Skocz do zawartości

Wojna w Polsce 2021


CastoR

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze w tym wszystkim jest to że rzeczywiście jak spojrzy się na planowane ćwiczenia wojskowe to Defender zazębia się z Zapadem 2021 gdzie mają być duże ruchy wojsk Rosyjskich przy naszej granicy. Podobno atak na nas ma być niespodziewany. Krótko wcześniej zaatakowane mają być Litwa a dużo wcześniej Ukraina. Myślę, że warto po prostu spoglądać na nasz wschód. Jeżeli Rosjanie zaatakują naszych wschodnich sąsiadów to rzeczywiście trzeba będzie brać to na poważnie. Ja przynajmniej zamierzam patrzeć na to obiektywnie z głową i wyciągać wnioski. 

Edytowane przez CastoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Rosja miałaby tu wejść, to tylko w przypadku blokady Kalinigradu. Sama go nie będzie blokować, więc to będzie co najwyżej odpowiedź na działania Polski i krajów bałtyckich. Na dniach przełożyli po Bałtyku światłowody z Peteresburga do Kaliningradu, żeby tam był internet w razie czego. To znaczy, że mogą coś wiedzieć o potencjalnej blokadzie, więc uwijają się z różnymi projektami, by zdążyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

2 godziny temu, CastoR napisał:

a dużo wcześniej Ukraina.

Dla mnie to niech sobie tą upadlinę nawet zaraz atakują. Jedyną sytuacją, imo mało prawdopodobną, w której Rosja mogła by nas zaatakować , było by przesadne wejście w d**ę Bidenowi przez naszego niskopiennego dyktatora. Chodzi mi tu np. o tarcze antyrakietowe, dodatkowe rozmieszczenie wojsk amerykańskich w pobliżu granicy z Obwodem Kaliningradzkim. 

 

Uogólniając - straszenie Rosją zalatuje mi tanim pisiorskim trollem. Tak, jak ktoś wcześniej wspomniał - bardziej prawdopodobna jest wizja konfliktu Rosja- Chiny. Ponadto ta sama sytuacja miała miejsce podczas aneksji Krymu, jak wielu redaktorkUFF, obecnie prowadzących własne programy "Informacyjne" i "publicystyczne" w reżimowej TV straszyło Rosyjskimi wojskami stacjonującymi zaledwie rzut kamieniem od granicy PL- ua.

Edytowane przez Kiroviets
dop.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, manygguh napisał:

Jeżeli Rosja miałaby tu wejść, to tylko w przypadku blokady Kalinigradu. Sama go nie będzie blokować, więc to będzie co najwyżej odpowiedź na działania Polski i krajów bałtyckich. Na dniach przełożyli po Bałtyku światłowody z Peteresburga do Kaliningradu, żeby tam był internet w razie czego. To znaczy, że mogą coś wiedzieć o potencjalnej blokadzie, więc uwijają się z różnymi projektami, by zdążyć.

Polacy powinni otworzyć jeszcze więcej Biedronek i Lidlów przy granicy z Kaliningradem. Mieszkańcy Obwodu sami przyłączą się do Polski.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie wojna to będzie.

Wyciągnąć tylko wnioski z poprzednich konfliktów i jak się zachować jako zwykły cywil.

Ciągle słyszę w radiowej jedynce, że Polski polityk wystosował cośtam do Federacji Rosyjskiej w sprawie Nawalnego... etc. Nato ma się reformować, bo doszli do wniosku, że w sumie to chujnia. Covid, ćwiczenia wojskowe, ekonomia lecąca na picu od lat.

 

Mam wrażenie, że nawet Niemcom na rękę by było pozbyć się swojej kolonii zwanej Polską, oddać ją w zamian za deale surowcowe z ruskimi.

Kraj prywislanski i chuj. Dla mnie nie brzmi to jak jakieś wielkie SF. Do tego nowy zarząd USA dorobi sobie teorię, że oddał Polskę w walce o demokrację 😛 

 

Co do jasnowidzenia, to nawet jako zwykły człowiek miałem sen, a tydzień później działo się to co we śnie. Ja wyznaję teorię, że czas nie płynie, ale jest raczej jak przestrzeń, a my nie wiemy dlaczego poruszamy się do przodu, a może kiedyś się dowiemy i będziemy umieć się wyłamywać z tego imperatywu.

Edytowane przez Carl93m
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od parafrazy słynnego tekstu "folia się odkleiła temu Misiu".

