Skocz do zawartości

Kiedy wersja demo dobiega końca, czyli magiczna przemiana dziewczyny.


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.02.2021 o 18:36, Iceman84PL napisał:

 

Kobiety reagują agresją przy słabych mężczyzna bo gdyby Habibi, Czad czy Mokembe to powiedzieli śmiała by się jak głupia.

Popatrz na filmik poniżej i sam się przekonaj.

 

 

Nie wydaje mi się, żeby ta dziewczyna w Polsce była "porządna" po prostu zmieniła polskiego Sebixa na albański jego odpowiednik o imieniu Abdul.. Także nie sugerowałbym się akurat tym przykładem. 

 

Edytowane przez Generał Szrama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, calltoaction napisał:

Dziś dostaje wiadomość z prośbą bym coś dla niej zrobił xD

 

Mam dla Ciebie idealną odpowiedź :)

 

GUESS-WHO NOT DOING YOUNO MORE FAVORS Menne General Torne Guess Who Dont  Got No More Rain Left in They Cloud? Guess Who Is All Favored Out? Guess  Who Don't Give a Fuck?

Według mnie to tylko pretekst, wcale nie potrzebuje pomocy tylko myśli, że się zlitujesz nad kobietką w potrzebie i schowasz dume do kieszeni.

 

Pochwal się co wymyśliła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś przeczytałem taka anegdotkę, ze jak zgubisz telefon to przezywasz niesamowity szok i odczuwasz boleśnie jego brak. Natomiast jeśli zaczniesz telefon odstawiać każdego dnia na coraz dłużej to w końcu dojdzie do sytuacji, ze jego strata nie przynosi ci żadnego bólu, bo już od dawna zacząłeś się do jego braku przyzwyczajać.

 

To co ona robi to jest właśnie reakcja na nagła utratę kontaktu z Tobą. Ona będzie go podtrzymywać przez takie „pingi„ żeby tylko mieć Cię choć przez chwile na uwięzi. Aż dojdzie  do momentu, ze oswoi się z Twoim brakiem i po raz kolejny poczujesz się wyruchany.

 

Nie odpisuj jej!!! MILCZ, pracuj nad sobą. Jeśli masz jej rzeczy odeślij kurierem bez ustalania tego z nią. Jeśli chodzi o Twoje rzeczy - mam nadzieje, ze to coś bezwartościowego i jesteś w stanie przyjąć ich stratę bo… jak znam życie to tą karta ona będzie jeszcze grać żeby… powoli Cię odstawiać w kat.

ZROZUM ten kontakt jej z Tobą to JEJ próba złagodzenia S-O-B-I-E bólu rozstania. ONA ROBI CIE W CHUJA!!! …a Ty się cieszysz. 

Edytowane przez hh200
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@calltoactionTak, jak Ci napisali poprzednicy, jej próby zaczepek, są dla JEJ komfortu i oswojenia się z zakończeniem relacji. Baba musi se w głowie ułożyć i sama siebie przekonać, że "dobrze postąpiła". Taka wsteczna racjonalizacja.To ma JEJ pomóc a nie Tobie i oczyścić JEJ niedojrzałe ego. Ona musi w swojej głowie obwinić Ciebie za zakończenie Waszej relacji, chuj z tym, że to ona nawywijała na wyjeździe, w jej głowie zakończenie będzie i tak "on winny, bo przecież ja się odezwałam do niego a on ma humory, więc nie wart mnie'" Jej wina zamieciona pod dywan. Pokręcone to ale niestety te istoty tak rozumują. Każde odpisywanie i zaczepianie Ciebie daje jej poczucie komfortu i oswojenie się z zakończeniem. Nie pomagaj jej w tym i nie karm trolla.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za słaby zawodnik jesteś żeby się nie odzywać to jest takie ciśnienie jak na grupie biedronia piszą kocopoły że co 2 polka jest gwałcona no i weź tu człowieku się nie odezwij. Najlepiej to zablokować i zacząć robić co innego poza tym takie akcje że nic nie pisałem się nudzą strasznie po 10 wiadomości to już nawet nie chce się tego odczytywać pierdoły typu nie zależy ci czemu jestem ci obojętna itd komu się chce to czytać wyjeb ta konwersacje i pójdź sobie na siłke na  lepsze ci wyjdzie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.