała dużo mniejsze niż ta z ogłoszenia albo będzie paszczurem (do póki nie wejdę do mieszkania mam prawo odmówić?)

-Wejdę do mieszkania a tam niespodzianka mili panowie skroją mnie z kasy a z ruchania nic nie będzie albo jeszcze mnie połamią albo chuj wie co.

-Czy te laski robią badania? czy mają to na papierze? może złapać mnie niekontrolowana chęć lizania się albo minety dlatego pytam. Niektóre też dają się walić bez gumy.

-Jak zacząć rozmowę i wgl? pytać czy mam być wydepilowany czy nie? (jak karzą się wydepilować to niech spierdala, mogę skrócić)

 

Jak coś mi się przypomni dam znać , LOKALIZACJA TRÓJMIASTO.

 

To już będzie ultimatum, dam jeszcze raz sobie szanse z tinderem 😆

Edytowane przez bassfreak
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się przymierzałem, ale nie mogłem się dodzwonić do kilku, więc odpuściłem. Ogólnie to planowałem hotel lub u panienki, ale w wynajmowanym przez nią mieszkaniu, sama lub z koleżanką (dużo takich anonsów widziałem, czy prawdziwe to nie wiem). Gotówkę do kielni bym załadował, żadnych dokumentów nie zabieram. Tylko w gumie, żadnego całowania i lizania, albo po prostu niech zatańczy, a później się zobaczy. Dopóki nie wejdziesz to na 100% nie ma konsekwencji żadnych. Mówisz cześć i do widzenia, ale pewnie twój numer zablokuje już i się nie dodzwonisz następnym razem. To mniej więcej z moich niesprawdzonych doświadczeń 😆 Diva, jak bez gumy daje to spierdalasz momentalnie i myjesz się od góry do dołu, nawet jak tylko klamkę dotknąłeś. Ja weneryka złapałem po jednym ONS w klubie kiedyś. Leczyłem się około pół roku z gówna, całe szczęście z sukcesem, ale nie polecam bez gumy z nieznajomą kobietą. I tak za głupotę tanio zapłaciłem. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIC NIE LIŻ KURWA!!!

 

Weź taką co ma dużo pozytywnych komentów.

 

Powiedz jej, że jesteś pierwszy raz w takim miejscu

i się stresujesz trochę.

 

Żadni panowie cię nie skroją a jak będzie inna niż na zdjęciach albo opryskliwa to wychodzisz.

 

Najlepsze są diwy po 30 stce. Zadbane takie co już parę lat przynajmniej targają grata zawodowo. Można się zakochać.

 

Bądź czysty. Ogol jajka ;)

 

Najlepiej powiedz przez telefon, że masz trochę stresa i chcesz masaż na początek żeby się rozluźnić. Jak będzie coś sapać to niech spierdala.

 

Dogadaj cały serwis zanim dasz jej hajs do łapy czyli masaż, komin i seks.

 

Edit :Oooo kurwa trójmiasto paaaaanie SKARBNICA.

 

Jutro ci coś podrzucę na priv.

  • Like 7
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak laska naściemniała lepiej wyjść bo i tak raczej nic z tego nie będzie. Wyjdziesz raczej niezadowolony.

2. W większości przypadków i tak bez satysfakcji, po prostu duża część leci w kulki. Ja korzystałem raczej na wyjazdach więc zwykle była to loteria.   

3. Hotel to teraz kiepski pomysł. Panna by się musiała z imienia i nazwiska na portierni wpisać do ankiety epidemiologicznej. Raczej najem krótkoterminowy.

4. O napaści na klienta od dawna nie słyszałem. Z tego jest sporo kasy. A tak to co raz gościa obiją i już cykor, że za chwilę ktoś wpadnie. A i tak kasę będziesz miał raczej wyliczoną i żadnych cennych rzeczy. 

5. Jest forum dedykowane tematowi. Na forum jest też trochę div z większych miast. 

6. Uważaj, jak dziewczyna pisze że nie zgadza się na umieszczanie numeru telefonu na innych portalach, bo RODO i będzie zgłaszać. Zwykle oznacza to, że nie chce aby ją opisywać na ww. forum.

