Skocz do zawartości

SMV - Ale zupełnie na nowo


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Bracia 

Oglądałem dziś z znajomym poniższy film o SMV 


I co tu dużo mówić oświeciło mnie tzw. Flashback of the fool pomimo swojego wieku oraz mając ponad 1.5 roku doświadczenia w RedPillu 
zauważyłem a raczej mnie oświeciło że to jak rozumiałem wykres SMV oraz w skonfrontowaniu tego z portalami randkowymi było błędne.
Widziałem ale nie rozumiałem co jest grane - myślałem wykres jak wykres 

 

Wykres SMV 

 

https://images.app.goo.gl/zy7TNizeDeTFwN5N8



Mianowicie 
Mam kilka starszych koleżanek w zakresie od 33 do 40, były to również koleżanki moich byłych i bardzo często skarżyły się na to iż na portalach nie można nikogo sensowego poznać ( oczywiście mówimy o wysokim SMV) bo nawet jeśli już takowy partner się zdarzył to zaliczył i poszedł w długą polować dalej (zaspokoił żądzę i powiedział lub i nie Adieu). Płakały wręcz że stworzyć coś trwałego to właściwie cud. Są to również opowieści kobiet z którymi się umawiałem na randki. 
Autor filmu tłumaczy moim zdaniem wyjątkowo skrupulatnie i jasno


1.Magiczny punkt gdzie spotykają się krzywe atrakcyjności kobiet i mężczyzn (30 lat ) i w tym momencie faktycznie najwięcej wg. danych statystycznych małżeństw (są tam dane statystyczne) 
Mija efekt wyszumienia się kobiet - zauważają również że to ten moment aby związać się na stałe   

 

2. Faktyczny wzrost ilości seksu po 30 mężczyzny (ja sam tego doświadczyłem i po 30 przekroczyłem moją liczbę 5 partnerek i chodziłem sobie z kwiatka na kwiatek osiągając ponad 15) i nie były one brzydkie  SMV>7. Kobiety które miały wcześniej sporo adoratorów ale jednak nie wyszło :)  a dlaczego bo miały wybór i sporą atencję (mówiły o tym że faceci biegali za nimi jak szaleni z kwiatkami i nie tylko min. propozycje małżeństwa, były również propozycje dzieci a one nie wzruszone chciały szumieć dalej)  
 

3. Dochodzimy do 3 mojego wniosku który zrozumiałem uderzenie w ścianę ->>> ejjjj czemu oni teraz po 30 nie chcą latać tak (tak jak to było 20 do 30) za nami, przecież dalej jestem atrakcyjna i wyjątkowa (ale tylko w swoim mniemaniu z lat młodzieńczych) - Kobiety te wciąż są błędzie swojej atrakcyjności z lat młodzieńczych gdzie było hulaj dusza piekła nie ma i dalej płyną w tym przekonaniu przez życie. Zwierzały się że mogły się związać ale wybrzydzać, mogły mieć dzieci ale ich nie mają (smutne chlip do kieliszka wina, oglądając serial 

4.Kolejny wniosek to popuszczanie szparek (po ścianie) mężczyznom według nich już nie tak atrakcyjnych (Ci atrakcyjni są już zajęci ) - próbowały ale tamci faceci również nie chcieli czegoś stałego 

Błędne z ich strony założenie że wciąż prezentują jakąś (wysoką) wartość prowadzi je do frustracji i sięgania już coraz niżej, potem przerwy na jakiś czas z portalami i tak tworzy się błędne koło 
W tym wieku SMV wielu mężczyzn rośnie (min.praca, kariera, wyższy status) a ich SMV spada na łeb na szyję i następuje uderzenie  w ścianę - Oczywiście nie wszystkie kobiety dochodzą do takiego wniosku bo jadą wciąż na wznoszącej fali (według nich) z lat młodzieńczych  

Jest to jednak pułapka na portalach dla nich a nie dla nas (no chyba że trafi się niedoświadczony, nieświadomy mężczyzna) i będzie do niej śpiewał serenady ( ale takich to one nie lubią 😈 )

Ach gdzie Ci mężczyźni 

 

5.Najważniejszy wniosek wraz z wiekiem nasza wartość rośnie i potęguje - tym samym my możemy przebierać (akurat portale to słabe miejsce  ale ulica już nie) . Zaczynamy przebierać lub korzystać tak jak one to kiedyś robiły i bawiły się doskonale  :)👊

