Skocz do zawartości

Sprzedaje mieszkanie, atak kobiet z bloku


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka bracia, wystawiam na dniach mieszkanie w bloku o, którym pisałem już wcześniej, ale nurtuje mnie jedna sprawa, zakomunikuje mieszkańcą, że wystawiam lokum na sprzedaż i z tego powodu, odmawiam kolejnego zbierania czynszu (jestem za to odpowiedzialny od stycznia tego roku), żeby wyznaczyli inna odpowiedzialna za to osobę. Co jeśli się nikt nie zgodzi?

 

Co zrobić z tymi pieniędzmi z banku?

 

Wypłacić i porozdawać kto ile wpłacał, na 4 rodziny to kwota około 10k, czuje, że będą problemy, nawet spokojnie nie będę mógł sprzedać mieszkania, to są realia życia z kobietami w bloku. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Turop napisał:

Hejka bracia, wystawiam na dniach mieszkanie w bloku o, którym pisałem już wcześniej, ale nurtuje mnie jedna sprawa, zakomunikuje mieszkańcą, że wystawiam lokum na sprzedaż i z tego powodu, odmawiam kolejnego zbierania czynszu (jestem za to odpowiedzialny od stycznia tego roku), żeby wyznaczyli inna odpowiedzialna za to osobę. Co jeśli się nikt nie zgodzi?

 

Co zrobić z tymi pieniędzmi z banku?

 

Wypłacić i porozdawać kto ile wpłacał, na 4 rodziny to kwota około 10k, czuje, że będą problemy, nawet spokojnie nie będę mógł sprzedać mieszkania, to są realia życia z kobietami w bloku. 

 

Pamiętam twoją historię bodajże kobiety zrzuciły na ciebie obowiązek załatwiania wszystkiego.

Na samym początku brawo ,że podjąłeś decyzję o wyprowadzce i sprzedajesz lokum, druga sprawa 

ja bym na twoim miejscu zrobił tak jak piszesz zebrał całe towarzystwo poinformował o fakcie i grzecznie oddał pieniądze.

Wiadomo reakcje mogą być różne, ale nie zakładaj najgorszego gdyby jednak tak było powiedz im ,że nie

masz obowiązku dalej tego ciągnąć  bo robiłeś to z dobrej woli.

Jeżeli nie jesteś przekonany to poczekaj aż ktoś kupi mieszkanie i wtedy to zrób.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym poczekał z informacją aż sprzedam mieszkanie. Baby to złośliwe bestie, będą Ci robić pod górę przy sprzedaży, i kupujący będą uciekać, albo sprzedasz taniej niż byś mógł....

 

Zastanawiam się tylko jak w razie w oddać kasę bez proszenia się, 3 części z czterech na konta z których przyszły wpływy, a co z Twoją częścią🤔

Edytowane przez Mmario
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzisiaj organizuje spotkanie, napisałem oświadczenie o rezygnacji z zajmowania się finansami w budynku mieszkalnym (wspólnocie) z dniem 01.03.2021 z powodu sprzedaży lokalu mieszkalnego. 

 

 

Z tego co wyczytałem mogą mnie pocałować w pompkę, mieszkanie jest wystawione na sprzedaż, zajmowanie się finansami ma przejąć inny mieszkaniec bloku. 

 

 

 

Rozmawiałem dziś z firmą zajmującą się zarządzaniem małymi i dużymi wspólnotami, to co zorganizowały tu te kobity jest bezprawne, ja się z tego wypisuje, nie będę załatwiał spraw księgowych sprzed 20 lat, których nie załatwiły 😎

 

 

 

Napisze wam co się działo po wszystkim 😉

20 godzin temu, Moriente napisał:

. Lepiej wstrzymaj się z kompulsywnymi zachowaniami wobec współlokatorów ;)

To napewno, oddaje "władze" wyciągam popcorn i czekam na sprzedaż, niech się zabijają między sobą dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.