Skocz do zawartości

Julka wyjaśnia dlaczego jesteś singlem


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Messer napisał:

Ładna buzia, szczupłe ciało. Podoba mi się. Nie jest to panna 9/10, ale myślę że i tak już jest gdzieś w okolicach najatrakcyjniejszych 10% kobiet w kraju.

Laska jest tak przerobiona, że nie da się ocenić urody. Najprawdopodobniej dużo mniej atrakcyjna niż na filmiku. Widziałem kobiety, które spadają z 7/10 do 3/10 z twarzy po zmyciu tego całego gówna. Nie boje się jej, ale i tak nie podszedłbym zagadać, bo to skrajnie toksyczna p0lka. Cała jej pewność siebie i ocena własnej wartości opiera się na makijażu i możliwości dania dupy. 

 

15 godzin temu, Messer napisał:

Co w tym niby ma być dziwnego, śmiesznego czy oburzającego?

Nierealne oczekiwania, pogarda w stosunku do innych ludzi, spierdolenie umysłowe.

 

15 godzin temu, Messer napisał:

Teraz kobieta z topki, zna swoją wartość i sama chce faceta z topki.

Nie chce żadnego brzydala, nieudacznika i przygłupa.

Jakiej kur** topki XD, smv podniesione o 3-4 oczka i jedyne co wnosi, to wątpliwej jakości polizanie jajek.

 

15 godzin temu, Messer napisał:

Bardzo dobrze, że ma wymagania. Największy skowyt powinien być wśród tych, którzy nie mają do niej żadnego startu - to będzie agresja, która ZAWSZE jest podszyta lękiem, związanym z poczuciem niewystarczalności, a więc poczuciem winy, a więc nienawiścią do samego siebie.

Teraz każda kurewna żąda bogatego i przystojnego milionera, bo ma dużo par na tinderze, a ty jej bronisz? Oświadczając to jeszcze napluła nam wszystkim w twarz.

 

15 godzin temu, Messer napisał:

Ja, gdy widziałem niektóre moje koleżanki, które oceniam na około 7/10, widząc ich facetów około 3-4/10, to trzymałem się za głowę co to ma być. Laski są z zupełnie innej ligi i mają kolesi, którzy są OBLEŚNI i charakterowo często wręcz PASKUDNI. Ten widok był aż odrażający, że szczupła dziewczyna buja się z gościem, który ma man tits.

 

Czyli ludzie mają się parować tylko na podstawie wyglądu i pieniędzy, no commentary.

 

Jeśli chcesz się przed nią korzyć i tolerować te spierdolenie, tylko dlatego że ma atencje spermiarzy i łatwo jej o rypanie na mieście, to zostaw to dla siebie.

15 godzin temu, Messer napisał:

Jak ktoś ma potrzebę jej dojeżdżać, to najpierw powinien być w stanie ją uwieść. W innym wypadku to jest błazenada - moim skromnym zdaniem.

A jak nachara Ci w twarz, to przeprosisz, bo ma większe SMV XDDD?

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LiderMen napisał:

Ja jej daje maksymalnie 6/10.

A właściwie to 5/10 bo jest umalowana przez co zakłamuje ocenę

Jak dla mnie dziewczyna trzyma pewien poziom atrakcyjności i obiektywnie może się podobać mężczyznom. Oczywiście nie wszystkim, bo gusta są różne. Ale niezależnie od poziomu atrakcyjności dyskwalifikuje ja dla mnie coś innego. To tak, jakbyś w salonie samochodowym wsiadł do nowiutkiego segmentu D, a w środku zobaczył zarzyganą tapicerkę i stacyjkę wiszącą na kabelkach.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, SławomirP napisał:

Laska jest tak przerobiona, że nie da się ocenić urody. Najprawdopodobniej dużo mniej atrakcyjna niż na filmiku. Widziałem kobiety, które spadają z 7/10 do 3/10 z twarzy po zmyciu tego całego gówna

 

Mi sie nie podoba, sa rozne gusta, ale co to za analizy wygladu? To, ze Tobie i mi sie nie podoba, nie znaczy, ze nie znajdzie jakiegos amatora, ktory jej zawroci w glowce.

 

43 minuty temu, SławomirP napisał:

Nierealne oczekiwania, pogarda w stosunku do innych ludzi, spierdolenie umysłowe.

 

 

No ale gdzie tam jest pogarda? Laska wrzuca video o dupie maryni jak tysiace innych na spolecznosciowkach, cos tam sobie cwierka, ze nie ma porzadnych facetow. Nic nowego, ale tez nic jakiegos szokujacego. Kazda tak steka, jak nie ma aktualnie nikogo, kto jej zawrocil w glowie. Faceci blaznuja w internetach na portalach randkowych, to dziewczyna szuka i szuka coraz to lepszego i czasem sie rozczarowuje.