7. Nie mają obowiązku się badać i mieć tego na papierze. Wierzysz  na słowo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to nie zapomnij kupic kwiatow i bombonierki. :P 

 

A tak na serio, to korzystaj ze sprawdzonego zrodla. Jak ktos zna Twoje okolice, to moze Ci zarzuci sprawdzony numer.

Ryzyko, ze ktos Cie skroi itp. jest raczej niskie, chyba ze chcesz korzystasz z ogloszen, ktore po czesci sa napisane cyrylica. 

Nie ma tez co panikowac, wizyta u Pani w zasadzie nie rozni sie od wizyty u fryzjera - tu i tu chodzi o to, aby bylo dobrze. :) 

Ryzyko chorob jest zawsze i kondom nie chroni w 100%. Cos takiego jak herpes jest niemal 100% pewny, ale takie cos mozesz zlapac jak pocalujesz wujka w policzek.

 

Co do tego jak to wyglada.

To wysylasz sms/dzwonisz. Pytasz sie o dostepnosc/cene/extrasy czy co tam Cie interesuje, nie wiem - jakiej panna muzyki slucha :P

Nastepny sms tuz przed spotkaniem, pytasz sie o adres. Jak nadchodzi godzina to dzwonisz do drzwi i czekasz. 

Czesc, czesc. Jak panna jest elegancka to Cie sama pocaluje na poczatek by bylo milo. Potem bez slowa mozesz dac kase... i akcja.

Zdarzyc sie moze (w miare czesto), ze panna nie bedzie odpisywac na smsy.

Moze to oznaczac, ze tylko straciles czas. Albo moze jeszcze nie skonczyla poprzedniej roboty/ogladac netflixa czy cus.

 

Poza tym wolalbym zainwestowac w cos co obniza poziom testo, bo to jest glowna przyczyna tego, ze masz takie cisnienie.

Edytowane przez eknm2005
literowka
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, bassfreak napisał:

żeby nie wjebać się na minę?

Pytaj zawsze na początku, jak wejdziesz do mieszkania, czy będzie drugie tako samo zbliżenie w tej samej cenie, a jeśli tobie nie stanie, albo za szybko spuścisz się, czy nadal będzie ci robiła loda po tym, jak sobie umyjesz swojego ciluka pod kranem, czy nie ?  Jeśli tak to w gumie, czy bez ? Jak nie masz doświadczenia, to postaraj się, żeby tobie jak najdłużej loda robiła, nawet jak szybko skończysz, albo ci nie stanie, to będziesz miał większą satysfakcję. Kolejna rzecz, nie pij dzień wcześniej alkoholu oraz zjedz trochę ananasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz u divy zawsze jest trochę stresujący to normalne. Ogarnij na dobry początek taka 30+ lub nawet 40+ na roksa.pl

Tam są nawet takie zawodniczki, że jak masz stresa to tak poprowadzą rozmowę i sprawia miła atmosferę, że nie wiesz kiedy a już dawno będziesz przed nią na golasa a ona w swoich ustach będzie mietolic twojego bolca😁 Wybieraj kobiety z najlepszymi opiniami bo nie jeden na tym forum już pisał, że na szona natrafił przy którym boleć nie stawał, nie było seksu a i tak kasę wzięła. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

-Wejdę do mieszkania a tam niespodzianka mili panowie skroją mnie z kasy a z ruchania nic nie będzie albo jeszcze mnie połamią albo chuj wie co.

xD

 

Taa i na koniec wyjdzie, że miałeś zaruchać, a to oni ciebie... no właśnie.

 

To już nie są szalone lata 90.

 

1. Wejdż sobie na nieistniejące forum Karsoniera, tylko pierwszą literę "K" podmień na "G".  Nie wiem, czy można pisać nazwę ichniejszego forum, więc musisz rozwiązać sam te łamigłówkę. Tam masz opinie szwagrów, którzy ci zrelacjonują przebieg wizyty u danej Divy.

