Skocz do zawartości

Spust na ciało


mroczny.rycerz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja lubię rozprowadzać nasienie na moim ciele np. jak się spuści na cycki to przejechać ręką po całej klatce i brzuchu, nie wiem czy chodzi o ten terytorializm, mieć na sobie zapach mojego samca? Zapach jest ok, smak już nieco gorszy. No ale w czasie podniecenia jest wyższy próg tolerancji. :)


@mroczny.rycerz masz ochotę zdominować kobietę kumpla? :D

Edytowane przez Gigi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Bohun said:

No cóż, jak już mówiłem jako kobieta masz te info z pierwszej ręki i dobrze wiesz jak jest, jako samiec gamma takiego info byś nie mógł z definicji mieć, także ten... ;) 

No chyba jednak słabo udajesz tego samca gamma ;) 

Pozdro

 

@SamiecGamma masz branie ☺️

 

Panowie a co takiego atrakcyjnego, 'biologicznego' jest w Czarnych i Arabusach, że stawiacie ich na równi z czadami?

Edytowane przez Colemanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Colemanka napisał:

 

@SamiecGamma masz branie ☺️

 

🤷‍♂️😅

 

Cytat

Panowie a co takiego atrakcyjnego, 'biologicznego' jest w Czarnych i Arabusach, że stawiacie ich na równi z czadami?

 

Biologia premiuje krzyżówki genetyczne, dlatego polki ciągnie do ciapatych i czarnych.

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, maggienovak said:

4. Perfekcyjni kochankowie robią.... (wymień ich cechy, zachowania, preferencje)

Minetę 🤩

 

Najsłabsi lecą trzyskładnikowo: lodzik, ruchanie od tylca, spust na cycki/twarz czy tam połyk, powtórz.

 

7 minutes ago, SamiecGamma said:

Biologia premiuje krzyżówki genetyczne, dlatego polki ciągnie do ciapatych i czarnych.

 

A Was pociągają Czarne Mamby (na tej samej zasadzie)? Czy to tak nie działa?

Edytowane przez Colemanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Colemanka napisał:

A Was pociągają Czarne Mamby (na tej samej zasadzie)? Czy to tak nie działa?

 

Mnie nie, ale pewnie zależy. Ogólnie: faceci są dużo mniej wybredni od kobiet w kwestiach wyglądu. To fakt dość znany. Tinder robił badania i nawet czady lajkują ok. 1/3 kobiet, a przeciętna kobieta potrafi odrzucić >90% samców za wygląd...

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet do głowy mi nie przyszło pytać czy mogę .

Spuszczam się na brzuch czy plecy czy na co mam fantazję. Jak jej się nie spodoba to najwyżej powie. Potem.

A ja się zastanowię czy wciąż mam ochotę zabawiać się z nią.

Żadna jeszcze nie protestowała.

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Libertyn napisał:

O jeny, ale wyznania. Prawie jak zbiornik :P

Znajdziesz sobie kobietę to przywykniesz do takich zwierzeń i aktywności. :)
 

8 godzin temu, maggienovak napisał:

4. Perfekcyjni kochankowie robią.... (wymień ich cechy, zachowania, preferencje)

Szybkość, energiczność, dbanie o swoje potrzeby. Ja tam lubię trochę perwersji, ale niektóre rzeczy mnie śmieszą np. jakiś przesadny fetysz stóp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minutes ago, zychu said:

Wy nam powiedzcie.

 

Nie znam ani jednej kobiety związanej z Czarnym czy Arabem. Z okresu spędzonego na Zachodzie również nie przypominam sobie żadnej. W UK nie byłam (poza jakimś tam śródlądowaniem) wiec tam nie wiem jak to wygląda. Widziałam natomiast inną tendencje: kobiety które chciały awansować społecznie owszem wiązały się z lokalsami ale białymi, oryginalnymi, takimi z dziada pradziada. Czarni i Arabusy w tamtych regionach to najniższa klasa społeczna, mieszkająca w najbiedniejszych dzielnicach, pogardzana przez białych wiec która by się chciała tak zdegradować? Która nie woli mieszkać w ‘białej, bogatej wsi’? Chyba że się po cichu puszczają ale się nie wiążą i dzieci nie robią, to nie wiem. Podsumowując nie znam żadnej wiec nie mam nawet kogo zapytać.

