Skocz do zawartości

Julka wyjaśnia dlaczego jesteś singlem


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, smerf napisał:

Powiedz tej Julce ze jej wysokie SMV jest tylko chwilowe (parę lat) być może do urodzenia bąbelka to dopiero zobaczysz agresje i skowyt.

To jest nic. Powiedz Julce, która na ciebie leci, że nie zabierzesz jej na imprezę bo mogłaby się nie odnaleźć w towarzystwie. XD

 

Niestety najpierw człowiek czuje się fafarafa a potem jest kibel i wyrzuty sumienia. 

 

Dla mnie pani z filmiku to taki damski odpowiednik @Analconda

Edytowane przez Ramzes
  • Like 2
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[brak pl klaw]

 

To podejscie jest walkowane w UK od dekad i jedynym skutkiem tego jest to, ze jest masa 'atrakcyjnych' singielek. Sam zreszta widze po lepszych sztukach ze swojego srodowiska, ze takie wymagania rodza problemy. Wiekszosc tych pan jest sama i kupuje koty, i placze do poduszki jak to sobie przeje*aly zycie. ale wczesniej to byly muchy w nosie.

 

Oczywiscie, wymagania trzeba miec, ale tez trzeba realnie patrzec na rzeczywistosc. Wiekszosc tych pan nie ma nic do zaoferowania ponad norme, choc ich oczekiwania sa ponadnormatywne. Z drugiej zas strony, ciezko, aby prawdziwa kobieta sukcesu w dodatku z odpowiednim wygladem, brala pierwszego lepszego Sebastiana na partnera. To nie przejdzie. Tutaj i jedna i druga strona musi wypracowac (rzadki dzis) kompromis.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do urody to Pani była by bardzo w moim typie bo uwielbiam drobne blondynki z małymi cyckami ( za dużo już tych sztucznych po burdelach znudziło mi się) gdyby nie roszczeniowy wyraz mordy i równie roszczeniowy ton wypowiedzi. "Dzięki" temu to z mojego 9/10 spada na -2/10 i nie ruchał bym nawet za dopłatą takiej wredoty.

 

Tak. Nie wiem jak u was ale u mnie kobieta samym swoim charakterem potrafi zbić swoje smv w moich oczach z wysokiego do wartości ujemnych.

 

A filmik wrzuciłem głównie przez ostatnie zdanie " w moim typie" ho Ho Ho !!!! Cóż to się musi kryć pod tym enigmatycznym zwrotem. Podejrzewam, że wymagania wyjebane bardziej niż stan konta Muska i Bezosa do kupy wzięte.

  • Like 7
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Vstorm napisał:

To już bardzo widać. :)

 

Zobaczcie sobie na komentarze pod filmikiem. 


.. komentarze komentarzami, a rzeczywistość rzeczywistością.

A za jakiś czas pojawi się kolejny komentarz, kolejny post, kolejne narzekania, że ktoś nie dymał od kilku lat i przewraca mu się w głowie. A potem nagle pojawią się może zrzutki, że goście komplementują 60-cio latkę jaka jest cudowna. 😆

 

Komentarze w Internecie NIC nie znaczą. Goście by się za tą dziewczynę, której już psychoanalizę zrobiono, w rzeczywistości pozabijali, gdyby okazała im trochę ciepła, bo ciężko znaleźć bardziej niedokochane stworzenie niż nowoczesny mężczyzna.

 

Komentarze facetów w Internecie odnośnie ich oświecenia w kierunku kobiet są tak wartościowym miernikiem prawdy i ich postaw, jak słowa kobiet, że one się już zmieniły czy coś takiego. xD to nic nie znaczy. Absolutnie nic, kiedyś to do was wszystkich dojdzie. Komentarze internetowych frustratów, którzy nie są atrakcyjni i skupiają się na jadzie to dno, bo tacy ludzie najczęściej najbardziej potrzebowaliby tej kobiety.

I wiecznie bawią komentarze, że zostanie jej kot, płacz w poduszkę i kilka butelek wina na sen. Czyli laska niesamowicie dbająca o siebie, a więc też o własną opinię, będzie wszem i wobec ogłaszała, że płacze w poduszkę co noc mając i tak nieustannie pęczki adoratorów xD i specjaliści wiedzą wszystko o jej życiu psychologicznym. Dramat.

 

Rzeczywistość i tak wszystko wyklaruje, a stawiam dobre kilka stów, że ona ma i będzie miała lepsze życie niż 90% specjalistów od kobiet - szczególnie tych z komentarzy. Chociaż jeżeli chodzi o tych, to stawiam, że może 95-99%.