 

Link do poniższego video 

https://www.youtube.com/watch?v=aecsgzhutHo

Zapraszam do dyskusji 

Jeśli post się spodoba można przypiąć go do działu na stałe bo myślę że ma swą wartość merytoryczną 
 

Edytowane przez spitfire
Błąd edycyjny
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • deleteduser146 zmienił(a) tytuł na SMV - Ale zupełnie na nowo
Godzinę temu, spitfire napisał:

Mam kilka starszych koleżanek w zakresie od 33 do 40, były to również koleżanki moich byłych i bardzo często skarżyły się na to iż na portalach nie można nikogo sensowego poznać ( oczywiście mówimy o wysokim SMV) bo nawet jeśli już takowy partner się zdarzył to zaliczył i poszedł w długą polować dalej (zaspokoił żądzę i powiedział lub i nie Adieu). Płakały wręcz że stworzyć coś trwałego to właściwie cud.

 

Kobiety w takim wieku to już desperatki z ostatnimi podrygami na rynku matrymonialnym jak nie dorwą byle jakiego faceta to pozostaje jedyne zaspokajanie potrzeb seksualnych młodych ogierów.

Bo, który zdrowy na umyśle czy ciele mężczyzna bawił się będzie w związek i płodzenie dzieci z kobietami 30+?

 

Godzinę temu, spitfire napisał:

Faktyczny wzrost ilości seksu po 30 mężczyzny (ja sam tego doświadczyłem i po 30 przekroczyłem moją liczbę 5 partnerek i chodziłem sobie z kwiatka na kwiatek osiągając ponad 15) i nie były one brzydkie  SMV>7. Kobiety które miały wcześniej sporo adoratorów ale jednak nie wyszło :)  a dlaczego bo miały wybór i sporą atencję (mówiły o tym że faceci biegali za nimi jak szaleni z kwiatkami i nie tylko min. propozycje małżeństwa, były również propozycje dzieci a one nie wzruszone chciały szumieć dalej)  

 

Po trzydziestce tak naprawdę wartość mężczyzny wrasta i staje się dla większości kobiet bardziej atrakcyjny natomiast wartość kobiet w tym wieku jest niższa bo

zbliżają się do definitywnej ściany braku zainteresowania.

Owszem masa kuców i spermiarzy zawsze się znajdzie i chętnych  na dojrzałego milfa, ale one marzą o tych Czadach, do których w tym wieku już nie będą miały dostępu.

 

Godzinę temu, spitfire napisał:

Dochodzimy do 3 mojego wniosku który zrozumiałem uderzenie w ścianę ->>> ejjjj czemu oni teraz po 30 nie chcą latać tak (tak jak to było 20 do 30) za nami, przecież dalej jestem atrakcyjna i wyjątkowa (ale tylko w swoim mniemaniu z lat młodzieńczych) - Kobiety te wciąż są błędzie swojej atrakcyjności z lat młodzieńczych gdzie było hulaj dusza piekła nie ma i dalej płyną w tym przekonaniu przez życie. Zwierzały się że mogły się związać ale wybrzydzać, mogły mieć dzieci ale ich nie mają (smutne chlip do kieliszka wina, oglądając serial 

 

Nie raz słyszałem śpiewki kobiet po trzydziestce czy czterdziestce ,że to są laski lepsze od osiemnastki😁😆

Niestety matkę oszukasz, ojca oszukasz, ale natury nie oszukasz każdy widzi jak wygląda kobieta w takim wieku jak nie jest zadbana to czasem już przypomina babcie.

Jak kobieta nie ogarnie do trzydziestki faceta, nie urodzi potomstwa i nie stworzy rodziny to jedyne co pozostaje to kupić kota lub dać ogłoszenie na roksa.pl🤣

Hulały na kutangach Bad boyów za młodu odrzucając porządnych mężczyzn a później zdziwione, że budzą się z ręką w nocniku.  