Dawno się tak nie uśmiałem na Braciach. W sąsiednim wątku @mac o rodzinie vs samotna matka pada fajne stwierdzenie: "Dlatego że 95% ludzkiej populacji to debile.".... po czym wystarczy kliknąć w drugi wątek podświetlany w gorących tematach i ....mamy dyskusję o jasnowidzach i to na poważnie. Serio Panowie?

 

Nie chce mi się porównywać wątków, ale wcale bym się nie zdziwił gdyby to te same osoby się udzielały tutaj co we wcześniejszych wątkach wieszczących koniec świata w związku z COVID-em (jak widać nic takiego nie nastąpiło). Ten wątek jest idealnym dowodem na stare twierdzenie jak ludzie postrzegają siebie i rzeczywistość. Gdy pomykamy autostradą, to wszyscy co jadą wolniej, to zawalidrogi, wszyscy zaś co nas mijają, to szaleńcy bez wyobraźni.

 

Na koniec trochę merytoryki dla tych którym się folia odkleiła:

 

1. Było robione fajne doświadczenie jak jasnowidzowie radzą sobie z wytypowaniem przestępcy mając wgląd do akt danych przestępców. Okazało się że najlepiej poradzili sobie studenci (pewnie kwestia analizay danych) a jasnowidzowie byli słabsi niż grupa kontrolna.

2. Był taki gość który demaskował szarlatanów. Nazywał się https://en.wikipedia.org/wiki/James_Randi 

Gość ufundował nagrodę 1 mln USD dla każdego kto udowodni jakikolwiek moc parazmysłową (w sposób weryfikowalny). Jakoś nikomu się nie udało.

3. Dla podniecających się "bo jasnowidz powiedział że wojna idzie" chciałem powiedzieć Wam, że ....jesteście na poziomie mojej śp. babci. Ona także przy okazji kolejnych kryzysów zawsze wierzyła że "wojna idzie".

4. Jeśli nadal nie wierzycie że jasnowidzowie to bajka, to poczytajcie sobie ten art z Polityki:

https://www.polityka.pl/jamyoni/1727668,1,czy-jasnowidz-moze-pomoc-policji.read

 

"W 2000 r. Komenda Główna Policji opublikowała raport dotyczący efektów współpracy policji z jasnowidzami. Wynika z niego, że w latach 1994–99 na 440 spraw, w które włączyli się jasnowidze, w 432 ich wizje nie zostały potwierdzone, a w 8 były tylko przybliżone. To tak jakbym powiedział: „gdzieś w tym lesie będą zwłoki”. Jak się znajdzie te zwłoki w tym lesie, to się mówi – jasnowidz miał rację. I tak powstaje fama, że jasnowidz jest skuteczny."

 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Zacznę od parafrazy słynnego tekstu "folia się odkleiła temu Misiu".

 

To Cię wczoraj ominął jeszcze lepszy wątek, o drzewach zmawiających się przed zwierzętami w lesie : DD

Takie wpisy, takie idiotyzmy to woda na młyn wszelkiej maści hejterów, wrogów forum jak i wszystkich niechętnych manosferze i "męskiej idei".

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie trochę słabe już poza tematem jasnowidzenia jest że zantagonizowaliśmy do siebie większość sąsiadów i trochę nie liczymy się ostatnio jednak z federacją Rosyjską. Gdybyśmy mieli więcej porozumień dwustronnych z różnymi krajami i też z nimi a mniej " politykowali" to nie opłacałoby się w ogóle wszczynać konfliktu zbrojnego.  Co jak co ale to jednak mocarstwo atomowe. A "USA" ki jak zechcą to się wycofają/wypną i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, CastoR napisał:

Podobno atak na nas ma być niespodziewany.

 

To już nie tak bardzo niespodziewany, skoro został już medialnie nagłośniony,

 

2 godziny temu, Carl93m napisał:

Będzie wojna to będzie.

 

Oby nie, w ostatnich latach  snuto i wieszczono, również i na tym forum, projekcje tyczące się jakichś przyszłych wydarzeń, ale te na szczęście jak do tej pory nie nastąpiły..

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zagrożenie JEST realne i wisi nad nami od wielu lat nad głowami jak miecz Demoklesa. A powód jest bardzo prosty:

 

Europa jest tortem, tortem, którym podzielili się póki co globalitaryści, nazwijmy ich umownie numerolodzy 666 i partia chin zwana dla niepoznaki komunistyczną.

 

Ale ten tort jest za mały, z Rosją byłoby już spoko żarcie, więc niestety ta zadyma jest w interesie tych sił. Na razie póki co, cele osiągane są bez wojny konwencjonalnej i całe szczęście, ale to nie jest takie pewne, że jej nie będzie, bo pobita i zniszczona Eurazja (ale bez Chin) to jest doskonały rynek dla globalitarystów. Potem może jeden drugiemu jeszcze wbić nóż w plecy, jak to w takich sytuacjach bywa, ale tego nie przewidzimy.