 

45 minut temu, SławomirP napisał:

Teraz każda kurewna żąda bogatego i przystojnego milionera, bo ma dużo par na tinderze, a ty jej bronisz? Oświadczając to jeszcze napluła nam wszystkim w twarz.

 

"Kurewna", "milionera", "naplula w twarz". No chlopie, i Ty pare linijek wyzej mowisz, ze ta dziewczyna stosuje pogarde w stosunku do ludzi i jest odlepiona od rzeczywistosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, SławomirP napisał:

Laska jest tak przerobiona, że nie da się ocenić urody. Najprawdopodobniej dużo mniej atrakcyjna niż na filmiku. Widziałem kobiety, które spadają z 7/10 do 3/10 z twarzy po zmyciu tego całego gówna. Nie boje się jej, ale i tak nie podszedłbym zagadać, bo to skrajnie toksyczna p0lka. Cała jej pewność siebie i ocena własnej wartości opiera się na makijażu i możliwości dania dupy. 


Myślę, że mocno to przeceniasz. Jest zrobiona na tip top, ale i tak jest wg mnie mocno atrakcyjna.

 

Właściwie pewność siebie i ocena własnej wartości większości ludzi na świecie opiera się na tym, jaki mają wpływ na świat. Studiujesz medycynę, to coś o tym chyba wiesz, prawda? Czytałem opowieści z Twojego wydziału. A znasz żarty o studentach prawa? Jest inaczej? :) 

 

27 minut temu, SławomirP napisał:

Nierealne oczekiwania, pogarda w stosunku do innych ludzi, spierdolenie umysłowe.


.. czyli norma na świecie. Widziałeś kiedyś jak traktowane są kobiety nieatrakcyjne?

Kiedyś byłem świadkiem jak traktowana jest dziewczyna właściwie 10/10, obecnie aktorka, modelka i osoba rozpoznawana powoli na cały kraj. Goście za nią aż BIEGALI, żeby jej pomagać i usługiwać, chcieli po prostu być w jej obecności. Nieświadomie po sobie czułem, że traktuję ją lepiej, jak królową. 

Najbardziej atrakcyjni ludzie mają wręcz codziennie red carpet treatment
Znam kilka dziewczyn 3-4/10 i ich opowieści związkowe znacząco się różnią odnośnie traktowania ich przez facetów, od dziewczyn 7 i w górę. Dlaczego tak jest, to odpowiedz sobie sam, to jest niezależne od płci. :) 
 

33 minuty temu, SławomirP napisał:

Jakiej kur** topki XD, smv podniesione o 3-4 oczka i jedyne co wnosi, to wątpliwej jakości polizanie jajek.


.. polizanie jajek, za które ludzie oddają majątki, godność i ciężko zarobione pieniądze. Nawet jak zarabiają 3k na miesiąc to niektórzy muszą iść na kurwy, bo nie dają rady. Coś jak przeróbka mema, iść na kurwy muszę, bo się uduszę. :) 

Trochę słabo wypadamy jako płeć, skoro ułomne istoty z nami robią co chcą za polizanie jajek, co? Poza tym, nie znam dziewczyny, która wydała duży hajs na męskie usługi seksualne.
 

35 minut temu, SławomirP napisał:

Czyli ludzie mają się parować tylko na podstawie wyglądu i pieniędzy, no commentary.


A na podstawie niby czego? :) Połączenia dusz? :D Wiesz jak rzadkie to są przypadki? I wiesz, że z osobami atrakcyjnymi czujemy się fizycznie lepiej i łatwiej nawiązujemy z nimi kontakt, a z brzydszymi nieświadomie nie chcemy spędzać tyle czasu?
Całe ludzkie życie to właściwie wygląd i pieniądze. To umożliwia właściwie wszystko.

Powodzenia w poznawaniu dziewczyn, kiedy nie masz i wyglądu i pieniędzy. Trzymam kciuki! Bardzo Ci się przyda, jeżeli liczysz na budowanie domu bez położonych fundamentów.

 

35 minut temu, SławomirP napisał:

Jeśli chcesz się przed nią korzyć i tolerować te spierdolenie, tylko dlatego że ma atencje spermiarzy i łatwo jej o rypanie na mieście, to zostaw to dla siebie.


W żadnym wypadku, to ona korzyłaby się przede mną. Bo wiem jaka jest w głębi, jakie ma wewnętrzne instynkty względem prawdziwej dominacji i jak zareagowałaby. Właściwie, jak każda. Nie jestem super samcem alfa, bo nadal mam opory przed podchodzeniem do dziewczyn wyglądających jak suki, ale przy poznaniu już wiem, co należy robić. Trochę próbujesz manipulować moim wizerunkiem bądź nieświadomie tworzysz wizję rzeczywistości, która nie ma ze mną nic wspólnego.

