Skocz do zawartości

Religijna transformacja francuskich szkół


BRK275

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Libertyn napisał:

Masz we Francji pokolenie wnuków tych emigrantów. Którzy w zasadzie nie mają styczności z Francją. Tylko ze swoim gettem. 

Tak, to są ludzie, którzy nie przynależą ani do Francji, ani do np. Algierii czy Maroka. Wtedy bardzo łatwo o radykalizację.

2 minuty temu, Personal Best napisał:

Francuzi, Anglicy, Niemcy dadzą sobie rade wbrew wieszczeniom o upadku cywilizacji białego człowieka. Ja tam się bardziej boje o nasz kraj bo nawet jak od niedawna (70 lat)  jesteśmy jednorodni etnicznie - pewnie pierwszy raz w naszej historii ,to potykamy się o własne nogi koncertowo. Także w kwestii "religijnej transformacji naszych szkol". W każdej , niestety kurwa kwestii społecznej. 

Taa, Polakom nie potrzeba ani spisków żydowskich, ani niemieckiego Drang nach Osten. Sami się wykończą. :) Tylko pozwolić im (nam?) działać...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Carl93m napisał:

A Ci Czeczeni na ulicach? Wielkie mi hallo. Trochę mi się nie chce wierzyć, że Francuzi nie chcą z nimi sobie poradzić wszak mają świetne te siły CRS czy jakoś tak. Chyba, że mocni są w pacyfikacji żółtych kamizelek, a do takich śniadych samców alfa już się boją. 

 

Byłeś tam kiedyś? Jeśli nie to wybierz się. Przekonasz się na własnej skórze już na lotnisku lub jeśli przyjedziesz samochodem to trochę później.

 

To co w TV a to co w rzeczywistości to dwie różne rzeczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wszystkie negatywne ( prawdziwe) rzeczy, które zostały tu napisane o muzułmanach a które sam wielokroć miałem okazję obserwować.

 

W pojedynkę totalne pizdy w grupie McGregory.

 

Niewiarygodnie tępi 0 podstawowej wiedzy o historii/ polityce/ świecie na którym żyją.

Idealny materiał do manipulowania. Są jeszcze głupsi od kobiet. Serio.

 

Ekstremalni hipokryci. Alkohol może i rzadko ale za to lubią wszystko co do palenia - opium, przegotowana kokaina, zioło. Przecież o kraku nic w Koranie nie ma...

 

Spierdalają z syfu u siebie bo tam im źle i tu robią taki sam kompletnie nie myśląc, że gotują dokładnie to od czego uciekli.

 

Okropnie zakompleksieni.

 

Z tą kulturą nie da się pokojowo współistnieć oni rozumieją tylko przemoc.

 

Straszni oszuści i krętacze również dla siebie w swoim gronie.

 

Aha i powiedzenie "brudas" nie wzięło się od koloru skóry jakby ktoś nie wiedział tylko od bycia jebanym brudasem.

 

Uważają się za jedynie słusznych i najmądrzejszych, nie da się z nimi polemizować oni chcą tylko narzucać swoje.

 

Gwarantuje wam, że to kurewscy konformiści jeśli, za pomoc drugiemu będzie groził poważniejszy problem z policją już tacy do pomagania nie będą. A na pewno nie większość bo jakieś "prawilnie" mordy może i się znajdą.

 

@Libertyn bez komentarza ten śmietnik co wypisujesz...

 

A teraz wisienka na torcie!! Mam na osiedlu Tunezyjczyka, który mieszkał w 17 krajach i spierdolił ostatecznie do Polski bo sam mówi, że między tym muzułmańskim gównem się nie da normalnie żyć! Ha!

 

Kojarzycie od rapera Bushido ? Poczytajcie sobie jak jego "bracia" rżnęli z niego haracz przez 10 lat raperskiej kariery....