 

6 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Co do urody to Pani była by bardzo w moim typie bo uwielbiam drobne blondynki z małymi cyckami ( za dużo już tych sztucznych po burdelach znudziło mi się) gdyby nie roszczeniowy wyraz mordy i równie roszczeniowy ton wypowiedzi. "Dzięki" temu to z mojego 9/10 spada na -2/10 i nie ruchał bym nawet za dopłatą takiej wredoty.


Kobiety mają wgrane wewnętrzne oprogramowanie, że pokornieją i robią się z nich suczki. Nie spotkałem jeszcze takiej, która tego nie ma - ale może spotykam specyficzny typ kobiety, albo sam jestem specyficzny.

 

Wiesz jak zabawnym jest, kiedy feministka, wręcz prowodyrka na Marszu Kobiet jest wiecznie wyszczekana, aż agresywna, a przy Tobie się kuli i jest pokorną suczką, która aż się w sobie fizycznie "zmniejsza" i chodzi na kolanach dla swojego Pana, mając dla niego zupełnie inny wizerunek niż dla świata? :) 

Bardzo często jest tak, że te wyszczekane suczki są bardzo pokorne - ale nie dla każdego. Czy pozory nie mylą? :) 

Edytowane przez Messer
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Messer napisał:

 

Komentarze w Internecie NIC nie znaczą. Goście by się za tą dziewczynę, której już psychoanalizę zrobiono, w rzeczywistości pozabijali, gdyby okazała im trochę ciepła, bo ciężko znaleźć bardziej niedokochane stworzenie niż nowoczesny mężczyzna.

 

Jak ktoś rucha raz na rok albo wcale to i może owszem. 

 

Ja już napisałem. Wredota i roszczeniowość jest mi w stanie obrzydzić kobietę totalnie i ekstremalnie szybko.

 

Pozdrawia ten co na imprezach siedzi cicho w kącie a dupy kuklołdów same do mnie podbijają.

 

Pisss.

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Ja już napisałem. Wredota i roszczeniowość jest mi w stanie obrzydzić kobietę totalnie i ekstremalnie szybko.

 

Pozdrawia ten co na imprezach siedzi cicho w kącie a dupy kuklołdów same do mnie podbijają.


Jak uważasz ;) Mi to nic nie obrzydza, bo często za tą "wredotą" jest mała, pragnąca czułości i dominacji nad sobą, dziewczynka. Jak pisała @ViolentDesires, której dziękuję za uświadomienie tego faktu, ta postawa wredoty to często jest shit test i straszak na frajerów - oni nie są w stanie tego znieść i sami odpadają w przedbiegach.

Pamiętasz swój tekst, że współcześni mężczyźni nadają się tylko do bycia ojcem dziecka murzyna?

Zapisałem sobie go aż. Jest genialny. Wystarczy spojrzeć na mentalność osób, które głoszą niektóre prawdy mające ją umniejszyć - i już widać, że to jest prawda. :) 

 

Kobiety dostają małpiego rozumu, kiedy są elegancko dominowane i chcą się rżnąć kilka razy na dzień. Te komentarze innych gości, że ona ma postawę odpychającą są śmieszne, bo świadczą, że mówiący ma małe pojęcie jak realnie wpływać na kobiety. Nie obrażam Cię, być może nie chcesz się z tym kopać i to szanuję, a ja bardzo lubię, bo mnie zawsze bawi jak laska chodząca z wyniosłą i "twardą" miną nagle nie rozumie co się z nią dzieje. Jak dla mnie jeden z najfajniejszych momentów w relacjach D-M, strasznie pompuje ego. ;) 

Poza tym, ta dziewczyna z filmiku jest inteligentna wg mnie z tego powodu, bo pod koniec wskazuje, że ma świadomość, że towar na który poluje jest rzadki.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, RENGERS napisał:

Ładna jest, nie wiem czy to filtry, podejrzewam, że tak, ale z urody 7,8 na 10 w mojej skali.

 

Do tego maniera w głosie  ostrej suczki, robiłem podobną w grudniu zeszłego roku.

 

Lubię takie kaskaderki :) 

Moim skromnym zdaniem Ona nie powiedziała nic obraźliwego w stosunku do  facetów.

 

Mógłbym również powiedzieć to samo - jestem wysportowany, dość wysoki, dość przystojny, jak na polskie warunki dysponującym ponad przeciętną kasą i wiedzą, umiejętnościami, z których ewentualnie

 

można zarabiać w miarę godziwie ( od 10 do 20 k ).