 

Ja nie mam nic wspólnego z simpem, więc nie projektuj na mnie takiego brzydkiego wizerunku. ;) 

 

35 minut temu, SławomirP napisał:

A jak nachara Ci w twarz, to przeprosisz, bo ma większe SMV XDDD?

 

Ja mam większe SMV niż ona. I ekstremalnie przemocowy jaki usłyszałem od kobiety to tekst, atakujący moje poczucie własnej wartości, bardzo mocny jak po 15 minutach znajomości. Wyśmiałem ją, a potem poszło z górki. Nienawistne laski rozpowiadały o mnie rzeczy o byciu gejem i wymyślały nieistniejące historyjki. Klasyka. A próby ignorowania czy inne gierki natychmiast zlewam.

 

Poza tym, trochę agresywnie próbujesz mnie pocisnąć i lekko ośmieszyć dodając pod koniec to "XDDD". Czego się lękasz, że próbujesz to zrobić?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto właśnie jeden z powodów, dlaczego nie zarywałem do Polek tylko wyleciałem do Azji.

W Polsce każda pytała czy mam auto, mieszkanie i ile zarabiam. Jak nie spełniałem wymagań to nagle każdej się chciało siku i potem znikała jak za machnięciem czarodziejskiej różdżki.

 

42 minutes ago, SławomirP said:

Teraz każda kurewna żąda bogatego i przystojnego milionera, bo ma dużo par na tinderze

 

One właśnie poprzez Tinder mają tak spieprzone myślenie i wymagania. Sam w tej Tajlandii na Tinderze mam tyle matchy, że głowa mała, ale ja nie jestem jakiś attention seeker jak kobiety. Skoro mi brakuje czasu, żeby to ogarnąć, a na te klimaty dałbym sobie 6/10 to ile taka "piękność" (dajmy na to Julka - bo widać, że kobieta zadbana jak mówił @Obliteraror) musi mieć wyboru.

 

Stąd właśnie Julka pieprzy farmazony w tym filmiku, a w rzeczywistości ma sporo spermiarzy, którzy podbijają jej ego. 100%. Gdyby chciała to by nigdy nie była singlem, ale ona chce takiego Graya. Ażeby był bogaty, przystojny, dobrze zarabiający, dobry w łóżku, nie narzekający itd. Wymagań sporo, a ludzie są ludźmi, nie robotami. Zawsze któryś będzie miał jakiś defekt.

 

Poza tym Julka daje też do myślenia innym kobietom, by nie wybierały pierwszego lepszego, tylko ostro nastawiły się na selekcję. Stąd też zostają singlami i powstają te głupie filmiki potem.

Tak to właśnie rozumiem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RENGERS napisał:

 

Wybacz już zamykam mordę, zapomniałem, że chwalenie się jest czymś złym i jest wyrazem AROGANCJI :D 

 

Chuj mnie obchodzi, że są tu ludzie, którzy nie mają kobiet, chuj mnie również obchodzi fakt, że są tu ludzie którzy zarabiają 2tysiące.

 

Z tego co wiem, są tu również ludzi, którzy mają więcej kobiet ode mnie i zarabiają miliony plnów rocznie, co jakiś czas opisując różne deale, których dokonali.

 

Czy ja im zazdroszczę i piszę, że są aroganccy ?

 

Nie, ja ich kurwa, podziwiam.

 

Ciebie również podziwiam w jakiś sposób, mało kogo tak bardzo boli dupa po moich tekstach.

 

Ciekawe dlaczego ? 

 

 

 

Miałem prawie setke kobiet, nie licze kurew.

Nic co tu napisałeś nie robi na mnie wrażenia. Sorry co nie znaczy, ze nie doceniam czasami celności Twoich uwag i bez tego Twojego chwalenia się po prostu je lubię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tajski Wojownik napisał:

W Polsce każda pytała czy mam auto, mieszkanie i ile zarabiam. Jak nie spełniałem wymagań to nagle każdej się chciało siku i potem znikała jak za machnięciem czarodziejskiej różdżki.

 

No to nie jest kwestia Polski, tylko ogolnie zachodniego swiata. Mamy czasy jakie mamy, spolecznosciowki kreuja piekne zycie, ktorym kazdy chce zyc, ale do trzeba hajsu. Czego sie mozna spodziewac, szukajac partnerki przez portal, ktory z zasady dzialania jest dzialem miesnym? Nie Ty, to zaraz bedzie nastepny, rownie czarujacy, ale pozwalajacy na prowadzenie ciekawszego zycia.

