Jump to content

Recommended Posts

Witajcie bracia

Nie wiem jak wy ale ja nie wierzę w przypadki w życiu. Całkiem niedawno "przypadkiem" odkryłem kanał na Youtube pewnego jasnowidza który zajmuje się również stawianiem kart tarota. Nazywa się Nazar Ibraimow i dość niedawno bo od września 2020 roku wystartował ze swoim kanałem. Kanał dość szybko staje się popularny. Nie puszcza on tam żadnych reklam i jak sam twierdzi zaczął nadawać na youtube żeby pomóc jak największej liczbie Polaków. Mówi on o agresji Federacji Rosyjskiej i początku III światowej w drugiej połowie tego roku. Wcześniej ma nastąpić duża inflacja w kraju ( co stwierdza na swoim kanale) Nie wrzucałbym tu tego filmiku gdyby nie to że gdy wróci się do jego poprzednich wizji nastąpiła bardzo duża sprawdzalność jego przewidywań.  Gość jest też dość konkretną osobowością. Nie wiem jak wy ale ja zaczynam traktować go coraz bardziej poważnie ( wiem jak to może brzmieć z boku) ale pomału zacząłem sam robić zapasy na godzinę W.

Dajcie znać co o tym myślicie.

Link do jego kanału poniżej. W wolnej chwili myślę, że warto przesłuchać

https://www.youtube.com/c/NazarTarotIbraimowTarocistaijasnowidz/videos

• Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Co się dziwisz, chłop szukał klientów   Jak w tym dowcipie: towarzyszu Stalin, przyszedł jasnowidz. Mówi, że zna przyszłość. Rozstrzelać. Gdyby znał przyszłość, to by nie przychod

Tez jestem jasnowidzem. @CastoR Dotykam swojej kuli i energia astralna wypelnia moj umysl. Znaki zodiaku powiedzialy mi, ze w najblizszym miesiacu konstelacja planet bedzie dla Ciebie b

Teraz jest terror szczepionkowo-wirusowy, rozpierdol służby zdrowia. Już kraj nie do życia i bez wojny. Jak można zamknąć biznesy rozporządzeniem w mediach społecznościowych to żyjemy w totalitaryzmie

4 minuty temu, CastoR napisał:

Link do jego kanału poniżej.

Oby nie miał racji. Po co Rosja miałaby nas atakować ? Chyba, że nasi politycy ich sprowokują.

Tez jestem jasnowidzem.

@CastoR

Dotykam swojej kuli i energia astralna wypelnia moj umysl.

Znaki zodiaku powiedzialy mi, ze w najblizszym miesiacu konstelacja planet bedzie dla Ciebie bardzo korzystna.

Na poczatku miesiaca spotka Cie niespodzienka, chociaz niekoniecznie musi ona wywrocic Twoje zycie do gory nogami.

Beda rowniez zawirowania w sferze uczuciowej, ale sobie z nimi poradzisz.

Na koncu, piekny kawalierze, chce Ci powiedziec, ze pomimo finansowych zawirowan wyjdziesz w koncu na prosta, i jesli nie zmarnujesz szansy, to odniesiesz wielkie zwyciestwo.

P.S. numerow toto-lotka nie podaje, bo jestem krotkowidzem. :P 

• Like 3
  • Haha 6

Śmichy chichy ale CIA odtajniło dokumenty świadczące o tym że jasnowidzenie może istnieć, jak ktoś będzie chciał to później spróbuję znaleźć.  Natomiast 99% tych jasnowidzów to ala nasz słynny Jasnowidz który jako inteligentny człowiek najpierw dowiaduje się w jakim obszarze osoba zaginęła, z kim się spotykała, czy miała jakieś problemy a później typuje najbardziej prawdopodobny scenariusz.

• Like 3

Sianie paniki i wpływ na zachowanie ludzi to też pewien rodzaj wojny. Resztę sobie dopowiedz. Pytanie czy to cwaniak, który po prostu znalazł frajerów do golenia czy gostek zdalnie sterowany z Łubianki.

