Skocz do zawartości

Julka wyjaśnia dlaczego jesteś singlem


Rekomendowane odpowiedzi

Z naszej perspektywy nie jest lepiej, atencjuszki, borderki, znudzone związkiem szukające drugiej gałezi, ciągle analizujący mózg terminatora czy jesteś słaby, daj i daj, wymagania, wrzaski, dwadzieścia klika lat i często przewał facetów jak u nie jednej profesjonalistki itd itp.

Ale wszystko to znamy i można się tylko już śmiać z tego, trafi na ścianę i już nie będzie atencji, nie będzie w czym przebierać, takie Paanie same kręca na siebie bat, więc nie ma się co martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Messer, @RENGERS No właśnie nie rozumiem bulwersowania się tym materiałem XD.

To jest czysty egoizm tutaj wychodzi! Bo ONA NIE MOŻE TAK MÓWIĆ, NIE MOŻE MIEĆ WYMAGAĆ, JAK ONA ŚMIE. za to chłopaczek który tak myśli sam słabo co sobą reprezentuje itp.

Ja zaczynam odrzucać internet. W realnym świecie jak ktoś coś mówi to widzi się go, np. zna się go, widzi jego WYGLĄD i ZACHOWANIE i rewiduje się to. Czytając komentarze w internecie mózg jest oszukiwany! Po prostu to co czyta beznamiętnie wchodzi do głowy - zauważyłem to u siebie. Bo przecież jakby obleśny grubas z pryszczami śmierdzący gadał mi jak się wyrywa laski to bym go obsrał śmiechem. Przez internet widzimy tylko tekst, nie osobę.

To tak jak z nauką np. uwodzenia. Ktoś powie "nie można za bardzo szanowac kobiet" to ktoś to przeczyta i nic to nie da. Jakby z 1000 razy zobaczył i odczuł

jak kobiety się puszczają albo zdradzają(czyli po prostu zachowują się jak LUDZIE) to dopiero to co WIDZI ma na niego wpływ.

 

Sądzę że męskość prawdziwa to nie wkurzanie się na takie laski z neta, reagowanie nerwami. To jest tak że laska tak gada w twoim towarzystwie, ty mówisz "aha" i zmieniasz temat... nie widać kompletnie na tobie że zrobiło to wrażenie. To jest moim zdaniem męskość. Bo co taka laska może zrobić? NO NIC, bo człowiek na to leje...

 

I jeszcze jedno najwazniejsze:

LUDZIE KTÓRZY PIEJĄ W NECIE CO MOGĄ?

 

 

CHUJA MOGĄ XD

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ramaja Awantura napisał:

I jeszcze jedno najwazniejsze:

LUDZIE KTÓRZY PIEJĄ W NECIE CO MOGĄ?

 

Amen, mordeczko! Pięknie ujęte! A po czasie śmiejesz się z tych internetowych zjebów, bo wiesz jak wyglądają realia, a oni niech sobie biją pianę ile chcą :D rzeczywistość i tak wszystko weryfikuje. Po prostu z uśmiechem odchodzisz i idziesz i tak robić swoje, wiedząc swoje, a z mentalnego pospinanego wodogłowia można co najwyżej się pośmiać :D 
 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z panienką na filmiku. 

W mojej ocenie ona 8/10, ma swoje wymagania bo może, jest w topce. 

Ja na jej miejscu też bym wolał okolice swojego smv niż jakiejś średniej grubej karny, która jedynie do czego się nadaje to do oglądania netflixa i gdzieś tam w tesco wykładać żele analne na półki. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Messer napisał:

W naturze jest tak, że mężczyzna jest istotą drugiej kategorii.

1338968820736_1532799.png

 

@SławomirP Zaczął punktować debilizmy (trochę nie nietrafnie ale zaczął) jest jeszcze kilka takich ukrytych kretynizmów.

