Skocz do zawartości

Wiedza z forum


mph25

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam to forum już od dłuższego czasu i stwierdzam że to forum jest jedną z lepszych rzeczy jaka mnie w życiu spotkała, a być może i uratowała moje przyszłe życie? wiem pewnie 1/10 tego co starsi bracia forum, bo sam jestem jeszcze szczyl i dopóki mnie życie troche nie przemieli to nie odczuje tego na sobie w praktyce, natomiast dużo wyciągam wniosków z tematów zakładanych na forum, z tego jak kobiety manipulują, jak potrafią grać, kłamać, przepraszać i jak to się wszystko kręci dookoła.  Ten schemat jest powtarzalny aż do bólu, tak jakby przechodzić call of duty po raz 10, wiesz co zaraz będzie.   Wiedza z forum pozwoliła mi inaczej patrzeć na kobiety i inaczej słuchać tego co mówią, teraz już bardziej potrafię zrozumieć dlaczego zachowują się tak a nie inaczej i w jaki sposób myślą bądź co chcą poprzez dane zachowanie osiągnąć.  Niektórzy piszą że czerwona pigułka nie jest do końca lekarstwem i czasami woleli by nie mieć tej wiedzy z forum i żyć sobie jak koledzy z nadzieją na lepsze jutro, ja tak nie uważam.. bo w życiu najważniejsze jest moje dobro, mój komfort, moja przyszłość, nauka oraz pieniądze, nie chciałbym kiedyś tego stracić gdybym się w życiu w przyszłości czegoś dorobił, nie chciałbym tego stracić przez głupotę, przez bycie owiniętym wokół palca kobiety - a do tego by doszło (mam nadzieje że nie dojdzie, teoria to teoria a praktyka to co innego), natomiast nie uważam że wszystkie kobiety są złe, wiem że są również te dobre, szczere, wierne, które potrafią kochać i dbać o związek.. niestety jest ich niewiele.   Poniżej historie które są potwierdzone w 100%, a jedna historia jest tak nie wiarygodna że sam w nią nie wierze (mimo żę to prawda)


1)  

Mam kolegę, niezbyt urodziwego.. no powiem szczerze że maks 4/10, wysoki, waży z 50kg, praca za 2400 złotych, mieszka z rodzicami w bloku, wiek 38 lat.  Poznał 4 lata temu dziewczynę, noż kurva totalny paszczur, brzydka, waga na oko jakieś  +100kg (serio) zadyszana jak po maratonie jak wchodziła na 4 piętro, często zatrzymywała się po drodze. Ślub, dzieciak, wczoraj się dowiedziałem że znalazła sobie jakiegoś typa w innym mieście, sprawa rozwodowa w toku, dziecko zabrała i pojechała do rodziców, gość dostanie pewnie alimenty i z tej jego pensji nie wystarczy mu na nic (zresztą co to za zarobek).  Mieszkali razem z jego rodzicami, wyremontował trochę to mieszkanie, kupił jej samochód za 10k żeby mogła jeździć do pracy.    Wniosek? prosty i brutalny, facet 4/10 bez pieniędzy, bez posiadania czegokolwiek  nie jest atrakcyjny dla kobiety i nigdy nie będzie, NIGDY - czy gdyby to wiedział to wiązałby się z jakąś kobietą? nie wiadomo, pewnie nie, natomiast chwilę się poprzytulał, pociupciał ale teraz będzie bulił przez X naście lat alimenty, widziałem go ostatnio, blady, wymęczony, wali browary każdego dnia do uzyskania solidnej bomby i idzie spać (wcześniej pił sporadycznie, raz na jakiś czas)



2)

Sąsiadka, 30 lat+, uroda 5/6 na 10, nie pracuje, mąż ma własną firmę, dwa samochody, dzieci w prywatnych szkołach i przedszkolach, robi z siebie przykładną matkę, dobrą żonę, co złego to nie ona, jej dzieci to przecież już o 22 śpią we własnych łóżkach, grzeczniutka, milutka,  kłamie tak że nawet mimikę twarzy ma idealną do każdego kłamstwa, nie wiem czy wariograf by nie pierdolnął z przesilenia. Ostatnio się dowiedziałem że chodzi na ruchanie do brata mojego kumpla, chłopak ma niepełne podstawowe, zaliczone kilka odsiadek, pracuje jako pomocnik budowlany.  Laska ma męża z własną firmą, nie musi nic robić, może sobie spać do 12 ale chodzi się grzmocić do typa który nie oszukujmy się.. jest marginesem społecznym.