• Like 1
2 minutes ago, Kleofas said:

Sianie paniki i wpływ na zachowanie ludzi to też pewien rodzaj wojny.

Możliwe. Ale z drugiej strony czasy są tak niepewne że trochę nie wiadomo co robić. Zapasy jednak sądzę, że warto mieć na wszelki wypadek.  Jak sam stwierdziłem w pierwszym poście nie wrzucałbym tego gdyby nie spora sprawdzalność jego " wizji" do tej pory

• Like 1

Ktoś może napisać w punktach, co on przewiduję? Wrócimy do tego tematu pod koniec roku i wtedy zobaczymy. 

Edited by manygguh

Prędzej czy później i tak będzie konflikt zbrojny na świecie już za długo panuje pokój.

Obecnie i tak trwa wojna zobacz na całe zamieszanie z plandemią i histeria ludzką.

Masowe szczepienia i coraz częstrze zgony po nich przypadek? nie sadzę.

Co do Rosji śmiem wątpić by chcieli nas zaatakować bo niby po co?

Raczej jak już do czegoś dojdzie to bliski wschód lub Chiny.

• Like 2
Godzinę temu, CastoR napisał:

Mówi on o agresji Federacji Rosyjskiej i początku III światowej w drugiej połowie tego roku. Wcześniej ma nastąpić duża inflacja w kraju ( co stwierdza na swoim kanale)

Patrząc na to co robią te bałwany w Polsce jak i w wielu innych krajach na całym świecie, to nie trzeba być jasnowidzem, żeby zauważyć, że to wszystko zmierza w kierunku resetu sytemu finansowego.

Agresje jednych krajów na inne też mogą sie przy tym zdarzyć, ba, powiem więcej, zamieszki, wojny domowe i nie tylko :)

Dużo większe spięcie i realne ryzyko wojny, to było w 2014r., jak Rosja anektowała Krym. Wtedy rzeczywiście był moment, że wszyscy chodzili zesrani, w obawie że Ruscy z rozpędu zajmą tereny aż do Berlina. Dzisiaj już mało kto o tym ,,incydencie" politycznym pamięta. A z tego wynikają dwie istotne kwestie - pierwsza, że w Polsce wojnę wieszczy się praktycznie co roku od grubo 60 lat i to już w sumie element folkloru, a druga, że Rosja pokazała wtedy spojler współczesnego konfliktu na terenie Europy. Czyli musi być już naprawdę grubo, żeby rozpętała się tutaj wojna konwencjonalna i prędzej można się spodziewać działań hybrydowych, które nie muszą być działaniami stricte militarnymi.

• Like 1

Ja się tylko zastanawiam, czemu jeden z drugim z tych guślarzy nie przewidzi sobie np. najbliższej kumulacji Totka czy Eurojackpot, przetransferuje swój tyłek na jakąś ciepłą wyspę, gdzie będzie do końca swych dni chlał, ćpał i łajdaczył się w luksusie, oszczędzając publice swoich bredni.

A z babć w kościele co różańcem kręcą i godzinki odprawiają się śmieją.

Ja pierdolę.

• Like 1

Teraz jest terror szczepionkowo-wirusowy, rozpierdol służby zdrowia. Już kraj nie do życia i bez wojny. Jak można zamknąć biznesy rozporządzeniem w mediach społecznościowych to żyjemy w totalitaryzmie. W ostatnim roku tylko się utrwaliłem w przekonaniach, że na tym świecie nie ma sensu niczego planować i niczego robić, bo wszystko rozpierdolą idioci w garniturkach. 

Czytałem kiedyś o tej aferze z kamienicami to podobno ruska agentura na grubo w tym siedziała. Przecież oni kręcą wały na grube miliardy, służby polskie, ruskie, inne zagraniczne. Tak samo żerują na malutkich, jak politycy. Wszystko jedna kurwa, globaliści i innej maści uprzywilejowani przez brak moralności i skrupułów. Nie ma interesu narodowego, tylko interes jednostek, które myślą, że są narodem. 