 

Muzułmanie to bydło i to dosłownie chociaż szkoda tu ubliżać krowom i świniom trzeba być kobietą albo idiotom, żeby myśleć, że można z nimi normalnie współistnieć, chociaż zgadzam się z ich zdaniem o naszych kobietach w tym jednym akurat mają rację.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2021 o 22:37, BRK275 napisał:

Przedstawię wycinki z artykułu:

Tego kraju już nie ma. Francji juz nie ma, tylko pytanie, w co zamieni się ten kraj w perspektywie następnych 20 lat. Druga Jugosławia ?  Podział społeczeństwa ze względu na zamożność, etniczność ? Finał tej historii nie będzie miał happy endu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Libertyn napisał:

Miałem takiego w klasie. Nie czeczen ale ciemniejszej karnacji. Jak tylko się pojawił to stał się kozłem ofiarnym. 

Że za granicą? Serio? W świecie, gdzie nazwanie czarnego czarnym jest wyrok, a za pobicie białego to nic? 

Tak, biali Belgowie czy Anglicy mordowali miliony czarnych i to hańba, ale to ich hańba nie nasza Polska hańba, ani nie moja hańba. 

Za granicą krzywo spojrzysz na takiego i rasizm, rasizm! Czarne dziecko coś ukradnie? Jak zgłosisz kradzież to rasizm! A w mediach Twoje koleżanki bodajże że Szwecji mówią, iż "gwałt białego gorszy od gwlatu imigranta", z tym że za większość przestępstw odpowiadają... No właśnie imigranci nie kto inny. 

 

Oto wasza "normalność" https://www.m.pch24.pl/lewicowa-dzialaczka-zostala-zgwalcona-przez-imigrantow--jej-organizacja-chciala-to-zataic,38631,i.html

 

Było gdzieś lepsze, walcząca lewaczka została zabita i zgwałcona (albo na odwrót ale raczej w tej kolejności) przez tego, dla kogo walczyła. Ciemnoskórego emigranta. 

 

Powiem tak, jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Poniesiesz konsekwencje swoich wyborów oraz zaniechań. 

 

A jeśli przyjdzie islam, to przejdę na islam i śmierć niewiernym😉

 

Edit: dzieci bywają okrutne dla każdego, czy ktoś jest biedny, czy bogaty, czy nosi okulary lub ma zeza, kuleje itd dzieci będą wytykać "obcego". 

 

Powiedz mi na to pytanie: czy białe dzieci w Afryce czy w islamie mają lepiej w szkole, nie są wytykane palcami?

😉

Edytowane przez DOHC
Dopisanie - DOHC
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DOHC

Już w 2010 była sprawa Szwedki Ellin Krantz, która została brutalnie zgwałcona i zabita.

Jednak sama wcześniej promowała mieszanie się ras i wzięła udział w haniebnym teledysku:

1363078886304.gif

 

Teledysk z transkrypcją po angielsku:

https://www.dailymotion.com/video/x2wd2md

 

Oto jak skończyła:

https://steemit.com/crime-scene/@fyrstikken/real-crime-the-elin-krantz-case-nsfw

 

Standardowo ładna kobieta się zmarnowała poprzez idiotyzm oraz zideologizowanie.

To zastanawiające, że najpierw ten atak nastąpił na Skandynawie.

 

Dzisiaj poszło już na całą resztę świata zachodniego od tamtych czasów.

Edytowane przez Ksanti
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, DOHC napisał:

Że za granicą? Serio? W świecie, gdzie nazwanie czarnego czarnym jest wyrok, a za pobicie białego to nic? 

W Polsce kurwa. A z wyglądu było mu bliżej do Włocha

Cytat

Tak, biali Belgowie czy Anglicy mordowali miliony czarnych i to hańba, ale to ich hańba nie nasza Polska hańba, ani nie moja hańba. 

Co nie zmienia faktu że psychika ludzka wszędzie działa tak samo. 

