Skocz do zawartości

Wojna w Polsce 2021


CastoR

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bracia

Nie wiem jak wy ale ja nie wierzę w przypadki w życiu. Całkiem niedawno "przypadkiem" odkryłem kanał na Youtube pewnego jasnowidza który zajmuje się również stawianiem kart tarota. Nazywa się Nazar Ibraimow i dość niedawno bo od września 2020 roku wystartował ze swoim kanałem. Kanał dość szybko staje się popularny. Nie puszcza on tam żadnych reklam i jak sam twierdzi zaczął nadawać na youtube żeby pomóc jak największej liczbie Polaków. Mówi on o agresji Federacji Rosyjskiej i początku III światowej w drugiej połowie tego roku. Wcześniej ma nastąpić duża inflacja w kraju ( co stwierdza na swoim kanale) Nie wrzucałbym tu tego filmiku gdyby nie to że gdy wróci się do jego poprzednich wizji nastąpiła bardzo duża sprawdzalność jego przewidywań.  Gość jest też dość konkretną osobowością. Nie wiem jak wy ale ja zaczynam traktować go coraz bardziej poważnie ( wiem jak to może brzmieć z boku) ale pomału zacząłem sam robić zapasy na godzinę W.

Dajcie znać co o tym myślicie.

Link do jego kanału poniżej. W wolnej chwili myślę, że warto przesłuchać

 

https://www.youtube.com/c/NazarTarotIbraimowTarocistaijasnowidz/videos

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem jasnowidzem.

@CastoR

Dotykam swojej kuli i energia astralna wypelnia moj umysl.

Znaki zodiaku powiedzialy mi, ze w najblizszym miesiacu konstelacja planet bedzie dla Ciebie bardzo korzystna.

Na poczatku miesiaca spotka Cie niespodzienka, chociaz niekoniecznie musi ona wywrocic Twoje zycie do gory nogami.

Beda rowniez zawirowania w sferze uczuciowej, ale sobie z nimi poradzisz.

Na koncu, piekny kawalierze, chce Ci powiedziec, ze pomimo finansowych zawirowan wyjdziesz w koncu na prosta, i jesli nie zmarnujesz szansy, to odniesiesz wielkie zwyciestwo.

 

P.S. numerow toto-lotka nie podaje, bo jestem krotkowidzem. :P 

  • Like 5
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmichy chichy ale CIA odtajniło dokumenty świadczące o tym że jasnowidzenie może istnieć, jak ktoś będzie chciał to później spróbuję znaleźć.  Natomiast 99% tych jasnowidzów to ala nasz słynny Jasnowidz który jako inteligentny człowiek najpierw dowiaduje się w jakim obszarze osoba zaginęła, z kim się spotykała, czy miała jakieś problemy a później typuje najbardziej prawdopodobny scenariusz.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Kleofas said:

Sianie paniki i wpływ na zachowanie ludzi to też pewien rodzaj wojny.

Możliwe. Ale z drugiej strony czasy są tak niepewne że trochę nie wiadomo co robić. Zapasy jednak sądzę, że warto mieć na wszelki wypadek.  Jak sam stwierdziłem w pierwszym poście nie wrzucałbym tego gdyby nie spora sprawdzalność jego " wizji" do tej pory

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej czy później i tak będzie konflikt zbrojny na świecie już za długo panuje pokój.

Obecnie i tak trwa wojna zobacz na całe zamieszanie z plandemią i histeria ludzką.

Masowe szczepienia i coraz częstrze zgony po nich przypadek? nie sadzę.

Co do Rosji śmiem wątpić by chcieli nas zaatakować bo niby po co?

Raczej jak już do czegoś dojdzie to bliski wschód lub Chiny.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, CastoR napisał:

Mówi on o agresji Federacji Rosyjskiej i początku III światowej w drugiej połowie tego roku. Wcześniej ma nastąpić duża inflacja w kraju ( co stwierdza na swoim kanale)

Patrząc na to co robią te bałwany w Polsce jak i w wielu innych krajach na całym świecie, to nie trzeba być jasnowidzem, żeby zauważyć, że to wszystko zmierza w kierunku resetu sytemu finansowego.

