Skocz do zawartości

Kto chętny? Znajdzie się frajer?


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, eknm2005 napisał:

Ale buzke to ma sympatyczna! :)

 

I w hobby ma szczerosc, rodzina, plaza, makijaz oraz zakupy. Ja jej wierze! 

153 cm wzrostu wiec kto, moze nawet panowie 175-185 cm beda sie lapac. Okazja! :P

 

Jeszcze w hobby ma owoce ciekawe czy o takie chodzi😆

 

Znalezione obrazy dla zapytania: smieszne memy kobiet z bananami

 

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pancernik napisał:

Poszedłbym w to jak dzik w sosnę, gdyby tylko w jej opisie nie było, aż tylu błędów gramatycznych. Jestem w stanie zaakceptować jej błędy życiowe, ale takiej gramatyki już nie.

Napisze, że z komy pisała i jeszcze cię wpędzi w poczucie winy, bo wytykasz, a powinieneś się skupić na uczuciach wyższych i jej bombelkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno naziole próbowali połączyć DNA goryla z ludzkim przez gwałty na niewolnicach. Myślę, że w tych czasach znalazłoby się wiele takich, które dla sportu by poszły na taki eksperyment za dopłatą. Goryl to przecież naturalny czad, zwierzę przypominające człowieka. Ideał lewicofeministek. Powinni już promować ruchanie z gorylami, żeby udało się stworzyć nowy, lepszy gatunek, który wprowadzi prawdziwe lewactwo.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maroon napisał:

Ja nie rozumiem grymaszenia. Toż to sam cymes i wisienka na torcie. Mozna lać do środka bez ograniczeń aż do szczęśliwego rozwiązania, a potem wszak może się pojawić niepewność co do tego co się czuje do pani. Zwykła rzecz. 🤔

Dupy pewnie i tak nie da, bo będzie się tłumaczyła ciążą a kasę to i tak weźmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bassfreak napisał:

Ja pierdole ja mam dość, dla własnego zdrowia psychicznego przestanę wchodzić na takie tematy.

Co się kurwa dzieję z tymi ludźmi dzisiaj? gdzie jest przyczyna tego cyrku?

 

Let it go :)

 

Niech Cię to nie rusza, póki Ciebie nie dotyczy i wszystko git jest.

 

Świat dzieli się na debili i mądrych.

2 godziny temu, horseman napisał:

 

Napisz tak: Jestem biznesmenem, prowadzę firmy w czterech państwach, myślałem, że wiem co to życie pod presją, dopóki nie przeczytałem Twojego opisu. Nie ma dzielniejszych i szlachetniejszych ludzi niż matki samotnie wychowujące dzieci, które wciąż wierzą w miłość. 

 

A tego typu kwiatki działają znakomicie na panie z niskich kręgów społecznych z bombelkami.

 

Farmazon najlepszą podporą udanego podrywu :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, mac napisał:

Podobno naziole próbowali połączyć DNA goryla z ludzkim przez gwałty na niewolnicach. Myślę, że w tych czasach znalazłoby się wiele takich, które dla sportu by poszły na taki eksperyment za dopłatą. Goryl to przecież naturalny czad, zwierzę przypominające człowieka. Ideał lewicofeministek. Powinni już promować ruchanie z gorylami, żeby udało się stworzyć nowy, lepszy gatunek, który wprowadzi prawdziwe lewactwo.

 

Obczaj ten filmik a dokładnie od 2:38 jednak goryle nie różnią się tak zbytnio od ludzi😁

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baca1980 napisał:

Na pewno. Ostatnio znajomy z pracy związał się z panną plus czwórka dzieci z dwóch ojców :).

 

Nie ma co się przejmować są tylko dwie opcje, wychowa jak swoje, albo luba zostanie matką pięciorga dzieci z trzech ojców i zacznie szukać czwartego tatusia :D 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jest za to odpowiedzialny? Stulejarze i ich niezaspokojony popęd. Myślą kutasem i będą na taką laske płacić. Relacji międzyludzkich powinni uczyć w szkole kurwa. 

W poniedziałek rano punkt 8. Profesor powinien brać do odpowiedzi i jak matnre powtarzać i walkowac jedno i to samo. Co należy, czego nie. Co to jest stulejarstwo itp. 

I jak myśli samotna matka. 

