Skocz do zawartości

Kiedyś alfa teraz beta


Rekomendowane odpowiedzi

Do napisania tej historii zmusiła mnie sytuacja pewnego użytkownika innego forum na którym można popisać o interesujących mnie tematach jeśli ktoś czytał moje wątki ten wie trochę. Dodam że ja nie mam żadnego doświadczenia z kobietami, ale muszę pochwalić się dzięki dwóm latom spędzonym na tutejszym forum postanowiłem przewidzieć historię samozwańczego alfę - 190 wzrostu. Typka nawet na oczy nie widziałem ale wszedłem z nim w dyskusję.  Historia dotyczy jego dziewczyny. Otóż chodził z panną około roku i przez ten cały rok nawet nie zamoczył, pani pojechała na Erasmusa studiując architekturę czyli kierunek który nie wymaga jakiejś mocnej znajomości języków obcych. Zacząłem z nim pisać około listopada i wtedy moje pytania zabrzmiało czy pojechała do słonecznej Hiszpanii albo Italii. Jednak pani pojechała do Portugalii. Już wtedy powiedziałem żeby ją kopnął, ale niestety mówił jakieś górnolotne pierdoły typu miłość przetrwa wszystko. Ostatnio wznowiłem z nim kontakt i jak się okazało miałem rację pani już wogóle do niego się nie odzywa nie odpisuje na wiadomości. Z początku jeszcze mu pisało wszystko gdzie wychodzi co robi i z kim, ale później kontakt był coraz mniejszy jeszcze miała współlokatora który co noc miał inną. Także dochodzę do wniosku że forum uczy wiele

 

Moje wnioski są takie  myślę że ameryki nie odkryje ale jednak napiszę:

- jeśli pani byłą na Erasmusie - uciekaj

- jeśli pani ochładza kontakt - uciekaj

- jeśli pani mówi o jakimś chłopaku w dobrych lub złych słowach czyli tamten wywołuje emocje - uciekaj

- jeśli nie zamoczyłeś przez kilka miesięcy to widocznie jej nie pociągasz - uciekaj

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, xander99 napisał:

Moje wnioski są takie  myślę że ameryki nie odkryje ale jednak napiszę:

- jeśli pani byłą na Erasmusie - uciekaj

- jeśli pani ochładza kontakt - uciekaj

- jeśli pani mówi o jakimś chłopaku w dobrych lub złych słowach czyli tamten wywołuje emocje - uciekaj

- jeśli nie zamoczyłeś przez kilka miesięcy to widocznie jej nie pociągasz - uciekaj

Eee. Podsumowując. Trzeba iść do klasztoru.
Zwłaszcza punkt 3,bo tego zwyczajnie nie da się uniknąć.
-Kochanie, jakiś palant właśnie wjechał mi w bok na zielonym.
(emocje są, chłopak je wywołał)
- Nie widzę przyszłości naszej relacji.

Równie dobrze mogę uznać całe forum za zbiorowisko gejów bo ekscytują się chłopakami w rodzaju Morawieckiego.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, xander99 napisał:

- jeśli pani byłą na Erasmusie - uciekaj

 

Kto na studiach był, ten oglądając Szarpanki się nie śmieje - parafrazując klasyka.

 

Aczkolwiek, żeby jeszcze bardziej wam tu namącić w głowach, to przypominam, że Erasumus to program wymiany działający w obie strony. W tym sensie, że najgorliwsze studentki ,,stosunków międzynarodowych" jakie znałem ze studiów, nigdy na Erasmusie nie były, co nie przeszkadzało im czerpać benefity z tego programu, na miejscu, w Polskim mieście wojewódzkim.

 

Ujmując obrazowo, pani mogła nigdy nie być na Erasmusie, ale Erasmus mógł być na pani - i to wielokrotnie.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, xander99 napisał:

- jeśli pani mówi o jakimś chłopaku w dobrych lub złych słowach czyli tamten wywołuje emocje - uciekaj

W moim przypadku było tak, że nowo poznane dziewczyny wypytywały mnie o byłe i mówiłem szczerze czym się zajmują, co potrafią i każda kolejna dostawała mega wku*wa, jak wiedziały, że przy byłych wyglądają słabiutko jeśli chodzi o posiadanie jakichkolwiek ponadprzeciętnych umiejętności czy pasji.