• Like 6
  • Thanks 1
13 minut temu, Obliteraror napisał:

Ja się tylko zastanawiam, czemu jeden z drugim z tych guślarzy nie przewidzi sobie np. najbliższej kumulacji Totka czy Eurojackpot

Jak kiedyś mieszkałem w innym kraju (a jest to kraj ludzi bardzo przesądnych i wierzących w różne zabobony) to co tydzień do mojej skrzynki pocztowej swoją ulotkę dostarczał "wielki wróż i jasnowidz" z Afryki centralnej.

Ale gdyby on chociaż trochę był jasnowidzem, to by wiedział, że do mojej skrzynki ulotki wkładać nie warto, bo ja i tak nigdy do niego nie przyjdę. 

16 minut temu, Obliteraror napisał:

Ja się tylko zastanawiam, czemu jeden z drugim z tych guślarzy nie przewidzi sobie np. najbliższej kumulacji Totka czy Eurojackpot,

Moze maja za slaba aure i jak wchodza na plansze z grami losowymi  wywala ich z astrala .

2 minuty temu, KolegiKolega napisał:

Ale gdyby on chociaż trochę był jasnowidzem, to by wiedział, że do mojej skrzynki ulotki wkładać nie warto, bo ja i tak nigdy do niego nie przyjdę

Co się dziwisz, chłop szukał klientów :)

Jak w tym dowcipie:

towarzyszu Stalin, przyszedł jasnowidz. Mówi, że zna przyszłość.

Rozstrzelać. Gdyby znał przyszłość, to by nie przychodził.

• Like 1
  • Haha 10
11 minut temu, Obliteraror napisał:

Co się dziwisz, chłop szukał klientów :)

Jak w tym dowcipie:

towarzyszu Stalin, przyszedł jasnowidz. Mówi, że zna przyszłość.

Rozstrzelać. Gdyby znał przyszłość, to by nie przychodził.

Miałem napisać ten żart ale mnie uprzedziłeś, jak jasnowidz xD

• Haha 1
  • Similar Content

• By Optimus Prime
      Ten dokument daje do przemyślenia, Jak tłamszona jest na przykładzie polski tożsamość narodowa. Wszystko o czym wiecie lecz spojrzenie na to okiem kogoś z zagranicy. 

Ps: filmik może zniknąć znów Jak to zawsze z prawej strony wszystko cenzurują. 
    • By Voqlsky
      Ciekawe kanały YT "245msp" i "Mike Guardia" z materiałami wojennymi.
      Tytuły z translatora.

-Szturm na Grozny w 1995 roku.
      https://www.youtube.com/watch?v=ghzFoJkCVOU

-Czeczenia. Atak na Grozny (1 kampania)
      https://www.youtube.com/watch?v=22hTTOYuvXs

-Walki uliczne w Groznym (Czeczenia)
      https://www.youtube.com/watch?v=g6ZaVczBxi0

--Czeczenia. Salman Raduev, Aslan Maskhadov.

-Czeczenia, Grozny styczeń 1995 Więźniowie.

-Russian Combat Footage - Chechnya 1996

-Raw Combat Footage - Chechnya's Road of Death

-Czeczenia, Gudermes 1995 Vologda OMON - 1 część (bitwa)

-OMNS/SOBR

Dagestan
      -Dagestan. Specjalna operacja FSB i MVD Ministerstwa Spraw Wewnętrznych we wsi. Gimry, 23 czerwca 2015

-18+ Dagestan. Operacja specjalna we wsi. Chontaul

-Dagestan. Operacja specjalna we wsi Semender 18.01.2014

• By Tomek9494
      Witajcie,
      Od dłuższego czasu próbuję kupić mieszkanie w Polsce, to co się obecnie dzieje na rynku przekracza moją wytrzymałość psychiczną. Nie mam na myśli tutaj pieniędzy (Ceny mieszkań to dyskusja na osobny temat), tylko chodzi mi o dostępność lokali - a raczej ich brak. Nie będę tutaj podawał żadnych kwot bo w jednym mieście 7tys./m2 będzie rozbojem w biały dzień a w drugim jak za darmo.