 

Kurwa mać, czy mam szukać do związku menelicy, grubej świni, która jedynie co robi to ogląda netflix ? 

 

No nie, do czegoś doszedłem więc czegoś oczekuję, chociaż ja związków nie szukam, ale takie byłoby moje ewentualne myślenie.

 

Kurwa wyrobienie muskulatury zajęło mi jakieś 15 lat ciężkiego zapierdolu.

 

Czy ktoś zdaje sobie sprawy ile to jest tysięcy godzin ciężkiej pracy ?

 

 

HAHAHA  ZWYZYWAJCIE TĄ SZMATĘ OD KUREW TERAZ 

 

 

Nie rozróżniacie pojęć chłopacy.

 

O to to, kolega dobrze prawi, widać zna na rzeczy się.

 

Czy jak podrywam kobietę to ja mam nad nią władzę ?

 

Nie, władzę ODDAJE, oczywiście twierdze zdobywam, filtruje, wychodzę z pocałunkiem pierwszy, ALE OD NIEJ SAMEJ ZALEŻY AKCEPTACJA EWENTUALNEGO ZBLIŻENIA, nie ode mnie.

 

Chociaż czuję się jak jebany alfa boy.


To moja pokora i świadomość.

Pokora i świadomość powiadasz? To może przyjmiesz i to od bardziej doświadczonego od Ciebie i starszego internetowego kolegi, kilka słów. 

Za bardzo wchodzi Ci w nawyk i za bardzo prężysz się na forum, pompując hasło : "Everything is about sex, except sex. Sex is about power". Co jest trochę słabe kiedy zdasz sobie sprawę ze czytają nas tu również chłopaki które nie maja prawie wcale seksu i którym Twoje słowa nie przynoszą żadnego pocieszenia ani nic w ogóle nie przynoszą dobrego. Wiec po co pisać to ? 

To pisanie o "przyzwoitych zarobkach 10 -20 k" też jakieś takie niesmaczne, kiedy czytam jak ma tu wielu z młodszych chłopaków. 
Zmartwię Cię tez  - szukanie, krótkich relacji dla samego seksu  bez głębszej relacji (nie, nie mówię tu o "głębokiej relacji na długość wejścia członka do pochwy" jak być może zarechotałby jeden z drugim formowych wujów ) nie doprowadzi ani Ciebie ani nikogo innego w dłuższej perspektywie czasowej  do niczego dobrego.

  • Like 8
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak :)

 

Lubię ludzi pewnych siebie i świadomych swoich zalet. Bardzo lubię.

Nie lubię ludzi aroganckich i przekonanych o własnej wyjątkowości, niezależnie czy z powodu fizycznego wyglądu czy z majątku i z tego powodu świat ma klękać u ich stóp. Pomijam fakt kuriozalności dumy z własnej genetyki, która od Ciebie nie zależała i na nią nie zapracowałeś. To nie wypracowanie sylwetki albo diametralna zmiana stylu życia, stracenie monstrualnej nadwagi etc. Z tego można być dumnym. Z pieniędzy też można, nie przeczę, jak zarobiłeś je własnym wysiłkiem i uczciwie.

 

Ale.. pacjencja, synu, pacjencja, jak powiedział klasyk. Więcej pokory. Bo pierwszy kontakt z kimś, na kim kompletnie nie robi wrażenia uroda czy pieniądze spala wtedy dokumentnie styki, prowadząc do całkiem ciekawych reakcji. Za wiele ich już w życiu widziałem :)

 

Jeżeli musisz regularnie twierdzić wobec szerszego audytorium, jaki to jesteś atrakcyjny, to zapewne nie jesteś. Z bogactwem jest podobnie.

 

I żadna normalna, stabilna psychicznie, świadoma swojej atrakcyjności kobieta nie nagrała by takiego filmu. Po prostu nie musi tego robić. Nie tylko dlatego, że jej wewnętrzna wartość jest zbudowana na innych fundamentach i wynika z zupełnie czegoś innego.

 

Ale jak ktoś chce targetować się na poziomie skórzanej tapicerki mojego samochodu (powtarzam się), to już jego problem.

  • Like 3
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Obliteraror napisał:

Lubię ludzi pewnych siebie i świadomych swoich zalet. Bardzo lubię.

 

Ludzie pewni siebie i świadomi własnych zalet nie mówią o tym wszystkim naokoło, nie muszą tego rozgłaszać tylko poznać ich po tym co robią i w jaki sposób to robią oraz jak dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami z innymi.

