Skocz do zawartości

Buty Lacoste


Czarny Wilk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Braci. Chciałbym kupic  nowe buty. Znalazłem takie Lacoste.

Jednak nie wiem czy to na pewno oryginał? Nie chciałbym chodzić w podróbkach.

Wie ktoś z Was czy to oryginał, lub jak to sprawdzić?

 

 Z góry dziękuje za odpowiedz.

 

Tutaj wspomniane buty: https://allegro.pl/oferta/buty-meskie-lacoste-lerond-7-37cma0045394-skora-10028574768

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest dużo scamów ale wydaję mi się że sprzedawca jest legit nie sprzedaję ewidentnie fejkowych Nike a to jest kryterium w wyłapywaniu scamów i ceny są rozsądne niema wszystkich rozmiarów a te buty możesz dostać w innych sklepach w prównywalnych cenach i wątpię że chińczyka chciało by się podrabiać taka markę jak Lacoste ja bym brał ale jak chcesz mieć więcej pewności to poszukaj na sizer widziałem ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem wczesniejszy model i nie polecam. Sa to buty z plastiku. Wczesniej jak kupowalem lacosty za granica (2003-2005) to byly one zrobione jeszcze ze skory. Teraz to tylko znaczek i kawal wybielanego skaju. Odradzam tez kupowanie butow na allegro. Baaaaardzo czesto sprzedaja podrobki. Dwa razy sam sie nacialem i dalem sobie spokoj.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zadać sobie pytanie do czego te buty mają służyć, i ile czasu będziesz w nich chodził yyyy to znaczy ile czasu,  jak te buty włożysz. Czy to na spacer, do biegania, do pracy,  (zależy jaka praca jeśli siedząca przy biurku, magazyn) do"kościoła"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając spore doświadczenie z allegro, zalecam przed zakupem wypytać sprzedawcę o wszystkie nurtujące cię kwestie - odpisze, masz dowód w mailu. Jak zweryfikować? Ludzie opisują podróbki na forach, na yt, możesz napisać do producenta.

Powinieneś przede wszystkim zwrócić uwagę na komentarze. Kiedyś było widać nicki kupujących i można było do nich napisać - to było bardzo przydatne, ale jak zwykle ukrócili to co jest przydatne.

 

Generalnie zasada jest prosta: jeśli buty w większości sklepów kosztują 400zł, to jeśli znajdziesz na allegro za 200zł - to nie mogą to być te same buty.

 

Buty wyglądają na oryginalne, były nawet sprzedawane taniej w jednej z sieciówek - jeśli faktycznie są to buty ze zdjęcia to bierz ale dowiesz się o tym dopiero przy odbiorze: https://sklep.sizeer.com/lacoste-lerond-119-3-cma-meskie-sneakersy-bialy-737cma0045394

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena kusi do zakupu ale tylko jedna recenzja.

Cena jak dla mnie lekko podejrzana, ta marka nie robi tak wielkich przecen.

Ale z góry nie oceniam, napisz do sprzedawcy, zapytaj, poproś o dodatkowe zdjęcia.

 

Ps. Kiedyś jadąc autem na Ukrainę w interesach kupiłem dwie pary podrób krokodyla, za parę chyba zapłaciłem z 50zł.

 

Jakiś rok temu dopiero obie pary wyrzuciłem, jakość tych podrób to był kosmos.

 

4-5 lat używania i dopiero je szlag trafił.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, MG-42 napisał:

Trzeba zadać sobie pytanie do czego te buty mają służyć, i ile czasu będziesz w nich chodził yyyy to znaczy ile czasu,  jak te buty włożysz. Czy to na spacer, do biegania, do pracy,  (zależy jaka praca jeśli siedząca przy biurku, magazyn) do"kościoła"

To nie będa buty do codziennego użytku, raczej jakieś wypady na miasto, do znajomych itd

Godzinę temu, Quo Vadis? napisał:

Nie wiem czy oryginał. Czemu nie kupisz ich po prostu w jakimś legitnym sklepie?

Na alledrogo są tańsze?

Jakie internetowe sklepy polecasz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.