Skocz do zawartości

Golarka/Trymer- twardy zarost


BRK275

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Borykam się z problemem twardego, gęstego zarostu na twarzy.

Ogólnie brody nie zamierzam hodować, golę się więc tak raz na tydzień (co 5 dni mniej więcej).

Problemem jest sytuacja, że zwykły trymer wcina mi się w zarost i coraz częściej włosy są wyrywane niżeli przycinane.

Od zawsze korzystałem z trymera, w którym mogę ustawić odpowiednią długość strzyżenia [przykład].

Zastanawiam się teraz nad kupnem golarki rotacyjnej. [coś takiego]

Może ktoś również jest takim włochaczem jak ja 😆 i ma jakieś porządne urządzenie do golenia brody na poleceniu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie używam tej golarki jest naprawdę dobra dodatkowo przycina bez żadnego szarpania czy wyrywania włosów i oprócz golenia czy stylizacji

zarostu możesz również używać jej do golenia innych części ciała tylko w razie czego miej dwa wkłady na zmianę jedna do twarzy drugą do reszty.

Taki wkład spokojnie starcza mi na jeden miesiąc z reszta zależy od zarostu i też raz w tygodniu ogarniam temat przycinania.

Ogólnie są dwa modele tej golarki jedna pracuje 45 minut jak ta na filmiku a druga 60 minut różnica tylko w cenie, która i tak jest przystępna.

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BRK275 napisał:

Cześć wszystkim.

Borykam się z problemem twardego, gęstego zarostu na twarzy.

 

Cześć, to nie problem , a twój duży atut, ponieważ  gęstym, twardym zarostem może poszczycić się tylko mały procent mężczyzn.

 

Polecam golarki Braun  -  model budżetowy seria  3.

 

 

Jeżeli kasa nie gra roli, to bierz serie 9, najlepsza jaka jest na rynku, ponoć zajebista.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam twardy zarost. Ja już się poddałem, kupuję zawsze najtańszy trymetr. Braun - nabrałem się jak @UncleSam. Panasonic to samo. Najlepiej zawsze Philips mi podchodził. Ja na gładko golę się mało (żyletka), raczej trymetr...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Obecnie używam tej golarki jest naprawdę dobra dodatkowo przycina bez żadnego szarpania czy wyrywania włosów

Też mam tą zieloną Philipsa i mogę polecić.

 

55 minut temu, UncleSam napisał:

Taki śmieć że nie uwierzysz. Na szczęście Amazon nie robił problemu ze zwrotem.

Dołączyłeś im chociaż pare kłaków w prezencie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbraja mnie fakt, że wyboru tych golarek jest od zajeba. Teraz czytam i analizuję, która jest lepsza. Chcę postawić na coś nowego.

Golarka foliowa możliwe się u mnie nie sprawdzić ponieważ zarost jest gęsty i rośnie w różne strony. Opinie wskazują, że foliówka przy takim zaroście sobie kompletnie nie radzi.

Przyznam, że mój trymer też daje lekko dupy na tej płaszczyźnie. U mnie w partii szyjnej i okolicach jabłka adama jest właśnie takie zawirowanie, przy którym się zawsze muszę nagimnastykować.

@Iceman84PL dzięki za propozycję. Fajnie to wygląda na filmie, tylko nie jestem jakoś przekonany do trwałości tego urządzenia. Taki nożyk :D

Postanowiłem dać szansę rotacyjnej maszynce. Jeszcze tylko wybrać odpowiedni model, a firma to na pewno Philipsiak.

 

Dzięki za waszą opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Analconda napisał:

Dołączyłeś im chociaż pare kłaków w prezencie?

A żebyś wiedział. Wyczyściłem dokładnie pędzlem który był w zestawie a później użyłem stacji do dezynsekcji/czyszczenia głowicy.
W UK są pewne zasady. Jeśli chcieliby to sprzedać dalej to raczej na pewno dadzą nowy cartridge. Zdaje sobie sprawę że wcale nie musieli przyjmować mojego zwrotu :)

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.