3)

Najbardziej popier... akcja.  Kuzynka lat 35, mąż za granicą, przesyła jej co miesiąc jakieś 2500 euro netto, sam zarabia około 4.  Laska generalnie nic w życiu nie robi, drogerie, galerie, fryzjer, nowe torebeczki. Gdy mąż był za granicą, zaczęła spotykać się z osiedlowym kozaczkiem który jest "kimś" w bójowce drużyny piłkarskiej, dwie puchy zaliczone, testosteron wbijany w dupę (chwalił się tym że po testosteronie i alkoholu mógłby bić się z każdym i często specjalnie szukał kozaków na solówki) ale biedak.. brak samochodu, praca za jakieś 3000, mieszka z chorą matką w bloku.  Kuzynka się z nim spotykała i koledzy jej męża zobaczyli ją jak idzie za rękę z tym typem w parku, podpierdolili ją do męża, ten zjechał do kraju.. a ta.. chuja, ani przeproś, ani płacz tylko tekst "od zawsze miałeś mnie w dupie, to na co ty liczyłeś?, tylko z kolegami siedziałeś, a ja musiałam zajmować się wszystkim" - wychodziła z domu PRZY NIM mówiąc mu że idzie do tego typa, "posiedzieć, porozmawiać" mąż zero reakcji, następnego dnia powiedział jej że się zabije, wziął tabletki i zamknął się w pokoju, w końcu jej otworzył płacząc, prosił o wybaczenie, później groził że nie będzie jej wysyłał co miesiąc pieniędzy, później groził rozwodem, obecnie pracuje dalej za granicą i dalej przesyła jej tyle pieniędzy, ale ona z tego co wiem usiadła na dupie (I'm not sure) tyle że typowi popierdoliło się w dyni, dzwoni do niej co godzine, sprawdza gdzie jest, co dodaje na portalach społecznościowych itd.


4)

Dziewczyna wiek 40 lat, dość zgrabna, mąż dobrze zarabia, ona nie pracuje.  Poznała chłopaka, młodszy od niej o 15 lat, chlopak zwykły ulicznik, zero kasy, zero perspektyw, ale "kozaczek"  PŁACIŁA za niego zabierając go do hotelu na to żeby ją dymał, kupowała mu ubrania, raz nawet kupiła mu meble do pokoju, dziewczyna jakieś 6-7/10 zadbana milfka.. gdy chłopaczek trafił kolejny raz do puchy to jeździła do niego na widzenia, a na miejscu znalazła kolejnego, podobny charakter i jedzie na dwa fronty.


Mi to wszystko pruje łeb, tłumacze to sobie tym że mieszkam na zadupiu, w mieście bez perspektyw w blokowisku i że to norma w takich miejscówkach.  Któryś z braci kiedyś napisał że kobieta dla bad boya albo chada jest wstanie zrobić wszystko, nawet jak gość będzie bezdomny to laska go przygarnie, ubierze, znajdzie prace i ogarnie, dla mnie to pojebane .. ale zaczynam w to wierzyć.  Jednak gdybym próbował wytłumaczyć nieświadomemu koledze jak to działa to pewnie zostałbym odebrany za dziwaka.. kiedyś gdzieś czytałem historię gdzie z jednego chłopaka śmiali się koledzy z pracy że jeszcze nie ma żony, wkurwiało go to i wtedy starszy pracownik koło 50 mówi do niego "chłopie, oni Ci po prostu zazdroszczą, dlaczego masz mieć lepiej od nich?"  :D

Edytowane przez mph25
  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię tylko dwie serie martwego z obciążeniem w okolicach 100kg. Więcej raczej nie zamierzam, chyba że dokładając powoli po 2,5kg. Ogólnie przy ćwiczeniach wielostawowych należy uważać i nie porywać się na za dużo bo może skończyć się kontuzją. Na klatę tak samo obecnie 95kg jak dojdę do magicznego 100kg to progres wtedy na większym zakresie powtórzeń, czyli jak teraz dorzucam przy 7-8 to jak przekroczę 100kg to dla bezpieczeństwa będę progresował przy 10-12. 