 

Godzinę temu, spitfire napisał:

Kolejny wniosek to popuszczanie szparek (po ścianie) mężczyznom według nich już nie tak atrakcyjnych (Ci atrakcyjni są już zajęci ) - próbowały ale tamci faceci również nie chcieli czegoś stałego 

Błędne z ich strony założenie że wciąż prezentują jakąś (wysoką) wartość prowadzi je do frustracji i sięgania już coraz niżej, potem przerwy na jakiś czas z portalami i tak tworzy się błędne koło 
W tym wieku SMV wielu mężczyzn rośnie (min.praca, kariera, wyższy status) a ich SMV spada na łeb na szyję i następuje uderzenie  w ścianę - Oczywiście nie wszystkie kobiety dochodzą do takiego wniosku bo jadą wciąż na wznoszącej fali (według nich) z lat młodzieńczych  

Jest to jednak pułapka na portalach dla nich a nie dla nas (no chyba że trafi się niedoświadczony, nieświadomy mężczyzna) i będzie do niej śpiewał serenady ( ale takich to one nie lubią 😈 )

 

Portale społecznościowe uginają się od masy desperatek, samotnych madek, korpo karierowiczek dobijających do ściany z wymaganiami takimi, że milioner miał by kłopot ogarnąć.

Zapominają ,że ich czas na rynku matrymonialnym się kończy i przegapiły swój czas natomiast mężczyźni rosną i stają się bardziej atrakcyjni.

 

Godzinę temu, spitfire napisał:

Najważniejszy wniosek wraz z wiekiem nasza wartość rośnie i potęguje - tym samym my możemy przebierać (akurat portale to słabe miejsce  ale ulica już nie) . Zaczynamy przebierać lub korzystać tak jak one to kiedyś robiły i bawiły się doskonale  :)👊

 

Z tym przebieraniem to bym na twoim miejscu nie przesadzał bo dzięki kukoldom i spermiarzom kobiety maja się świetnie jak na razie

i jak nie masz ogarniętego SMV na poziomie 7/10 to nie masz co podchodzić do kobiet bo zleją cię ciepłym moczem.

No chyba ,że zadowala cię grzebanie w odpadkach czyli kobiety na poziomie SMV 3-4/10? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że spadek smv głównie polega na zmniejszeniu atrakcyjności i płodności. Żadne mitycznie "faceci robią kariery, mają własne firmy itd." Prosta sprawa 35 letni facet jak dba o siebie i nie nadużywa używek to wygląda dobrze. 35 kobieta potrafi się strasznie zestarzeć. Moja ulubiona koleżanka lat 28 już po malutku zaczyna puchnąć i widać że już ściana tuż tuż. I jest to naprawdę smutne. Z drugiej strony jak dziewczyna ma dobre geny to smv po 30 nadal utrzymuje się na wysokim poziomie ale nawet wtedy wiele osób, które chcą mieć dzieci ją odrzuci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, yrl napisał:

Wydaje mi się że spadek smv głównie polega na zmniejszeniu atrakcyjności i płodności. Żadne mitycznie "faceci robią kariery, mają własne firmy itd." Prosta sprawa 35 letni facet jak dba o siebie i nie nadużywa używek to wygląda dobrze. 35 kobieta potrafi się strasznie zestarzeć. Moja ulubiona koleżanka lat 28 już po malutku zaczyna puchnąć i widać że już ściana tuż tuż. I jest to naprawdę smutne. Z drugiej strony jak dziewczyna ma dobre geny to smv po 30 nadal utrzymuje się na wysokim poziomie ale nawet wtedy wiele osób, które chcą mieć dzieci ją odrzuci. 

Zgodzę się ale mówimy o spadku Smv kobiet a naszym męskim wzroście.

Facet jest płodny do późnych lat  w odróżnieniu od kobiet po menopauzie. Ten temat jest poruszony i wytłumaczony w filmie np.Mick Jager, Richard Gere,
Sam mam dwóch znajomych po 50 (obaj po rozwodach)  i oni mają młode żony z dziećmi. Mają pozycję i firmy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Iceman84PL said:

Bo, który zdrowy na umyśle czy ciele mężczyzna bawił się będzie w związek i płodzenie dzieci z kobietami 30+?

 

Całe mnóstwo. Nie każdy mężczyzna to młody 20+ letni samiec z forum. 

 

Są 40latkowie po rozwodzie, 50 latkowie. Ludzie drugie życia rozpoczynają po rozwodach. 

 

Nie ma to jak sobie wmówić że po 30 trzeba umierac.