 

Z dedykacją dla wiadomo kogo:

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dziewczyna na tym krótkim materiale video to gdzieś okolice 7/10, może nieco więcej. Jest ładna, ma sympatyczną buzię, ale nie jest na tyle ładna, żebym nie mógł spać po nocach :) 

 

Doskonale ją rozumiem, za to nie rozumiem tak jak @Messer i kilku innych chłopaków tego jęczenia. Przepraszam bardzo, ale jako facet z fajną gębą też nie chciałbym jakiegoś paszczura i tyle w temacie. Trudno to zrozumieć? Powiem więcej, laskom jest akurat pod tym względem nawet gorzej, bo ładnych i bardzo ładnych kobiet (pomijając inne cechy) jest więcej niż przystojnych facetów (już nie mówiąc o innych cechach). Często obserwuję ludzi w metrze. Masa gości o wygląda typowego polskiego kartofla, chujowo ubrani, łysiejący, jacyś tacy mało ogarnięci. A laski zajebiście ubrane, odstawione, zadbane. Miałem wielokrotnie akcje na imprezach i koncertach, że laska 5/10 świrowała do mnie i spuszczałem ją w kiblu. Nie podoba mi się i po co mam się nią jarać skoro następnego dnia mam szansę poznać 7/10 i wyżej? Naprawdę kurwa nie chciało mi się, zawsze byłem wybredny. Może to i błąd :D 

 

Sytuacja z wczoraj. Pierwsza z brzegu. Wchodzę do metra wieczorem. Niewielu ludzi. Od razu po wejściu mój wzrok napotyka wzrok jakiejś blondynki, która mnie obczaja przy wejściu. Ona siedzi ze swoim fagasem, który jest odwrócony do mnie plecami, nie widzi mojego wejścia, ale widzi reakcje swojej dupy i odwraca wzrok na mnie. Koleś słabszy ode mnie, ona jakieś 6.5/10 lub 7/10. Potem było widać, że relacja się kończy, bo jakieś "poważne rozmowy" się włączyły. Kilka razy przyłapałem laskę na spoglądaniu na mnie w odbiciu szyby. Szkoda, że wyszli razem. To jest NORMA. Czy Ty, mądralo, jeden z drugim, gdybyście byli z lalunią 6/10 i teoretycznie załóżmy, że zagaduje do was modelka 8/10, nie zachowywalibyście się tak samo jak kobiety? OCZYWISCIE, ŻE TAK. Tak samo te komentarze po jej filmem. Stado zakompleksionych leszczy, którzy wiedzą, że nie mają szans u takiej laski, już nie mówiąc o lepszych od niej, więc ujadają jak mały piesek, który gryzie nogawkę spodni pana. Ja pierdolę. Czy tak trudno zrozumieć, że wygląd, status, energia, kasa to podstawa? Od kiedy zaczynam odnosić sukcesy, laski same się pojawiają. Nie wiadomo skąd. To znaczy wiadomo, ciagną bo jest sukces, status itd. 

 

Mnie naprawdę nie przeszkadza, że ona ma takie wymagania, bo sam mam podobne. Niech ma, życie to zweryfikuje. Jej sprawa. 

Edytowane przez Bullitt
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

A co powiesz o tej perełce

 

Toz to szon książkowy, w zasadzie obie panie mogą obie rękę podać, wymagania z kosmosu...jenda szuka ksiecia/czada druga bogacza.

 

Tylko ze ci panowie mogą sobie zmieniać takie Julki bardzo szybko. 

 

Zacytuje pewien mądry wers:

 

[Czym] w ryju świni złota obrączka, [tym] piękna kobieta, ale bez rozsądku. (Księga Przysłów 11:22)


 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, smerf napisał:

 

Toz to szon książkowy, w zasadzie obie panie mogą obie rękę podać, wymagania z kosmosu...jenda szuka ksiecia/czada druga bogacza.

 

Tylko ze ci panowie mogą sobie zmieniać takie Julki bardzo szybko. 

 

Zacytuje pewien mądry wers:

 

[Czym] w ryju świni złota obrączka, [tym] piękna kobieta, ale bez rozsądku. (Księga Przysłów 11:22)


 

 

 

 

 

 

7 minut temu, Król Jarosław I napisał:

 

Pierwsza mnie wkurwia i odpycha a ta mnie rozbawiła :D 

 

 

 

Dodatkowo ta Juleczka ma problem z wysławianiem się bo chyba z tego co widać ustami nie porusza przez masę operacji, które przeszła.