 

10 minut temu, Tajski Wojownik napisał:

Stąd właśnie Julka pieprzy farmazony w tym filmiku, a w rzeczywistości ma sporo spermiarzy, którzy podbijają jej ego. 100%. Gdyby chciała to by nigdy nie była singlem

No i co jej po tych ciapach, co jej cuda na kiju obiecuja i klekaja do stop? Kobiety nie maja takiego cisnienia jak faceci i nie musza sie rzucac na byle gowno, byle nie byc samemu.

Edytowane przez sunhasntdie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tajski Wojownik napisał:

W Polsce każda pytała czy mam auto, mieszkanie i ile zarabiam. Jak nie spełniałem wymagań to nagle każdej się chciało siku i potem znikała jak za machnięciem czarodziejskiej różdżki.

Mnie tylko jedna pytała- spławiłem.. Noale SMV jakieś 8/10 przy moim 5-6/10

 

4 minuty temu, Tajski Wojownik napisał:

ne właśnie poprzez Tinder mają tak spieprzone myślenie i wymagania. Sam w tej Tajlandii na Tinderze mam tyle matchy, że głowa mała, ale ja nie jestem jakiś attention seeker jak kobiety.

Pytanie co w Tobie widzą. Partnera czy dojną krowę

4 minuty temu, Tajski Wojownik napisał:

Skoro mi brakuje czasu, żeby to ogarnąć, a na te klimaty dałbym sobie 6/10 to ile taka "piękność" (dajmy na to Julka - bo widać, że kobieta zadbana jak mówił @Obliteraror) musi mieć wyboru.

Każdy orze jak może, Pani ma wybór wiec wybiera tego który będzie najbardziej pasował.

4 minuty temu, Tajski Wojownik napisał:

Stąd właśnie Julka pieprzy farmazony w tym filmiku, a w rzeczywistości ma sporo spermiarzy, którzy podbijają jej ego. 100%. Gdyby chciała to by nigdy nie była singlem, ale ona chce takiego Graya. Ażeby był bogaty, przystojny, dobrze zarabiający, dobry w łóżku, nie narzekający itd. Wymagań sporo, a ludzie są ludźmi, nie robotami. Zawsze któryś będzie miał jakiś defekt.

Albo po prostu nie chce byle kogo.  Tu wszyscy by sobie kogoś ogarnęli. Choćby samotną matkę  lub dziewczynę na wózku. 
Ale mają wymagania, bo to normalne

4 minuty temu, Tajski Wojownik napisał:

Poza tym Julka daje też do myślenia innym kobietom, by nie wybierały pierwszego lepszego, tylko ostro nastawiły się na selekcję. Stąd też zostają singlami i powstają te głupie filmiki potem.

Albo biorą pierwszego lepszego i mamy samotne matki, kobiety maltretowane.
Tu nie jest problem. Problem jest taki że masa facetów nie ma w zasadzie wymagań. Poza tym żeby była atrakcyjna.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Messer napisał:

Ja nie mam nic wspólnego z simpem, więc nie projektuj na mnie takiego brzydkiego wizerunku. ;) 

 

Wiem jakie masz smv.

 

2 minuty temu, Messer napisał:

Poza tym, trochę agresywnie próbujesz mnie pocisnąć i lekko ośmieszyć dodając pod koniec to "XDDD". Czego się lękasz, że próbujesz to zrobić?

Nie próbuje ani ośmieszyć ani pocisnąć. Po prostu jak zawsze dobrze gadasz, to tutaj mi oczy z orbit wychodzą.

 

4 minuty temu, Messer napisał:

A na podstawie niby czego? :) Połączenia dusz? :D

Wiem jak jest, ale wygląda na to, że sam potępiasz koleżanki za danie szansy mniej atrakcyjnym fizycznie mężczyznom.

 

7 minut temu, Messer napisał:

Myślę, że mocno to przeceniasz. Jest zrobiona na tip top, ale i tak jest wg mnie mocno atrakcyjna.

 

Nie, mówię na podstawie własnego doświadczenia. Widziałem metamorfozę z top laski na 4/10 (chodzi o twarz).

 

11 minut temu, Messer napisał:

Kiedyś byłem świadkiem jak traktowana jest dziewczyna właściwie 10/10, obecnie aktorka, modelka i osoba rozpoznawana powoli na cały kraj. Goście za nią aż BIEGALI, żeby jej pomagać i usługiwać, chcieli po prostu być w jej obecności. Nieświadomie po sobie czułem, że traktuję ją lepiej, jak królową. 

