Skocz do zawartości

Pierwsza wizyta u divy - prośba do weteranów o rady


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Lucjusz napisał:

U divy można płacić blikiem?

Wolą BTC xD

 

@bassfreak 1. Masz farta, że mieszkasz w 3 city. W Sopocie masz tyle div, co feminazistek na marszu w Wawie czy smogu na Śląsku. Jest w czym wybierać xD. Ja np. najbliżej mam 50km a żeby coś ciekawego znaleźć to ok.80 :( .

2. Obczaj, sobie kilka i sprawdź, czy i jakie mają opinie na garso. To, że 1 diva ma to 3-4 ogłoszenia imo o  niczym nie świadczy. Ja sam do 2ch takich chodzę, co mają 3 ogłoszenia i jestem zadowolony. Ponadto akurat mają po kilka stron pozytywów na g.

3. Nie zawsze wyższa cena= lepsza jakość usługi.

4. Miej świadomość, że one prawie zawsze odejmują sobie z wagi i wieku ;/.

5. Na Twoim miejscu nie pucowałbym się, że jestem 1.raz u divy, bo weźmie Cię za frajera. Naściemniaj, że dawno nie byłeś, bo covid, itp. To  jakoś lepiej  będzie wyglądać.

6. Nie wiem jak u Ciebie z pracą, ale najlepiej chodzić rano, tak do 15. jak większość szwagrów wraca z roboty. Wieczorami i  weekendowe nocki one mają duży przemiał, więc łatwo o wystawkę albo, że będzie chciała jak najszybciej "odbębnić" i następny.

7. Kradzieży ani pobicia nie masz co się obawiać- jak ktoś pisał - to nie lata 90te. Im też zależy na spokoju i dyskrecji. Mi nawet kiedyś jedna napisała, czy sikora nie zgubiłem i dopiero wtedy jarnąłem się, że nie mam go xD.

8. Licz się z tym, że jeżdżac "na sapera", możesz spędzić trochę czasu za kółkiem, zanim trafisz na jakąś ciekawą zawodniczkę.

 

Jak sobie coś przypomnę, dopisze :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doceniam wasz wysiłek ale z tego co tu czytam to chyba odpuszczę ja pierdole. 🙈 Jutro wrócę od fryzjera to robię jeszcze jedno podejście do tindera a jak nie wyjdzie to kurwa nie wiem co zostaje chyba się wykastrować. 

 

Zobaczę jeszcze co @Król Jarosław I mi na PW podrzuci. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruchać, j***ć, nic się nie bać :)

 

To nie jest nanofizyka.
Wybierasz, umawiasz się, jedziesz, dzwonisz, wchodzisz, robicie swoje, kasa i papatki.

 

Z własnych doświadczeń. Kiedy pierwszy raz u divy byłem, noo będzie 10 lat w tym roku (jubileusz! 😆), to stres był. Jasna sprawa.

akurat byłem wtedy odreagować swoją myszkę ze studiów. Byłem zadowolony bo w ogłoszeniu miała bodaj 19 lat wpisane, a na żywo dałbym jej 23 max.

Obsługa full pro.

 

Później byłem jeszcze u kilku i tylko raz trafiłem na takiego praszczura, że bałem się że kutang odmówi. Nie odmówił 😆 

Inna panna była jakaś taka poganiająca, za to naprawdę ładna.

Razem było tego z 5 szt. może.

 

Schemat zawsze ten sam: fbg, numerek. Na więcej nie było sił/czasu.

 

Ja akurat nie brzydziłem się dawać do japy bez kalosza, ale podejścia są różne.

No ja nie nabawiłem się żadnych schorzeń, ani kuśka mi nie odpadła.

Raz robiłem 69 i nie wiem czy teraz bym się pisał na to, ale natenczas wszystko było ok. Trądu nie mam, zęby całe :D

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Nico napisał:

Z tego co słyszałem to divy się nie całują, a trzeba być mega ryzykantem, aby robić minetę divie (jakaś część klientów zapewne tak robi) lub/i bzykać ją bez gumy (tutaj raczej niewiele div się na to zgodzi).

Na jednym niemieckim forum panowie sie co chwilę rozpisują jak to nie smaczna była cipka xD jak widać lubią ten sport po setkach innych. 

No ale tam rekomendacje prawdziwe i w większości przypadków panie sa takie jak na zdjęciach a panienek od koloru do wyboru Azjatki, Murzyneczki czy latynoski no wszystko. 

