Skocz do zawartości

Pierwsza wizyta u divy - prośba do weteranów o rady


Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, Casus Secundus said:

"Pomyśl:

Praktycznie każda dłoń (starsza niż te powiedzmy 10 lat) jaką dziś uścisnąłeś, trzymała ociekającego ciepłą spermą chuja."

 

Wiadoma sprawa. Ale jest różnica między panią z przebiegiem w normalnych okolicznościach a kobietą, która obsługuje każdego, lub prawie każdego.  

Życzę powodzenia i wytrwałości w przyswajaniu wiedzy z forum...

 

32 minutes ago, PoProstuMarek said:

Zainkasowała hajs z góry(druga lampka).

Eee - to chyba standard?

32 minutes ago, PoProstuMarek said:

Będę szukał dalej, jeśli chcecie, będę wrzucał tu swoje raporty. Może jakiś oddzielny temat?

Chcemy chcemy! :D

Jak to w zgodzie z regulaminem dodaj od razu linka do roksy, żeby było wiadomo gdzie (nie) klikać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, JoeBlue napisał:

Jakby nie liczyć zrobili trójkę dzieci w ciągu ok. dekady, co znaczy że się bzykają.

 

Czy ja wiem :). Często to bzykanie jest tylko w celu zajścia w ciąże a później wszystko wraca do normy. Czyli jego braku. 

8 godzin temu, PoProstuMarek napisał:

jak tu żyć?!?

 

Czasami lepiej iść do agencji. Jest może drożej. Za to możesz na spokojnie posiedzieć, porozmawiać i wybrać odpowiadającą Ci dziewczynę. Ogłoszenia prywatne to zawsze może być mina. No i póki nie zapłacisz zawsze możesz zrobić w tył zwrot. Rodzaje usług i ich czas trwania zawsze uściślamy przed opłatą. 

Traktujmy to jak kupno auta w komisie :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, eknm2005 napisał:

Życzę powodzenia i wytrwałości w przyswajaniu wiedzy z forum...

Dziękuję, ale byłem na tym forum w czasach, gdy pewnie pierwszy raz wsadzałeś rękę w staniczek :):) Tylko się respawnuję.

Ale oczywiście masz też dużo racji i fajnie, ze jako młodziak tu zaglądasz - ja w życiu małżeńskim dostałem porządny wpierdol właśnie przez nieznajomość pewnych reguł i zasad. Tylko tutaj trzeba uważać trochę z ilością tabsów - czasami świat ukazuje się jako mocno jednobarwny, a są różniaste odcienie. Pozdro. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Mam taki problem że jestem nieśmiały...

A konkretnie miałem ostro prze**bane w życiu w wielu aspektach już nie będę mówił jakich. O ile z wyglądem u mnie nie jest źle bo czasem jakaś na mnie zerknie ale w mózgu totalnie poprzestawiane. Co prawda kilka razy udało mi się tam poflirtować z jakąś koleżanką, pohihotać się patrząc sobie w oczka, ale niestety zbyt duża nieśmiałość skutecznie uniemożliwiła mi zrobienie czegoś więcej... A gdy baba zobaczy brak pewności siebie to chyba nie muszę wam tłumaczyć co się dzieje.

Czy wizyta u divy dla 24 letniego prawiczka to dobre rozwiązanie? Czy pozwoli mi to się ośmielić bardziej do kobiet? Jak myślicie? Gdy rzucę się na głęboką wodę to będzie łatwiej z normalnymi? Na ten moment łapie mnie już jakaś depresja i nawet nie liczę na zainteresowanie kobiet przez moje spier**lenie umysłowe.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jak wy na te divy chodzicie?

Odpaliłem sobie jeden z najpopularniejszych serwisów w Polsce, gdzie reklamują się prostytutki i 15 na 20 ogłoszeń to są jakieś jebane masaże?

A te 5 pozostałych, które 2 z nich wyglądają w miarę akceptowalnie biorą 400 złotych za seks spotkanie?

 

Wytłumaczcie mi o chuj tu chodzi?