Ale co mnie kukoldy obchodzą? Ja tak nie robię. Jeśli dziewczyna zachowuje się chamsko, z pogardą, roszczeniowo, ubliża, to powinna dostać strzała niezależnie, czy jest 2/10 czy 8/10, a nie być usprawiedliwiania, że może bo ma wysokie smv, a jak z tym dyskutujesz, to masz kompleksy.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Obliteraror napisał:

Jak dla mnie dziewczyna trzyma pewien poziom atrakcyjności i obiektywnie może się podobać mężczyznom. Oczywiście nie wszystkim, bo gusta są różne. Ale niezależnie od poziomu atrakcyjności dyskwalifikuje ja dla mnie coś innego. To tak, jakbyś w salonie samochodowym wsiadł do nowiutkiego segmentu D, a w środku zobaczył zarzyganą tapicerkę i stacyjkę wiszącą na kabelkach.

Myślę, ze to co ona prezentuje na tym filmiku jest tak do bólu schematyczne, te gesty, miny, że czyni to z niej osobę całkowicie nieatrakcyjną . 
Cieszę sie ze nie mam 25 lat, autentyko. Ze spotykam się z kobietami 33 +_ które wiedza ze nie wypada, że...  nie nie tym tonem i to nie tylko dlatego, że walnęły o ścianę. 
Coraz częściej słyszę od młodych mężczyzn (nie tylko tutaj, co jest dodatkowo budujące) , że bokiem im wychodzi to ksiezniczkowanie kobiet te ich miny na obrażonego mopsika na egzaltowana żabę, na tiktokowa kwokę, na ścierę raperów . Co w połączeniu z notorycznymi bluzgami wygląda po prostu odpychająco. Myślę, ze w cenie jeszcze bardziej niż dotychczas (i wbrew srogim wieszczom  alt-rightu którzy w dupie byli i gie ...widzieli a wciąż chlapią cos o upadku białego człowieka )  zacznie być niedługo znowu naturalność i skromność. Dotyczy to zarówno Julek jak i Oskarów. 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, sunhasntdie said:

Kobiety nie maja takiego cisnienia jak faceci i nie musza sie rzucac na byle gowno, byle nie byc samemu.

Jakoś tego nie widzę. Kobiety mogą nie mieć ciśnienia dopóki otrzymują odpowiedni poziom atencji lub innego zainteresowania, co je psychicznie zaspokaja. W przeciwnym wypadku ciśnienie maja wręcz ogromne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Libertyn napisał:

Pytanie co w Tobie widzą. Partnera czy dojną krowę

 

Widzą w nim to samo co polskie witaminki czyli drabinkę do sukcesu rozrodczego + wygodnego życia. Kobieta to kobieta bez względu czy w PL, Azji czy gdziekolwiek indziej tylko, że biorąc sobie babkę z Azji (z forum dowiedziałem się, że tak robią przegrywy - oj kisnę mocno :D ), Europy wschodniej czyli Białoruś, Ukraina, Kazachstan, Rosja etc. (choć z forum dowiedziałem się, że to same k*rwy albo, że Polak nie ma u nich szans :D )  masz dużo większe szanse na trafienie egzemplarza z dobrą narzutą kulturową a nie spierdoliny jak ta w filmiku :) Wielu facetom, którzy umawiali się tylko z Polkami do głowy nie przychodzi, że takie zachowania to nie jest norma tylko przewartościowanie kobiety i że nie wszędzie na świecie tak to wygląda.

 

A gnój w Polsce i na zachodzie z kobietami będzie  dopóki:

1. Kukoldzi i spermiarze nie przestaną kobiet nosić na rękach

2. Nawet najbardziej wujowe ich zachowanie nie będzie tłumaczone "bo mogą"

 

...czego najlepszym przykładem jest rezerwat i ten wątek. 

 

Jest takie koorewskie przysłowie, powtarzane przez takie babska jak ona na tym filmiku tylko z zachodu - Once you go black you never go back - ono działa w odniesieniu do kobiet z Azji i Europy wschodniej.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Libertyn said:

Pytanie co w Tobie widzą. Partnera czy dojną krowę

 

Preferuje bardzo elegancki styl bycia, stąd pewnie pytania o zarobki. Tyle, że ja wydawałem pieniądze na ciuchy, a samochodu nie miałem haha

 

12 minutes ago, Libertyn said:

Problem jest taki że masa facetów nie ma w zasadzie wymagań. Poza tym żeby była atrakcyjna.

 

No i w tym leży sedno problemu. Sam zauważyłem po sobie, że nie miałem wymagań i wpadały patologie. 

A selekcja pozwoli właśnie wyrwać te bluszcze i zostać przy różach. 

Kobiety mają na tyle dobrze, że trafiają głównie na ludzi bez wymagań i stąd właśnie rośnie ich siła. Ten kto decyduje ostatni ma największą moc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SławomirP napisał:

Nie próbuje ani ośmieszyć ani pocisnąć. Po prostu jak zawsze dobrze gadasz, to tutaj mi oczy z orbit wychodzą.