 

Co do tego, że te dwa światowe bieguny nwo się dogadały, nie ma wątpliwości, smok da fabryki, a sataniści - bigtecha, razem zniewolą ludzkość bez mrugnięcia okiem. Gwarantem pokoju jest prawdopodobnie Władimir Władimirowicz, póki żyje, a i co do tego nie ma ostatecznej pewności.

 

Nawalony i cichodajska to jest dla nas rychły koniec, pod każdym względem. Nawet jeżeli nie dojdą do nas trepy nastąpi taka erupcja lewackiej spierdoliny, takie zagrzybienie i skażenie terenu, że jeszcze się będziecie o tą konwencjonalną wojnę modlić jak o wyrwanie nieludzko bolącego zęba kombinerkami z garażu. 

 

Natomiast WW ma swój interes niepodważalny po pewnej strategicznej linii i jak szachista będzie musiał wykonać bicie, jeżeli przeciwnik, go do tego zmusi. Polski pionek wtedy poleci.

 

Przypominam, że odnośnie 2016 roku to zagrożenie stało już u bram, kiedy numerolodzy potrzebowali dla społeczeństwa gumożujów powodu do wybrania clintonowej na fotel potusa i motyw, który wybrano była lokalna wojenka z Białorusią. Sytuację uratował prezydent Chin, który przyleciał 22 czerwca 2016 nad Wisłę i wyjaśnił tym mapetom, że dokonywanie narodowego seppuku dla kariery tej baby nie jest dobrym pomysłem, zwłaszcza jeżeli chcą z nim jeszcze kiedyś pohandlować  przez łódzkie terminale.

 

Znam osobiście kilka osób z Kaliningradu i wielu opuszcza już ten 'niezatapialny lotniskowiec'. Życie tam jest bardzo ciężkie (jedzenie przemycone z Polski i skonfiskowane utylizuje się tam na poligonie) ale prawdziwych powodów chyba nikt nie chce z nich artykułować, bo jest to po prostu strach jeszcze większy niż bycie w strefie zgniotu ONW.   

 

 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często powtarzam, że aby poznać przyszłość, należy spojrzeć w przeszłość.

 

W przeszłości były:

- wojny,

- zdrajcy,

- rozbiory,

- spiski i tajne układy (szur szur),

- sprzedawanie ludu w jasyr w zamian za ocalenie (tymczasowo) swojej dupy,

- wrzaski o honorze, a w razie realnego zagrożenia ucieczka dyplomatyczna za granicę, itd itp.

 

Jak nasz Brat zauważył, jest już za długi czas pokoju, po prostu za długi.

Wiek XX? 

1 WŚ.

1920r

2 WŚ i okupacja niemiecko rosyjska aż do 89, realnie do 91-93 była usuwana ruska infrastruktura, w praktyce jeszcze lata nami rządzili (niekorzystne umowy gazowe, chyba nie muszę wyjaśniać?) a ich marionetki z SLD i nie tylko robiły różne skurwysyństwa (kupowanie rubli transferowych powyżej ich wartości i sprzedaż z ogromną stratą, coś jak minister szumowina tylko on zrobił na odwrót ale efekt był ten sam), polecam książkę Patologia Transformacji prof Kieżuna.

 

Obecnie jest pokój, gdyż są atomówki a to znacznie komplikuje sprawy.

 

A wojna? Wojna już trwa. Wojna gospodarcza wyniszczyła nasze kluczowe gałęzie gospodarki, sprzedaliśmy wszystko niemcom albo sami zamknęliśmy, firmy z Izraela mają nasze wodociągi i gojom "uzdatniają" wodę, opodatkowanie mamy większe niż za Hitlera!

Nasze imię można bezkarnie szkalować (Polacy zamordowali więcej żydów niż niemcy, polscy antysemici, jedwabe, AK polscy bandyci, Wołyń się Polakom należał - te dwa ostatnie to Twoje słowa @Libertyn), nasz prezydent (dla mnie to zdrajca, przerwał prace ekshumacyjne w Jedwabnem gdy znalazły się łuski z MG42, jak nazwa wskazuje broń z 42r, niemcy dostali do "testów" kilka prototypów w 41 kiedy doszło do masakry, w także Lech podpisał traktat lizboński przez co straciliśmy na rzecz Niemiec i Francji) "ginie" pod Smoleńskiem, na szczątkach potwierdzono trotyl, ale to trotyl z drugiej wojny światowej! No niezłe jaja, ja wiem że byli tam kurwy i złodzieje, ale zginęło też paru uczciwych ludzi jak załoga np czy były prezydent na uchodźctwie, a to było mimo wszystko podczas uroczystości w Katyniu gdzie ruscy nas wymordowali, i tak najlepszych ludzi.