2. Zapytaj o możliwość seksu bez gumy za dopłatą. Jak się zgodzi to w długą.

3. Cały się nie musisz depilować, ale jajka wypadałoby, żeby póżniej nie musiała sobie włosów z zębów wydłubywać.

4. Nie musisz wchodzić do mieszkania, gdy się okaże, że to nie pani ze zdjęcia. Możesz o tym powiedzieć wprost albo rzucić " zastałem Staszka?" gdy zobaczysz jej zdezorientowana minę, to dorzuć szybko " pomyłka najwidoczniej, chyba piętro niżej mieszka". Tylko trochę głos zmoduluj. Wykorzystaj tą opcję, jeśli nie należysz do ludzi zbyt asertywnych.

5. Nie zabieraj żadnych dokumentów, weż ze sobą odliczoną kwotę.

6. Nie rób minety, nie liż się z nią  i nie rób jej palcówki. Już lepiej rękę do szamba wsadzić albo językiem wylizać muszlę klozetową na dworcowym kiblu.

7. Niektóre się rozgadują ( rzadko, ale się zdarza) wtedy pośpiesz ją trochę. Możesz ją ponaglić " mam prodżekt do skończenia na jutro, do dzieła". Czas to pieniądz, pamiętaj.

 

Różnie możesz trafić, ale bądż dobrej myśli.

 

Poświęcisz chwilę czasu i znajdziesz fajną panią.

 

Trafiają się petardy.

 

Niektóre potrafią tak zrobić loda, że aż pościel w dupę wchodzi.

 

Do boju.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bassfreak napisał:

może złapać mnie niekontrolowana chęć lizania się albo minety dlatego pytam. Niektóre też dają się walić bez gumy.

Z tego co słyszałem to divy się nie całują, a trzeba być mega ryzykantem, aby robić minetę divie (jakaś część klientów zapewne tak robi) lub/i bzykać ją bez gumy (tutaj raczej niewiele div się na to zgodzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bassfreak napisał:

Już mi tak siada na banie nie że momentami przez pół dnia nie myślę o niczym innym niż o ruchaniu, cyckach, minecie itd. to już osiągnęło poziom absurdu i odbija się na mojej pracy i zdrowiu psychicznym

 

Do psychiatry a nie kurwa na divy.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bassfreak napisał:

Już mi tak siada na banie nie że momentami przez pół dnia nie myślę o niczym innym niż o ruchaniu, cyckach, minecie itd. to już osiągnęło poziom absurdu i odbija się na mojej pracy i zdrowiu psychicznym ja nawet w kościele nie mogę się skupić. Najwyżej będę miał moralniaka i chuj.

Albo taka wizyta u divy pomoże Ci rozładować energię i po spełnieniu potrzeb, ograniczny trochę nagminne myśli o seksie, albo Cię wpierdzieli w większe problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bassfreak napisał:

-W drzwiach będzie inna laska niż na zdjęciu, najgorsze co może być będzie miała dużo mniejsze niż ta z ogłoszenia albo będzie paszczurem (do póki nie wejdę do mieszkania mam prawo odmówić?)

-Wejdę do mieszkania a tam niespodzianka mili panowie skroją mnie z kasy a z ruchania nic nie będzie albo jeszcze mnie połamią albo chuj wie co.

-Czy te laski robią badania? czy mają to na papierze? może złapać mnie niekontrolowana chęć lizania się albo minety dlatego pytam. Niektóre też dają się walić bez gumy.

-Jak zacząć rozmowę i wgl? pytać czy mam być wydepilowany czy nie? (jak karzą się wydepilować to niech spierdala, mogę skrócić)

- 90 % roksy ( jak fejk, to od raz widzisz, wychodzisz mówiąc, że zapomniałeś portfela ) 

- nie występuje

-  ruchasz w gumie, minety, całowania nie robisz

- wyjebane mają, czasami chodziłem i wyglądałem jak lasy deszczowe Amazonii

Edytowane przez RENGERS
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.