Jestem plastyczny emocjonalnie, sam przerabiam fakty i brzydzę się odgórnymi interpretacjami jak mam myśleć, i mnie śmieszy religijne podejście do pewnej ideologii - a redpill jest ideologią, nie nauką. Redpill jest dla psychologii jak ziębianizm dla medycyny, nikt poważny się tym nie zajmuje.

W naturze jest tak, że mężczyzna jest istotą drugiej kategorii. Nie wychodzi to tam, gdzie kobiety są pod opresją, wtedy oni dominują, ale z reguły topka mężczyzn też zgarnia kilka kobiet dla siebie, dlatego ci sfrustrowani goście dymają kozy, bo coś muszą.

To nam, mężczyznom zależy. My prosimy. My głównie liczymy się ze zlewkami. To  My musimy podejmować grę, a jak ktoś nie ma dobrych kart, to będzie miał problem wygrać z dużymi graczami. Jest tyle aspektów życia, gdzie może się w końcu spełnić, ale niektórzy nie powinni nawet próbować. To strona niższa prosi wyższą. A jak ktoś nie poprosi i nie narazi się na odrzucenie, no to wiadomo jak się to kończy.
 

 

9 minut temu, SławomirP napisał:

Wiem jak jest, ale wygląda na to, że sam potępiasz koleżanki za danie szansy mniej atrakcyjnym fizycznie mężczyznom.


Będąc w topce, też nie daję szansy mniej atrakcyjnie fizycznie kobietom. Dlaczego miałbym to robić, skoro mogę mieć najlepsze?

Poza tym, od nadmiaru dobroci takim dziewuszkom mogłoby się w głowach poprzewracać. A tak to świat i tak je nauczy, że muszą spuścić z tonu :) natura zawsze znajdzie równowagę, nie przejmuj się.
 

9 minut temu, SławomirP napisał:

Ale co mnie kukoldy obchodzą? Ja tak nie robię. Jeśli dziewczyna zachowuje się chamsko, z pogardą, roszczeniowo, ubliża, to powinna dostać strzała niezależnie, czy jest 2/10 czy 8/10, a nie być usprawiedliwiania, że może bo ma wysokie smv, a jak z tym dyskutujesz, to masz kompleksy.


Nie dyskutuję, chamstwo jest niskie, ale odpowiadanie chamstwem da tylko dwójkę prostaków. Poza tym, u kobiet taka postawa często wynika z tego, że one mają np dość już kolejnego "uwodziciela". Znam dziewczyny, które nie mają nawet zdjęć na FB (żadnych), bo są za atrakcyjne i nie mogą już tego znieść.

 

I ci goście to nie byli kukoldy, to byli znacząco bogatsi i bardziej wpływowi ludzie niż przeciętny obywatel. Po prostu nie dali rady się opanować przy urodzie, która jest właściwie niespotykana. Samemu miałem efekt: woow! kto to jest?! .. przy niej. W porównaniu nawet z dziewczyną 7/10 efekt jest całkowicie inny. Faceci stamtąd, z masy fajnych kobiet, głównie zapamiętaliby ją, a nie inne - choć też atrakcyjne. A to hipergamiczne bestie, patrzą na najwyższą półkę kobiet, a dla tych "gorszych" już tak nie tracą głowy :):) 

 

Teraz, Król Jarosław I napisał:

 

@Messer jak sobie wyobrażasz te twoje praktyki w relacji na całe życie ?

 

Nie da się, tak mi się wydaje. Z tego względu, że kultura i koleżanki i tak ją przerobią po swojemu, a nie da się non stop stymulować kobiety. Da się to robić na rok, może dwa, ewentualnie chwilę dłużej, ale wątpię, bardzo wątpię, żebym sam dał radę to robić dłużej niż kilka lat. Wiem jakby się to skończyło, dlatego nie chce mieć dzieci.

 

Żeby coś takiego zrobić, laska musi sama chcieć się ogarnąć na głębokim poziomie, a to jest praca terapeutyczna, jakby wychodziła z sekty. Jak sama nie chce wyjść z sekty i nie wie, że w niej jest, a w dodatku ma tragiczne wzorce rodzinne, to nie mamy o czym gadać.

 

Kurwa, steka przypaliłeś? 



e5f6f853ec5840c8e3c14de1b78c4aed.jpg

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Messer napisał:

Innymi słowy, mamy bardzo atrakcyjną dziewczynę. Szczyt jej atrakcyjności.

Ładna buzia, szczupłe ciało. Podoba mi się. Nie jest to panna 9/10, ale myślę że i tak już jest gdzieś w okolicach najatrakcyjniejszych 10% kobiet w kraju.