 

Zresztą jeśli twój nick to data urodzenia to sam najmlodszy nie jesteś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teorie teoriami, życie życiem, tymczasem silny, napakowany tygrysek spermi do grubej typiary po 50 + pisząc jej pod fotkami, że jest piękna :D 

 

Zbiornik. pl na przykład.

 

Prawie każda zalogowana Tinder woman znośnej urody ma dziesiątki propozycji seksu za pieniądze, często od 30 paro latków.

 

Przebierać w kobietach zawsze można, tylko trzeba ogarnąć siebie samego, szczególnie psychikę.

 

99% mężczyzn nawet zarobionych i o wysokiej pozycji społecznej, jest nierozgarnięta w stosunku do kobiet.

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spitfire napisał:

oruszony i wytłumaczony w filmie np.Mick Jager, Richard Gere,
Sam mam dwóch znajomych po 50 (obaj po rozwodach)  i oni mają młode żony z dziećmi. Mają pozycję i firmy. 

 

Ile lat mają te laski? pytam z ciekawości. Widzisz tam uczucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, spitfire napisał:

na portalach

 

14 godzin temu, spitfire napisał:

czas z portalami i

 

14 godzin temu, spitfire napisał:

popuszczanie szparek (po ścianie) mężczyznom według nich już nie tak atrakcyjnych (Ci atrakcyjni są już zajęci ) - próbowały ale tamci faceci również nie chcieli czegoś stałego 

Przecież tam większość szuka seksu, a nie wiązania się w pęta związku.

Widać, że mężczyzna nawet ze średnim SMV po 30-ce znajdzie tam kogoś fajnego do bzykania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, RealLife napisał:

Są 40latkowie po rozwodzie, 50 latkowie. Ludzie drugie życia rozpoczynają po rozwodach. 

 

Nie ma to jak sobie wmówić że po 30 trzeba umierac.

Potwierdzam ilość kobiet o łatwiejszej dostępności po mojej 30 wzrosła dwukrotnie 
 

11 godzin temu, RENGERS napisał:

Prawie każda zalogowana Tinder woman znośnej urody ma dziesiątki propozycji seksu za pieniądze, często od 30 paro latków.

Cóż jestem za młody żeby płacić. Ale 30 latek chce płacić ? Raczej słyszałem ale o propozycjach od starszych mężczyzn. Gdzie wiek mężczyzny > od wieku kobiety. Takie sytuacje znam już z Sympatii w 2006 roku. Ale to były wyłącznie atrakcyjne fizycznie kobiety. 
 

11 godzin temu, RENGERS napisał:

99% mężczyzn nawet zarobionych i o wysokiej pozycji społecznej, jest nierozgarnięta w stosunku do kobiet.

 Ja znam takich którzy ogarniają temat, nie dość że korzystają to jeszcze robią to świadomie aby nie wpaść (3 wazektomie gdy już mieli swoje dzieci) 
 

10 godzin temu, jerry napisał:

Ile lat mają te laski? pytam z ciekawości. Widzisz tam uczucie?

 26, 28 wyjątkowo urodziwe, jest harmonia i spokój. Są intercyzy co dodatkowo cementuje związek. 

 

16 minut temu, Brat Jan napisał:

Przecież tam większość szuka seksu, a nie wiązania się w pęta związku.

Też go tam szukałem ale nie większość.

Wracając do tematu.
 

Kobiety po 34 również zagadują same (patrzcie na krzywą SMV) 
Zagadują również duże ilości kobiety starszy nawet o kilka lat (po 40 ) ale gasiłem to aby poszukały w swoim wieku. Smuteczek  

Starsi mężczyźni zagadują młodsze, nie starsze od siebie.
Rolę się odwracają one szukają i nie mają problemu z napisaniem 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, spitfire napisał:

5.Najważniejszy wniosek wraz z wiekiem nasza wartość rośnie i potęguje - tym samym my możemy przebierać (akurat portale to słabe miejsce  ale ulica już nie) . Zaczynamy przebierać lub korzystać tak jak one to kiedyś robiły i bawiły się doskonale 

xDDD
Jeżeli dbamy o siebie, uprawiamy sport i się rozwijamy intelektualnie. Ale generalnie to nasza wartość spada. Dziadziejemy, tyjemy, łysiejemy, gnuśniejemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha, po 30-tce praktycznie co tydzień, dwa mam wiadomości od lasek co by chciały ślubu ze mną. Niektóre są tak zdesperowane, jedna już mnie całowała po 15 minutach, inna wpadła na pierwszą randkę i od razu ugotowała obiad, kolejna wpadła, jak wróciłem z kibla to leżała naga na narożniku :D A jak nadskakują, oglądają mieszkanie, niektóre od progu bezczelnie proponują zmiany w wystroju aby był według ich widzimisi. Jedna chciała zabrać ekspres do kawy mówiąc, że by się jej przydał :D Za młodu ksieżniczki a teraz żebraczki.