Pisałem na tinderze ostatnio z laska, która w opisie miała, że nie szuka księcia na białym koniu. Pisaliśmy dość długie wiadomości. I padło magiczne pytanie. Czym się zajmujesz. To jej odpowiedziałem i co? Niby wielce nie szuka księcia. Od 4 dni nie odpisała a lokalizacja się ciągle zmienia hahaha. Śmieci same się wyniosły 

Edytowane przez Montella26
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zuckerfrei napisał:

A można trzymać brzuszek i poczuć jak kopie.

Chyba prąd z wściekłej macicy :D

 

 

8 minut temu, Montella26 napisał:

Od 4 dni nie odpisała a lokalizacja się ciągle zmienia hahaha. Śmieci same się wyniosły 

Obwoźne usługi skupu złomu prostytutek.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BumTrarara napisał:

Ale chwila.

1szy bąbel - 500 zł,

2gi bąbel (jak się urodzi) - 500 zł,

alimenty na 1wsze dziecko - 700 zł,

alimenty na 2gie dziecko - 700 zł,

zasiłek dla samotnej matki 2x - 400 zł,

jeszcze potencjalnie na panią, bo nie może znaleźć pracy mając 2kę dzieci (jedno w brzuchu) do ogarnięcia. Drugie tyle? ;)

 

No to rozgryźliśmy czemu ma w opisie #zakupy.

 

Wypada zauważyć, że strategia Pani jest w sumie dobra, no bo tak:

 

- zerżnęła się raz - 500 plus + alimenty,

- zerżnęła się drugi raz - 500 plus + alimenty,

- zasiłki dla samotnej matki, ulgi itp.

- znajdzie kolejnego pana który ją dofinansuje,

- jak dojedzie do czterech to emeryturka gwarantowana.

 

Zasadniczo pani odniosła sukces na każdym polu, no bo tak:

 

- została rentierem w młodym wieku - wszyscy łożą na nią i na jej dzieci (partnerzy, a jak nie będą w stanie to system), w sumie pracować nie musi długoterminowo, dwa razy wypinając dupsko osiągnęła finansowo więcej niż przeciętny Polak na etacie,

- osiągnęła sukces reprodukcyjny (wielu z nas go zapewne nie osiągnie), już dwukrotnie, a to zapewne jeszcze nie koniec,

- przyczyniła się do polepszenia statystyk pod kątem urodzeń,

- jak tak dalej pójdzie to nie będzie musiała przepracować w życiu ani jednego dnia.

 

W sumie to wyjebała bez mydła wielu z nas panowie. My tu się pompujemy, rozwijamy, kształcimy, dążymy do dobrych zarobków, lepszego życia - latami, codziennym wysiłkiem i walką z samym sobą, praca nad ciałem, praca nad duszą. A tu proszę szach-mat. Dwa razy wypięte dupsko i można powiedzieć, że właśnie każdy z nas dokłada się do jej utrzymania, zapierdalając od świtu do nocy w zagranicznych firmach czy też własnych, chcąc do czegoś w życiu dojść, a jeszcze nam kłody pod nogi rzucają, o przymiarkach do bykowego już nie wspomnę. 

 

Wielu z uczciwie pracujących ludzi, zarabia mniej niż ta Pani po dwukrotnym stosunku seksualnym zakończonym sukcesem, a muszą ją finansować czy im się podoba czy nie.

 

Przykre, ale prawdziwe. 

 

  • Like 7
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko medalu brakuje.

- Medal Matki Bohaterki III klasy z liśćmi dębu. - za urodzenie 2 dzieci na chwałę Wielkiej Lechii.

 

Stop... to już chyba było:

Motherhood_Medal1.JPG

 

 

4 minuty temu, maroon napisał:

Dlatego jakikolwiek socjal na bombelki to samo zuo. 

To nie byłoby zło, gdyby działało i dawało korzyści w przyszłości -> więcej obywateli.

Tylko już nawet sam rząd się przyznał, że 500+ nie działa i nie podnosiło dzietności.

https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/201029723-Rzad-po-raz-pierwszy-przyznaje-ze-500-plus-nie-zwieksza-dzietnosci.html

 

A potem odwrócili kota ogonem i stwierdzili: - Ale o co chodzi? 500+ nie miało podnosić dzietności a poziom życia. 

😲

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, maroon napisał:

Dlatego jakikolwiek socjal na bombelki to samo zuo. 

 

Zawsze byłem tego przeciwnikiem, ale co zrobisz? Płacz i płać. 

 

Zapewne są możliwości, żeby uniknąć płacenia, ale pracując legalnie w Polsce niestety nie ma wyboru i trzeba taką Panią i jej podobne utrzymywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.