 

Co do jasnowidztwa to nie wiem - jest taka książka: Parapsychologia na tropie zbrodni. Może warto przeczytać i wyrobić sobie zdanie, osobiście wierzę że są takie osoby. 

3 godziny temu, absolutarianin napisał:

To zagrożenie JEST realne i wisi nad nami od wielu lat nad głowami jak miecz Demoklesa.

Do Ciebie Bracie: kiedyś pisałeś o możliwym konflikcie, i że uciekłeś z Trójmiasta z całym dobytkiem, było to u Ciebie w temacie albo u kogoś, nie ważne. 

To co teraz powiem jest bardzo ważne, przeglądając jakieś artykuły sprzed kilku lat, zupełnie przypadkiem trafiłem na stronkę, jakieś forum, gdzie data i opis wydarzeń pokrywał się z Twoim opisem. Żałuję że tego nie zapisałem nigdzie, ale zrobiło to na mnie wrażenie i utwierdziło w przekonaniu, że jesteś człowiekiem który wie co robi. Jeśli chcesz pociągnąć temat, zasięgnąć źródeł to postaram się pokierować jak najbardziej z tego co pamiętam, bo na 90 procent pamiętam stronę, ale ona ma tysiące kart i może być ciężko.

 

 

W dniu 24.02.2021 o 16:34, Carl93m napisał:

Co do jasnowidzenia, to nawet jako zwykły człowiek miałem sen, a tydzień później działo się to co we śnie.

Miałem tak z 3-5 razy. 

 

Mam jeszcze jedno dziwne wspomnienie, które pamiętam do dziś i nie potrafię go wytłumaczyć: w gimnazjum, kilkanaście lat temu odwróciłem się do koleżanki z tyłu, ponieważ... No właśnie. Odwróciłem się, a ona spytała czy poczułem na sobie jej wzrok. Powiedziałem że tak, i wróciłem na swoje miejsce. Koleżanka bardzo w porządku, a historia do dziś pamiętna.

Edytowane przez DOHC
Dopisanie - DOHC
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DOHC napisał:

Często powtarzam, że aby poznać przyszłość, należy spojrzeć w przeszłość.

 

W przeszłości były:

- wojny,

- zdrajcy,

- rozbiory,

- spiski i tajne układy (szur szur),

- sprzedawanie ludu w jasyr w zamian za ocalenie (tymczasowo) swojej dupy,

- wrzaski o honorze, a w razie realnego zagrożenia ucieczka dyplomatyczna za granicę, itd itp.

 

Jak nasz Brat zauważył, jest już za długi czas pokoju, po prostu za długi.

Wiek XX? 

1 WŚ.

1920r

2 WŚ i okupacja niemiecko rosyjska aż do 89, realnie do 91-93 była usuwana ruska infrastruktura, w praktyce jeszcze lata nami rządzili (niekorzystne umowy gazowe, chyba nie muszę wyjaśniać?) a ich marionetki z SLD i nie tylko robiły różne skurwysyństwa (kupowanie rubli transferowych powyżej ich wartości i sprzedaż z ogromną stratą, coś jak minister szumowina tylko on zrobił na odwrót ale efekt był ten sam), polecam książkę Patologia Transformacji prof Kieżuna.

 

Obecnie jest pokój, gdyż są atomówki a to znacznie komplikuje sprawy.

 

A wojna? Wojna już trwa. Wojna gospodarcza wyniszczyła nasze kluczowe gałęzie gospodarki, sprzedaliśmy wszystko niemcom albo sami zamknęliśmy, firmy z Izraela mają nasze wodociągi i gojom "uzdatniają" wodę, opodatkowanie mamy większe niż za Hitlera!

Nasze imię można bezkarnie szkalować (Polacy zamordowali więcej żydów niż niemcy, polscy antysemici, jedwabe, AK polscy bandyci, Wołyń się Polakom należał - te dwa ostatnie to Twoje słowa @Libertyn), nasz prezydent (dla mnie to zdrajca, przerwał prace ekshumacyjne w Jedwabnem gdy znalazły się łuski z MG42, jak nazwa wskazuje broń z 42r, niemcy dostali do "testów" kilka prototypów w 41 kiedy doszło do masakry, w także Lech podpisał traktat lizboński przez co straciliśmy na rzecz Niemiec i Francji) "ginie" pod Smoleńskiem, na szczątkach potwierdzono trotyl, ale to trotyl z drugiej wojny światowej! No niezłe jaja, ja wiem że byli tam kurwy i złodzieje, ale zginęło też paru uczciwych ludzi jak załoga np czy były prezydent na uchodźctwie, a to było mimo wszystko podczas uroczystości w Katyniu gdzie ruscy nas wymordowali, i tak najlepszych ludzi.