Teraz kobieta z topki, zna swoją wartość i sama chce faceta z topki.
 

Ekhm... Ty tak serio?

 

Najpierw zobacz ją bez makijażu, a dopiero potem ewentualnie wypisuj peany nt. jej wyglądu.

To tysiącperdyliardowa insta-laska z tapetą na pysku i tlenionym łbem. 100 razy bardziej wolałbym np. taką dziewczynę:

http://fsdubrava.sk/wp-content/uploads/2019/03/sona_janigova.jpg

 

 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Messer kurła, ale black pillem ostro pocisnąłeś.

To smutne co napisałeś, ale w pełni się zgadzam.

 

Niestety wielu co nie miało żadnych sukcesów z kobietami

i stale są odtrącani od takiej wiedzy może się załamać.

 

Trzeba być albo przystojnym, albo mieć silną psyche/ wyjebane/

przeświadczenie, że praca nad własnym SMV cokolwiek zmieni.

 

W trakcie czytania tak sobie uświadomiłem, że w tym kontekście

cały ruch feministyczny to mega sukinsyństwo i coś gorszego od nazizmu/ faszyzmu.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ksanti napisał:

@Messer kurła, ale black pillem ostro pocisnąłeś.

To smutne co napisałeś, ale w pełni się zgadzam.

 

Niestety wielu co nie miało żadnych sukcesów z kobietami

i stale są odtrącani od takiej wiedzy może się załamać.

 

Trzeba być albo przystojnym, albo mieć silną psyche/ wyjebane/

przeświadczenie, że praca nad własnym SMV cokolwiek zmieni.


Kobiety są bezlitosne w tych względach, mężczyźni tylko trochę mniej, ale tylko dlatego, że są bardziej potrzebujący, bo nie są żadną szlachetną płcią. I bawi mnie określenie hipergamia, jakby tylko to dotyczyło kobiet. A faceci nie oglądają pornosów z laskami 10/10, tylko na swoim poziomie? Dlaczego najbardziej popularne aktorki porno są dziwnym trafem najbardziej atrakcyjne fizycznie?

Właściwie wygląd kobiety to jej przyszłość, a u mężczyzny wygląd i pieniądze/ możliwość do ich zrobienia, w kontekście relacji międzyludzkich. Jasne, imprezowicze jak mój kuzyn dymali na okrągło, ale mój kuzyn sprawiał wrażenie bardzo zadbanego, ubierał się znacznie ponad swój stan (znowu wygląd) i miał gadanę nie z tej ziemi, większość ludzi nigdy tak nie będzie miało, albo nie tak bardzo. Jak ktoś nie ma finansów, ale ma jaki taki wygląd, to może mieć kobietę topowej klasy, bo mu się trafi (ale też ciężko), ale z reguły będzie ją użytkował z kimś - tak mi mówi doświadczenie innych, tak też samemu skończyłem latami, jak nie miałem hajsu. Jak ktoś tego co atrakcyjne nie ma coraz bardziej, to musi się mocniej gimnastykować. A poza pewną granicą, to trzeba mieć po prostu szczęście, albo żelazną psychikę, licząc się z tym, że na 100 kobiet dostanie się 99 koszy, a ten 1 sukces to może być szczęście, bo np. laska pokłóciła się z chłopakiem i może z emocjach dać byle komu - widziałem to nie raz.

Ta planeta jest w naturze prymitywna, tutaj liczą się pozory i głównie to, co wspiera przetrwanie. Nie ma litości.

I nie wiem czy to blackpill, bo nie zajmuję się tym, i źle mi się kojarzy, bo czuję się zestawiony z DuchemAnalitykiem, ale fakty są takie, że niektórzy nie mają czego szukać w relacjach, albo muszą wiązać się z osobami również nieatrakcyjnymi (których nie chcą aż tak, oczywiście), o czym boleśnie przekonał się self-aware, z jego opowieściami, że kobiety zaczęły go klepać w tyłek, ale uciekały jak spojrzały na twarz, bo się odwrócił. 

Życie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Messer napisał:

I nie wiem czy to blackpill, bo nie zajmuję się tym, i źle mi się kojarzy, bo czuję się zestawiony z DuchemAnalitykiem, ale fakty są takie, że niektórzy nie mają czego szukać w relacjach, albo muszą wiązać się z osobami również nieatrakcyjnymi (których nie chcą aż tak, oczywiście), o czym boleśnie przekonał się self-aware, z jego opowieściami, że kobiety zaczęły go klepać w tyłek, ale uciekały jak spojrzały na twarz, bo się odwrócił. 

