Skocz do zawartości

Kiedy wersja demo dobiega końca, czyli magiczna przemiana dziewczyny.


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

@Iceman84PL zacny film milordzie. Tylko nie zgodzę się, że chodzi tylko o Anglię bo p0lki mają taką opinię w całej Europie.

 

Wiem bo mieszkając dwa lata w Hamburgu słyszałem to zdanie jak mantrę "p0olk są piękne ale to kurwy". Zawsze odpowiadałem, że to patola i ja się do nich nie przyznaję to coś mi dzieci rodzić nie będzie. 

 

Chciałbym zobaczyć analogiczny filmik z p0lką z jakiegoś kraju półwyspu arabskiego xDD Tam to chyba na dzień dobry byłaby wymazana gównem xD I SZCZĘŚLIWA.

 

Akurat ten film to taki przykład dla autora tego tematu żeby zobaczył co hebanowe chłopaki mogą czego Polak nie może z rodaczkami😁

Racja nawet był artykuł o Polkach w Dubaju gdzie miejscowi mówili ,że najłatwiejsze są Europejki zwłaszcza Polki i dla pieniędzy wiadomo co przyjmowały💩

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie już się wycofałem, kompletnie olewam te jej pierdolenie, chce zrywac to są konsekwencje i ja mam w dupie. 

Krótko ją znałem wiec zero żalu :)

Swoją drogą dla mnie to zerwanie to jest jebany shit test, który ma sprawdzić jak będę latał za nią, ale mam w to wyjebane nikt się ze mną tak bawić nie będzie.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@calltoaction 

Patrz panie...

 

SMS od niej...

Bla bla bla nie wiem co czuje,  bla bla bla na odległość się nie da, bla bla bla zmierzamy w innych kierunkach bla bla bla...

Twoja odpowiedź...

PRZECZYTANO...

I NIC WIĘCEJ,  ŻADNEGO BYŁO MIŁO,  ŻADNEGO POWODZENIA, ŻADNEGO PIERDOL SIĘ,  NIC, ZERO. PRZECZYTANO 

 

To jest przepalenie styków i policzek dla KAŻDEJ, PODKREŚLAM KAŻDEJ BABY. 

Brak reakcji na zerwanie i cisza.

 

I to ci polecam teraz zrobić. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@calltoaction

Na przyszłość taka mała rada. Jak pani zrywa wcześniej dane słowo to konsekwencje muszą być, wypad albo płaci 50/50. Jak wieziesz jej tyłek autem i coś jej nie pasuje, to stop i dalej na piechotę. Ja te wakacje szybciej bym skończył niż zaczął, ewentualnie zamienił w jednoosobowy wypad i zwyczajnie skorzystał z dobrodziejstw lokalizacji. 

Skoro ofiarujesz komuś czas starając się go spędzić dobrze we dwoje, a ten ktoś na to dosłownie sra, to po co kontynuować?

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta zmieniła się po wyjeździe do pracy za granicę. I narzeka że nie zabierasz jej do drogich lokali i liczysz się z pieniędzmi.

 

W takim razie jak sądzicie? Czy facet z którym się na tym wyjeździe przespała jeździ:

A) oplem Corsa 1.2 w gazie

B.) VW Passat TDI z 2006r

C) Mercedesem E Klasse z 2020r.?

 

Edytowane przez Dellinger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj kobietę, dlaczego nie ma własnych pieniędzy i dlaczego jest taka biedna? Ty masz hajs, ale z biedotą, której nie stać na jedzenie w restauracji nie chcesz się zadawać. Dla ciebie to grosze na nią wydać, ale jak płaci za siebie takie drobniaki to okazuje minimum szacunku do spędzonego wspólnie czasu. A jak nie masz szacunku to nie mam dla ciebie czasu, ani teraz, ani nigdy i nie chodzi o pieniądze, bo tych mam, aż nadmiar. Nara, baw się sama.

 

Tak się gada i tak się wpędza w poczucie winy, a nie jakieś bierne obserwacje, jak panienka pójdzie dalej w patologicznym scenariuszu.