 

Wcześniej seks, teraz jakieś masaże. Jeszcze parę lat i będzie się chodzić do prostytutek by tylko na nie popatrzeć 😕

Edytowane przez Tomek9494
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2021 o 00:07, Władimir Władimirowicz napisał:

Czy wizyta u divy dla 24 letniego prawiczka to dobre rozwiązanie? Czy pozwoli mi to się ośmielić bardziej do kobiet? Jak myślicie? Gdy rzucę się na głęboką wodę to będzie łatwiej z normalnymi?

 

Oczywiście że to dobre rozwiązanie. Dlaczego nie? Przecież zawsze i tak się płaci za seks, koleżance (w postaci kolacji, kina, paliwa), czy divie - żadna różnica.

 

Ale - nie rzucaj się na głeboką wodę skoro jesteś prawiczkiem. Wszystko po kolei. Dziecko nie może biegać, zanim nie nauczyć się chodzić powoli.

Dlatego dla prawiczka moim zdaniem najlepsze rozwiązanie to owszem iść do divy, ale najpierw na masaże. Żeby się oswoić z jej nagością i dotykiem (oczywiście możesz ją dotykać podczas masażu, sam jej zaproponuj że Ty jej zrobisz masaż, mimo że to Ty płacisz ;) nie będzie to dziwne, niektórzy tak robią - najpierw ona Tobie, potem Ty jej, a potem ona zakończy jakimś lodem).

 

I pamiętaj - pierwszy raz na 100% będzie beznadziejny, ale nie możesz się zrażać, tylko iść na kolejne razy. Kilka razy i będzie ok i porzucisz wszelkie kompleksy prawiczka.

 

 

9 godzin temu, Tomek9494 napisał:

Odpaliłem sobie jeden z najpopularniejszych serwisów w Polsce, gdzie reklamują się prostytutki i 15 na 20 ogłoszeń to są jakieś jebane masaże?

A te 5 pozostałych, które 2 z nich wyglądają w miarę akceptowalnie biorą 400 złotych za seks spotkanie?

 

Coś źle szukasz. Ewentualnie w złym mieście. Nie jest tajemnicą, że najlepsza oferta jest tylko w Warszawie. Inne miasta - ciężko powiedzieć, może u Ciebie w mieście faktycznie są oferty tylko na masaże. Im mniejsze miasto, tym gorzej z ofertami. Może poszukaj w jakimś większym mieście w pobliżu Twojego.

 

 

Edytowane przez Adrianos
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Tomek9494 said:

Wcześniej seks, teraz jakieś masaże. Jeszcze parę lat i będzie się chodzić do prostytutek by tylko na nie popatrzeć 😕

Kobiety umieją się dostosować i wykorzystać sytuacje.

Niby czemu na onlyfans dostają tysiące USD za nic?

Zasadniczo faceci klną, że zostali wydymani na 300-400-+ złotych.

Mnie można wydymać max na 150, za ciężko przychodzi mi kasa, żebym się rzucał a i nie jestem zdesperowany, bo wydymanie nie zdarza się za każdym razem.

PS:

Ani cichodajki ani profi nie są wiarygodne.

To nie ta bajka.

Po prostu tracisz kasę, miej nadzieję że nie za nic, aż znajdziesz dupę dla siebie.

I tak po pewnym czasie zniknie, albo znalazła robotę albo faceta albo co innego, dlatego wciąż trzeba szukać nowych, ale nie na wyposzczeniu.

To najgorsze wyjście.

Zazwyczaj wracają po jakimś czasie.

Kasy zawsze jest za mało a one już się przełamały, żeby dawać za pieniądze.

Takie tam wyjście awaryjne.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Logika się kłania.

Dobrej nikt ci nie poleci, bo później sam się do niej nie dopcha.

Do tego bywało, że idioci puszczali później takie informacje w necie chcąc się pochwalić jaką laskę mieli i dziewczyna znikała z horyzontu, bo całe miasto się na nią rzucało jakby była ostatnia na Ziemi.

I jeszcze mamy kwestię gustu, każdy lubi co innego.

I jeszcze.

Taka wiedza to są drogie rzeczy.

Każdy stracił kasę zanim znalazł czego szukał.

Albo i nie znalazł, ale kasę stracił.

A ty byś chciał mieć podane na talerzu.

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.