 

Co do jasnowidztwa to nie wiem - jest taka książka: Parapsychologia na tropie zbrodni. Może warto przeczytać i wyrobić sobie zdanie, osobiście wierzę że są takie osoby. 

 

Ludzie myślą, że jak bomby nie spadają na głowę to wojny nie ma tylko zapominają, że dzisiaj nie trzeba używać siły konwencjonalnej by przejąć państwo, zasoby i wyniszczać naród.  

Zabory trwające 123 lata, pierwsza wojna światowa, wojna polsko-bolszewicka, druga wojna światowa, komunizm trwający 44 lata nie były w stanie zniszczyć ducha, woli i nadziei Polaków

, więc tam gdzieś na szczytach władzy podjęto decyzję by doprowadzić do tego byśmy sami ze sobą walczyli i doprowadzili do swojego upadku.

Od 1989 roku jest to skrupulatnie organizowane wpierw reprywatyzacja naszego przemysłu i jego upadek, gigantyczne przekręty, machloje, złodziejstwo, brak dekomunizacji i uwłaszczenie

się potomków zbrodniarzy komunistycznych.

Wielkie bezrobocie i wyjazd na zachód prawie 4 mln młodych Polaków, którzy już tu na stałe nie wrócą na koniec rządy PO-PiS, rozkradające i sprzedające nasz kraj obcemu kapitałowi  

gdzie statystyczny Polak otrzymuje wynagrodzenie starczające jedynie na opłacenie rachunków i jedzenie najgorszej jakości dodatkowo zrobiły z Polaków posłusznych niewolników wzajemnie się ze sobą kłócących w efekcie do podziałów, nienawiści.

Retoryka wstydu i przypisywanie łatek antysemitów, homofobów, faszystów, rasistów by pokazać nasz kraj na arenie między narodowej z jak najgorszej strony.

Wrogowie czekają na nasz upadek by w przyszłości zaatakować konkretnie i nie cofną się przed niczym dodatkowo mają swoich sługusów u władzy i realizują punkt po punkcie

wszystkie wytyczne swoich mocodawców.

Teraz mamy pseudo wirusa, którego nam zaserwowali, stopowanie gospodarki, wszechobecna propaganda strachu w niedalekiej przyszłości likwidacja własności, zabranie oszczędności obywatelom, nakazy, zakazy, ograniczenia swobód, wolności, praw, inwigilacja, karanie nieposłusznych.

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie uważam że na tym etapie po prostu nie ma co panikować i po prostu na chłodno monitorować sytuacje i obserwować " z nudów  ostatecznie" co mówi koleś i co ma odzwierciedlenie w realu tego co wcześniej zapowiadał. Jeżeli to co jest mówione na kanale Nazara jest bujdą na resorach to po prostu moderacja pod koniec roku przeniesie ten temat do działu spam a mi da warna za " gówno temat i gówno burze - wezmę wtedy na siebie tą odpowiedzialność.". Ktoś z takich rzeczy się śmieje i nazwie mnie płaskoziemcą - spoko też to rozumiem i też wezmę to na klatę. Ja tego kanału też specjalnie nie propaguję bo nic z tego nie mam a temat założyłem nie żeby trollować i straszyć ale żeby na forum była jakaś powiedzmy "kotwica" w tej tematyce z wyprzedzeniem. Na ten moment jest mowa o inflacji a z tego co widzę artykuły na poważnych niezależnych serwisach potwierdzają te doniesienia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O czarach się za bardzo nie wypowiem bo się nie znam (wiedzę czerpałem tylko z tego co przeczytanie w gimnazjum/liceum wszystkich Harrych Potterów, Hobbita i Trylogii Władcy Pierścieni)  ;) Natomiast nie raz już powtarzałem co sowieci uważają na temat naszego kraju, szło to mniej więcej tak: "Kurica niet ptica, Polsza niet zagranica".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2021 o 21:44, Obliteraror napisał:

Ja się tylko zastanawiam, czemu jeden z drugim z tych guślarzy nie przewidzi sobie np. najbliższej kumulacji Totka czy Eurojackpot,

Pytanie w samo sedno, powinien sobie przewidzieć z kilka kumulacji lotto i jest ustawiony do końca życia, albo EuroJackPot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.