 

Jesteś biedakiem laska to wypad, szukam kogoś w klasie równej sobie.

 

Już chyba nikt się nie dziwi, że siedzę sam, skoro mam taką gadkę z babonami 😆

Edytowane przez mac
  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to palenie styków cześć dalsza. 

Po dostaniu takich tekstów na mordę z mojej strony cisza, rano pewnie na kacyku wiadomość - "blabla jest mi przykro ze nie chcesz pogadac(co kurwa o czym przeciez to ona ze mna zrywa) twoja reakcja jest agresywna ze nic nie piszesz i byśmy nic nie ustatali(aha czyli mozesz mi pisać te kocopoły po tym co zrobiłem dla tego związku a ja mam sie prosić o wyjaśnienie czemu mi się pluje w ryj?)

"tyle teorii o dobrych związkach (no tak z twojej strony tylko teorii) i ucinasz chęć rozmowy bez wyjaśnienie(drugi raz facepalm, jakiś wyjaśnien, zrywasz ze mną po tym jak chciałem dla ciebie dobrze i oczekujesz ze bede sie zastanawial dlaczego)
 

No nic pierdole to dalej z góry na dół, niech styki się palą, płoną wielkim ogniem, wkurwiony jestem, zły o to, że mnie ktoś tak potraktował i mialem ciężką nie przespaną noc, ale no nie bede sobie życia marnował na takie gówno.

Nic mnie tak nie wkurwia jak hipokryzja - jednego dnia milutko, snucie planów, super związek - drugiego dnia chłod i nie wiem co czuje wypierdalaj. 

No to wypierdalam :)

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@calltoaction Pozazdrościć takich emocji w związku😁 

 

Ale jeśli na prawdę chcesz kończyć tę relację to raczej najlepszym wyjściem było by zablokowanie jej. 

 

Chyba, że chcesz widzieć jak walczy o ciebie jak lwica🙂 Najczęściej prowadzi to do tego, że jej wkońcu coś odpowiesz i znów zacznie się kontakt z nią.

 

Ale rób jak uważasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, calltoaction napisał:

....ale ona niech robi co chce a ja sobie będę patrzył :)

Od samego patrzenia jaja ( metaforyczne ) ci nie urosna ,tu trzeba poczynic szereg zmian w glowie na przestrzeni jakiegos okresu czasu. Nie jeden juz tu polegl pomimo skladanych wszem i wobec deklaracji .I jak mu tylko jego byly/wlasny szon odslonil nieco lona zapomnial o wszystkim czego sie tutaj dowiedzial.

Edytowane przez thyr
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, calltoaction napisał:

No nie są to emocje których jakoś szczególnie się domagam, ale ona niech robi co chce a ja sobie będę patrzył :)

Nie stawiaj się w roli kobiety, która szuka atencji bo to droga do nikąd.

 

16 minut temu, thyr napisał:

tu trzeba poczynic szereg zmian w glowie na przestrzeni jakiegos okresu czasu. Nie jeden juz tu polegl pomimo skladanych wszem i wobec deklaracji .I jak mu tylko jego byly/wlasny szon odslonil nieco lona zapomnial o wszystkim czego sie tutaj dowiedzial.

Popieram.

 

Godzinę temu, Baros napisał:

Ale jeśli na prawdę chcesz kończyć tę relację to raczej najlepszym wyjściem było by zablokowanie jej. 

Blokujesz i ruszasz do przodu.

 

Śmieci wyniosły się same, po co stać pod śmietnikiem patrząc co się z nimi stanie?

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, calltoaction napisał:

 ok update xD

"chce pogadać"

"no nic tu nie gra"

"oczekuje od zwiazku i partnera czegos innego"
"chcemy czegoś innego od zwiazku"
"trudno tak na odleglosc"

"prosze powiedz cos"
bla bla bla 

napisalem ok wszystko powiedziane powodzenia.

ja jebie co za cyrk

Że też one musza robić takie dramy. Szara myszka zobaczyła nowy nieodkryty świat Zachodu. :) Pewnie jeszcze masz ją pocieszać, jak nowe kutangi ją przejadą, :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.