Cytat

Za granicą krzywo spojrzysz na takiego i rasizm, rasizm! Czarne dziecko coś ukradnie? Jak zgłosisz kradzież to rasizm!

Serio? 

Cytat

 

A w mediach Twoje koleżanki bodajże że Szwecji mówią, iż "gwałt białego gorszy od gwlatu imigranta", z tym że za większość przestępstw odpowiadają... No właśnie imigranci nie kto inny. 

To nie moje koleżanki. Gwałt to gwałt

Cytat

Wiesz że pch to jeden z najbardziej stronniczych portali? 

Cytat

Było gdzieś lepsze, walcząca lewaczka została zabita i zgwałcona (albo na odwrót ale raczej w tej kolejności) przez tego, dla kogo walczyła. Ciemnoskórego emigranta. 

Kiedyś w Wawie biali Polacy zgwałcili dziewczynę i zostawili ją na mrozie. Efektem była bodajże poczwórna amputacja. Skurwysyństwo nie ma ani nacji, ani rasy, ani wyznania. Często natomiast ma genezę

Cytat

Powiem tak, jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Poniesiesz konsekwencje swoich wyborów oraz zaniechań. 

II RP sobie świetnie pościeliła na Wołyniu sprowadzając Ukraińców do podkategorii ludzkiej. Odbiło się to Rzezią. Wcześniej genialnie szlachta pościeliła w Galicji. Skutkiem rabacja była

Cytat

A jeśli przyjdzie islam, to przejdę na islam i śmierć niewiernym😉

Droga wolna

Cytat

Edit: dzieci bywają okrutne dla każdego, czy ktoś jest biedny, czy bogaty, czy nosi okulary lub ma zeza, kuleje itd dzieci będą wytykać "obcego". 

Problem gdy poza dziećmi robią to dorośli i niejako system. 

Cytat

Powiedz mi na to pytanie: czy białe dzieci w Afryce czy w islamie mają lepiej w szkole, nie są wytykane palcami?

😉

Tam takich nie ma, a jak są to mają osobne szkoły. Masz amerykańskie licea w np. Kairze. Chodzą do nich białe dzieci pracowników ambasad i konsulatów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, zychu napisał:

Nie boję się ich, bo już większych degeneratów przerabiałem. Ale wściekły jestem, że takie bydło wozi się po polskich ulicach. To są zwykłe bandziory, swołocz.

Pościągały ich tutaj różne rządowe pojeby, grając na antyrosyjskim bębenku w imię swojej krótkoterminowej propagandy. Po jaką cholerę? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zostało opisane w tym artykule to francuska codzienność. Ten kraj już dawno upadł i stoczył się w otchłań lewicowego absurdu poprawności politycznej spychającej miejscową tradycję na dyskryminujące ją pozycje obronne. 

 

Jak to pisał dawno temu Feliks Konieczny, istnienie na jednym terytorium dwóch odmiennych kultur zawsze będzie prowadzić do wojny aż jedna z nich całkowicie zdominuje tę drugą. Nie tylko współczesna Francja jest tego przykładem. W niemal całej Europie zachodniej dokładnie to się dzieje.

 

Przypomniała mi się historia zasłyszana dawno temu od jednej znajomej. Jej przyjaciółka wyjechała do Francji na kontrakt i ta postanowiła ją odwiedzić na weekend. Od razu po przywitaniu na paryskim lotnisku znajoma została poinstruowana, aby pod żadnym pozorem nie patrzeć się w stronę miejscowych Arabów, a tym bardziej unikać kontaktu wzrokowego. Pech chciał, że zaraz chwilę potem w metrze jej wzrok spotkał się z jakimś śniadym miejscowym. No i zaczęło się, nachalne zachowanie tego gościa, nagabywanie, próby dotyku czy nawet obmacania, wysiadł nawet za nimi z metra i szedł coś tam do nich mówiąc, ale na szczęście jakoś się go pozbyły.