 

Edit: nie ten temat :P 

Edytowane przez PrzemAss
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, mph25 said:

kiedyś gdzieś czytałem historię gdzie z jednego chłopaka śmiali się koledzy z pracy że jeszcze nie ma żony, wkurwiało go to i wtedy starszy pracownik koło 50 mówi do niego "chłopie, oni Ci po prostu zazdroszczą, dlaczego masz mieć lepiej od nich?"  :D

Ja tam na takie zaczepki odpowiadam z powazna mina, ze wolalbym miec Aids niz dziewczyne/zone, po czym dodaje, ze tak poza tym to nie chce miec Aids.

Jakos do tej pory nikt nie chcial bym rozwinal ten temat, ciekawe dlaczego. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mph25 napisał:

a ta.. chuja, ani przeproś, ani płacz tylko tekst "od zawsze miałeś mnie w dupie, to na co ty liczyłeś?, tylko z kolegami siedziałeś, a ja musiałam zajmować się wszystkim" - wychodziła z domu PRZY NIM mówiąc mu że idzie do tego typa, "posiedzieć, porozmawiać" mąż zero reakcji, następnego dnia powiedział jej że się zabije, wziął tabletki i zamknął się w pokoju, w końcu jej otworzył płacząc, prosił o wybaczenie, później groził że nie będzie jej wysyłał co miesiąc pieniędzy, później groził rozwodem, obecnie pracuje dalej za granicą i dalej przesyła jej tyle pieniędzy, ale ona z tego co wiem usiadła na dupie (I'm not sure) tyle że typowi popierdoliło się w dyni, dzwoni do niej co godzine, sprawdza gdzie jest, co dodaje na portalach społecznościowych itd.


Siarczyste Kur... Mać nie wystarczy aby opisać to coś . 💀 Masakra 

 

1 godzinę temu, mph25 napisał:

Czytam to forum już od dłuższego czasu i stwierdzam że to forum jest jedną z lepszych rzeczy jaka mnie w życiu spotkała, a być może i uratowała moje przyszłe życie?

👊 też dziękuje za ten dzień. Wpadłbym już dwa razy ale umiem już tłumaczyć na męski tą skrytą mowę kobiet :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, eknm2005 napisał:

Ja tam na takie zaczepki odpowiadam z powazna mina, ze wolalbym miec Aids niz dziewczyne/zone, po czym dodaje, ze tak poza tym to nie chce miec Aids.

Jakos do tej pory nikt nie chcial bym rozwinal ten temat, ciekawe dlaczego. :P 

Ja odpowiadam zdawkowo. Co masz z rozwijania tego tematu, tłumaczenia się, deklarowania? Jakie korzyści? Dodatkowo - nie warto robić sobie wrogów w pracy, jeśli mają być konflikty, to związane z pracą (np. konflikty interesów), a nie na polu prywatnym. To tylko moje zdanie:)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedza z forum pozwala na dostrzeżenie tego czego człowiek nie widział i nie wiedział przez lata oraz popełniał masę błędów. Prawda, którą się tu dowiadujesz nie jest przyjemna, ale pokazuje jak działa ten system, prawo, ludzie z czego wynikają różne sytuacje życiowe. Dla wielu ludzi ta wiedza jest niewygodna bo burzy kłamstwa i brednie wygadywane przez rodzinę, kościół czy propagandę medialną. Wiedza to jedno natomiast praktyka to drugie i trzeba pomału wdrażać ją w życie by zmieniać na lepsze swoje podwórko. Nikt za ciebie nie odmieni sytuacji życiowej ani nie sprawi, że będziesz szczęśliwy to wszystko i wyłącznie zależy tylko od ciebie😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.