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Martius777 napisał:

Ha ha, po 30-tce praktycznie co tydzień, dwa mam wiadomości od lasek co by chciały ślubu ze mną. Niektóre są tak zdesperowane, jedna już mnie całowała po 15 minutach, inna wpadła na pierwszą randkę i od razu ugotowała obiad, kolejna wpadła, jak wróciłem z kibla to leżała naga na narożniku :D A jak nadskakują, oglądają mieszkanie, niektóre od progu bezczelnie proponują zmiany w wystroju aby był według ich widzimisi. Jedna chciała zabrać ekspres do kawy mówiąc, że by się jej przydał :D Za młodu ksieżniczki a teraz żebraczki.

SKąd Ty je bierzesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że więcej spotkań po 30 wynika z tego, że kobiety które już wyskakaly się na kutangach (statystycznie wybierając okolo 10 do 20 procent najlepszych ).... Tak do trzydziestki szukają teraz misia na ślub i stąd faceci z pozostałej 80 procent mają po 30 większe szanse zaroochac? No bo panna (już raczej stra...) Jakoś musi go do seksu nakłonić.

 

Swoją drogą w związku z tym, że 20 procent facetów między 20 a 30 rokiem życia roocha 80 procent panien między 20 a 30 rokiem życia... Oczywiście mówię onsexie bez małżeństwa... Sprawia że ci faceci mają obraz taki, że po 30 nagle jest łatwiej, więcej chętnych, ale co to smv im rośnie?🤔 Czy może tylko chęć ślubu pan po 30 sprawia, że szukają misia, bo żaden Chad do ślubu nie pójdzie?

 

Swoją drogą panie pewnie stąd biorą przekonanie że faceci zdradzają i nie chca się wiązać, be te 20 procent z którymi mają zazwyczaj doczynienia rzeczywiście takie jest, bo mogą....

Edytowane przez Mmario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, RealLife napisał:

 

Całe mnóstwo. Nie każdy mężczyzna to młody 20+ letni samiec z forum. 

 

Są 40latkowie po rozwodzie, 50 latkowie. Ludzie drugie życia rozpoczynają po rozwodach. 

 

Nie ma to jak sobie wmówić że po 30 trzeba umierac.

 

Zresztą jeśli twój nick to data urodzenia to sam najmlodszy nie jesteś. 

 

Tak dla mężczyzny w wieku  40 lub 50 taka 30+ jest dobra , ale tylko na seks lub do towarzystwa by miło spędzić czas.

Kobieca definitywna ściana to 40 lat do tego wieku kobieta musi ogarnąć chłopa, dziecko i stworzyć rodzinę jeżeli tego

nie zrobi zostaje kupić kota, zalogować się na portal społecznościowy.

Niestety każdy ma termin do spożycia kobieta wcześniej a mężczyzna później.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jerry napisał:

SKąd Ty je bierzesz?

Same piszą, jak byłem młodszy to żadna nie spojrzała na mnie, wybierały samych "najlepszych". Teraz są po rozwodach, z długami, rekordzistka ma 70 tys, znudzone mężami bądź kopnięte w dupę.

 

Nagle przypominają, że był taki jeden mądry, co szedł na studia i teraz moja atrakcyjność bije rekordy, że w to nie wierzę, bo wiem, że to cyniczna gra.

 

Najlepsze jest to, że każda rozmowa jest identyczna - Skończyłeś studia? Masz pracę? Ooo, masz mieszkanie, muszę zobaczyć, przyniosę winko.

 

Wpadają, kalkulują i odpalają protokół mocy cipki a tu zonk, nie mają takiej mocy. Tej na tym narożniku kazałem się ubrać bo jest zimno :D

 

Żadna koleżanka nie kupiła mieszkania, dwie siedzą u mężów. Nie tykam mężatek.