 

Także mieszajmy kultury i żyjmy razem w symbiozie😆 Uwielbiam te bajki spod znaku multi-kulti.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Obliteraror napisał:

Pościągały ich tutaj różne rządowe pojeby, grając na antyrosyjskim bębenku w imię swojej krótkoterminowej propagandy. Po jaką cholerę? 

Bili ruskich, a zatem - bohaterowie. No i można było wnerwić Putina. Równie głupie jak akcja sprzed kilku lat - "jedz jabłka-na złość Putinowi".

Putina to na pewno dotknęło.

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/22/2021 at 10:43 PM, zychu said:

Zresztą, miałem wiele szczęścia, że nikt mi tego łba nie rozwalił, bo okazji nie brakowało.

Czasem człowiek nie wie czym ryzykuje. Miałem w UK ściny ze studentami z Nigerii. Ktoś mnie potem uświadomił, że jak jesteś z Nigerii i płacisz 20k GBP za rok studiów to tata może być politykiem albo handlarzem narkotyków, nie wiesz z kim tak naprawdę masz do czynienia. 

13 hours ago, Krugerrand said:

Ten kraj już dawno upadł i stoczył się w otchłań lewicowego absurdu poprawności politycznej

Mają też żółte koszulki, nie wszyscy się stoczyli, potrafią wyjść na ulice (o ile akurat nie modlą się na niej inni jak w XIII dystrykcie Paryża). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/22/2021 at 9:43 PM, zychu said:

Ten zatelefonował po swoich, a ja po swoich. Moi przyjechali równolegle z Czeczeńcami. O dziwo, wśród Czeczeńców znalazł się jeden mądry, który stwierdził, że młody sam jest sobie winien, zjebał go jak gówniarza i zapakował do auta


Kiedy zawiodła siła sięgnęli po rozsadek.

Ludzie postępują bardzo rozsądnie i logicznie kiedy są zmuszeni przez sytuację, rzeczywistość poza ich kontrolą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2021 o 21:28, Ksanti napisał:

Ellin Krantz

Selekcja naturalna. 

W dniu 23.02.2021 o 21:29, Libertyn napisał:

Co nie zmienia faktu że psychika ludzka wszędzie działa tak samo.

Jakoś białym ludziom nie odpierdala, gdy policja zabije białego. 

 

W dniu 23.02.2021 o 21:29, Libertyn napisał:

Serio?

Tak. Jak chcesz poszukam materiały, oglądałem film z miasta gdzie pełno imigrantów, Palermo czy coś. Mieszkańcy mówili że to nie emigranci, ale oni są ofiarami. Kradną w biały dzień, włamują się, są bezkarni. Gdzieś we Francji np układali barykady na autostradach i wszystko szabrowali. .

 

W dniu 23.02.2021 o 21:29, Libertyn napisał:

Wiesz że pch to jeden z najbardziej stronniczych portali? 

Nie wiem, nie znam tego portalu. Wziąłem pierwsze lepsze co mi wyskoczyło. Ok daję inne przykłady:

 

https://pl.qaz.wiki/wiki/Murder_of_Elin_Krantz

 

Może być?

W dniu 23.02.2021 o 21:29, Libertyn napisał:

Kiedyś w Wawie biali Polacy zgwałcili dziewczynę i zostawili ją na mrozie.

To straszne, mam nadzieję że ponieśli najwyższą możliwą karę.

 

Czy jesteś w stanie podać ile w Szwecji, Francji czy u niemiaszków gwałcą biali vs czarni? I o czym to świadczy? 

W dniu 23.02.2021 o 21:29, Libertyn napisał:

Droga wolna

Będę sobie to racjonował w podobny sposób do twojego: wy mnie wkurwicie, to jestem ofiarą i mam prawo gwałcić, rabować, mordować siekierą noworodki jak twoi idole (tfu) z UPA.

W dniu 23.02.2021 o 21:29, Libertyn napisał:

Polsce kurwa

W Polsce Polak będzie dręczył drugiego bo jest gruby. W Ameryce czy u ruskich jest to samo. Wytłumaczyłem jak robią dzieci.