Agresje jednych krajów na inne też mogą sie przy tym zdarzyć, ba, powiem więcej, zamieszki, wojny domowe i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo większe spięcie i realne ryzyko wojny, to było w 2014r., jak Rosja anektowała Krym. Wtedy rzeczywiście był moment, że wszyscy chodzili zesrani, w obawie że Ruscy z rozpędu zajmą tereny aż do Berlina. Dzisiaj już mało kto o tym ,,incydencie" politycznym pamięta. A z tego wynikają dwie istotne kwestie - pierwsza, że w Polsce wojnę wieszczy się praktycznie co roku od grubo 60 lat i to już w sumie element folkloru, a druga, że Rosja pokazała wtedy spojler współczesnego konfliktu na terenie Europy. Czyli musi być już naprawdę grubo, żeby rozpętała się tutaj wojna konwencjonalna i prędzej można się spodziewać działań hybrydowych, które nie muszą być działaniami stricte militarnymi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam, czemu jeden z drugim z tych guślarzy nie przewidzi sobie np. najbliższej kumulacji Totka czy Eurojackpot, przetransferuje swój tyłek na jakąś ciepłą wyspę, gdzie będzie do końca swych dni chlał, ćpał i łajdaczył się w luksusie, oszczędzając publice swoich bredni.

 

A z babć w kościele co różańcem kręcą i godzinki odprawiają się śmieją.

 

Ja pierdolę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest terror szczepionkowo-wirusowy, rozpierdol służby zdrowia. Już kraj nie do życia i bez wojny. Jak można zamknąć biznesy rozporządzeniem w mediach społecznościowych to żyjemy w totalitaryzmie. W ostatnim roku tylko się utrwaliłem w przekonaniach, że na tym świecie nie ma sensu niczego planować i niczego robić, bo wszystko rozpierdolą idioci w garniturkach. 

 

Czytałem kiedyś o tej aferze z kamienicami to podobno ruska agentura na grubo w tym siedziała. Przecież oni kręcą wały na grube miliardy, służby polskie, ruskie, inne zagraniczne. Tak samo żerują na malutkich, jak politycy. Wszystko jedna kurwa, globaliści i innej maści uprzywilejowani przez brak moralności i skrupułów. Nie ma interesu narodowego, tylko interes jednostek, które myślą, że są narodem. 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Obliteraror napisał:

Ja się tylko zastanawiam, czemu jeden z drugim z tych guślarzy nie przewidzi sobie np. najbliższej kumulacji Totka czy Eurojackpot

Jak kiedyś mieszkałem w innym kraju (a jest to kraj ludzi bardzo przesądnych i wierzących w różne zabobony) to co tydzień do mojej skrzynki pocztowej swoją ulotkę dostarczał "wielki wróż i jasnowidz" z Afryki centralnej.

 

Ale gdyby on chociaż trochę był jasnowidzem, to by wiedział, że do mojej skrzynki ulotki wkładać nie warto, bo ja i tak nigdy do niego nie przyjdę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Obliteraror napisał:

Ja się tylko zastanawiam, czemu jeden z drugim z tych guślarzy nie przewidzi sobie np. najbliższej kumulacji Totka czy Eurojackpot,

Moze maja za slaba aure i jak wchodza na plansze z grami losowymi  wywala ich z astrala .

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KolegiKolega napisał:

Ale gdyby on chociaż trochę był jasnowidzem, to by wiedział, że do mojej skrzynki ulotki wkładać nie warto, bo ja i tak nigdy do niego nie przyjdę

Co się dziwisz, chłop szukał klientów :)

 

Jak w tym dowcipie:

towarzyszu Stalin, przyszedł jasnowidz. Mówi, że zna przyszłość.

Rozstrzelać. Gdyby znał przyszłość, to by nie przychodził.

  • Like 1
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Obliteraror napisał:

Co się dziwisz, chłop szukał klientów :)

 

Jak w tym dowcipie:

towarzyszu Stalin, przyszedł jasnowidz. Mówi, że zna przyszłość.

Rozstrzelać. Gdyby znał przyszłość, to by nie przychodził.

Miałem napisać ten żart ale mnie uprzedziłeś, jak jasnowidz xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.