 

Odmawiam desperatkom, bo nie jestem na klaśnięcie ich cipek. Jedna się załamała i pytała czy tak zbrzydła? Inna była gotowa jechać z daleka aby "mnie zobaczyć".

 

Paradoksalnie im bardziej wybrzydzam, odrzucam, mam w nosie foszki, to fama rośnie, że byle jaka mnie nie usidli :D Chyba to uderza w kobiece ego. Jedna aż była oburzona, że jak tak można bez żony, że nieodpowiedzialny, że mógłbym mieć synka itp.

 

Jedna nazwała mnie poganinem bo nie realizuję bożego nakazu płodzenia dzieci a następnego dnia wysłała zaproszenie na masaż i winko. Tak skończyło się jej nawracanie :D Przez nią mam korowód kobiet świadków bo taki ze mnie poganin! Dzwonią zazwyczaj raz w miesiącu, teraz jest przerwa bo pandemia, za to są listy. Młode zapraszam na dyskusje a co tam. Uwielbiam zbijać je argumenty, wyciągając odpowiednie książki z przepastnej  biblioteki.

 

Nawiększy komizm tej sytuacji jest taki, że nie jestem chadem. Jestem brodatym, grubym okularnikiem a dla tych bab jestem piękny i zaradny, mądry i pachnę hmmm hmmm czymś zielonym? Kilka już chciały pożyczek w imię "przyjaźni". Nie.

 

Nawet byłe dzwonią, jedna miała pretensje, że rodzina (!) ma do niej pretensje czemu uciekłem od niej. Zadzwoniła po 10 latach! Wciąż panna. 

 

Moje motto to - Nic nie muszę i to jest czerwoną płachtą dla kobiet.

 

Miej wyjebane, rozwijaj siebie, poszerzaj horyzonty myślowe, zainteresuj się nauką, zadbaj o swój dom,  siebie, nie uzależniaj szczęścia od kobiety.

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Martius777 napisał:

Miej wyjebane, rozwijaj siebie, poszerzaj horyzonty myślowe, zainteresuj się nauką, zadbaj o swój dom,  siebie, nie uzależniaj szczęścia od kobiety.

Tylko, że odcinając się zupełnie od kobiet nie nauczysz się ich "obsługi". Nie będziesz miał pojęcia co na nie działa i jak z nimi należy postępować by mieć sukcesy, a im dłużej będziesz ich unikał i skupiał się na sobie tym ciężej będzie się potem przełamać. Takie rady moim zdaniem są krzywdzące szczególnie dla młodszych osób, które pomyślą sobie, że wystarczy, że zadbają o swój status i rozwój, to kobiety same przyjdą. Owszem, przyjdą, ale po sponsora. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Mattheo napisał:

Tylko, że odcinając się zupełnie od kobiet nie nauczysz się ich "obsługi". Nie będziesz miał pojęcia co na nie działa i jak z nimi należy postępować by mieć sukcesy, a im dłużej będziesz ich unikał i skupiał się na sobie tym ciężej będzie się potem przełamać. Takie rady moim zdaniem są krzywdzące szczególnie dla młodszych osób, które pomyślą sobie, że wystarczy, że zadbają o swój status i rozwój, to kobiety same przyjdą. Owszem, przyjdą, ale po sponsora. 

Nie pisałem aby odcinać :) Jedynie aby nie uzależniać szczęście od tego czy posiada się kobietę czy nie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2021 o 11:35, Mmario napisał:

A to nie jest tak, że więcej spotkań po 30 wynika z tego, że kobiety które już wyskakaly się na kutangach (statystycznie wybierając okolo 10 do 20 procent najlepszych ).... Tak do trzydziestki szukają teraz misia na ślub i stąd faceci z pozostałej 80 procent mają po 30 większe szanse zaroochac? No bo panna (już raczej stra...) Jakoś musi go do seksu nakłonić.

Idea podobna :) aczkolwiek jest trochę też takich długoletnich związków już wypalonych (bez dzieci) 

 

W dniu 22.02.2021 o 13:05, Martius777 napisał:

Odmawiam desperatkom, bo nie jestem na klaśnięcie ich cipek.

Brawo 👊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.