Skocz do zawartości

Powiększenie operacyjne męskiego narządu


Strusprawa1

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, spitfire said:

 
Robi się mały offtop (Nie mogę pisać jeszcze PM) ale... sprzedam pewien tip. 
Tą 38 latkę która jak podejrzewałem miała budowę nr 3 (Kobiety które nie mają silnie unerwionego ani punktu G ani macicy ale np silnie unerwioną łechtaczkę i brak orgazmów pochwowych)
Zapaliliśmy sobie zioła z Holandii które powodują bardzo silne unerwienie i zwiększają intensywność doznań wg. badań nawet o 200-400% (na podstawie badań aktywności mózgu) 
Wsiadła na mnie (dobra pozycja do pieszczot łechtaczki) i dociskała dość mocno swoim łonem - miała kilkanaście orgazmów po sobie w bardzo krótkich odstępach czasu (mimo penetracji uważam że były łechtaczkowe) 

Tak się wkręciła że dociskając swoim łonem sprawiała mi ból a sobie przyjemność. Musiałem ją zrzucić :D 

Po tamtym seksie wiem że siedzę jej w głowie do dziś (bo pisze do mnie mimo ponad 170km obecnej różnicy pomiędzy miastami. Ciągły kontakt i co u Ciebie i kiedy będę przejazdem - kawka, Netflix)
A propos Holenderskiego specyfiku miałem kiedyś po lodziku orgazm który trwał z dobre 2 min - moja żona (już ex) śmiała się ze mnie że w końcu wiem jak to czuje kobieta i rozumiem czemu chce więcej po orgaźmie 

Pamiętajcie tylko aby używać z umiarem bo tolerancja potem wzrasta i trzeba palić więcej.  

 

Ciekawe, co to za zielsko? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Generalnie uważam, że te wszystkie hipotezy o tym jak to cipa ma tyle i tyle długości i rozwiera się na tyle i tyle można sobie wsadzić. Jak pannę podniecasz to dojdzie od tarmoszenia sutów albo od posuwania w kakaowe oko, i gdzie wtedy te mądrości znajdują zastosowanie?

 

Więc rozchodzi się tu wyłącznie o doznania wzrokowe, tak jak u nas gdy patrzymy na ładne i duże cycki na przykład.

 

Na to nie ma reguły, jedna kobieta będzie wolała olbrzymiego kutasa, inna będzie OK ze średnim. Małego raczej nikt nie lubi (przy czym mam na mysli naprawdę małego, tj. odbiegającego znacząco od średniej - 10cm i mniej).

 

Powiększanie - niestety, w przeciwieństwie do pań, które swoje "atuty" czyli cycki i dupę mogą powiększyć do dowolnych rozmiarów za dwie-trzy średnie krajowe, faceci (jak zwykle) mają ostro pod górę, a te operacje wyglądają na ryzykowne: potencjalnie upośledzające siłę wzwodu i jego "jakość" (kąt). Więc coś za coś, słaby deal. Wolę mniejszego i sprawnego chuja, niż wielkie, ale obwisłe pęto.

 

Może za 20-30 lat coś wymyślą (bezpiecznego), w końcu chętnych na taki zabieg byłyby miliony. Ale jak widać nie ma na razie nic sensownego i nie ma co sobie tym zawracać głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje prosty, bezinwazyjny, zdrowy sposób powiększania penisa o około 1-2 cm..... Schudnięcie. Sprawdzone na własnej osobie. Żona mówi że od kiedy schudłem on wydaję się jakieś większy. Prędzej lądowała na basie teraz ląduje 2 cm niżej na kaloryferze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 18.02.2021 o 23:19, mati248 napisał:

Im chłop przystojniejszy tym silniejszy orgazm. 

 

Dokładnie tak opisuje to szczegółowo neuropsychiatra Louann Brizendine w książce "Mózg kobiety".

Dodatkowo macica szybciej zasysa nasienie do jaja by doszło do zapłodnienia. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz seksu bo to też może i nie powiększa ale zwiększa jakby jego "żywotność" są jeszcze treningi które systematycznie powtarzane w jakiś sposób wzmacniają i może nawet powiększają delikatnie.

 

Nie wiem może lepsze ukrwienie co jak co masaże i rozciąganie ciała i tego typu zabiegi też pomagają.

 

Ba nawet wzrok można poprawić w jakiś sposób stosując ćwiczenia.

Tak samo głos jak chce się mieć jak lektor filmowy a kobiety lubią takie głosy ;) Ćwiczenia karku, Uderzanie w pierś, Łamańce..... no masa tego jest na wszystko.

 

Najważniejsze to systematyczność i wytrwałość. Zresztą jak ze wszystkim w życiu.

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kiedyś jakiś brytyjski program naukowy. Było 3 gości z podobnej długości sprzętem. Jednemu dali jakiś plastikowy rozciągacz, drugi miał ruską pompkę a trzeci jakąś maść na bazie papryki czy czegoś co poprawia ukrwienie.

Wyniki były mniej więcej takie, że najlepsza okazała się ruska pompka (nie pamiętam ale chyba coś koło 5 cm na długość i grubość też większa), potem maść jakieś 60% tego co pompka, a ten rozciągacz za 1xx funtów nie zrobił nic. 
Z tym że zdani co do pompki są podzielone jak komuś dyga bez niej. Maść no to najwyżej grzybol zapiecze ale tak to chyba bezpieczne.

Myślę więc, że ukrwienie jest kluczowe. Zresztą sam zauważyłem, że jak napalę się jak Mokebe na blondynkę to beniz dłuższy na oko z 2 cm.  Ale Panowie ponadwymiarowa lanca ma swoje minusy... kondony tylko z neta albo lepszej apteki, na stacji nie kupisz. O jakiś zwydziwianych też można zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.