Skocz do zawartości

You are/not the father - Rozrywka po amerykańsku


deleteduser146

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, mac napisał:

Kilka razy śmiechłem, jak laski wręcz przysięgały na własne dzieci, boga, matkę i wszystko, że to jego, a okazywało się, że jednak nie xD Totalna patologia.

Zauważ że w programie występują głównie Czarni i Meksykanie o czymś to świadczy 

Mam znajomego który brał udział w sławnych Rozmowach w Toku. Raz dostał za to pieniądze. Dwa jego wypowiedzi zostały pocięte i wyrwane z kontekstu.
Oburzył się i dostał za to dodatkowe wynagrodzenie aby milczał :D

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie ustawka jak rzucanie garami u Gesslerowej? Nie daje wiary takim show dla publiki, bo to musi być podrasowane, emocje, ludzkie dramaty. Czekam na show z polowaniem na ludzi albo walkami gladiatorskimi na śmierć i życie, historia już jest blisko zatoczenia koła do tego punktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spitfire pracowałem dość długo w gazecie, jeszcze na studiach to plagiaty 20-30% materiału, rżnięcie z neta, z blogów, wszystko puszczali, a jak ktoś się szczaił to przepraszali szybko i usuwali. Jest taki dowcip z żydem, konkursem i losami, podobna zasada. Robimy, aż nas nie złapią, a jak złapią to przeprosimy jednego, zamkniemy mu mordę hajsem i dalej do dzieła.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem nie raz ten program z jednej strony smutna rzeczywistość relacji damsko-męskich

z drugiej kupa śmiechu w jaki sposób na jaw wychodzą fakty na temat zdrad.

Czy tam czasem tak mi się przypomina nie dochodzi do rękoczynów?

Kuurla panie amerykany to potrafią robić szow😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, thyr napisał:

Dziwny jest ten swiat .W jednym kraju ludzie maja beke z faktu ze laska popuszcza szpare bedac w zwiazku a w nastepnym dostaje za to kamieniami po lepetynie.Gdzie jest jakis wspolny mianownik.

Wspólny mianownik jest taki, że każdy człowiek ma mózg, który można dowolnie formować różnymi przekonaniami.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem w stanie uwierzyć w to, że nie jest to reżyserowane. Dajmy na to facet chce tam iść z żoną. Żona oczywiście mówi że to jego dziecko, ona nie jest pewna😉. To jakie ma wyjście? Liczyć na szansę że jednak jego i będzie ok, czy stanąć okoniem i nie zgodzić się na wizytę w tv, co średnio rozgarniętej samcowi da zdrowo do myślenia😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, mac napisał:

pracowałem dość długo w gazecie, jeszcze na studiach to plagiaty 20-30% materiału, rżnięcie z neta, z blogów, wszystko puszczali, a jak ktoś się szczaił to przepraszali szybko i usuwali.

Najgorsze że on tam robił za eksperta bo znał się na temacie a sfabrykowali to zupełnie inaczej.
Dlatego ja w takie programy nie wierzę to show dla oglądalności  

Mi szkoda tych dzieciaków które siedzą tam za kulisami a ich rodzice/nierodzice pokazują klasę i robią show 

 

0:26 tutaj :D masakra, Panna cieszy się jakby wygrała milion dolarów a facet czuje już ten ból i palpitacje serca z tą panna 
 



 

Edytowane przez spitfire
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, spitfire napisał:

0:26 tutaj :D masakra, Panna cieszy się jakby wygrała milion dolarów a facet czuje już ten ból i palpitacje serca z tą panna 

 

00:05 Ten pierwszy mężczyzna i jego reakcja bezcenna nawet milion dolców nie jest tyle warte co ulga i wewnętrzny spokój😁 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3:30, prawda ujrzała światło dzienne, idź na kanapę i zapierdol focha, może chłop zapomni 😉😉😉😉

 

 

Coś pięknego 😂

 

 

 

PS nie tylko 3.30, prawie każda kobita wiedziała, że popuściła szpare, a lecą na kanapę i udają, że tracą przytomność jak by to one były zaskoczone, ja pierdziele, ale jaja 😂😂😂😂😂

Edytowane przez Turop
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.