 

W dniu 23.02.2021 o 21:29, Libertyn napisał:

RP sobie świetnie pościeliła na Wołyniu sprowadzając Ukraińców

Wiem że bronisz bandery i dla ciebie UPA, Stefan czy Enej to byli bohaterzy, wyjaśniłem już że nawet niemcy przesiedlali Polaków a tam było ludobójstwo. Raz nie zrozumiałeś to i teraz nie zrozumiesz, nie mam zamiaru się wykłócać na próżno bo idoli i bohaterów swoich nie zmienisz od mojego gadania.

 

W dniu 23.02.2021 o 21:29, Libertyn napisał:

Problem gdy poza dziećmi robią to dorośli i niejako system. 

Masz rację. A system aktualnie niszczy białych, heteroseksualnych mężczyzn, ponadto singli, bezdzietnych itd (mowa o Polsce, bo są miejsca gdzie namawia się białych do sterylizacji a czarnych wręcz przeciwnie).

W dniu 23.02.2021 o 21:29, Libertyn napisał:

Tam takich nie ma, a jak są to mają osobne szkoły.

Dlaczego, czyżby nie chcieli się integrować z białymi dziećmi? To rasizm i dyskryminacja.

 

23 godziny temu, Krugerrand napisał:

Pech chciał, że zaraz chwilę potem w metrze jej wzrok spotkał się z jakimś śniadym miejscowym.

Chciał ubogacić kulturowo?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, DOHC napisał:

Selekcja naturalna. 

Jakoś białym ludziom nie odpierdala, gdy policja zabije białego. 

Hmm. Nie powiedziałbym. Zależy od kontekstu. Raz jeden Gavriło zabił Ferdynanda i na 4 lata było takie piekło że nic dzisiejszego nie można z tym równać. 

Cytat

Tak. Jak chcesz poszukam materiały, oglądałem film z miasta gdzie pełno imigrantów, Palermo czy coś. Mieszkańcy mówili że to nie emigranci, ale oni są ofiarami. Kradną w biały dzień, włamują się, są bezkarni. Gdzieś we Francji np układali barykady na autostradach i wszystko szabrowali. .

Przestępca to przestępca a złodziej to złodziej

Cytat

Nie wiem, nie znam tego portalu. Wziąłem pierwsze lepsze co mi wyskoczyło. Ok daję inne przykłady:

 

https://pl.qaz.wiki/wiki/Murder_of_Elin_Krantz

 

Może być?

To straszne, mam nadzieję że ponieśli najwyższą możliwą karę.

 

Czy jesteś w stanie podać ile w Szwecji, Francji czy u niemiaszków gwałcą biali vs czarni? I o czym to świadczy? 

W Szwecji masz zrąbaną statystykę. I tego dokładnie z danych nie weźmiesz. Tam jak kobieta zgłosi że przez rok była gwałcona to zapiszą 365 gwałtów. 

Cytat

Będę sobie to racjonował w podobny sposób do twojego: wy mnie wkurwicie, to jestem ofiarą i mam prawo gwałcić, rabować, mordować siekierą noworodki jak twoi idole (tfu) z UPA.

Histeryzujesz jak baba

Cytat

W Polsce Polak będzie dręczył drugiego bo jest gruby. W Ameryce czy u ruskich jest to samo. Wytłumaczyłem jak robią dzieci.

Ale nie wytłumaczyłeś zachowania rodziców tych dzieci. 

Cytat

Wiem że bronisz bandery i dla ciebie UPA, Stefan czy Enej to byli bohaterzy, wyjaśniłem już że nawet niemcy przesiedlali Polaków a tam było ludobójstwo.

Jak baba. Było ludobójstwo, tak jak rabacja była ludobójstwem i tak jak rewolucji francuskiej towarzyszyło ludobójstwo. Ale to był skutek pewnych działań. 

