Skocz do zawartości

Kobiety chcą otwierać własne biznesy online. Startuje największy w Polsce program edukacyjno-rozwojowy dla kobiet – TOP Women w e-biznesie


Patton

Rekomendowane odpowiedzi

Za każdym sukcesem kobiety stoi mężczyzna.

Czy to ojciec, dziadek, brat, przyjaciel, kolega, chłopak, mąż.

Kobiety myślą, że prowadzenie biznesu to prosta sprawa od tak bo nam się należy😆

Jestem ciekaw czy będą tak pilnie słuchać i uczyć się na tych warsztatach a później masowo otwierać biznesy.

Już nie raz było ,że kobiety zamiast minimalizować koszty to wydawały na pierdoły a później biznes upadał.

Najśmieszniejsze jest to ,że dla mężczyzn nigdy czegoś takiego nie było przewidziane a tu raptem dla kobiet tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, Imiennik said:

Szukają frajerów do płacenia ZUSu...

To i tak najczęściej w liczbie mnogiej lub pojedynczej - mąż/kochanek/orbiter/sponsor.

Chociaż z rzadka bo z rzadka, ale trafiają się panie z żyłką biznesową, bo to w zasadzie cecha osobnicza, jednak nieczęsto na wyposażeniu kobiet. I sprzyja temu ogólne "przychylanie nieba" uciskanym paniom przez mężczyzn (te paskudne "szowinistyczne świnie").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext Ja bym powiedział że również większość mężczyzn nie ma głowy do interesów, ja bym się powiesił musząc walczyć z biurokracją i często durnymi pracownikami.

 

Pójdzie srogi kołczing skaj is de limit, możesz wszystko i tak do następnej składki ZUS, gorzej jak miś nie da :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten program to taki typowy startopowy bełkot i klepanie się po plecach, podejrzewam że ktoś wziął jakąś dotację i teraz szuka chętnych by dumnie na końcu dać certyfikat jesteś businesswoman. Szczerze nawet bym tego nie chciał z dopłatą, więcej informacji znajdziecie za darmo na youtube niż tam, poczytajcie program to same podstawy: sprzedaż na olx, allegro, serio? Tam gdzie marże są niskie i samo allegro ma swój sklep. Komedia,

Program tutaj, źródło: https://www.kobietyebiznesu.pl/topwomen/:

Cytat
  • Moduł 1 (19.02.2021 w godz. 15.00-18.30 ORAZ 20.02.2021 w godz. 9.00-12.00) – PARTNERZY: Hebe, Canon, Goshico
    Wizerunkowa metamorfoza. Jak zadbać o biznesowy wizerunek w e-biznesie?
    • Jak zrobić makijaż biznesowy? Na co warto zwrócić uwagę będąc online?
    • Jak wykonać makijaż, żeby wzbudzić zaufanie w trakcie negocjacji online?
    • Jak bezkosztowo przygotować pokój do lepszych transmisji live?
    i tak dalej, kolejne moduły w przygotowaniu

 

 

Trochę szkoda mi tych kobiet, moduł jak wykonać makijaż? Naprawdę oby im coś to dało i trzymam kciuki żeby komuś się to przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.