Skocz do zawartości

Kto chętny? Znajdzie się frajer?


Rekomendowane odpowiedzi

Na takie coś trafiłem na badoo jakiś tydzień temu. Napisała do mnie od razu po sparowaniu "Jak mija weekend?". Odpisałem jej coś tam, ale nie odpisała. Potem wszedłem na jej profil i dopiero zobaczyłem ten opis😂  Rozjebało mnie to. Gdybym wcześniej to zobaczył to bym nie lajkował. Spytałem który miesiąc. Też nie odpisała. Wysłałem znaki zapytania. Znowu olała. Chciałem tylko z ciekawość wybadać sprawę czemu jest sama w ciąży. Nie dość, że i tak prawie nikt jej nie weźmie to jeszcze wybrzydza i zlewa.  Myślicie, że znajdzie się frajer? 

 

 

86205711_1_hjkhgh_900x700.jpg

 

Edytowane przez fikakowo
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden bombelek pewnie od innego starego, a drugi od innego typa, a ty możesz trzeciego zafundować xD

 

@Kleofas ileż razy mam powtarzać. Bombelkami, nie bąbelkami. Więcej kultury i szacunku do samotnie wychowujących.

Edytowane przez mac
  • Like 2
  • Haha 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jakiś kukold spragniony miłości przyjmie na barki madkę po karuzeli kutang z potomstwem.

Przecież dla niego to będzie zaszczyt nie ważne kto spłodził tylko kto wychowa tak uważają kobiety😆 

Zobacz ilu kuców slini się na widok brzydkich lub przeciętnych kobiet na portalach społecznościowych dramatyczny widok.

 

  Znalezione obrazy dla zapytania: memy nie wazne kto splodzil wazne kto wychowa

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chwila.

1szy bąbel - 500 zł,

2gi bąbel (jak się urodzi) - 500 zł,

alimenty na 1wsze dziecko - 700 zł,

alimenty na 2gie dziecko - 700 zł,

zasiłek dla samotnej matki 2x - 400 zł,

jeszcze potencjalnie na panią, bo nie może znaleźć pracy mając 2kę dzieci (jedno w brzuchu) do ogarnięcia. Drugie tyle? ;)

 

No to rozgryźliśmy czemu ma w opisie #zakupy.

 

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BumTrarara napisał:

Ale chwila.

1szy bąbel - 500 zł,

2gi bąbel (jak się urodzi) - 500 zł,

alimenty na 1wsze dziecko - 700 zł,

alimenty na 2gie dziecko - 700 zł,

zasiłek dla samotnej matki 2x - 400 zł,

jeszcze potencjalnie na panią, bo nie może znaleźć pracy mając 2kę dzieci (jedno w brzuchu) do ogarnięcia. Drugie tyle? ;)

 

No to rozgryźliśmy czemu ma w opisie #zakupy.

 

 

 

 

Była żona brata mojego kolegi, wyciągnęła w sądzie oprócz alimentów na dziecko, 1000 złotych na nią bo przez covid nie jest wstanie znaleźć pracy, i sąd jej to przyznał.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie ma nad czym zastanawiać, tylko brać w ciemno. Zainteresowania to między innymi: rodzina, szczerość, makijaż i zakupy. Liczy się przecież wnętrze, a owa pani ma go wyjątkowo dużo oraz jest ono wyjątkowo urozmaicone. Tylko muszę założyć konto na Badoo i atakować. Jaki jest do niej namiar? Poruchałbym znaczy się... zaopiekowałbym się całą trójką;)

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mph25 napisał:

Nie odpisuje bo już znalazła beciaka  który dla powąchania szpary właśnie trzaska nadgodziny żeby zapewnić byt tej trójce.

Tylko, że ona sama napisała pierwsza, a ja jej od razu odpisałem, wiec w minutę to by raczej nie znalazła.

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fikakowo napisał:

Wysłałem znaki zapytania. Znowu olała. Chciałem tylko z ciekawość wybadać sprawę czemu jest sama w ciąży.  

 

Napisz tak: Jestem biznesmenem, prowadzę firmy w czterech państwach, myślałem, że wiem co to życie pod presją, dopóki nie przeczytałem Twojego opisu. Nie ma dzielniejszych i szlachetniejszych ludzi niż matki samotnie wychowujące dzieci, które wciąż wierzą w miłość. 

  • Like 4
  • Dzięki 4
  • Haha 20
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.