 

Na roksie im większe miasto tym większy wybór ale raczej na roksie nigdy się nie sparzyłem nie wybierałem takich po głosie co odpowiadały arogancko a jak były słodkie to i robota ich była konkretna i ze starannością wykonana. 

Ogólnie jak młody i dobrze zbudowany to one też mają z tego frajdę a to w męskim odczuciu też jest fajne. 

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekalog dla @bassfreak

1 Sprawdzasz czy na roksa ma autentyczne zdjęcia

2 Przeglądasz forum garsoniera czy dobre opinie ma kobieta

3 Nastawienie masz dobre przed wyjściem - idziesz jedynie spuścić z krzyża 

4 Opłata w gotówce u kobiety świadczącej usługi

5 Nie dla całowania i minety 

6 Bara bara w zabezpieczeniu

7 Kobieta inna jak ze zdjęcia - ewakuujesz się

8 Wybierasz taką, która w jakimś stopniu podoba Ci się wizualnie po fotkach

9 Nie uważasz, że skorzystanie z pani z roksa będzie ujmą na twoim honorze

10 Jeśli coś w trakcie nie pójdzie - wacuś odmówi posłuszeństwa, nie dojdziesz, inaczej jak sobie wyobrażałeś etc. nic się nie dzieje - życie idzie dalej swoim rytmem

Edytowane przez nowy00
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem skorzystać z usług za młodu, by zobaczyć jak wygląda płatna miłość. Zależy jak się trafi. Warto zrobić dobry research na wspomnianym forum na G. Poznałem też kilka Div ramach swojej działalności fotograficzno hobbystycznej. ( Niektóre chca mieć nieco ciekawsze zdjęcia do ogłoszeń). Te które poznałem były względnie normalne jak się na chwilę odłoży na chwilę czym się zajmują. Tym divom które poznałem odrobinę bardziej prywatnie nie jako klient, a jako usługodawca to przynajmniej z rozmowy zależało tak samo na higienie i bezpieczeństwie wenerologicznym. Jeśli nie idzie się do najtańszych pracownic ze wschodu to moim zdaniem szansa złapania czegoś jest porównywalna do tego jak się konsumuje znajomość z laską poznaną na imprezie w pubie/klubie. Tylko że u Divy zabezpieczenie jest oczywiste. 

Edytowane przez Spellman71
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy człowiek chce nauczyć się jeździć samochodem to bierze 2k PLN i płaci za lekcje.

Jakimś dziwnym trafem nigdzie nie ma szkoły jazdy uczącej jeździć na Mercedesach.

Proponuję przemyśleć dlaczego.

 

Sama nauka ...

Gdy pierwszy raz siądzie się za kółkiem, to mimo dziesiątków informacji i wiedzy maszyna zgaśnie kilka razy zanim nawet ruszy się z miejsca.

Powoli jednak idzie coraz lepiej.

Wtedy zaczyna się też odróżniać gorszy samochód od lepszego, o ile jest możliwość wypróbowania więcej niż jednego oczywiście.

I Tak Dalej.

 

A teraz pytanie:

Czemu napisałem posta nie na temat ryzykując punktami karnymi?

 

  • Like 4
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znalazłem takich klimatów w Trójmieście https://odloty.pl/pl/ogloszenia-towarzyskie/warszawa/centrum/asia-niedepilowana-dyskretnie/226621.html a do wawy nie pojadę. xd. 

 

Może szwagry z garso coś pomogą ale wątpię. Ta akurat MILF ale jak by była młodsza w takich klimatach to też bym nie pogardził. 

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bassfreak napisał:

Niestety nie znalazłem takich klimatów w Trójmieście https://odloty.pl/pl/ogloszenia-towarzyskie/warszawa/centrum/asia-niedepilowana-dyskretnie/226621.html a do wawy nie pojadę. xd. 

 

Może szwagry z garso coś pomogą ale wątpię. Ta akurat MILF ale jak by była młodsza w takich klimatach to też bym nie pogardził. 

 

Napiszę Ci to bardzo poważnie - jak Ciebie takie kobiety interesują dlaczego na Badoo nie poszukasz kochanki? Przecież tam jest takich kobiet od cholery.

W sensie dojrzałe i size+.

Ona będzie miała radochę z młodego chłopaka, a Ty ze starszej babki.

Na 100% w tydzień znajdziesz.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bassfreak napisał:

Może szwagry z garso coś pomogą ale wątpię. Ta akurat MILF ale jak by była młodsza w takich klimatach to też bym nie pogardził. 