Rynek pierwotny - czyli patodeweloperka w akcji.

Próbuję kupić mieszkanie 2-pok ale schodzą jak świeże bułki w Leningradzie podczas oblężenia w 42'
      Istny cyrk, widzę na stronie, że deweloper ma dwa wolne mieszkania 2pok, dzwonię i pytam się gdzie dokładnie będzie inwestycja bo chciałem sobie zobaczyć. Zwalniam się szybciej z pracy by obejrzeć na własne oczy to miejsce i co widzę? Na miejscu stoją jakieś stare garaże, jedno wielkie wtf. Później przez telefon deweloper mi mówi, że jakiekolwiek prace jeszcze się nie zaczęły a już większość mieszkań jest oficjalnie zarezerwowanych (!!!!!!!!!!!!!!!)
         Inny deweloper - podpytuję się o mieszkanie i mi babka mówi, że przyszedł kilka dni temu jakiś gościu i za gotówkę wykupił większość mieszkań 2pok, pozostałe wolne są w jakichś trójkątach/skosach gdzie nawet nie ma jak mebli postawić, tzn. Tych mieszkań jeszcze nie ma bo jest dopiero dziura w ziemi. Czy to są jakieś jaja?
      Już nie mówię o tym, że deweloper stawia budynki okno w okno, gdzie wychodzisz na balkon i możesz sobie z sąsiadem naprzeciwko porozmawiać o pogodzie.
         Nawet jak jakieś mieszkanie mi się spodoba (które oczywiście jest jeszcze tylko na papierze) to mam dosłownie kilka dni do namysłu bo po tygodniu już ktoś inny je przyklepie. Nawet nie mam czasu by sprawdzić jak okolica wygląda bo już k.wa ktoś inny je rezerwuje. Najlepsze jest to, że na ich stronach internetowych informacje o mieszkaniach zarezerwowanych/wolnych nie pokrywają się ze stanem faktycznym. Często dostawałem karty mieszkań wolnych, które na stronie wisiały jako ,,zarezerwowane", ale deweloper zarzekał się, że jest wolne
      Podsumowując: albo kupujesz mieszkanie tylko na papierze gdzie na miejscu budynku jest dziura w ziemi (albo nawet i nie ma dziury), albo czekasz aż postawią blok ale wtedy to już możesz tylko sobie klamki pooglądać z zewnątrz.

Rynek wtórny - zanim przejdziesz dalej, usiądź i zapnij pasy.

Tutaj to dopiero jest ostra jazda!
         Ogłoszenia na internecie są w większości wystawiane przez agentów nieruchomości, w co drugim ogłoszeniu nie ma kompletnych informacji (Np. Nie wiesz jaki jest szacowany czynsz, nie wiesz jaka jest forma własności mieszkania, nie wiesz jaki jest rodzaj ogrzewania, nie ma nic o tym na jakiej ulicy znajduje się blok, nie ma zdjęcia kuchni/łazienki itp. itd.). Żeby się dowiedzieć takich informacji musisz zadzwonić (co drugi email pozostaje bez odpowiedzi), tylko problem jest taki, że się nie dodzwonisz bo agenci nieruchomości mają taki zapierdol, że po prostu nie odbierają telefonów, albo piszą w SMS ,,nie mogę teraz rozmawiać, oddzwonię" - co nigdy nie następuje.
      Nawet jak się uda do kogoś dodzwonić to rozmowa trwa maks kilka minut i gościu już chce się rozłączyć bo jest właśnie na spotkaniu z klientem itp. - Ostatnio dwa dni próbowałem się dodzwonić do babki aby podpytać o jedno ogłoszenie - nie udało się.
         Ogólnie jest tak, że większość ogłoszeń to istny syf (drogie zdezelowane mieszkania do kompletnego remontu) - takie mieszkania wiszą całymi miesiącami co mnie bardzo cieszy, że ludzie nie są zdesperowani by coś takiego kupować. Pozostałe 10% jest w miarę akceptowalne. Tylko, że takie schodzą w kilka dni (jak nie kilka godzin).

