Skocz do zawartości

Cześć bracia!


pozdropowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem Grzesiek i mam 28 lat. Marka na yt słucham od czasu do czasu od jakiegos roku. Na forum wczesniej jako czytelnik. W życiu radze sobie chyba całkiem dobrze, mam fajne auto, motocykl, udało mi sie dorobić dwoch mieszkań na wynajem. Mieszkam w małym miasteczku w domku bliźniaku wybudowanym jeszcze przez świetej pamięci dziadka (miał 6 synów i dla każdego z nich coś zostawił) Jak miałem 18 lat to spotkałem cyganke ktora wywróżyła mi że pieniądze beda się mnie "trzymać" ale szczescia w miłości nie bedzie hehe no i pinda zgadła :D Raczej naleze do przystojnych facetów ale wypadało by popracować nad sylwetka bo jestem za chudy. Obecnie mieszkam z dziewczyna o 2 lata młodsza ode mnie. Jesteśmy razem dwa i pol roku. Wszedłem z nia w zwiazek bo juz miałem dosć szukania idealnej a wiekszość znajomych w tej kwestii miało poukładane zycia, albo zaręczyny slub czy u niektórych dzieciak. Często mysle że zasługuje na kogos lepszego bo moja kobieta ma sporo wad ale to juz opisze w innym wątku... Sorki za przydługie powitanie ale mysle ze zostane tutaj na dluzej to warto napisac troche wiecej o sobie :D

 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.