 

Brachu tutaj poszukaj może coś znajdziesz dla siebie😁

Roksa - ogłoszenia towarzyskie Gdynia , anonse erotyczne

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz gdzieś w de to podeślę ci jakiś anons wypróbowany. Panienka Ci wyssie pytonga tak że będziesz czuł ssanie w tyłku.. 

________

 

https://www.roksa.pl/pl/anonse/pokaz/674244

 

Fajne opinie i nawet nawet 😛 Co do tego linku z gdyni. 

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

 

Napiszę Ci to bardzo poważnie - jak Ciebie takie kobiety interesują dlaczego na Badoo nie poszukasz kochanki? Przecież tam jest takich kobiet od cholery.

W sensie dojrzałe i size+.

Ona będzie miała radochę z młodego chłopaka, a Ty ze starszej babki.

Na 100% w tydzień znajdziesz.

Spróbuję coś podziałać w tą stronę, nie liczę na nic ale może :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/19/2021 at 9:06 AM, niemlodyjoda said:

 

Napiszę Ci to bardzo poważnie - jak Ciebie takie kobiety interesują dlaczego na Badoo nie poszukasz kochanki? Przecież tam jest takich kobiet od cholery.

W sensie dojrzałe i size+.

Ona będzie miała radochę z młodego chłopaka, a Ty ze starszej babki.

Na 100% w tydzień znajdziesz.

I tak i nie.

Dojrzałe kobiety wiedzą, że gdy młody posmakuje miodu ona już się od niego nie odczepi.

Gdy zechce skończyć układ on będzie wygrywał pod jej oknami serenady, wysyłał setki SMS-ów i diabli wiedzą co jeszcze.

Nie to, żeby się to nie zdarzało, to jak wszędzie - Prawo Wielkich Liczb.

Wśród nich jest ta co wygrywa.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2021 o 09:06, niemlodyjoda napisał:

Napiszę Ci to bardzo poważnie - jak Ciebie takie kobiety interesują dlaczego na Badoo nie poszukasz kochanki? Przecież tam jest takich kobiet od cholery.

W sensie dojrzałe i size+.

E tam bajki opowiadasz, Milfy i kobiety plus size na badoo są często zalewane wiadomościami tak samo jak młode Julki z propozycjami głównie seksualnymi. Dodając do tego że 80% tak na moje oko bab siedzi tam od kilku miesięcy, a czasem nawet od lat, szukając w sumie niewiadomo czego ale na pewno nie przeciętnego gościa który z łaski swojej zechce jej zaproponować bycie swoją kochanką xD Trzeba celować zwykle w te 20% które pojawiają się tak szybko jak znikają i to też nie tak że każda lubi młodszych facetów i szuka tylko dymania, dlatego sprawa nie jest taka łatwa. 

 

@bassfreak Mam podobne preferencje i dla mnie w kraju ten temat jest mało możliwy do zrealizowania, co ja poradzę że mi się mało podoba słowiański typ urody. Ja to widzę tak że Trzeba robić wakacje w krajach Ameryki południowej. Nie tylko dużo więcej dziewczyn o zadowolającym typie urody ale też bardziej otwartych do Ciebie, co sprawia że odechciewa się użerać z polskimi księżniczkami. Myślę, że każdy singiel przeciętnie zarabiający może sobie pozwolić na taki wypad raz w roku na wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak wspomnisz divie, że czytałeś o niej na forum garso to na bank będzie się starała. Jedna zła opinia tam i ona traci sporo klientów.
Musisz jej to powiedzieć z klasą i w pozytywny sposób.

Moja druga rada: kup sobie jakąś fajną wazelinę smakową (taką na usta) i posmaruj wiadomo gdzie.
Panie zawsze lubią smak waniliowy :)

Trzecia rada: doprowadź samego siebie do wytrysku dopiero po 3ciej pozycji.

Czwarta rada: powiedź jej kilka komplementów ale na zasadzie, że jak juz ona będzie 'w trakcie roboty'. Delikatnie, żebyś nie wyszedł na kukolda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 27.04.2021 o 12:51, gman98 napisał:

Tak się zapytam z ciekawości, bo nie chce nowego tematu zakładać - mniej chyba przychylnie patrzy diva na "świeżaka" w sprawach seksu (prawiczka) ? 

To zalezy na jaka trafisz, moze byc taka ze chetnie Cie wprowadzi w ten swiat a moze byc zwykla oszustka ktora potraktuje Cie jak kolejnego frajera ktorego trzeba na szybko obsluzyc i sie nie narobic ( niestety wiekszosc taka bedzie ) Dlatego trzeba dobrze wybrac, obys nie trafil na taka jak ja 😉

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.