Black pill to jest właśnie to wszystko co napisałeś i poniekąd głosi Marek. Opiera się w dużej mierze na psychologii ewolucyjnej. Wobec tej idei narosło sporo mitów i jest kojarzona z incelami. Ci są niestety produktem ubocznym tych (powiedziałbym) tez, bo po prostu nie wszyscy będą w stanie to wziąć na klatę. Pewnie sam gdybym nie miał w życiu epizodu bycia traktowanym jak Chad lite jako muzyk to bym się załamał. Rynek tak jak mówisz jest trudny i drapieżny. Mam też wiarę w to, że nic nie jest na zawsze przesądzone i zawsze można gdzieś znaleźć wytrychy, jak chociażby wspomniany wcześniej social proof. Tutaj jednak zaznaczę, że jeśli się nie ma urody a wyrwało lepszą laskę na pieniądze czy ten status to trzeba się liczyć z tym, że to potencjalna drapieżniczka szukająca łatwego do sterowania beciaka lub/i bankomatu. Beciak takiej się postawi raz czy dwa to kobieta szybko go kopnie w dupę i poszuka innego niewolnika.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Ksanti napisał:

Black pill to jest właśnie to wszystko co napisałeś i poniekąd głosi Marek. Opiera się w dużej mierze na psychologii ewolucyjnej. Wobec tej idei narosło sporo mitów i jest kojarzona z incelami. Ci są niestety produktem ubocznym tych (powiedziałbym) tez, bo po prostu nie wszyscy będą w stanie to wziąć na klatę.


Nic dziwnego, w końcu wystarczy wejść pod hasztag blackpill na wykopie. To są często jednak bardzo toksyczni ludzie. Raz widziałem, że normalnemu chłopakowi (wrzucił podobno swoje zdjęcie i poprosił o ocenę) napisali, że jest 4/10, a jak dla mnie był około 6-6.5/10. Specjaliści kazali mu zapomnieć o kobietach, a to był normalny gość, który ogarnięty miałby fajne życie. Wsiąknięcie w taką ideologię bez żadnych sukcesów z kobietami to jest jednak mocno degenerujące doświadczenie.

 

31 minut temu, Ksanti napisał:

Tutaj jednak zaznaczę, że jeśli się nie ma urody a wyrwało lepszą laskę na pieniądze czy ten status to trzeba się liczyć z tym, że to potencjalna drapieżniczka szukająca łatwego do sterowania beciaka lub/i bankomatu. Beciak takiej się postawi raz czy dwa to kobieta szybko go kopnie w dupę i poszuka innego niewolnika.


Coś w tym jest. W sumie widziałem badania, że kobiety o wiele częściej zdradzają mężczyzn, z którymi są dla pieniędzy. Najatrakcyjniejsze, wiadomo, muszą trzymać się źródła $$, żeby mieć fajne życie, a na boku bawić się konkretniej z kimś innym - klasyka tematu.

 

Sam z doświadczenia widzę jaki efekt daje chociażby eleganckie ubieranie się i kiedy te ciuchy przylegają na umięśnione ciało - efekt na kobietach jest od razu, ilość spojrzeń na ulicy wzrasta kilkukrotnie, dziwię się jak tego nie ma. Jak chodziłem w wychudzonej wadze 70kg z owrzodzoną całą gębą w wieku 20 lat i oceniałem się na jakieś 3.5/4-10, to jakoś Casanovą nie byłem, miałem może jedną koleżankę - ale utrzymywała ze mną kontakty chyba dlatego, że pomagałem jej w przedmiotach matematycznych na studiach.


Dziwnym trafem, kiedy smv wzrosło mi 2x bardziej po latach pracy, wyrzeczeń i wychodzenia z chorób, to nawet relacje się zawiera zupełnie inaczej, ludzie są pomocni, dziewczyny się uśmiechają, inne życie. :) Na dnie, jesteś przeźroczysty i nikt się właściwie tobą nie interesuje - przykre, ale tak to doświadczyłem.

Fajnym wytrychem w tej kwestii jest bycie zawodowym ruchaczem, bo wtedy to czuć po człowieku, że jest konkretny, albo artystą. Artyści, nawet wychudzeni i brzydcy mogą dymać na potęgę, w mojej okolicy facet około 3.5/10 przerobił masę świetnych lasek, ale ten kombinator wszedł w fotografię erotyczną :D więcej wytrychów nie kojarzę, ale półświatek artystów, to naprawdę inny świat. ;) 

Edytowane przez Messer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

Kurwa przypaliłem przez was steka.

 

 

 

Tak w ogóle już abstrachując od tego czy laska przesadziła w sowich wywodach czy nie to poświęciliśmy na nią już trzy strony tematu. Trochę to dziwne.

Edytowane przez Hubertius
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.