Edytowane przez Colemanka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Colemanka napisał:

A Was pociągają Czarne Mamby (na tej samej zasadzie)? Czy to tak nie działa?

Mężczyźni z krajów słowiańskich najrzadziej gustują w kobietach czarnoskórych i arabkach. Dużo częściej to Polki wiążą się z arabami i czarnoskórymi osobami, z Habibimi z Turcji, Egiptu, Tunezji, Maroka itd. oraz z jakimiś senegalskimi 50 Centami, którzy chodzą ubrani w tanie podjebki Gucci, Armanii, CK + noszą tanie pozłacane łańcuchy i zegarki. (Wam kobietom to imponuje)

 

Wiele białych kobiet (w tym Polki)

fantazjuje o seksie z murzynem/ami, wiadomo z jakiego "ważnego" powodu,

no i duża część z nich chcąc pokazać jak bardzo jest tolerancyjna dla innych ras nie odmówi bo w sumie warto byłoby spełnić swą fantazję. Tylko najczęściej jest tak, że po całej akcji chłop znika (zapładnia w tym czasie inne kobiety), a wam zostaje pamiątka na całe życie w postaci dziecka mulata.

 

A z Habibimi jest tak, że Polka z góry uprzedzona do rodaków, leci na wakacje do muzułmańskiego kraju, tam zobaczy niebrzydkiego, wesołego

Habibego, który puści jej tylko oczko, a przyciąga ją do siebie jak magnes, naopowiada jej łamanym angielskim jakichś farmazonów, bzyknie i będzie natarczywie nakłaniał ją do przyjazdu

na stałe. A ta mimo ostrzeżeń rodziny, znajomych, zafascynowana leci do niego i po pewnym czasie piękny sen się kończy. Dostaje w prezencie Koran, burkę albo hidżab i staje się niewolnicą workiem treningowym oraz workiem na spermę, tak nawiązując do tematu spustu na ciało.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2021 o 07:49, mroczny.rycerz napisał:

Jestem ciekaw jak to jest z kobietami i ich akceptacją spuszczenia się na twarz, cycki, tyłek itp. 

 

Samce Alfa nie rozkminiaja takich rzeczy robią z kobietami to, na co mają ochotę. 

 

W dniu 24.02.2021 o 19:37, JudgeMe napisał:

Obrzydliwe. Nie znoszę zapachu i smaku spermy.

 

Mega czerwone światło, rozumiem jak by chodziło o nasienie innych samców, ale swojego się brzydzić?

Jeśli laska by mi powiedziała ze się brzydzi mojego nasienia.... odprowadzam ja do drzwi i dostaje kopa w dupę na pożegnanie.

 

Kobieta jest w stanie nawet tyłek wylizać samcowi jeśli ten jej się podoba i go w pełni akceptuje seksualnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Colemanka napisał:

Rimming to fetysz jak każdy inny, a nie wyraz akceptacji czy uznania dla urody.

 

Aha czyli każdemu facetowi tyłek byś wylizała? Czy raczej temu co cie pociąga seksualnie...

 

Proszę cię zaraz dojdziemy do momentu ze dla was liczy się dobre serduszko faceta...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Colemanka napisał:

 

Rimming to fetysz jak każdy inny, a nie wyraz akceptacji czy uznania dla urody.

No chyba nie rozróżniasz robienia czegoś(czegokolwiek) przy własnej satysfakcji, a robieniem tego na siłę by sprawić tylko przyjemność drugiej osobie.

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.