Natomiast jak one zaczęły opowiadać o swoich byłych to totalna zlewka z mojej strony, tyle że to był głównie hejt w ich stronę.

Edytowane przez Nico
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, xander99 napisał:

dzięki dwóm latom spędzonym na tutejszym forum postanowiłem przewidzieć historię samozwańczego alfę

Proponuję przeznaczyć symboliczną kwotę na rzecz MK poprzez darowiznę, to pozwoli w jakimś procencie utrzymać forum. Wiedza jaka tutaj jest, jest bezcenna, a wsparcie prawdziwie bezinteresowne. Trudno o takie zwyczaje w realu.

 

Pozdrawiam i życzę dmuchania.... na zimne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, xander99 napisał:

Moje wnioski są takie  myślę że ameryki nie odkryje ale jednak napiszę:

- jeśli pani byłą na Erasmusie - uciekaj

- jeśli pani ochładza kontakt - uciekaj

- jeśli pani mówi o jakimś chłopaku w dobrych lub złych słowach czyli tamten wywołuje emocje - uciekaj

- jeśli nie zamoczyłeś przez kilka miesięcy to widocznie jej nie pociągasz - uciekaj

 

- jeśli Pani (Polka) ma opis (Tinder, Badoo) po angielsku albo w znanych językach hiszpański, portugalski. turecki etc. (no comment - polowanie na zagranicznego bolca)

- jeśli Pani pracowała na zachodzie (szczególnie w niskopłatnych pracach - 100% była zaczepiana przez kolorowych - a Polka jak to Polka)

- pani ma ultraliberalne i lewicowe poglądy (Simon Moleke)

- pani ma stado "kolegów" (z pewnością wśród nich jest gośc dla którego ona jest alpha widow, a także beciak, który wbije Ci nóż w plecy)

- pani pije (zalicza gwoździe i puka się po pijaku)

- pani używa narkotyków (laska mi kiedyś powiedziała, że był taki okres w jej życiu że bzykała się tylko w tyłek, bo nic innego nie czuła takie miała odloty - początkująca pani Adwokat obecnie)

- pani zostawiła dla Ciebie swojego faceta / przyznała się że zdradzała (100% że będzie repeta)

- utrzymuje kontakt z ex (wiadomka o co chodzi)

 

PS Ponadczasowe - Mokebe nic nie musiał robić:... Polka jak to Polka:

comment_9Zj7lhAO5ftSyiRKB1l1e32zmVJk5bDh

 

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 8
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, xander99 napisał:

Otóż chodził z panną około roku i przez ten cały rok nawet nie zamoczył, pani pojechała na Erasmusa studiując architekturę czyli kierunek który nie wymaga jakiejś mocnej znajomości języków obcych. Zacząłem z nim pisać około listopada i wtedy moje pytania zabrzmiało czy pojechała do słonecznej Hiszpanii albo Italii. Jednak pani pojechała do Portugalii. Już wtedy powiedziałem żeby ją kopnął, ale niestety mówił jakieś górnolotne pierdoły typu miłość przetrwa wszystko. Ostatnio wznowiłem z nim kontakt i jak się okazało miałem rację pani już wogóle do niego się nie odzywa nie odpisuje na wiadomości. Z początku jeszcze mu pisało wszystko gdzie wychodzi co robi i z kim, ale później kontakt był coraz mniejszy jeszcze miała współlokatora który co noc miał inną. Także dochodzę do wniosku że forum uczy wiele

 

Moje wnioski są takie  myślę że ameryki nie odkryje ale jednak napiszę:

- jeśli pani byłą na Erasmusie - uciekaj

- jeśli pani ochładza kontakt - uciekaj

- jeśli pani mówi o jakimś chłopaku w dobrych lub złych słowach czyli tamten wywołuje emocje - uciekaj

- jeśli nie zamoczyłeś przez kilka miesięcy to widocznie jej nie pociągasz - uciekaj

 

No to słaby z niego Czad skoro myszka nawet nie dała mu zamoczyć gdyby się podobał to na pierwszym spotkaniu by dostał.

