Skocz do zawartości

Spust na ciało


mroczny.rycerz

Rekomendowane odpowiedzi

55 minutes ago, Bohun said:

No chyba nie rozróżniasz robienia czegoś(czegokolwiek) przy własnej satysfakcji, a robieniem tego na siłę by sprawić tylko przyjemność drugiej osobie.

Pozdro

 

Otóż. Tylko co sugerują wypowiedzi typu: ‘’Kobieta jest w stanie nawet’’? Ja je odbieram jako ‘’jest w stanie się poświecić, choć ją to nie kręci’’. Ja natomiast twierdzę, że jak cię kreci jakiś fetysz, to będziesz dążył do robienia tego z każdym, z kim zdecydujesz się pójść do łóżka. Nie jest to żaden element wyróżniający jednego partnera nad drugim typu: ‘’to tylko z tym’’.

 

Inna sprawa, że partner seksualny się może nie zgodzić, natomiast nie jest to wtedy dla mnie absolutnie powód do wypierdolenia go za drzwi, gdyż tu nie chodzi o mnie, tylko o to, że dana osoba nie lubi danej czynności seksualnej. Mam wrażenie, ze tu kolega stawia znak równości miedzy: brzydzi się mojej spermy = nie akceptuje mnie. To nieprawda.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Colemanka napisał:

Ja natomiast twierdzę, że jak cię kreci jakiś fetysz, to będziesz dążył do robienia tego z każdym, z kim zdecydujesz się pójść do łóżka.

Wyobraź sobie, że facet wyrywa dziewczynę i idą razem do mieszkania, aby skonsumować w łóżku tą znajomość, jego fetyszem jest lizanie palców u stóp kobiet, Pani ma długie niezadbane paznokcie poza tym czuje jak mocno walą jej stopy, co tu robić? Tak samo jeśli fetyszem gościa jest robienie minetki, a tu Pani się rozbiera i widzi wielki busz, który go odpycha, co tu robić? To oczywiste, jeśli ktoś nie jest zaburzonym desperatem to sobie odpuści, organiczny się do lodzika i seksu klasycznego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Colemanka

No jeśli nie mówimy o jakichś tzw. innych czynnościach seksualnych typu stawianie kloca na klacie, to być może masz trochę racji jeśli dobrze rozumiem co piszesz ;) 

Zawsze będę podkreślał że nie ma równości pomiędzy rolą kobiet i mężczyzn - kobieta powinna być uległa, co nie znaczy dla mnie że powinna robić wszystko, no ale lód musi być obowiązkowo ;) 

Podro

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, smerf napisał:

Mega czerwone światło, rozumiem jak by chodziło o nasienie innych samców, ale swojego się brzydzić?

Jeśli laska by mi powiedziała ze się brzydzi mojego nasienia.... odprowadzam ja do drzwi i dostaje kopa w dupę na pożegnanie.

I kto tu jest zjebany? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, Nico said:

Wyobraź sobie, że facet wyrywa dziewczynę i idą razem do mieszkania, aby skonsumować w łóżku tą znajomość, jego fetyszem jest lizanie palców u stóp kobiet, Pani ma długie niezadbane paznokcie poza tym czuje jak mocno walą jej stopy, co tu robić? Tak samo jeśli fetyszem gościa jest robienie minetki, a tu Pani się rozbiera i widzi wielki busz, który go odpycha, co tu robić? To oczywiste, jeśli ktoś nie jest zaburzonym desperatem to sobie odpuści, organiczny się do lodzika i seksu klasycznego. 

 

Ma to sens. Dlatego asekurowałam się słowem ‘’będziesz dążył’’ ale oczywiście nie za wszelka cenę. Przypomniałeś mi powiedzenie: myjcie się chłopaki i dziewczyny, bo nie znacie dnia i godziny.

 

BTW z buszem to na dwoje babka wróżyła. Opowiadał mi jeden chłopak (lata temu), że jak się kiedyś przed nim dziewczyna rozebrała, a tam krzaczysko, to nie był w stanie zacząć zabawy i odpuścił całkowicie. A z drugiej strony mamy tu niedaleko wątek @bassfreak i sam widzisz jak to jest 🤪

Edytowane przez Colemanka
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, JudgeMe napisał:

I kto tu jest zjebany? 

 

A to mężczyźni nie mogą mieć wymagań? Jeżeli kobieta świadomie lub podświadomie odrzuca mój materiał genetyczny tzn. ze albo ma cos z głową, albo nie akceptuje mnie w całości seksualnie, a także nie widzi jako samca alfa. 

