Skocz do zawartości

Kiedyś alfa teraz beta


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, xander99 napisał:

- jeśli pani byłą na Erasmusie - uciekaj

Wiem, że tam na tych erazmusach grzmocą się jak króliki, to aż tak źle ?

6 godzin temu, xander99 napisał:

i przez ten cały rok nawet nie zamoczył,

To już jest gruba przesada, rok chodzić ze sobą, chociaż mogłaby mu lody trzaskać.

6 godzin temu, xander99 napisał:

jakieś górnolotne pierdoły typu miłość przetrwa wszystko.

|Powinien kierować się chłodną kalkulacją i przygotować się, że może odejść, jak odejdzie, to poszukać sobie innej.

6 godzin temu, xander99 napisał:

Otóż chodził z panną około roku i przez ten cały rok nawet nie zamoczył,

Szczerze, ja bym taką dziewczynę olał, bo bym nie wytrzymał seksualnie, jak wierząca katoliczka, to niech lodziki trzaska chociaż :)

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

pani używa narkotyków (laska mi kiedyś powiedziała, że był taki okres w jej życiu że bzykała się tylko w tyłek, bo nic innego nie czuła takie miała odloty - początkująca pani Adwokat obecnie)

Ale bandżaj :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż nic nowego, wzrost 190 to jednak nie wszystko i nie wyznacznik sukcesu z płcią przeciwną. Tak to już jest. Jakiś czas temu miałem można powiedzieć kochankę która, przestała odpisywać mi na wiadomości. Dziś już wiem dlaczego, właśnie minąłem się z jej nowym misiem, szkoda tylko, że nie wiedział, że właśnie mija Pana który kilka tygodni temu rżnął jego myszkę. 

 

Taka jest rzeczywistość.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.