Widocznie Mokembe lub Habiś okazali się znacznie lepsi ciekawe co ją skusiło czyżby 20 m kaszanka  w spodniach😆

Zapewne usłyszał później od kobity sławne miś nie wiem co czuje muszę odpocząć.

Tak to jest jak mężczyzna nie ma wiedzy na te tematy i kończy z ręką w nocniku.

Będąc na naszym forum wiedział by co i jak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

29 minut temu, niemlodyjoda napisał:

PS Ponadczasowe - Mokebe nic nie musiał robić:... Polka jak to Polka:

comment_9Zj7lhAO5ftSyiRKB1l1e32zmVJk5bDh

"Kolega prosi link do tego gangba... eee znaczy video" xd A tak serio to niekoniecznie każda będzie bolcowana. Jednak jakiś niesmak mimo to pozostaje. Laski są albo skrajnie tępe albo cynicznie kłamią i robią w wuja. Obrzydliwy jest ten trend z podróżowaniem.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Iceman84PL napisał:

 

No to słaby z niego Czad skoro myszka nawet nie dała mu zamoczyć gdyby się podobał to na pierwszym spotkaniu by dostał.

Widocznie Mokembe lub Habiś okazali się znacznie lepsi ciekawe co ją skusiło czyżby 20 m kaszanka  w spodniach😆

Chad by już ja ruchał dzień wcześniej zanim by go poznała. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Ksanti napisał:

Laski są albo skrajnie tępe albo cynicznie kłamią i robią w wuja.

 

 

 

 

17 minut temu, Ksanti napisał:

Obrzydliwy jest ten trend z podróżowaniem

 

To nie jest trend związany z podróżowaniem - to jest trend zbierania fejmu. Znam kilka takich "podróżniczek" i "pasja" kończyła się po usidleniu bogatego beciaka z PL albo kolorowego bolca.

To jest tak samo jak laski mają trend na "fitness" - totalna bzdura - to jest trend na zbieranie atencji. Nic więcej. Takich realnie to lubiących jest może 1%.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, xander99 napisał:

Do napisania tej historii zmusiła mnie sytuacja pewnego użytkownika innego forum na którym można popisać o interesujących mnie tematach jeśli ktoś czytał moje wątki ten wie trochę. Dodam że ja nie mam żadnego doświadczenia z kobietami, ale muszę pochwalić się dzięki dwóm latom spędzonym na tutejszym forum postanowiłem przewidzieć historię samozwańczego alfę - 190 wzrostu.

To wspaniale, ze Forum daje Ci dużo materiałów do przemyśleń. Ale postaraj się umawiać z dziewczynami. 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, xander99 napisał:

Ostatnio wznowiłem z nim kontakt i jak się okazało miałem rację pani już wogóle do niego się nie odzywa nie odpisuje na wiadomości.

Jest zajęta.

 

Odezwie się przed powrotem.

5 godzin temu, xander99 napisał:

Także dochodzę do wniosku że forum uczy wiele

To prawda. Jedno z wartościowszych miejsc w internetach.

39 minut temu, WoLe napisał:

Chciała twixa a ma 3bita.

Kto wie, może podwójnego 3bita? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

To jest tak samo jak laski mają trend na "fitness" - totalna bzdura - to jest trend na zbieranie atencji. Nic więcej. Takich realnie to lubiących jest może 1%.

Tak samo jak z tym morsowaniem. To nic złego, jak ktoś to praktykuje, bo to i zdrowe jest. :)

Ale oczywiście panie muszą, wstawić na IG czy na inne socjal media jak to robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ksanti napisał:

"Kolega prosi link do tego gangba... eee znaczy video" xd A tak serio to niekoniecznie każda będzie bolcowana. Jednak jakiś niesmak mimo to pozostaje. Laski są albo skrajnie tępe albo cynicznie kłamią i robią w wuja. Obrzydliwy jest ten trend z podróżowaniem.

 

Bardzo proszę, ogólnie to jest top kanałów podróżniczych na yt, młoda para podróżuje po świecie i nagrywają wiele wartościowych materiałów z niszowych krajów o których niewielu z Was w ogóle słyszało. A w komentarzu napisali, że dali specjalnie taki click-bait na tło filmiku, może liczyli, że nabiją tym oglądalność.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.