Cytat

Raz nie zrozumiałeś to i teraz nie zrozumiesz, nie mam zamiaru się wykłócać na próżno bo idoli i bohaterów swoich nie zmienisz od mojego gadania.

Moich bohaterów czyli? 

Cytat

Masz rację. A system aktualnie niszczy białych, heteroseksualnych mężczyzn, ponadto singli, bezdzietnych itd (mowa o Polsce, bo są miejsca gdzie namawia się białych do sterylizacji a czarnych wręcz przeciwnie).

Gdzie i kto namawia czarnych do mnożenia się jak króliki? Jak system niszczy białych heteroseksualnych singli? Jak? Nawet bykowego nie ma

Cytat

Dlaczego, czyżby nie chcieli się integrować z białymi dziećmi? To rasizm i dyskryminacja.

Nie. Białe są lepsze. To jak w UK. Masz szkoły średnie i masz Eton. To jak uznać że do Eton chodzą dzieci dyskryminowane. 

 

Cytat

Chciał ubogacić kulturowo?

Któż to wie? 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Libertyn napisał:

Przestępca to przestępca a złodziej to złodziej

oraz

54 minuty temu, Libertyn napisał:

I tego dokładnie z danych nie weźmiesz.

Zawsze jest USA gdzie biali i czarni żyją dawna razem, a gdy czarny zginie to płoną miasta. Analogiczny czyn w Europie?

55 minut temu, Libertyn napisał:

Histeryzujesz jak baba

Hehe ale to przerysowane z tego, co sam mówiłeś!

56 minut temu, Libertyn napisał:

Ale nie wytłumaczyłeś zachowania rodziców tych dzieci. 

Zbyt obszerne zagadnienie, możesz tu więcej rozwinąć czy chodzi o przekonania wpajane jak katolicyzm, powielanie zachowań rodziców, czy rodzice mówią coś dzieciom?

59 minut temu, Libertyn napisał:

Ale to był skutek pewnych działań. 

Czy Polacy na ziemiach zachodnich mordowali niemieckie kobiety i noworodki?

59 minut temu, Libertyn napisał:

Moich bohaterów czyli? 

Ataki na Wołyniu miały utarty schemat, wieś była otaczana szczelnym kordonem, wchodzili ludzie uzbrojeni a później rezuni z siekierami i widłami. To jasno wskazuje na centralnie sterowane ludobójstwo, żaden tam spontaniczny mord. To machina śmierci jak komory gazowe, pociąg, selekcja, "prysznic", krematorium, tak to działało w każdym obozie. I ataki na Wołyniu powtarzały się tak jak zaplanowali dowódcy czyli Bandera m.in i reszta których uważasz za "ofiary".

 

Godzinę temu, Libertyn napisał:

Gdzie i kto namawia czarnych do mnożenia się jak króliki? Jak system niszczy białych heteroseksualnych singli? Jak? Nawet bykowego nie ma

Poczekaj poczekaj, już są wzmianki od dawna. 

Tak, dokładnie tak namawiały białe Europejki, było to bodajże w Anglii (poprawcie mnie jak coś) gdzie było halo o przeludnieniu i aby ratować ziemię sterylizacja była rozwiązaniem.

 

Tymczasem chyba nie będziesz się kłócił, że emigranci mają dużo większą dzietność od Europejczyków (nie podaję krajów bo znów źródło nie będzie pasować)?

Godzinę temu, Libertyn napisał:

Nie. Białe są lepsze. To jak w UK. Masz szkoły średnie i masz Eton. To jak uznać że do Eton chodzą dzieci dyskryminowane. 

Są szkoły dla gojów, są szkoły dla wybranych. Nie sądzę żebh np w Iranie czy Pakistanie były takie szkoły, jeśli chodzi o Qatar bądź podobne baaardzo bogate szkoły to nie stanowi to problemu żeby takie szkoły zaaranżować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.