BTW - nie muszą też sobie tego udowadniać co jakiś czas ciągle plując na własną płeć (faceci) albo pozycjonując się w środowisku tylko na podstawie powodzenia u facetów (kobiety - bo ta pani gra tylko na swojej atrakcyjności - dośc dyskusyjnej zresztą).

 

Straszliwie natomiast dziwi mnie to, że na męskim forum stawia się byle szona (bo jak nazwać kobietę, która mówi o facetach z taką pogardą) nad innych facetów.

Można i tak. 

 

PS Taka "modelka" vel "hostessa" kosztuje ok 750-1500 złotych za noc. I nie na roksie, nie na sponsoraszukam etc. Wystarczy podłubać więcej w necie. Jeśli Ktoś taki ma być benchmarkiem dla młodych chłopaków aby ich wyśmiewać że "nie ruchają" to trzeba się naprawdę mocno zastanowić nad sobą.

 

PS 2 A przywoływanie za autorytet kobiety, która obecnie napier*ala w innym miejscu na to forum jest, nazwijmy to delikatnie, niesmaczne.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Messer całość można zamknąć popularnym stwierdzeniem - "znajomość zasad gry na rynku matrymonialnym" wałkowanym tutaj już od paru lat.  

Doświadczonego samca, ani nie dziwi, ani też nie wywołuje jakiś większych refleksji zamieszczony film - tak jest zbudowany ten świat i zawsze był, technologia tylko umożliwia przekazanie to szerszej grupie ludzi.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Personal Best napisał:

Pokora i świadomość powiadasz? To może przyjmiesz i to od bardziej doświadczonego od Ciebie i starszego internetowego kolegi, kilka słów. 

Za bardzo wchodzi Ci w nawyk i za bardzo prężysz się na forum, pompując hasło : "Everything is about sex, except sex. Sex is about power". Co jest trochę słabe kiedy zdasz sobie sprawę ze czytają nas tu również chłopaki które nie maja prawie wcale seksu i którym Twoje słowa nie przynoszą żadnego pocieszenia ani nic w ogóle nie przynoszą dobrego. Wiec po co pisać to ? 

To pisanie o "przyzwoitych zarobkach 10 -20 k" też jakieś takie niesmaczne, kiedy czytam jak ma tu wielu z młodszych chłopaków. 
Zmartwię Cię tez  - szukanie, krótkich relacji dla samego seksu  bez głębszej relacji (nie, nie mówię tu o "głębokiej relacji na długość wejścia członka do pochwy" jak być może zarechotałby jeden z drugim formowych wujów ) nie doprowadzi ani Ciebie ani nikogo innego w dłuższej perspektywie czasowej  do niczego dobrego.

 

Wybacz już zamykam mordę, zapomniałem, że chwalenie się jest czymś złym i jest wyrazem AROGANCJI :D 

 

Chuj mnie obchodzi, że są tu ludzie, którzy nie mają kobiet, chuj mnie również obchodzi fakt, że są tu ludzie którzy zarabiają 2tysiące.

 

Z tego co wiem, są tu również ludzi, którzy mają więcej kobiet ode mnie i zarabiają miliony plnów rocznie, co jakiś czas opisując różne deale, których dokonali.

 

Czy ja im zazdroszczę i piszę, że są aroganccy ?

 

Nie, ja ich kurwa, podziwiam.

 

Ciebie również podziwiam w jakiś sposób, mało kogo tak bardzo boli dupa po moich tekstach.

 

Ciekawe dlaczego ? 

 

 

Teraz, RENGERS napisał:

od bardziej doświadczonego od Ciebie

 

Miałem prawie setke kobiet, nie licze kurew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MesserCo nie oznacza, że nic się w tym temacie nie dzieje. :) 

Oni zrozumieją dokładniej to co piszą, jak się przejadą. Zresztą, pojawiają się też komentarze o hipergamii i tym podobne. Różni tam piszą. Niektórzy zionął jadem, inni już nie. 

Przecież te wahadło w końcu zacznie odbijać w drugą stronę. Efekt będzie taki, że za kilka lat będzie jeszcze więcej singli i coraz mniej rodzin. 

 

A tak ogólnie to ona, jest co najwyżej przeciętna i to w makijażu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

 

No Panowie. Po takiej selekcji to o kogo może chodzić??

 

Ja obstawiam przystojny wysportowany bankomat albo murzyn/arab/cygan.

Do pieca z nią albo do gułagu na ciężkie roboty.

Godzinę temu, sunhasntdie napisał:

Frustracja sie z Was Panowie leje, @Messer to dobrze wyjasnil

Haha jasne takiego pustaka bym kijem nie ruszył, na samą szparę mnie już nie kupi laska te czasy minęły.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.