Równie dobrze mogę powiedzieć ze się brzydzę śluzem ze ślimaka, albo jest pełna akceptacja, albo laska robi wypad - proste.

Emocjonalno-humanistyczne wysrywy kobiet mnie nie interesują, to jest dobre dla beciakow.

Edytowane przez smerf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Colemanka w moim przypadku również bym stracił chęci na seks, gdybym zobaczył takie krzaczysko między nogami u kobiety, ale oczywiście kto co lubi.

 

Ja akurat trafiałem na partnerki, które nie miały nic przeciwko mojemu

wytryskowi na ich ciało, głównie to się działo na sam koniec seksu. Lodzik to must have, a tak jeśli chodzi o połykanie przez nie mojego nasienia

to szczerze mi to wszystko jedno, jakoś mnie to nie podnieca, jedne wypluwały na chusteczkę, drugie sobie na biust, a jeszcze inna połykała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 25.02.2021 o 15:23, maggienovak napisał:

dla panów mogą mieć wymiar romantyczny (w określonym momencie dba się o to, by tylko mężczyzna osiągnął przyjemność, więc na nim jest skupiona wszelaka czynność seksualna). 
A co ze spustem po za miejscem docelowym? ;) Ok, jako neurofreak mogę Ci powiedzieć, że tak ma to wymiar zdominowania, czy też oznaczenia swojego! terytorium. :) Śmieszne, no ale tak mniej więcej działa. 

Też mi się przy okazji przypomniało jak jakiś rok temu rozmawiałam z moim byłym, i tak sobie rozmawiamy, żeby nie było nie mieliśmy do siebie wrócić. 

I gość mówi mi coś takiego: tak sobie myślę, że to było największe osiągnięcie w całym moim życiu. Pal licho pomaganie w projektowaniu samolotów, rakiet czy tam satelitów. Pal licho kariera naukowa. Pal licho odnawianie zabytków, pal licho napisane książki i inne publikacje. Największe czego dokonałem w życiu to fakt, że byłaś przede mną na kolana. 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JudgeMe napisał:

Pal licho pomaganie w projektowaniu samolotów, rakiet czy tam satelitów. Pal licho kariera naukowa. Pal licho odnawianie zabytków, pal licho napisane książki i inne publikacje. Największe czego dokonałem w życiu to fakt, że byłaś przede mną na kolana. 

 

I tak oto działa gadzi mózg... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, JudgeMe napisał:

Może byś raczył rozwinąć myśl? 

Natura nas stworzyła do rozmnażania się.
Klęcząca, uległa seksualnie  kobieta bardziej nas podświadomie gratyfikuje niż np. tytuł naukowy.
Znam wiele osób nieszczęśliwych co mają super kariery. Ale chyba żadna osoba z dobrym pożyciem partnersko seksualnym nie zalicza się do nieszczęśliwych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, JudgeMe napisał:

Największe czego dokonałem w życiu to fakt, że byłaś przede mną na kolana. 

Albo nie ceni się albo rzeczywiście nie ma osiągnięć,

Możesz mu zrewanżować się komplementem : " na kolanach klękam przed każdym ale nie każdy z nich potrafi zaprojektować rakietę".

Edytowane przez ntech
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Libertyn napisał:

lęcząca, uległa seksualnie  kobieta bardziej nas podświadomie gratyfikuje niż np. tytuł naukowy.

Zgadza się. 

Poza tym nie chodziło tylko o robienie loda, lecz właśnie o uległość z mojej strony, co się ogólnie rzadko zdarza. 

6 minut temu, ntech napisał:

Albo nie ceni się albo rzeczywiście nie ma osiągnięć,

Miał dużo osiągnięć. Zawsze spotykałam się z osobami, które dużo osiągnęły w życiu.  

Jednak nasza relacja polegała na gonieniu króliczka. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JudgeMe wydaje mi się, że jesteś niedowartościowana ale może tylko mi się wydaje. 

 

Jakoś źle czyta mi się twoje posty, odczuwam, że chciałabyś czuć lub czujesz wyższość nad innymi użytkownikami. 

 

A co do tematu. Zgadzam się. Jak kobieta nie jest uległa wobec Ciebie to znaczy, że nie jesteś dla niej tym słynnym samcem alfa. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Jonash napisał:

wydaje mi się, że jesteś niedowartościowana ale może tylko mi się wydaje. 

 

Pewnie tak. Jestem. Oczywiście. 

29 minut temu, Jonash napisał:

Jakoś źle czyta mi się twoje posty, odczuwam, że chciałabyś czuć lub czujesz wyższość nad innymi użytkownikami. 

To nie czytaj. Ale najpierw wytłumaczysz na jakiej podstawie tak twierdzisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.