Jedno ogłoszenie - dzwonię i słyszę, że już nieaktualne (wisiało na stronie 4 dni)
      Drugie ogłoszenie - dzwonię i słyszę, że już nieaktualne (wisiało na stronie 3 dni)
      Trzecie ogłoszenie co wisi kilka dni - słyszę od agentki, że jest jeszcze aktualne, umawiam się na spotkanie jeszcze w tym samym dniu, zwalniam się specjalnie wcześniej z pracy i w połowie drogi dostaję telefon od babki, że jednak już jest sprzedane ale nie wiedziała o tym wcześniej bo właścicielka sprzedała z innym biurem i nie poinformowała pozostałych, że już nieaktualne (xD)
      Czwarte, piąte - nieaktualne.
      Szóste podejście - widzę, że ogłoszenie jest super, na zdjęciach widać, że mieszkanie wygląda jak cukiereczek, coś pięknego. Przyjeżdżam na miejsce i k.wa ręce mi opadły, było tyle niedoróbek, że musiałbym wywalić konkretne pieniądze aby mieszkanie doprowadzić do normalności (nie było tego widać na żadnych zdjęciach), a cena była już bardzo duża (ogłoszenie wisi do dzisiaj)

Najlepsze są ogłoszenia gdzie jest info o balkonie a na miejscu się okazuje, że tego balkonu nie ma xD (i potem przepraszają, że wkradł się mały błąd)

Jak widzę ogłoszenie, gdzie gościu powierzchnię piwnicy wlicza do powierzchni mieszkania to mam ochotę walnąć takiemu z gaśnicy w potylicę.
      Często jest tak, że jedno mieszkanie jest dawane do kilku biur, co za tym idzie wisi do niego kilka ogłoszeń - w każdym z nich są sprzeczne informacje

Jedno ogłoszenie wisiało tydzień - dzwoniłem i się dowiedziałem, że już jest sprzedane. Po miesiącu widzę, że dalej wisi na stronie (!) - dzwonię i mi babka znowu mówi, że to już zostało sprzedane ALE mam dla pana kilka innych ciekawych ofert.
      Czyli specjalnie trzymają na stronach nieaktualne oferty abyś zadzwonił i usłyszał o innych ofertach

Do tego w rynku wtórnym trzeba jeszcze doliczyć podatek od nieruchomości + prowizję dla agenta + wpis do kw (jak jej nie ma) czyli do ceny mieszkania trzeba doliczyć kolejne +10-15k na same takie rzeczy poboczne.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że bardzo drogie mieszkania, które się w ogóle nie sprzedają kształtują ceny mieszkań, które schodzą w kilka dni.

Czy jest ktoś może w podobnym położeniu co ja, albo był w takiej samej sytuacji i jakoś znalazł sposób, że jednak udało się kupić mieszkanie? Z chęcią wysłucham.

• By Optimus Prime
      Planowana premiera 31 marca. 
      Są tu jacyś fani tytanów?
      Od dzieciaka uwielbiałem filmy z wielką jaszczurką (z gorylem w sumie też) 
      Jak sądzicie czemu godzilla tym razem będzie zły I potrzebują do tego konga aby obronił ludzkość? A może jak to w filmach VS pojawi się ktoś silniejszy i potwory połączą siły? 

Filmy należące do serii to:
      Godzilla (2014)
      Godzilla II - król potworów  (2019)
      Kong - Wyspa czaszki (2017)

• By Patton
      Czytując klasyka "skisłem" ?

https://spidersweb.pl/2021/01/polski-satelitarny-system-obserwacji-ziemi.html

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.