No teraz to Dzaga taka ,że nic tylko brać😆🤣😂

Tak to jest brachy jak media robią sieczkę z mózgu młodym kobietom a przy trzydziestce zacznie się desperacja i będą brały byle kogo.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Bullitt napisał:

 Tak samo te komentarze po jej filmem. Stado zakompleksionych leszczy, którzy wiedzą, że nie mają szans u takiej laski, już nie mówiąc o lepszych od niej, więc ujadają jak mały piesek, który gryzie nogawkę spodni pana. Ja pierdolę. Czy tak trudno zrozumieć, że wygląd, status, energia, kasa to podstawa?


Podobno Albert Einstein powiedział kiedyś:
 

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota ból dupy ludzi, kiedy ktoś pisze im brutalną prawdę przez co poznaje swoje miejsce w szeregu i nie może dalej wylewać swojego chorego jadu, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Messer napisał:

kiedy ktoś pisze im brutalną prawdę przez co poznaje swoje miejsce w szeregu i nie może dalej wylewać swojego chorego jadu, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Bzyknal by ja prawie kazdy ale niewielu swiadomych chcialo by z nia chodzic .No chyba ze planuje ktos kupic / sprzedac uzywane auto to taka moze sie przydac bo dobrze wyszczekana .

Edytowane przez thyr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJP, śmietanka forumowa rozdziera szaty przez człowieka rodzaju żeńskiego, który zdecydował się obwieścić światu swój światopogląd.

 

Jesteście tutaj od wczoraj? Pierwszy raz spotkaliście się z takim podejściem? Boli Was to? Naprawdę?

 

Tyle pisania, tyle emocji, tyle energii, tyle wiedzy i to wszystko, jak krew w piach?

 

Wpływa to na Was, ponieważ nadajecie im - kobietom - wartość. Pies jej/im mordę lizał. Znacie teorię, widzicie, jak to działa w praktyce i ciągle wywołuje to u Was emocje. Jakby menel zaczął Was oceniać, to też by Was to ubodło.

 

Mam na to lekarstwo. Traktujcie kobiety, jak menelki.

 

Wiecie, że dla nich liczy się status, kasa, ładna miska, mięśnie i Wam nie odpowiada takie podejście, ponieważ macie wczytany program romantyczny, a nie pragmatyczny opisujący płeć malującą się. Obrzydźcie sobie baby!

Przecież p0lki nie znoszą POlaków, gardzą husarzami wyklętymi, więc czego Wy oczekujecie? Im nie zależy, więc rzucają prowokacyjną hipotezą, by wywołać u Was ból dupy. Nawet jak się obrazicie to po nich to spływa, gdyż nie stanowicie dla nich większej wartości. Ona i tak wie, że na obiad idzie z Jolką i Krysią, a wieczorem posuwał ją będzie jakiś przystojniak lub obcokrajowiec, więc jedynie może ją rozśmieszyć Wasza opinia, bo nie ma Was w jej grafiku. I co teraz? Będziecie walczyć, by wskoczyć na czwartek na godzinę 19:00 na obiad z blondi? Nie. To chuj z nią.

 

Polecam wchodzić w konflikty z kobietami. Im łatwo puszczają emocje, a wszystko kończy się scenami, jak ze strajków kobiet - wybuchami agresji.

 

Nic tak nie zmienia spojrzenia na kobiety, gdy mają nas w dupie i zaczynają nas obrażać. Wtedy należy się bronić, zaatakować i odejść z dumą.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, thyr napisał:

Bzyknal by ja prawie kazdy ale niewielu swiadomych chcialo by z nia chodzic .

Jakbym wpasował w jej wymogi a ona w moje to bym z chęcią z nią chodził. Serio. Ładna, zadbana dziewczyna o fajnym głosie i do tego pewna siebie. Jak się interesuje historią i turystyką poznawczą to brałbym w ciemno.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Libertyn napisał:

Jak się interesuje historią i turystyką poznawczą to brałbym w ciemno.
 

Interesuje sie kootasem czada .W tych kilku zdaniach  jasno to okreslila . Turystyka zapewne tez taka pomiedzy przeskokami z jednego draga na drugi. 😉

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, thyr napisał:

Interesuje sie kootasem czada .W tych kilku zdaniach  jasno to okreslila . Turystyka zapewne tez taka pomiedzy przeskokami z jednego draga na drugi. 😉

Zapomniałem, przecież wszystkie Polki  tak robią. Przecież każda leci na Chada a żadna nie szuka kogoś zwyczajnie kompatybilnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.